Hoşgeldiniz!

Adını Feriha Koydum Emirin Yolu Videoları İzle

Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 74.Bölüm 1.Fragmanı (19. Ekim 2012) 01:02
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 74.Bölüm 1.Fragmanı (19. Ekim 2012) 79.777 izlenme - 5 yıl önce 74. bölümün özeti: Emir, Güneş'i kendine sırılsıklam aşık etmeyi başarır. Güneş her fırsatta Emir'le gizli gizli buluşurken, Emir ise adım adım intikam planını yürütür. Emir'e olan duygularıyla baş etmeye çalışan Can, Güneş ve Emir'i birlikte görmesiyle sarsılır. Emir, Güneş'le bir an önce hedefe yürümek isterken, Güneş'in hayatını kısıtlayan kurallar yüzünden yavaşlamak zorunda kalır. Zaman ilerledikçe Emir'in gerçek kimliğini gizlemesi güçleşmeye başlar. Öte yandan, vargücüyle kulübun hazırlıklarıyla ilgilenen Koray ise Pınar'a karşı adını koyamadığı bir ilgi duymaya başlar. Ne var ki, Pınar'la yakınlaşmaya başladığı sırada sokakta Hande'ye benzeyen birini görmesiyle neye uğradığını şaşırır. Hande'nin sessiz sedasız Türkiye'ye geri döndüğünden şüphelenen Koray alt üst olur. Emir'in zorlamalarıyla abisinin katı kuralları arasında bunalan Güneş'in ihtiyaç duyduğu destek ise beklenmedik bir yerden gelir. Aklı iyice karışan Güneş, Emir'le geçireceği tek bir dakika için her şeyi göze almışken, Emir intikam oyununun son perdesine bir nefes kadar yakındır... Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 19 Ekim 2012'de Show TV'de yayınlanan 74. bölümünün 1. fragmanı.
Sezen Aksu - Dua (Adını Feriha Koydum Emirin Yolu 68.bölüm) 03:55
Sezen Aksu - Dua (Adını Feriha Koydum Emirin Yolu 68.bölüm) 44.830 izlenme - 5 yıl önce Ne hükümran kalır Ne zulüm ne de kin Öz değil dostlar Öz değil bu biçim Kulların kullara ettiğini etmiyor En zalim harı ateşim.. Bugün dua ettim Hepimiz için Yüce tanrı bizleri Affetsin Ne para ne pul Ne iktidar ne de güç Bu değil gerçek Bu değil gerçek Bu kavga Bir hayırsız düş Uyanır neslim Uyanır elbet.. Bugün dua ettim Hepimiz için Yüce tanrı insanı Affetsin
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 73.Bölüm 3.Fragmanı (12. Ekim 2012) 00:46
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 73.Bölüm 3.Fragmanı (12. Ekim 2012) 41.071 izlenme - 5 yıl önce 73. Bölüm Özeti: Yavuz'un kulübünün açılışında büyük bir trajedi yaşanır; Yavuz'un yaptıklarına dayanamayan Ünal hayatına son verir. Oyun oynama sırası, Yavuz'un babasına yaptıklarını öğrenen Emir'e gelmiştir. Kendi yaşadıklarını Yavuz'a da yaşatmaya yemin eden Emir'in hedefinde ise Yavuz'un kardeşi Güneş Sancaktar vardır. Ailesinin kirli dünyasından korunmak için çocuk yaşta yurtdışına gönderilen Güneş'in yurda dönmesiyle büyük oyun başlar. Yurtdışında adeta camdan bir fanus içinde yaşamış olan Güneş'in tek istediği ise yaşıtları gibi sıradan ve normal bir hayat yaşamaktır. Güneş, abisinin dayattığı altın kafesten gerçek dünyaya çıkmanın savaşını verirken bir anda Emir'le tanışır. Emir, adım adım Güneş'i etkisi altına alırken, tıkır tıkır işleyen intikam oyunuyla birlikte artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 73.Bölüm 3.Fragmanı (12 Ekim 2012)
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 74.Bölüm 1.Fragmanı (19. Ekim 2012) 01:02
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 74.Bölüm 1.Fragmanı (19. Ekim 2012) 22.817 izlenme - 5 yıl önce Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 74.Bölüm 1.Fragmanı (19. Ekim 2012)
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 75. Bölüm 1.Fragmanı (26.Ekim 2012) 00:46
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 75. Bölüm 1.Fragmanı (26.Ekim 2012) 21.031 izlenme - 5 yıl önce 75. Bölüm Özeti: Emir intikam oyununda son perdeyi indirir. Hayatının en özel gecesini yaşadığına inanan Güneş, günün ilk ışıklarıyla şok gerçekle yüzleşir. Güneş, hayatının en büyük hayalkırıklığını yaşarken Emir artık Yavuz'un karşısına çıkacağı anı beklemektedir. Emir bir yandan Yavuz'un ilk hamlesi için tetikteyken diğer yandan kulübün açılışı için hızla hazırlanmaya başlar. Kalp ağrısıyla başetmeye çalışan Güneş'in başına gelenlere verdiği tepki ise Emir için şaşırtıcı olur. Öte yandan Yavuz'un ailesiyle irtibata geçmesiyle çılgına dönen Can, Güneş'i Yavuz'un yanında görünce neye uğradığını şaşırır. Güneş'in oyun oynadığını düşünen Emir, Sanem ve Güneş yakınlığını keşfeder ve tehlikeli bir adım atar. Diğer yanda Koray, Hande'yi görmesiyle birlikte canlanan duygularıyla başedemezken Hande'nin hayatındaki sürpriz gelişme herkesi şaşırtır. İsviçre'deki tanışıklıklarının ardından bu kez İstanbul'da karşılaşan Hande ve Güneş'in arkadaşlıkları ise Emir Güneş cephesini bir kez daha karıştıracaktır... Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 75. Bölüm 1. Fragman (26 Ekim 2012)
Adını Feriha Koydum Emirin Yolu 69. Bölüm 1. Fragman 01:02
Adını Feriha Koydum Emirin Yolu 69. Bölüm 1. Fragman 13.354 izlenme - 5 yıl önce 69. Bölüm Özeti: Mezarlıktaki karşılaşma Emir dışında herkesin kafasında farklı soru işaretlerine sebep olur. Yavuz, Can ve Emir ilişkisinin boyutunu merak ederken, Can Emir'in çektiği yastan etkilenmiş, Zulal ise Emir'i iyice kafaya takmıştır. Zulal, Emir'le tanışmayı başarır ancak bu tanışma umduğu gibi gitmez. Emir, herkesten uzak durarak günlerini sıfır iletişimle geçirmeye devam ederken, hayatı da giderek tehlikeye daha açık bir hale gelmektedir. Emir'in kendine yaptıklarının farkında olan Can, kendi özel sebepleri yüzünden bir yandan onun bu sıradışı yasını görmezden gelemezken bir yandan da Emir'in yaptıklarına tepki duymaya başlar. Dershaneye başlayan Zulal'in ilk günü ise olaylı geçer. Bir sokak çetesiyle başını derde sokan Emir'in yolunda ise bir kez daha Can vardır. Öte yandan, Can'a kafayı takan Yavuz, Emir'in Can'ın etrafında olmasından rahatsızdır. Yavuz, eski düşmanıyla yeniden uğraşmaya başlarken, Emir dönüşü olmayan bir tehlikeye yürümektedir. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu sezonunun 2., toplamda 69. bölümün fragmanı.
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 70. Bölüm Fragmanı 01:05
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 70. Bölüm Fragmanı 15.362 izlenme - 5 yıl önce 70. Bölüm Özeti: EMİR, CAN VE ZULAL İÇİN FIRTINALI GÜNLER BAŞLIYOR Can, çatışmada yaralanan Emir'i hastaneye yetiştirir. Geçirdiği operasyonun ardından Emir'in yaptığı ilk şey ise hastaneden kaçmak olur. Emir'in hastaneden kaçması Aysun ve kapıcı dairesi sakinlerini karşı karşıya getirirken Can ise Emir'i nerede bulacağından emindir. Emir'in yaralandığını öğrenen Zulal, onu görebilmek için harekete geçerken Selim'in kendisine olan ilgisinden faydalanmaya başlar. Ancak Emir'in adresine ulaşan Zulal için, onunla yakınlık kurmak beklediği kadar kolay olmayacaktır. Öte yandan Can, Yavuz'un kirli işlerini ortaya çıkarmak için var gücüyle çalışırken, Emir'i Can'ın yanında görmeye tahammül edemeyen Yavuz'un hedefinde ise Ünal vardır. Yavuz ve Can karşı karşıya geldiklerinde, Can Yavuz'un Emir'e olan düşmanlığını keşfeder. Acısı zamanla azalmak bir yana, daha da katlanılmaz hale gelen Emir, uzun zamandır arkasını döndüğü anılara doğru bir adım atar. Attığı beklenmedik adımın sonunda Emir'i ve Emir'den başka bir şey düşünemeyen Zulal'i bekleyen bir sürpriz vardır. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 70. Bölüm Fragmanı
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 73. Bölüm 2. Fragmanı 00:47
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 73. Bölüm 2. Fragmanı 11.828 izlenme - 5 yıl önce Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 73. Bölüm 2. Fragmanı
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 72.Bölüm 1. Fragmanı (5 Ekim 2012) 01:04
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 72.Bölüm 1. Fragmanı (5 Ekim 2012) 14.653 izlenme - 5 yıl önce 72. Bölüm Özeti: Emir eski evinde hayata dönme mücadelesi verirken, onun dönüşü Zulal ve Can için farklı anlamlara gelir. Zulal, adım adım Emir'le yakınlaşma yolları ararken, Emir'in taşındığını öğrenen Can ise duygularını bastırmaya çalışır. Sadece apartmana değil hayata da dönen Emir, kardeşiyle buzları eritmek için harekete geçerken, Ömer ise Emir'in dönüşüyle çığırından çıkar. Rıza, Ömer'i dizginlemeye çalışırken, Zulal'in Emir'le kurmaya çalıştığı yakınlık Ömer'in dikkatinden kaçmaz. Babasını yanında çalıştırarak Emir'e büyük bir darbe vurmaya hazırlanan Yavuz, gece kulübü açılışını hızlandırırken, Yavuz ve Ünal bağlantısını keşfeden Can, Emir'e ulaşmaya çalışır. Selim, Emir'in nerede olduğunu Zulal'den öğrenmek istese de, Zulal Emir'in apartmana döndüğünü anlar. Yavuz'un ihtişamlı gece kulübü açılışı ise herkes için unutulmaz bir sürprize gebedir. Adını Feriha Koydum - Emir'in Yolu" dizisinin bu hafta 72. bölümü ekranlarınızda olacak. Bölüm 5 Ekim 2012'de yayınlanacak. Feriha'nın ölümünden sonra dağılan Emir'in aylar sonra travmasını atlatıp kendi yoluna devam etmesi ve evine geri dönmesi hayatında önemli kararlar aldığına işaret.
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu - Mezar Sahnesi 02:02
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu - Mezar Sahnesi 9.503 izlenme - 5 yıl önce Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu - Mezar Sahnesi
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 72. Bölüm 3. Fragman 00:54
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 72. Bölüm 3. Fragman 10.586 izlenme - 5 yıl önce Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 72. Bölüm 3. Fragman
Adını Feriha Koydum 'Emir'in Yolu' İnternet Özel Tanıtım 01:13
Adını Feriha Koydum 'Emir'in Yolu' İnternet Özel Tanıtım 13.444 izlenme - 5 yıl önce Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu dizisinin özel tanıtımını sizlere sunarız.
Emirin Yolu 5. Bölüm Fragmanı 00:56
Emirin Yolu 5. Bölüm Fragmanı 13.208 izlenme - 5 yıl önce show tv ekranlarının vazgeçilmez diizlerinden adını feriha koydum emirin yolu 78.bölümü ile 23 kasım 2012 cuma günü akşamı heyecan doruklara ulaşıyor... Güneş'ten bir türlü beklediği tepkileri alamamak içten içe Emir'in kafasını karıştırır.
Emir'n Yolu 3.Bölüm Fragmanı (9.Kasım 2012) 00:58
Emir'n Yolu 3.Bölüm Fragmanı (9.Kasım 2012) 5.901 izlenme - 5 yıl önce show tv ekranlarının vazgeçilmez diizlerinden adını feriha koydum emirin yolu 3.bölümü ile 9 kasım 2012 cuma günü akşamı heyecan doruklara ulaşıyor... emir zülal'in oyununa gelecek mi?
Emir'n Yolu 3.Bölüm Fragmanı (9.Kasım 2012) 00:58
Emir'n Yolu 3.Bölüm Fragmanı (9.Kasım 2012) 6.733 izlenme - 5 yıl önce show tv ekranlarının vazgeçilmez diizlerinden adını feriha koydum emirin yolu 3.bölümü ile 9 kasım 2012 cuma günü akşamı heyecan doruklara ulaşıyor... emir zülal'in oyununa gelecek mi?
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 71. Bölüm 2. Fragmanı 01:03
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 71. Bölüm 2. Fragmanı 6.155 izlenme - 5 yıl önce 71. Bölüm Özeti: Aylar sonra eski evinin kapısını açmak Emir'i alt üst eder. Emir'in içine girdiği çıkmazdan kurtulamadığının farkında olan Koray ne olursa olsun onu yalnız bırakmamaya kararlıdır. Ömer ve Emir'in kardeşi arasındaki kavgayla kapıcı dairesindeki tansiyon yükselir. Olanları Can ve Zulal'den öğrenen Emir bu duruma seyirci kalamaz. Ömer'in nefretiyle yüzleşmek Emir için ağır olur. Selim'in Zulal'e olan ilgisi her geçen gün biraz daha artarken, bu ilginin farkında olan Zulal ise Emir'i yeniden görebilmek için fırsat kollamaktadır. Emir'in yaşadıklarından fazlasıyla etkilenen Can ise anlam veremediği karışık duygular içindedir. Ömer'e olan Emir'e olan nefreti yüzünden başını belaya sokmasından korkan Rıza, Emir'den yardım istemeye karar verir. Rıza'nın yardım talebiyle karşı karşıya kalan Emir büyük bir karar aşamasındadır. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 71. Bölüm 2. Fragmanı
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 73 Bölüm Fragman 01:04
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 73 Bölüm Fragman 3.270 izlenme - 5 yıl önce Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 73 Bölüm Fragman
Emirin Yolu 5. Bölüm Fragmanı 00:56
Emirin Yolu 5. Bölüm Fragmanı 5.304 izlenme - 5 yıl önce show tv ekranlarının vazgeçilmez diizlerinden adını feriha koydum emirin yolu 78.bölümü ile 23 kasım 2012 cuma günü akşamı heyecan doruklara ulaşıyor... Güneş'ten bir türlü beklediği tepkileri alamamak içten içe Emir'in kafasını karıştırır.
Adını Feriha Koydum 'Emir'in Yolu' İnternet Özel Tanıtım 01:13
Adını Feriha Koydum 'Emir'in Yolu' İnternet Özel Tanıtım 2.884 izlenme - 5 yıl önce Adını Feriha Koydum 'Emir'in Yolu' İnternet Özel Tanıtım
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 73. Bölüm 1. Fragmanı 01:04
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 73. Bölüm 1. Fragmanı 3.935 izlenme - 5 yıl önce Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 73. Bölüm 1. Fragmanı
Emir'in Yolu 4.Bölüm Fragmanı (16.Kasım 2012) 01:04
Emir'in Yolu 4.Bölüm Fragmanı (16.Kasım 2012) 4.341 izlenme - 5 yıl önce show tv ekranlarının vazgeçilmez diizlerinden adını feriha koydum emirin yolu 4.bölümü ile 16 kasım 2012 cuma günü akşamı heyecan doruklara ulaşıyor... Güneş gerçekleri öğreniyor. emir yavuz ile karşılaşacağı anı beklyior.
Adını Feriha Koydum 'Emir'in Yolu' !!Yeni Sezon İlk Tanıtım!! 01:21
Adını Feriha Koydum 'Emir'in Yolu' !!Yeni Sezon İlk Tanıtım!! 2.814 izlenme - 5 yıl önce Adını Feriha Koydum 'Emir'in Yolu' !!Yeni Sezon İlk Tanıtım!!
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 71 Bölüm 2 Fragman 01:04
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 71 Bölüm 2 Fragman 2.473 izlenme - 5 yıl önce Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 71 Bölüm 2 Fragman
Adını Feriha Koydum Orijinal Müzikleri - Gergin Piyano 01:23
Adını Feriha Koydum Orijinal Müzikleri - Gergin Piyano 3.198 izlenme - 5 yıl önce Adını Feriha Koydum Orijinal Müzikleri...alıntı...
Emirin Yolu 78.Bölüm 2.Fragmanı 01:02
Emirin Yolu 78.Bölüm 2.Fragmanı 3.896 izlenme - 5 yıl önce show tv ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden adını feriha koydum emirin yolu 78.bölümü ile 23 kasım 2012 cuma günü akşamı heyecan doruklara ulaşıyor... Güneş'ten bir türlü beklediği tepkileri alamamak içten içe Emir'in kafasını karıştırır.
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 70 Bölüm 3 Fragmanı 21 Eylül 2012 01:02
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 70 Bölüm 3 Fragmanı 21 Eylül 2012 3.197 izlenme - 5 yıl önce Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 70 Bölüm 3 Fragmanı 21 Eylül 2012
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 71. Bölüm İnternete Özel Fragman 01:06
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 71. Bölüm İnternete Özel Fragman 3.080 izlenme - 5 yıl önce Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 71. Bölüm
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 71. Bölüm 2. Fragman 01:04
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 71. Bölüm 2. Fragman 2.518 izlenme - 5 yıl önce Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 71. Bölüm 2. Fragman
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 70, Bölüm 3, Fragman 01:05
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 70, Bölüm 3, Fragman 2.953 izlenme - 5 yıl önce Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 70, Bölüm 3, Fragman
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Can Emir'in Kapısında Kiminle Karşılaştı? 01:51
Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Can Emir'in Kapısında Kiminle Karşılaştı? 3.666 izlenme - 5 yıl önce Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu Can Emir'in Kapısında Kiminle Karşılaştı?