Hoşgeldiniz!

advertisement

Turkey Advertisement Hd - Türkiye Tanıtım Filmi Müthiş 10:13
Turkey Advertisement Hd - Türkiye Tanıtım Filmi Müthiş 5.259 izlenme - 3 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum - Turkey
Aşırı Gerçekçi Tüy Dökücü Krem Reklamı 00:55
Aşırı Gerçekçi Tüy Dökücü Krem Reklamı 5.002 izlenme - 2 yıl önce Tüy dökücü krem firmaları arasında yaşanan rekabete karşı bu reklam ile bir adım önde olduğunu gösteren firma hiçbir masraftan kaçımamış ve kızları bile oynatmış ben ikna oldum almayı düşünüyorum tabi ne kadar döker orasını bilmiyorum.Bu reklamların ödül alması gerekiyor.
BP - Yol Ver Dağlar Reklamı (2002) 01:01
BP - Yol Ver Dağlar Reklamı (2002) 1.749 izlenme - 2 yıl önce BP'nin 2002 yılında superv adı verdiği ürününe çektiği anlamlı reklam.
Meg Ryan - Burger King Reklamı (1982) 00:30
Meg Ryan - Burger King Reklamı (1982) 1.629 izlenme - 1 yıl önce Ünlü oyuncu Meg Ryan'ın, ünlü olmadan önce 1982 yılında oynadığı Burger King reklamıdır. İyi seyirler.
Off Road Serisi 2 00:29
Off Road Serisi 2 2.773 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 8 01:14
Off Road Serisi 8 2.101 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 3 02:02
Off Road Serisi 3 1.689 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 9 01:13
Off Road Serisi 9 1.348 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 17 01:50
Off Road Serisi 17 1.139 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Hatsune Miku - Familymart 01:19
Hatsune Miku - Familymart 211 izlenme - 3 yıl önce Familymart Campaignh
Off Road Serisi 33 00:08
Off Road Serisi 33 873 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 34 00:06
Off Road Serisi 34 870 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Zamane Bebeklerinin Farklı Oluşu 01:13
Zamane Bebeklerinin Farklı Oluşu 211 izlenme - 3 yıl önce Günümüz çocuklarının teknoloji ile dünyaya gelişini anlatan güzel bir video.
Off Road Serisi 13 00:13
Off Road Serisi 13 763 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 10 01:10
Off Road Serisi 10 742 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 20 00:28
Off Road Serisi 20 714 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 22 00:26
Off Road Serisi 22 697 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 12 01:03
Off Road Serisi 12 671 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 18 00:08
Off Road Serisi 18 664 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Zippo Advertisement 00:35
Zippo Advertisement 100 izlenme - 4 yıl önce Zippo Advertisement
Hopsin - False Advertisement 04:37
Hopsin - False Advertisement 41 izlenme - 11 ay önce Hopsin - False Advertisement (Video Klip 2016) – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Şarkı Sözleri (lyrics): [Verse 1] Please tell me what the fuck is wrong with these bitches I'ma tell you right now you ain't worth shit All you do is sit at home takin' selfies And post them like it was your work shift Your 'gram is full of all these evil memes To niggas lie you don't deserve it That's why niggas ain't fuckin' with you Cause we see that you don't have a purpose It's clear that you don't leave the house We date you and don't be aroused Only pleasure that we ever do get from you Is when you shut up and open your mouth Don't you get it stupid bitch it don't matter If you love a man and you holdin' him down Cause once he find out you got nothing better to Do except him he won't be around Y'all like "I want to be treated like I'm a queen" Bitch better act like one Girl I got so much to give you If you ain't givin' back it's a wrap, I'm done You want a real man, a real boss So you can live life in a Kodak frame A real man carry a lot of shit on his shoulder We need a real woman who can hold that weight Let me guess you a real woman, right? Nope don't want to hear that So go cry some tears in your tear bag Bitch you don't have a car, a job A life or a fuckin' career path There's no accomplishments I'm serious bitch stop this shit You can fool niggas with pics lookin' like you a queen But in real life I know you the opposite [Pre-Hook] Bitch I can see what you tryna do You got niggas outside in a line for you For that pussy they'll spend it all for you They got so much they can offer you And you lovin' it, you strategizing False advertisement, god damn you lovin' it But I ain't cho mans Hoe, shut the fuck up! [Hook] Nigga these hoes better quit it Nigga these hoes better quit it (quit it, quit it) Nigga these hoes better quit it Damn hoe shut the fuck up Nigga these hoes better quit it Nigga these hoes better quit it (quit it, quit it) Nigga these hoes better quit it Damn hoe shut the fuck up [Post-Hook] Nigga these hoes better quit Nigga these hoes better quit (quit, quit) Nigga these hoes better quit Damn hoe shut the fuck up Nigga these hoes better quit Nigga these hoes better quit (quit, quit) Nigga these hoes better quit Damn hoe shut the fuck up [Verse 2] Girl why you lyin' to niggas? Actin' as if your life isn't boring Yes the pussy was good but that is the Only highlight of your story You got these celebrities in your DMs And you get invited to parties (nice) Better enjoy it you bitch cause all of your Looks gonna die when you forty Look at your shit all the guys are absorbing Hoe I'm talkin' don't try and ignore me Oh that's your new BMW, right? I got a couple cause I can afford these You made a household off of guys who were horny Gucci purses, vacations in Fiji Trynna date you is easy They just slide you some cash you just lay on the weewee What the fuck do you stand for? Everyday you actin' like a damn whore You be showin' your ass on the dance floor Niggas throwin' money till their hands sore Now you handed it all to your landlord You just hopin' you don't get evicted I coulda sworn you were livin' way better than this You just got so many gimmicks (yikes) I don't get how it don't bother you Who is the father who fathered you? Bitch need a belt to that ass If I was yo daddy that's probably what I would do This goes out to all these wanna be models Who flashin' titties just to get a like Just take this advice: you pathetic, go get a life You would know you ain't gettin' mine [Pre-Hook] Bitch I can see what you tryna do You got niggas outside in a line for you For that pussy they'll spend it all for you They got so much they can offer you And you lovin' it, you strategizing False advertisement, god damn you lovin' it But I ain't cho mans Hoe, shut the fuck up! [Hook] Nigga these hoes better quit it Nigga these hoes better quit it (quit it, quit it) Nigga these hoes better quit it Damn hoe shut the fuck up Nigga these hoes better quit it Nigga these hoes better quit it (quit it, quit it) Nigga these hoes better quit it Damn hoe shut the fuck up [Post-Hook] Nigga these hoes better quit Nigga these hoes better quit (quit, quit) Nigga these hoes better quit Damn hoe shut the fuck up Nigga these hoes better quit Nigga these hoes better quit (quit, quit) Nigga these hoes better quit Damn hoe shut the fuck up [Outro] Trippin' Trip Trippin' These hoes trippin' trippin' This bitch trynna apply to a nigga uh uh Won't catch me slippin' (won't catch me slippin') Trippin' Trip Trippin' These hoes trippin' trippin' This bitch trynna apply to a nigga uh uh Won't catch me slippin' (won't catch me slippin')
Off Road Serisi 28 00:10
Off Road Serisi 28 549 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 19 00:28
Off Road Serisi 19 541 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok
Ümit Besen'in Omzu Çıktı 01:28
Ümit Besen'in Omzu Çıktı 117 izlenme - 3 yıl önce Dökme kalıp Ümit Besen omzu, başınızı yaslamanız için süper bir envanter. Rondonun televizyonda yayınlanmayan, yayınlansa da çok sık çıkmayan reklamı. Eğlenceli bir reklam olmuş. ( omzum çıktı kısmındaki o donuk bakışlar... )
n11.com - Kadınların Alışverişte Altın Çağı 00:50
n11.com - Kadınların Alışverişte Altın Çağı 82 izlenme - 2 yıl önce Kadınlar n11.com’la, alışverişin #AltınÇağı’nı yaşıyor! n11.com’da 50 TL ve üzeri ilk moda alışverişlerinde altın kazanıyor! http://goo.gl/R4kCc0
Off Road Serisi 11 01:08
Off Road Serisi 11 460 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Godzilla Klasik Fragman Koleksiyonu 1969-1975 (Bölüm 3) 09:40
Godzilla Klasik Fragman Koleksiyonu 1969-1975 (Bölüm 3) 98 izlenme - 2 yıl önce Bu dönemdeki filmler teknolojinin gelişmemiş olması nedeniyle siyah-beyaz görüntülüdür. İlk film 'Godzilla, King of the Monsters!' 1954'te o zamana kadar yapılan en teknolojik film oldu. 1955'te ikinci filmi çekilmiştir. Bu iki filmde de Godzilla insanlara saldırır. Ayrıca bu dönemde Godzilla'nın vücudu ve hareketleri iyi yapılamadı. 1955'te seriyee ara verildi. 1955'ten sonra 7 senelik aranın ardından Godzilla serisi geri döndü. Bu 6 sene içinde renkli görüntüye geçildi. Daha sonra godzillanın iyi yapılamayan vücudu düzeltildi ve hareketlerin gerçekçiliği arttı. Bu değişimlerden sonra 1962'de 'King Kong vs. Godzilla' filmi çıktı. Bu ve sonraki filmlerde önceden insanlara saldıran Godzilla'nın karşısına artık kendi gibi mutantlar çıktı ve bunlarla savaştı.(alıntı)
Off Road Serisi 29 00:22
Off Road Serisi 29 394 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 30 00:21
Off Road Serisi 30 387 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 23 00:26
Off Road Serisi 23 386 izlenme - 10 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.