Hoşgeldiniz!

Adet

Ailesinin Önünde Canlı Canlı Öpüşen Gelin 01:02
Ailesinin Önünde Canlı Canlı Öpüşen Gelin 36.946 izlenme - 6 yıl önce Türk örf ve adetlerinde ayıp olarak bilenen öpüşmeyi,gelinimizin nişanında ailesinden önünde canlı canlı yaşamış.Bunu ölümsüzleştirmişler. Yeni gelinimizin diğer bir özelliği ise,espiri yaptıktan sonra canavar'a dönüşebiliyor.
Regl Sancısını Ağrı Simülatörü ile Deneyen Adam 02:28
Regl Sancısını Ağrı Simülatörü ile Deneyen Adam 2.129 izlenme - 4 ay önce Regl ağrısıyla başa çıkabilirim diyerek eşinden kendisine ağrı simülatörü ile sancı vermesini isteyen adamın, finalde eşi ve tüm kadınlara saygı duyduğu anları izliyoruz.
Çin Başkonsolosunun, Habertürk Sunucusuna Tepkisi 00:21
Çin Başkonsolosunun, Habertürk Sunucusuna Tepkisi 6.637 izlenme - 2 yıl önce Çin'in İstanbul başkonsolosu Cui Wei'nin, Habertürk sunucusu Kübra Par'ın, Çin'de virüs nedeniyle ölenler hakkında yaptığı yoruma karşılık tepkisi. Kanal olarak pek de alışık olmadıkları, gayet basit ve insancıl cevap karşısında afallamış olmalılar. Ya da tınlamamış da olabilirler siz konuyu biliyorsunuz.
Metroda Regl Şakası Yapmak 01:27
Metroda Regl Şakası Yapmak 17.169 izlenme - 6 yıl önce Sancılar içerisinde kıvranan ve metroda inlemeye başlayan kadına bakın trendekiler nasıl yardım ediyor.
İlk Adet (Regl) Görme Durumunda Yapılacaklar 02:53
İlk Adet (Regl) Görme Durumunda Yapılacaklar 6.335 izlenme - 6 yıl önce İlk reglinizin nasıl geçeceğini merak mı ediyorsunuz? Bu videoyu seyrederek ilk reglinizi olduğunuzda ne tür semptomlar bekleyebileceğinizi öğrenin.
Adet Kabı Nedir? Nasıl Kullanılır? 12:21
Adet Kabı Nedir? Nasıl Kullanılır? 2.793 izlenme - 3 yıl önce Kadınlar erkeklere göre değişik canlılardır. Her ay düzenli olarak kanarlar buna regl veya adet dönemi denir. Bu döneme karşı akan kanı durdurmak için pedler, tamponlar kullanırlar ama bu yeni teknoloji ile yani adet kabı ile akan kanı biriktirip lavaboya döküp değişik şeyler yapıyorlar. Erkekler kadınların ne çektiğini bilemiyorum ama erkeklerde sürekli başka şeyler çekiyorlar.
Çatıda Saklanan Marshall Yardımı Margarinler 02:57
Çatıda Saklanan Marshall Yardımı Margarinler 2.883 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin İkinci Dünya Savaşı'nın ardından Türkiye'ye gönderdiği teneke kutu içindeki 70 kutu margarin yağ, 24 Ocak tarihinde Elazığ’da meydana gelen depremde hasar gören ve tahliye edilen bir okulun çatı katından çıktı. Ağın ilçesinde Öğretmen Abdullah Lütfü İlkokulu, 24 Ocak'ta meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde hasar aldı. Bunun üzerine tahliyesine başlanan okulun çatısı söküldüğü sırada belediye çalışanları tarafından 70 adet teneke kutularda yağ bulundu. 1960 yılında yapımı tamamlanan okulda bulunan yağ kutularıyla ilgili yapılan ilk araştırmalar sonucunda ABD'nin hibe ettiği ürünlerden biri olduğu ortaya çıktı. İkinci Dünya Savaşından sonra 1950'li yıllarda ABD’nin gönderdiği bazı ürünlerden olduğunun değerlendirildiği bildirildi. Bulunan yağ ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Ali Uslu, şunları söyledi: * Amerika Birleşmiş Milletler Devleti'nin (ABD) bir ürünü. Üzerinde tarih yazmıyor. * Ancak üzerindeki açıklamadan anladığımız kadarıyla eritilmiş sade yağ olduğu ve ABD halkı tarafından hediye edildiği, satılamaz ve değiş tokuş yapılamaz, yazıyor. * Bu ilkokulun yıkım esnasında çatı arasında çıkan bir ürün ve ağzını da açamadık. * Anladığımız kadarıyla yaklaşık 50 yıllık bir yağ olması lazım. Daha önceden bu şekilde süt tozunun okullara dağıtıldığı biliniyor. Bir yağın ağırlığının 2 kilo 495 gram olduğunu ve bunlardan yaklaşık 70 adet çıktığını aktaran Uslu, bunu ilkokulda niye sakladıklarını bilmediklerini, yağ ile ilgili de araştırma yapacaklarını kaydetti.
Hindistan'ın Ucuz Ped Mucidi 05:39
Hindistan'ın Ucuz Ped Mucidi 3.203 izlenme - 6 yıl önce Güney Hindistan'da yaşayan Arunachalam Muruganantham, henüz evliliklerinin ilk günlerinde karısı Shanti'nin hijyenik ürünleri karşılayamadığı için âdet dönemlerini eski bez paçavralarıyla geçiştirdiğini öğrendi. Muruga, karısını etkilemek için ona hijyenik ped yapmaya karar verdi. İlk başta her şey gözüne çok kolay geldi. Rulolarla pamuk örgü alıp, dikdörtgenler şeklinde kesti. Sadece iki günde, markette satılanların aynısından bir hijyenik ped yaptı. Pedi denemesi için karısına verdi. Karısının yorumu umut kırıcıydı: ''Bu hiçbir işe yaramıyor, ben eski bezlerimi kullanacağım.''
Vajinal Akıntı Nedir? 01:33
Vajinal Akıntı Nedir? 5.440 izlenme - 7 yıl önce Çamaşırlarınızda aşina olmadığınız bir şeyler fark etmiş olabilirsiniz. Eğer regl döneminizde değilseniz bu muhtemelen vajinal akıntıdır, yani regl döngüsünün doğal bir parçası. Bu konuda tüm ayrıntıları ve nasıl baş edebileceğinizi Lauryn'den öğrenin.
Kör Ahmet  -  Yöresel Kız İsteme 06:09
Kör Ahmet - Yöresel Kız İsteme 3.995 izlenme - 7 yıl önce Ahmet Özdemir yanı lakabıyla Kör Ahmet Konya'nın yetiştirdiği ender sanatçılarındandır. Kendisiyle uzaktan da olsa akrabalık bağım bulunduğu için kendisiyle oturup sohbet etmişliğim vardır. Kendisi görmediği halde çevreyi tasvir edişi gören gözlerden daha güzeldir. Mizahi yönünün yanında kendisi unutulmaya yüz tutmuş Konya gelenek ve göreneklerine de sahip çıkmaktadır. İşte unutulmaya yüz tutmuş en bir gelenek olan Konya'ya özgü kız isteme olayını hep beraber seyir eyleyelim.
Kırgızistan'da Geleneksel Kızı Kaçırma Töreni 01:27
Kırgızistan'da Geleneksel Kızı Kaçırma Töreni 2.714 izlenme - 7 yıl önce Kırgızistanda yasal olmasada gelenek olan kızı kaçırıp zorla evlendiriyorlar organize olan aile kızı zorla arabadan indirip tanımadığı bi adamla evlendiriyorlar. Belki de tanıyordur mk böyle gelenek mi olur.
İneğe Tapanların İlginç Adetleri 00:33
İneğe Tapanların İlginç Adetleri 2.295 izlenme - 8 yıl önce Hindistanlı budistlerin çok garip rituelleri var. İnekleri kutsal sayan Hindular, bu hayvanlarla ayin yapıyor. Bunlardan birisi var ki görenler gözlerine inanamıyor. Köylüler yüz üstü yere yatarken süslenen ineklere kendilerini çiğneterek üstlerinden geçiyor. Bunu bir ibadet olarak yapan Hindular, böylece kutsandıklarını sanıyor.
Yörük Geleneği: Çelikleme Kutlaması 00:55
Yörük Geleneği: Çelikleme Kutlaması 1.561 izlenme - 7 yıl önce Merhaba arkadaşlar Yörük geleneği olarak bilinen ve dünyanın diğer bölgelerinde görülen Çelikleme Kutlamasını sizlerle paylaşıyoruz. Doğada özgürce akan suyun içine, bebekleri toprağa değdirecek şekilde batırıp çıkarılarak uygulanmakta. Topraktan gelip, toprağa gideceğimizi unutmamak için, doğunca da ölünce de su ile arındığımızı unutmamak için, çelik gibi iradeli, soğuğa ve hastalıklara karşı dayanıklı, sağlıklı ve güçlü olsunlar diye yapılmakta. Ömürleri özgür akan sular gibi en güzel öyküler olsun…
Çatıdan Bebek Atmak - Hindistan Adetleri 01:11
Çatıdan Bebek Atmak - Hindistan Adetleri 1.299 izlenme - 8 yıl önce Gün gelmiyor ki saçma bir hindu adeti ve geleneği ile karşılaşmayalım. Maymun, İnek ve Yılan gibi bilimum hayvana tapınmalarına inanç saygısı ile bir şey demiyoruz ancak yaptıkları bu süzme salaklığa nasıl saygı duyularda kültürdür bir şey diyemeyiz bilemiyorum. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/151660/hindistanda-damdan-bebek-atma-ritueli
Dünyanın En İğrenç 10 Geleneği 02:31
Dünyanın En İğrenç 10 Geleneği 1.245 izlenme - 7 yıl önce Her insanı ilgilendiren örf adet töre dedikleri yazılı olmayan kurallar yerine göre kanunlar vardır ve orada yaşayan tüm insanlar genellikle bu kurallara uymak zorundadırlar, tamamda bu nedir amk.
4 Dakikada 1 Haftalıktan 14 Yaşına Kadar Büyüme Serüveni 04:05
4 Dakikada 1 Haftalıktan 14 Yaşına Kadar Büyüme Serüveni 1.144 izlenme - 7 yıl önce Hollandalı bir ailenin kızlarının doğumunun bir hafta sonrasından itibaren her hafta sonu 14 yaşına kadar çektikleri videolar ile çocuklarının zaman akşını yaptıkları çalışma.Bir çok hollanda gazetesi ve akil hollandalı vatandaş ise ailenin buradaki amaçlarının çocuklarını meşhur etmek olduğunu ve bu davranışın hollanda örf ve adetlerine hiç uygun olmadığını ve toplumun yozlaşmakta olduğunu söylemekteler.(şaka değil gerçek)
En Küfürbaz Kadın Co-Pilot 02:31
En Küfürbaz Kadın Co-Pilot 1.618 izlenme - 7 yıl önce Epynt Challenge 2013 yarışında VW Polo Grup N aracıyla yarışan Marcus Mullens'in Co-Pilotu Claire Williams (hem de kadın evet) sanırım kötü bir günde yarışıyor olacak ki 2 dk 32 saniye boyunca küfürü ağzından düşürmüyor.Fuck'a doyacağınız bir video.
Araba Taşıyan Çok Vagonlu Tren 01:42
Araba Taşıyan Çok Vagonlu Tren 1.074 izlenme - 7 yıl önce Youtubeda videolar arası atlayıp dururken enteresan bir tren gördüm. Adamlar kaç adet araç yüklemişler ben sayamadım. Tamam trenle araç taşınması yaygın fakat bu kadar çok araç alacağını tahmin etmezdim. Maşallah.
Gel Dedin Deldik Hem de Kaç Kere - Tamer Yiğit 00:58
Gel Dedin Deldik Hem de Kaç Kere - Tamer Yiğit 900 izlenme - 7 yıl önce Tamer abimiz İstanbul'a yeni gelmiş bir delikanlıdır, ve buraların adetlerini sinemada izlediği gibi sanmaktadır,
Derin Kökler (Kayseri - Hacıaliler Köyü) - TRT Avaz 04:41
Derin Kökler (Kayseri - Hacıaliler Köyü) - TRT Avaz 792 izlenme - 6 yıl önce TRT 2'den beri süre gelen derin kökler belgeseli TRT'nin yaptığı en güzel işlerden biridir. Anadolu ve Türk insanının gerçek kültürünün ne olduğunu bize göstermesi bakımından önemlidir. Ayrıca bu videolarla ileride unutulacak geleneklerin ve adetlerin tanınması, unutulmaması ve tarihe böyle de bir geleneğimiz vardı notunun düşülmesi için eşsiz değere sahip bir belgesel dizisi yaratılmıştır. Derin Kökler'de kız alma merasimi Kayseri'den sizlere yansıyor...
50 Adet Muz Yemek 06:57
50 Adet Muz Yemek 482 izlenme - 7 yıl önce Videodaki abimiz yemek yeme şampiyonu gibi bişey evde antreman yapıyo zaar youtube dada yayınlıyo.buda kanalon linki https://www.youtube.com/channel/UCd1fLoVFooPeWqCEYVUJZqg
Kaç Kişi Düzdü Zavallıyı 00:21
Kaç Kişi Düzdü Zavallıyı 459 izlenme - 7 yıl önce Cüneyt abimiz ileri sorgulama teknikleriyle paradokslar yaratarak kafaları karıştırırken adet istemektedir. Sayı verin lan Cüneyt abime, kaç kişi?
Ebu Twitter El Hashtaginin Twitter Üzerinden Cihat İlan Etmesi (Alparslan Kuytul) 07:09
Ebu Twitter El Hashtaginin Twitter Üzerinden Cihat İlan Etmesi (Alparslan Kuytul) 487 izlenme - 8 yıl önce Bu videoda Ebu Twitter el Hashtagi yani Alparslan Kuytul hocaefendimiz Twitter üzerinden cihat ilan etmiştir ve bu cihat alanında cemaatine gelen hakaretlere nasıl tepki verileceğini belirtmiştir. Ayrıca ateistleri imana getirecek rüya içerir.
99 pieces 02:12
99 pieces 351 izlenme - 11 yıl önce
Azerbaycan'ın Dostu Hangi Ülkelerdir? 02:30
Azerbaycan'ın Dostu Hangi Ülkelerdir? 333 izlenme - 7 yıl önce Bakü'de Azerbaycan'ın dostu hangi ülkelerdir sorusuna verilen cevapları izliyoruz. Can kardeşlerimiz hemen hemen ilk cevapları Türkiye'dir.
Keşan Müftüsünden Noel Baba Ayarı 00:50
Keşan Müftüsünden Noel Baba Ayarı 297 izlenme - 7 yıl önce Keşan Müftümüz'ün, "Noel Baba" diye aılan SantaClaus (Aziz Nicholas) hakkındaki çarpıcı açıklamalarını izleyeceğimiz bu videoda ibretlerden ibret beğeneceksiniz! Özellikle videonun sonunda Noel tezini iki kelimede çürütmesini, ayakta alkışlayarak karşıladım efendim.. Buyurun hemen ibret alın..
Arabesk Kötü Müzük mü? 08:50
Arabesk Kötü Müzük mü? 237 izlenme - 7 yıl önce Fazil say arabesk yavsakligindan utaniyorum dedi arabesk tartismasi kanal türk cikmaz sokak..sizce dogrumu söylüyor..? bütün arabesk müzik yavsak müzik midir? arabeskte yavsak sanatci varmi kimlere yavsak demek istedi...?müzigin iyisi kötüsü olurmu...? kimleri dinlersiniz...? arabesk müzik türk halkinin aci yokluk gercek yüzünü,mü ifade eder? neden arabesk? arabesk müzik halkimizin ifadesini,mi tasir? türk müzigin kalbi,mi dir?..ibrahim erkal gökhan güney hakki bulut afrikali ali ankarali ayse ahmet selcuk kayahan...