Hoşgeldiniz!

Adem Güven

Mersin İdmanyurdu Eskişehirspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü 03:14
Mersin İdmanyurdu Eskişehirspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü 10 izlenme - 3 yıl önce Mersin İdmanyurdu, Eskişehirspor maçı hazırlıklarını sürdürdü- Teknik direktör Çalımbay: "(Trabzonspor maçı) Sahamızda çok uzun süre mağlubiyet yaşamadık.
Mersin İdmanyurdu'nda, Fenerbahçe Mesaisi 01:43
Mersin İdmanyurdu'nda, Fenerbahçe Mesaisi 9 izlenme - 3 yıl önce - Teknik direktör Çalımbay: "Fenerbahçe maçını kazanıp avantaj yakalamak istiyoruz. Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında Fenerbahçe ile karşılaşacaklarını hatırlatan Çalımbay, şöyle konuştu: "Kupaya iddialı başlamadık. Genelde maç eksiği olan arkadaşlarımıza forma şansı verdik. Devre arasında transfer yapamadığımız için o arkadaşlarımızın da iyi durumda olması gerekiyordu. Bugüne kadar geldik. Bundan sonra da gitmek istiyoruz ama dinlenmesi gereken ve sakatlıkları bulunan 5-6 arkadaşımızı bu maçta oynatamayacağız. Bizim için Trabzonspor maçı daha önemli. Sahamızda Fenerbahçe maçını kazanıp avantaj yakalamak istiyoruz. Takımıma güveniyorum. Biz kötü oynamıyoruz. Sadece yapmamamız gereken bazı hataları yapıyoruz." Çalımbay, sakatlıkları bulunan Servet Çetin, Serkan Balcı, Sadiku, Vederson ve Adem Güven'in Fenerbahçe maçında oynayamayacağını sözlerine ekledi.
Mersin İdmanyurdu'nda Trabzonspor Maçı Hazırlıkları 02:53
Mersin İdmanyurdu'nda Trabzonspor Maçı Hazırlıkları 5 izlenme - 3 yıl önce Mersin İdmanyurdu'nda Trabzonspor maçı hazırlıkları- Kulüp başkanı Kahramanlı: "Kolay bir maç olmayacak.