Hoşgeldiniz!

adliyesi

Savcı Mehmet Selim Kiraz Hayatını Kaybetti 00:36
Savcı Mehmet Selim Kiraz Hayatını Kaybetti 8.035 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Adliyesi’ndeki rehine operasyonunda ağır yaralı olarak kurtarılan Savcı Mehmet Selim Kiraz tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybetti. İstanbul İl Sağlık Müdürü Selami Albayrak, Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın hayatını kaybettiğini açıkladı. Çağlayan Adliyesi’nde gerçekleştirilen operasyonda ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Savcı Mehmet Selim Kiraz hayatını kaybetti. Konuya ilişkin hastanene açıklama yapan İstanbul İl Sağlık Müdürü Selami Albayrak, “Hepimizin bilgi gibi Sayın savcımıza menfur bir saldırı gerçekleşti. Saldırı gerçekleştikten iki dakika içinde hastanemize ulaştırıldı. Hastanemize ulaştığında çok ciddi bir yaralanma olmuştu. Yapılan tüm müdahalelere rağmen, bütün girişimlere rağmen ne yazık ki bir görev şehidi verdik ve sayın savcımızı kaybettik. Milletimizin başı sağ olsun. Bu konuyla ilgili şuan itibariyle verebileceğimiz bilgi bundan ibaret” dedi. Savcı Kiraz’ın hastaneye geldiğinde solunumu ve kalbi tamamen durduğu ifade eden Bilim Üniversitesi Rektörü Çavlan Çiftçi ise, “Başından ve göğsünden aldığı yaralar nedeniyle buraya geldiğinde solunumu ve kalbi tamamen durmuştu. Ekiplerimizle birlikte hastamızı hemen ameliyata aldık ameliyathane de her türlü müdahaleye rağmen maalesef şehit verdik” açıklamasında bulunuldu.
Can Dündar'a Silahlı Saldırı (İlk Görüntüler) 00:36
Can Dündar'a Silahlı Saldırı (İlk Görüntüler) 2.354 izlenme - 1 yıl önce MİT Tırları davasında kapsamında çağlayan adliyesine gelen Can Dündar'a adliye önünde ateş açıldı, saldırgan gözaltında. Can Dündar'a Çağlayan Adliyesi'nde kimliği bilinmeyen bir kişi tarafından silahlı saldırıda bulunuldu. Saldırgan polis tarafından yakalandı. Dündar saldırıdan yara almadan kurtuldu.
Frenleri Patlayan Benzin Tankeri 01:57
Frenleri Patlayan Benzin Tankeri 597 izlenme - 7 ay önce Erzincan’da frenleri boşalan yakıt tankeri, polis ekiplerinin çalışması, sürücünün ustaca manevrasıyla, kaza yapmadan durduruldu.
İzmir'de Patlama Sonrası Çatışma   10:10
İzmir'de Patlama Sonrası Çatışma 356 izlenme - 6 ay önce İzmir Adliyesi yakınlarında gerçekleştirilen terör saldırısı sonrası 2 terörist ölü ele geçirildi, bir teröristi ise yakalama çalışmaları sürüyor.
Şehidin Yakınları Gözyaşı Döktü 02:39
Şehidin Yakınları Gözyaşı Döktü 1.435 izlenme - 2 yıl önce Teröristlerin şehit ettiği Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın babası hastanede taziyeleri kabul ederken, yakınları da gözyaşı döktü. Savcı Kiraz’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.
Çağlayan Adliyesi'nde Fenerbahçe tezahuratları 01:48
Çağlayan Adliyesi'nde Fenerbahçe tezahuratları 545 izlenme - 2 yıl önce 3 Temmuz Süreciyle ilgili İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen yeniden yargılama davasında 6. celsede verilen beraat kararının ardından Çağlayan Adliyesi'nde büyük coşku yaşandı.
Bursa Adliyesi önünde bıçaklı kavga: 6 yaralı 02:33
Bursa Adliyesi önünde bıçaklı kavga: 6 yaralı 1.396 izlenme - 4 yıl önce Bursa Adliyesi önünde bıçaklı kavga: 6 yaralı
Savcı Katilinin Eski Görüntüleri Ortaya Çıktı 05:17
Savcı Katilinin Eski Görüntüleri Ortaya Çıktı 462 izlenme - 2 yıl önce Çağlayan Adliyesi'nde Savcı Mehmet Selim Kiraz'ı rehin alarak şehit eden Şafak Yayla'nın daha önce gözaltına alındığı görüntüler ortaya çıktı.
Fetö'nün Darbe Girişimi - Bakırköy Adliyesi 01:08
Fetö'nün Darbe Girişimi - Bakırköy Adliyesi 134 izlenme - 1 yıl önce FETÖ'nün Darbe Girişimi - Bakırköy Adliyesi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Çağlayan Adliyesi'nde ATM'ye Kart Kopyalama Cihazı Yerleştirip Personelin Hesabını Boşalttılar 01:18
Çağlayan Adliyesi'nde ATM'ye Kart Kopyalama Cihazı Yerleştirip Personelin Hesabını Boşalttılar 8 izlenme - 2 hafta önce İstanbul Çağlayan Adliyesi'nin içindeki bir ATM'ye kart kopyalama cihazı yerleştirildi. Maaşlarının boşaltıldığını bankadan gelen SMS'le öğrenen personel, çetenin bulunmasını istedi.
Teröristler Adliyeye Böyle Girdiler  01:44
Teröristler Adliyeye Böyle Girdiler 294 izlenme - 2 yıl önce Teröristler adliyeye böyle girdiler Savcı Mehmet Kiraz’ın şehit eden teröristlerin adliye içerisindeki avukat cübbesiyle girdiklerine ilişkin fotoğraflar İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yayınlandı. Savcı Mehmet Kiraz’ın şehit eden teröristlerin adliye içerisindeki avukat cübbesiyle girdiklerine ilişkin fotoğraflar İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yayınlandı. Güvenlik kameralarına yansıyan karelerde terörist Şafak Yayla’nın avukat cübbesi ile adliyeye C kapsından giriş yaptıkları görülüyor. Terörist Bahtiyar Doğruyol’un ise adliyenin D kapsından giriş yaptığı görülüyor. Adliye içerisinde buluşan iki teröristin bir süre adliye içerisinde dolandıktan sonra Savcı Kiraz’ın odasına yöneldikleri görülüyor.
Dehşetin Tablosu Gün Işıyınca Ortaya Çıktı 01:10
Dehşetin Tablosu Gün Işıyınca Ortaya Çıktı 264 izlenme - 2 yıl önce Dehşetin tablosu gün ışıyınca ortaya çıktı Dün İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde yaşanan rehine krizi ve ardından yapılan operasyonun şiddeti günün aydınlanmasıyla birlikte daha net biçimde gözlendi.
İstanbul Çağlayan Adliyesi İntihar Girişimi (20 Aralık 2016) 00:58
İstanbul Çağlayan Adliyesi İntihar Girişimi (20 Aralık 2016) 56 izlenme - 7 ay önce Çağlayan Adliyesinde kimliği belirlenemeyen bir kişi 4. kattan kendini boşluğa bırakmak istedi, şahıs son anda kazağından yakalandı. İstanbul Çağlayan'da bulunan İstanbul Adliyesinde kimliği belirlenemeyen bir kişi intihar girişiminde bulundu. Adliye Sarayı'nın iç boşluğuna bakan 4. kattaki merdiven balkonlarından kendini aşağı bırakmak isteyen şahıs özel güvenlik personeli tarafından son anda yakalandı. Kazağından yakalanarak kurtarılan şahsın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
DHKP-C'li saldırganlar Adliye'ye böyle girdi 00:59
DHKP-C'li saldırganlar Adliye'ye böyle girdi 309 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Adliyesi'nde Savcı Selim Kiraz’ı öldüren saldırganların Adliye'ye ve daha sonra Savcı'nın odasına giriş görüntüleri ortaya çıktı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Bürosu Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ı şehit eden teröristlerin İstanbul Adalet Sarayı'na ve savcının odasına giriş görüntüleri paylaşıldı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca paylaşılan fotoğraflarda, Kiraz'ı şehit eden teröristler Şafak Yayla ve Bahtiyar Doğruyol'un, ayrı ayrı adliyeye girişleri yer alıyor. Teröristlerden birinin avukat girişinden elinde cübbeyle, diğer teröristin ise vatandaşların girdiği kapıdan arama yapılarak adliyeye girdiği görülüyor. Fotoğraflarda Yayla ve Doğruyol'un adliye içerisinde koridorlarda yürüyüşleri ve daha sonra buluşmaları, ardından savcı Kiraz'ı şehit ettikleri odaya girişleri yer alıyor. Fotoğraflarda teröristlerin giriş çıkış saatleri de bulunuyor Şafak Yayla ve Bahtiyar Doğruyol adlı iki DHKP-C örgütü üyesi, salı günü Çağlayan'daki adliye binasında Berkin Elvan soruşturmasını da yürüten savcı Mehmet Selim Kiraz'ı odasında rehin almış, yapılan görüşmeler sonuçsuz kalmıştı. İki saldırgan savcıyı öldürmüş, silah seslerinin duyulmasının ardından başlatılan operasyonda Yayla ve Doğruyol öldürülmüştü.
İstanbul Çağlayan Adliyesi'nde FETÖ Operasyonu 00:41
İstanbul Çağlayan Adliyesi'nde FETÖ Operasyonu 67 izlenme - 11 ay önce Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda görevli adliye personellerine operasyon düzenleniyor. Haklarında arama kararı olan personellerin odalarında polis arama yapıyor.Kaynak: Çağlayan Adliyesi'ne operasyon düzenleniyor
Kahraman Polis Fethi Sekin Şehit Taziyesinde Görüntülenmiş 01:50
Kahraman Polis Fethi Sekin Şehit Taziyesinde Görüntülenmiş 42 izlenme - 6 ay önce İzmir Adliyesi'nin önünde düzenlenen hain saldırıda iki teröristin üzerine kurşun yağdıran ve olay yerinde şehit düşen kahraman polis Fethi Sekin, iki hafta önce bir şehit evi taziyesinde görüntülenmiş
İzmir Adliyesinde Şehitlerimiz İçin Tören! 01:04
İzmir Adliyesinde Şehitlerimiz İçin Tören! 42 izlenme - 6 ay önce Dün İzmir'de gerçekleştirilen hain saldırıda olan şehit polis Fethi Sekin ve adliye çalışanı Musa Can için İzmir Adliyesi'nde tören düzenlendi.
Tutuklu Hakimin 15 Temmuz Öncesi Adliye Görüntüleri Güvenlik Kameralarına Yansıdı 01:09
Tutuklu Hakimin 15 Temmuz Öncesi Adliye Görüntüleri Güvenlik Kameralarına Yansıdı 53 izlenme - 12 ay önce Darbe girişimi sonrası tutuklanan hakimlerden Akar Karasu'nun 15 Temmuz'da İzmir Adliyesine geldiği ve bazı görevlilerle görüşmeler yaptığı ortaya çıktı. Karasu'nun bazı görevlilere "Yakında çok güzel şeyler olacak" dediği belirtiliyor.
Şampiyon Mersin Adliyesi 07:26
Şampiyon Mersin Adliyesi 361 izlenme - 8 yıl önce 2009 adliyeler arası futbol şampiyonu mersin adliyesi
Mersin Adliyesi - Kaleci Gürhan 01:09
Mersin Adliyesi - Kaleci Gürhan 398 izlenme - 8 yıl önce refleksleri mükemmel kardeşimin helalllll gürhannnnnn
85 Yaşındaki Ninenin Çarşı'ya Desteği 00:47
85 Yaşındaki Ninenin Çarşı'ya Desteği 170 izlenme - 3 yıl önce Bugün Çağlayan Adliyesi'nde görülen ve onlarca kişi hakkında darbeye girişimden dolayı 50 yıla kadar varan cezalarla yargılanan Çarşı'ya sahip çıkmaya gelen tatlı ninemizden öğütler.
İstanbul Adliyesine Giren Kedi İsmail 00:38
İstanbul Adliyesine Giren Kedi İsmail 160 izlenme - 3 yıl önce Yolsuzluk, Selam Örgütü, KCK, Balyoz davalarına bakan polislere yönelik gözaltılar sırasında hakimle görüşen bir esrarengiz kişi avukatlar tarafından görününce hakim 'Kaç İsmail' diye bağırıyor ve adliyede kovalamaca oluyor. Tayyip Erdoğan'a sevgi ve bağlılıklarının sunan ve bu davaya verilem yargıç İslam Çiçek ile gizlice görüşen ve avukatlar tarafından farkedilince apar topar kaçan kişi akıllara seçim zamanında trafoya giren kediler gibi adliyeyedemi kedi girdi sorularını getirdi.
Zabıt Katibi 03:37
Zabıt Katibi 172 izlenme - 6 yıl önce
Çağlayan Adliyesi Sevdamıza Kimse Engel Olamaz Saat 01:22 07:15
Çağlayan Adliyesi Sevdamıza Kimse Engel Olamaz Saat 01:22 119 izlenme - 3 yıl önce Saat 01:22 Çağlayan Adliyesi Sevdamıza Kimse Engel Olamaz Tezahuratları İle İnliyor
mersin adliyesi gol 01:37
mersin adliyesi gol 109 izlenme - 6 yıl önce mersin adliyesicemal
Tenis Çekiliş 04:08
Tenis Çekiliş 263 izlenme - 9 yıl önce tenis turnuvası çekilişi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cübbeli de Bal Gibi Aranır Diyeceğiz 05:15
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cübbeli de Bal Gibi Aranır Diyeceğiz 59 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan: 'Cübbeli de bal gibi aranır diyeceğiz' Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın evine taziye ziyaretinde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Cübbeli de bal gibi aranır diyeceğiz ve bunun tedbirlerini alacağız. Bunlar yıllar öncesinin şu anda bize faturasıdır” dedi. Resmi temaslarda bulunduğu Romanya’daki programını yarıda keserek Türkiye’ye dönen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan’la birlikte şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın Başakşehir’deki ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Yaklaşık 1 saat taziye evinde kalan Erdoğan çıkışta kendisini bekleyen kalabalığa kısa bir açıklama yaptı. Açıklamaya başladığı sırada alkışlanan Erdoğan, “Burası taziye evi alkışlamayın” diyerek kalabalığı uyardı. Alkışların kesilmesinin ardından Erdoğan, yaptığı kısa konuşmada avukatların aranması konusuna değindi. “Cübbeli de bal gibi aranır diyeceğiz ve bunun tedbirlerini alacağız” diyen Erdoğan, “Cüppeli dendi bu şekilde girdiler. Bunlar yıllar öncesinin şuanda bize faturasıdır. Biz onlarda aranmalıdır dediğimiz zaman bize çok sert saygısızlıklar yaptılar işte sonuçlarını görüyoruz. Onun için bu konularda Başbakanla da görüştüm. Yargı mensuplarıyla da görüşeceğiz ve ne gerekiyorsa tespit edeceğiz. Gün beraberlik günüdür. Bugün milli duruşun olması gereken gündür. Bu konularda hassasiyet göstermemiz gerekiyor. Ve bu yürüyüşümüzü devam ettireceğiz” diye konuştu. Daha sonra aileye tekrar başsağlığında bulunan Erdoğan taziye evinden ayrıldı.
Serdar İnce 'nin  Akrebotik Hareketleri 00:22
Serdar İnce 'nin Akrebotik Hareketleri 146 izlenme - 7 yıl önce serdarın futbol aşkı
Çağlayan Adliyesi Önünde İntihar Girişimi 03:49
Çağlayan Adliyesi Önünde İntihar Girişimi 31 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hurda Toplamak İçin 100 Bin Liralık Yarış Atlarını Çaldılar 02:04
Hurda Toplamak İçin 100 Bin Liralık Yarış Atlarını Çaldılar 54 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli'nin Kartepe İlçesi'nde bulunan haradan yaklaşık 100 bin TL değerinde iki adet İngiliz yarış atı çalan 3 kişi yakalandı.