Hoşgeldiniz!

adliyesi

Savcı Mehmet Selim Kiraz Hayatını Kaybetti 00:36
Savcı Mehmet Selim Kiraz Hayatını Kaybetti 7.976 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Adliyesi’ndeki rehine operasyonunda ağır yaralı olarak kurtarılan Savcı Mehmet Selim Kiraz tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybetti. İstanbul İl Sağlık Müdürü Selami Albayrak, Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın hayatını kaybettiğini açıkladı. Çağlayan Adliyesi’nde gerçekleştirilen operasyonda ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Savcı Mehmet Selim Kiraz hayatını kaybetti. Konuya ilişkin hastanene açıklama yapan İstanbul İl Sağlık Müdürü Selami Albayrak, “Hepimizin bilgi gibi Sayın savcımıza menfur bir saldırı gerçekleşti. Saldırı gerçekleştikten iki dakika içinde hastanemize ulaştırıldı. Hastanemize ulaştığında çok ciddi bir yaralanma olmuştu. Yapılan tüm müdahalelere rağmen, bütün girişimlere rağmen ne yazık ki bir görev şehidi verdik ve sayın savcımızı kaybettik. Milletimizin başı sağ olsun. Bu konuyla ilgili şuan itibariyle verebileceğimiz bilgi bundan ibaret” dedi. Savcı Kiraz’ın hastaneye geldiğinde solunumu ve kalbi tamamen durduğu ifade eden Bilim Üniversitesi Rektörü Çavlan Çiftçi ise, “Başından ve göğsünden aldığı yaralar nedeniyle buraya geldiğinde solunumu ve kalbi tamamen durmuştu. Ekiplerimizle birlikte hastamızı hemen ameliyata aldık ameliyathane de her türlü müdahaleye rağmen maalesef şehit verdik” açıklamasında bulunuldu.
Can Dündar'a Silahlı Saldırı (İlk Görüntüler) 00:36
Can Dündar'a Silahlı Saldırı (İlk Görüntüler) 2.352 izlenme - 7 ay önce MİT Tırları davasında kapsamında çağlayan adliyesine gelen Can Dündar'a adliye önünde ateş açıldı, saldırgan gözaltında. Can Dündar'a Çağlayan Adliyesi'nde kimliği bilinmeyen bir kişi tarafından silahlı saldırıda bulunuldu. Saldırgan polis tarafından yakalandı. Dündar saldırıdan yara almadan kurtuldu.
Şehidin Yakınları Gözyaşı Döktü 02:39
Şehidin Yakınları Gözyaşı Döktü 1.429 izlenme - 2 yıl önce Teröristlerin şehit ettiği Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın babası hastanede taziyeleri kabul ederken, yakınları da gözyaşı döktü. Savcı Kiraz’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.
Çağlayan Adliyesi'nde Fenerbahçe tezahuratları 01:48
Çağlayan Adliyesi'nde Fenerbahçe tezahuratları 543 izlenme - 1 yıl önce 3 Temmuz Süreciyle ilgili İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen yeniden yargılama davasında 6. celsede verilen beraat kararının ardından Çağlayan Adliyesi'nde büyük coşku yaşandı.
Fetö'nün Darbe Girişimi - Bakırköy Adliyesi 01:08
Fetö'nün Darbe Girişimi - Bakırköy Adliyesi 125 izlenme - 5 ay önce FETÖ'nün Darbe Girişimi - Bakırköy Adliyesi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Bursa Adliyesi önünde bıçaklı kavga: 6 yaralı 02:33
Bursa Adliyesi önünde bıçaklı kavga: 6 yaralı 1.355 izlenme - 3 yıl önce Bursa Adliyesi önünde bıçaklı kavga: 6 yaralı
Savcı Katilinin Eski Görüntüleri Ortaya Çıktı 05:17
Savcı Katilinin Eski Görüntüleri Ortaya Çıktı 459 izlenme - 2 yıl önce Çağlayan Adliyesi'nde Savcı Mehmet Selim Kiraz'ı rehin alarak şehit eden Şafak Yayla'nın daha önce gözaltına alındığı görüntüler ortaya çıktı.
İstanbul Çağlayan Adliyesi'nde FETÖ Operasyonu 00:41
İstanbul Çağlayan Adliyesi'nde FETÖ Operasyonu 63 izlenme - 4 ay önce Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda görevli adliye personellerine operasyon düzenleniyor. Haklarında arama kararı olan personellerin odalarında polis arama yapıyor.Kaynak: Çağlayan Adliyesi'ne operasyon düzenleniyor
Teröristler Adliyeye Böyle Girdiler  01:44
Teröristler Adliyeye Böyle Girdiler 293 izlenme - 2 yıl önce Teröristler adliyeye böyle girdiler Savcı Mehmet Kiraz’ın şehit eden teröristlerin adliye içerisindeki avukat cübbesiyle girdiklerine ilişkin fotoğraflar İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yayınlandı. Savcı Mehmet Kiraz’ın şehit eden teröristlerin adliye içerisindeki avukat cübbesiyle girdiklerine ilişkin fotoğraflar İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yayınlandı. Güvenlik kameralarına yansıyan karelerde terörist Şafak Yayla’nın avukat cübbesi ile adliyeye C kapsından giriş yaptıkları görülüyor. Terörist Bahtiyar Doğruyol’un ise adliyenin D kapsından giriş yaptığı görülüyor. Adliye içerisinde buluşan iki teröristin bir süre adliye içerisinde dolandıktan sonra Savcı Kiraz’ın odasına yöneldikleri görülüyor.
Dehşetin Tablosu Gün Işıyınca Ortaya Çıktı 01:10
Dehşetin Tablosu Gün Işıyınca Ortaya Çıktı 264 izlenme - 2 yıl önce Dehşetin tablosu gün ışıyınca ortaya çıktı Dün İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde yaşanan rehine krizi ve ardından yapılan operasyonun şiddeti günün aydınlanmasıyla birlikte daha net biçimde gözlendi.
Tutuklu Hakimin 15 Temmuz Öncesi Adliye Görüntüleri Güvenlik Kameralarına Yansıdı 01:09
Tutuklu Hakimin 15 Temmuz Öncesi Adliye Görüntüleri Güvenlik Kameralarına Yansıdı 43 izlenme - 5 ay önce Darbe girişimi sonrası tutuklanan hakimlerden Akar Karasu'nun 15 Temmuz'da İzmir Adliyesine geldiği ve bazı görevlilerle görüşmeler yaptığı ortaya çıktı. Karasu'nun bazı görevlilere "Yakında çok güzel şeyler olacak" dediği belirtiliyor.
DHKP-C'li saldırganlar Adliye'ye böyle girdi 00:59
DHKP-C'li saldırganlar Adliye'ye böyle girdi 307 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Adliyesi'nde Savcı Selim Kiraz’ı öldüren saldırganların Adliye'ye ve daha sonra Savcı'nın odasına giriş görüntüleri ortaya çıktı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Bürosu Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ı şehit eden teröristlerin İstanbul Adalet Sarayı'na ve savcının odasına giriş görüntüleri paylaşıldı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca paylaşılan fotoğraflarda, Kiraz'ı şehit eden teröristler Şafak Yayla ve Bahtiyar Doğruyol'un, ayrı ayrı adliyeye girişleri yer alıyor. Teröristlerden birinin avukat girişinden elinde cübbeyle, diğer teröristin ise vatandaşların girdiği kapıdan arama yapılarak adliyeye girdiği görülüyor. Fotoğraflarda Yayla ve Doğruyol'un adliye içerisinde koridorlarda yürüyüşleri ve daha sonra buluşmaları, ardından savcı Kiraz'ı şehit ettikleri odaya girişleri yer alıyor. Fotoğraflarda teröristlerin giriş çıkış saatleri de bulunuyor Şafak Yayla ve Bahtiyar Doğruyol adlı iki DHKP-C örgütü üyesi, salı günü Çağlayan'daki adliye binasında Berkin Elvan soruşturmasını da yürüten savcı Mehmet Selim Kiraz'ı odasında rehin almış, yapılan görüşmeler sonuçsuz kalmıştı. İki saldırgan savcıyı öldürmüş, silah seslerinin duyulmasının ardından başlatılan operasyonda Yayla ve Doğruyol öldürülmüştü.
85 Yaşındaki Ninenin Çarşı'ya Desteği 00:47
85 Yaşındaki Ninenin Çarşı'ya Desteği 170 izlenme - 2 yıl önce Bugün Çağlayan Adliyesi'nde görülen ve onlarca kişi hakkında darbeye girişimden dolayı 50 yıla kadar varan cezalarla yargılanan Çarşı'ya sahip çıkmaya gelen tatlı ninemizden öğütler.
Şampiyon Mersin Adliyesi 07:26
Şampiyon Mersin Adliyesi 354 izlenme - 7 yıl önce 2009 adliyeler arası futbol şampiyonu mersin adliyesi
Mersin Adliyesi - Kaleci Gürhan 01:09
Mersin Adliyesi - Kaleci Gürhan 397 izlenme - 7 yıl önce refleksleri mükemmel kardeşimin helalllll gürhannnnnn
Kayseri Adliyesine Silahlı Saldırı 01:11
Kayseri Adliyesine Silahlı Saldırı 10 izlenme - 2 ay önce Kayseri Adliyesinde silah sesleri duyuldu. Adliyeye silahlı saldırı düzenleyen kişinin 26 yaşındaki G.Y. olduğu öğrenildi. Yakalanan G.Y. "Adalet düzenini sevmiyorum." dedi.
Çağlayan Adliyesi Sevdamıza Kimse Engel Olamaz Saat 01:22 07:15
Çağlayan Adliyesi Sevdamıza Kimse Engel Olamaz Saat 01:22 112 izlenme - 2 yıl önce Saat 01:22 Çağlayan Adliyesi Sevdamıza Kimse Engel Olamaz Tezahuratları İle İnliyor
Zabıt Katibi 03:37
Zabıt Katibi 170 izlenme - 5 yıl önce
İstanbul Adliyesine Giren Kedi İsmail 00:38
İstanbul Adliyesine Giren Kedi İsmail 127 izlenme - 2 yıl önce Yolsuzluk, Selam Örgütü, KCK, Balyoz davalarına bakan polislere yönelik gözaltılar sırasında hakimle görüşen bir esrarengiz kişi avukatlar tarafından görününce hakim 'Kaç İsmail' diye bağırıyor ve adliyede kovalamaca oluyor. Tayyip Erdoğan'a sevgi ve bağlılıklarının sunan ve bu davaya verilem yargıç İslam Çiçek ile gizlice görüşen ve avukatlar tarafından farkedilince apar topar kaçan kişi akıllara seçim zamanında trafoya giren kediler gibi adliyeyedemi kedi girdi sorularını getirdi.
mersin adliyesi gol 01:37
mersin adliyesi gol 108 izlenme - 5 yıl önce mersin adliyesicemal
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cübbeli de Bal Gibi Aranır Diyeceğiz 05:15
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cübbeli de Bal Gibi Aranır Diyeceğiz 53 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan: 'Cübbeli de bal gibi aranır diyeceğiz' Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın evine taziye ziyaretinde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Cübbeli de bal gibi aranır diyeceğiz ve bunun tedbirlerini alacağız. Bunlar yıllar öncesinin şu anda bize faturasıdır” dedi. Resmi temaslarda bulunduğu Romanya’daki programını yarıda keserek Türkiye’ye dönen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan’la birlikte şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın Başakşehir’deki ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Yaklaşık 1 saat taziye evinde kalan Erdoğan çıkışta kendisini bekleyen kalabalığa kısa bir açıklama yaptı. Açıklamaya başladığı sırada alkışlanan Erdoğan, “Burası taziye evi alkışlamayın” diyerek kalabalığı uyardı. Alkışların kesilmesinin ardından Erdoğan, yaptığı kısa konuşmada avukatların aranması konusuna değindi. “Cübbeli de bal gibi aranır diyeceğiz ve bunun tedbirlerini alacağız” diyen Erdoğan, “Cüppeli dendi bu şekilde girdiler. Bunlar yıllar öncesinin şuanda bize faturasıdır. Biz onlarda aranmalıdır dediğimiz zaman bize çok sert saygısızlıklar yaptılar işte sonuçlarını görüyoruz. Onun için bu konularda Başbakanla da görüştüm. Yargı mensuplarıyla da görüşeceğiz ve ne gerekiyorsa tespit edeceğiz. Gün beraberlik günüdür. Bugün milli duruşun olması gereken gündür. Bu konularda hassasiyet göstermemiz gerekiyor. Ve bu yürüyüşümüzü devam ettireceğiz” diye konuştu. Daha sonra aileye tekrar başsağlığında bulunan Erdoğan taziye evinden ayrıldı.
Tenis Çekiliş 04:08
Tenis Çekiliş 263 izlenme - 9 yıl önce tenis turnuvası çekilişi
Serdar İnce 'nin  Akrebotik Hareketleri 00:22
Serdar İnce 'nin Akrebotik Hareketleri 144 izlenme - 7 yıl önce serdarın futbol aşkı
Hurda Toplamak İçin 100 Bin Liralık Yarış Atlarını Çaldılar 02:04
Hurda Toplamak İçin 100 Bin Liralık Yarış Atlarını Çaldılar 54 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli'nin Kartepe İlçesi'nde bulunan haradan yaklaşık 100 bin TL değerinde iki adet İngiliz yarış atı çalan 3 kişi yakalandı.
Çağlayan Adliyesi Önünde İntihar Girişimi 03:49
Çağlayan Adliyesi Önünde İntihar Girişimi 28 izlenme - 1 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gaziantep Adliyesi Önünde  Kuzenler Arasında Silahlı Kavga: 2 Yaralı 01:00
Gaziantep Adliyesi Önünde Kuzenler Arasında Silahlı Kavga: 2 Yaralı 12 izlenme - 7 ay önce Gaziantep Adliyesi önünde, aralarında husumet bulunan kuzenler arasında çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Olayda 1'i kadın, 2 kişi yaralandı.
Çağlayan'da Eylemcilere Polisten Tomalı Gazlı Müdahale! 03:35
Çağlayan'da Eylemcilere Polisten Tomalı Gazlı Müdahale! 57 izlenme - 3 yıl önce Çağlayan Adliyesi Önüne Çadır Kurmak İsteyen Gruba Müdahale Polis, Çağlayan Adliyesi Önünde Çadır Kurmak İsteyen Halk Cephesi Üyesi Gruba Tazyikli Su İle Müdahale Yapıldı
Albayrak, Şehit Savcının Oğlunu Anlatırken Tetiği Çekme İşareti Yaptı 00:06
Albayrak, Şehit Savcının Oğlunu Anlatırken Tetiği Çekme İşareti Yaptı 49 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Şehit Savcı Mehmet Kiraz'ın Oğlunu Sneijder'e Tanıtırken Eliyle Tetiği Çekme İşareti Yapınca Tepki Çekti.
Çağlayan adliyesi nin önü fena karıştı 01:52
Çağlayan adliyesi nin önü fena karıştı 47 izlenme - 5 yıl önce Çağlayan adliyesi nin önü fena karıştı
Mahkemenin Kapısında Kayınpederinin Boğazını Kesti 01:28
Mahkemenin Kapısında Kayınpederinin Boğazını Kesti 41 izlenme - 2 yıl önce Konya'da 21 yaşındaki Yunus Emre K., 'tehdit' suçlamasıyla yargılandığı dava için gittiği adliyede davacı olan kayınpederi Hasan Güneş'i boğazından bıçakladı!