Hoşgeldiniz!

adelet

Pisagor - Adalet Kupası 04:10
Pisagor - Adalet Kupası 382 izlenme - 12 ay önce Sicilya'da yaşamış Yunan matematikçi Pisagor'un hadidini aşanlara ders vermek için icat ettiği adalet kupasını evde yapmanın yolunu öğreniyoruz.
Demet Akalın - İlahi Adalet (Official Video) 04:09
Demet Akalın - İlahi Adalet (Official Video) 830 izlenme - 3 yıl önce Rekor - 2014 Seyhan Müzik Prodüksiyon Şarkı Sözleri Yaz hadi bugünü yaz bir kenara, Mütemadiyen her sene bensiz kutla Yaz hadi bugünü yaz bir kenara, Unutma ki her giden dönmez aşktan Gelemem akşama bozuyo ağlama Bu da geçer ama yenisi var Seveni vur ama kalp kırma İlahi adalet diye bişey var Yarına kalsa da yanına kalmaz Acı döner gelir karması var! Konumuz ayrılık fark ettiysen Artık seni de terk eden birisi var! (2)
Sadullah Ergin: 'MGK Belgeleri Gizlidir Yayınlanamaz' 01:56
Sadullah Ergin: 'MGK Belgeleri Gizlidir Yayınlanamaz' 615 izlenme - 4 yıl önce Sadullah Ergin: 'MGK Belgeleri Gizlidir Yayınlanamaz' videolarını kanalıma abone olarak izleyebilirsiniz. Adalet Bakanı Sadullah Ergin, MGK belgelerinin gizl...
Tutuklanan Bayrakçının Eşinden Adalet Dersi 02:47
Tutuklanan Bayrakçının Eşinden Adalet Dersi 204 izlenme - 3 yıl önce Gezi eylemlerinde tutuklanan bayrak satıcısı Ali Sarıçiçek'in eşi Merhamet Sarıçiçek öyle güzel konuşuyor ki. Baret takanı aldınız, maske takanı aldınız, yetmedi "Taksim'e çıkan teröristtir" dediniz. En sonunda eylemlerle doğrudan alakası olmayan (gönülden desteklemiş de olabilir, hiç ilgisi de olmayabilir fark etmez) bir emekçiyle mi uğraşıyorsunuz? 34 yaşındaki Ali Sarıçiçek'e ‘halkı isyana teşvik etmek’, ‘polise mukavemet’ ve ‘toplantı ve gösteri yürüyüşleri yasasına muhalefet’ suçlamaları yöneltildi. “Polise mukavemet “ suçlaması 6 aydan 3 yıla kadar hapis öngörüyor. Ancak ‘isyana teşvik’in cezası ortalama 15 yıl. Yani bu suçlamaların toplamından bir iddianame hazırlanırsa 20 yıla yakın hapis cezası gündeme gelebilir.
Adelet Ölmüş Bee 01:28
Adelet Ölmüş Bee 70 izlenme - 7 yıl önce adelet ölmüş bee