Hoşgeldiniz!

Aerobik

Aerobik Yaparken Ne Giyilir? 00:52
Aerobik Yaparken Ne Giyilir? 56.614 izlenme - 6 yıl önce Aerobik Yaparken Ne Giyilir?
sexy aerobik hareketler çok komik :)) 02:34
sexy aerobik hareketler çok komik :)) 70.051 izlenme - 7 yıl önce :))
Aerobic Dance 04:56
Aerobic Dance 31.645 izlenme - 4 yıl önce Aerobic Dance
Yasemin Evcim - Gece Jimnastiği 02:55
Yasemin Evcim - Gece Jimnastiği 8.130 izlenme - 2 yıl önce 30 yaş üstü olanların hatırlayacağı, özel tv'de yayınlanan, ışıklar kapalı ve avını bekleyen kaplan edasında sesi kısık televizyonda izlenen, bir el kumandada, diğeri nerede bilinmeyen, çok özel dakikalar yaşatan Yasemin Evcim'i izleyeceksiniz.
Kalça Sıkılaştırma Egzersizi - Squat 02:03
Kalça Sıkılaştırma Egzersizi - Squat 5.149 izlenme - 1 yıl önce Kadınların ve özellikle ülkemiz kadınlarının en önemli fiziksel kusurlarından birisi düşük kalçalar... Düşük kalçaların yegane düşmanı ise squat hareketleri. Çorbada tuzumuz olsun, düşük kalçalara derman olalım dedim. Herkese iyi seyirler.
Jenny's Seksi Workout 03:33
Jenny's Seksi Workout 4.406 izlenme - 2 yıl önce
Konuşan Kedi Tom Aerobik Yapıyor 00:54
Konuşan Kedi Tom Aerobik Yapıyor 3.808 izlenme - 2 yıl önce Konuşan Kedi Tom Aerobik Yapıyor..
Erol Erdal - Harika Aerobik 03:01
Erol Erdal - Harika Aerobik 6.165 izlenme - 3 yıl önce Mükemmel Ayrobik,
20 Dakikada 7 Beden İncelmek 20:40
20 Dakikada 7 Beden İncelmek 1.213 izlenme - 1 yıl önce 7 beden inceltir mi, bilmem ama 70 bin kalori harcatır orası kesin. Alkışlarlayaşıyorum katkılarıyla sağlıklı ve hızlı şekilde fazla kilolarınızdan kurtulacaksınız.
Ankara Oturak Alemi - Aerobik 01:10
Ankara Oturak Alemi - Aerobik 2.128 izlenme - 2 yıl önce Pembe Kelebeklerin arasından fırlayarak aerobik yapmaya çalışan belkide cücü'nün ölümcül tekme hareketini deneyen ablamız ve şarkısın da Emek pide salonunun reklamını yapan abimiz. Alkışlarla yaşıyorsunuz.
23 nisan 01:44
23 nisan 6.081 izlenme - 7 yıl önce murgul ilköğretim okulu step aerobik gösteri grubu
Aerobik - Sakar Ayı Bernard Bear 02:55
Aerobik - Sakar Ayı Bernard Bear 1.413 izlenme - 2 yıl önce Şapşal ve sakar ayı Bernard Bear
Aerobik Namaz Kılan Kadın 00:15
Aerobik Namaz Kılan Kadın 3.872 izlenme - 6 yıl önce kadın çok ilginç bir biçimde namaz kılıyor
spor yapmak için biraz geç kalmış 01:02
spor yapmak için biraz geç kalmış 4.923 izlenme - 5 yıl önce
Koreli Kızların Spor Yaptıkları Anlarına Kısa Bir Ziyaret 02:14
Koreli Kızların Spor Yaptıkları Anlarına Kısa Bir Ziyaret 524 izlenme - 10 ay önce Koreli Kızların Spor Yaptıkları Anlarına Kısa Bir Ziyaret Bu video insanları spora teşvik eder. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Kaslarıyla Erkeklere Taş Çıkarttı! 03:02
Kaslarıyla Erkeklere Taş Çıkarttı! 1.421 izlenme - 2 yıl önce Fitness sporuyla uğraşan Jelena Abbou isimli sporcu, kaslarıyla görenleri hayrete düşürüyor...
nasıl kilo verilir? 00:36
nasıl kilo verilir? 2.755 izlenme - 8 yıl önce
Giyilebilir Hazır Gelişmiş Vücut 00:56
Giyilebilir Hazır Gelişmiş Vücut 700 izlenme - 1 yıl önce Giyilebilir Hazır Gelişmiş Vücut Dakikalar içinde gelişmiş, kaslı bir vücuda sahip olmanın yöntemi. Hep birlikte izliyoruz...
Step aerobik ile sabah sporu 2 20:51
Step aerobik ile sabah sporu 2 138 izlenme - 10 ay önce aerobik
Hayvan Hakları Savunucusu Nasim'den Seksi Orta Doğu Jimnastiği 03:01
Hayvan Hakları Savunucusu Nasim'den Seksi Orta Doğu Jimnastiği 675 izlenme - 1 yıl önce Sözde Hayvan Hakları Savunucusu olan iranlı Nasim hanımdan Seksi Orta Doğu Jimnastigi sizlerle.
Esneklik 00:38
Esneklik 3.219 izlenme - 10 yıl önce Vucutları birbirinden esnek sporculardan görüntüler.
Havuz Başında Beyonce Şarkısında Dans Ederek Aerobik Dersi Veren Eğitmen 02:27
Havuz Başında Beyonce Şarkısında Dans Ederek Aerobik Dersi Veren Eğitmen 456 izlenme - 1 yıl önce Bir eğitmen düşünün ki hem sizi eğlendirsin hem de sporunuzu severek yapmanızı sağlasın... 24.08.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Havuz Başında Beyonce Şarkısında Dans Ederek Aerobik Dersi Veren Eğitmen' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
3 erkek aerobik yaparsa :) 01:59
3 erkek aerobik yaparsa :) 1.669 izlenme - 7 yıl önce :) 3 erkek aerobik yaparsa :)
80'lerin Aerobikçi Kızları Geri Döndü 02:45
80'lerin Aerobikçi Kızları Geri Döndü 638 izlenme - 2 yıl önce Avustralyalı fotoğrafçı David Hauserman birbirinden güzel modelleri 1980’lerin aerobik kıyafetleriyle giydirdi ve ortaya bu seksi kareler çıktı.Aerobik kelimesi "Oksijen ile" anlamına gelmekte ve kasların enerji üretim sürecindeki oksijen kullanımına atıfla kullanılmaktadır. Aerobik egzersiz tipi kasların uzatılmış zaman aralıklarıyla orta düzeyli zorlanmasından başlayan ve yüksek kalp atım oranının korunduğu egzersizleri içermektedir. Bu tip egzersizlerde enerji yağların ve glükozun oksijen kullanılarak yakılmasıyla sağlanır. Aerobik egzersiz programı ilk olarak Dr. Kenneth H. Cooper tarafından 1960'lı yıllarda kalp ve akciğerlerin güçlendirilmesine yönelik olarak geliştirilmiştir. 1970'lerden sonra Dr. Cooper'in The New Aerobics kitabı ve 80'lerde Jane Fonda ve Richard Simmons gibi ünlülerin Aerobik videoları ve televizyon şovları ile ünlenen Aerobik ise Aerobik egzersizin bir türüdür.
recep aerobik 00:10
recep aerobik 1.923 izlenme - 7 yıl önce
Hoplamalı Zıplamalı Fitness Antrenmanı 02:12
Hoplamalı Zıplamalı Fitness Antrenmanı 573 izlenme - 2 yıl önce Jatomi Fitness olarak adlandırlan bu yöntemde trambolin üstünde hop seken hatunları izleyeceksiniz. Karolína hocamız önderliğinde. Arada sıçıp batıran hatunlar da görmek mümkün.
Bir Acayip Ezgersiz - 80'ler 02:31
Bir Acayip Ezgersiz - 80'ler 464 izlenme - 2 yıl önce İlk izlediğimde şaka sandığım yüz egzersizi, uzun araştırmalarım sonucunda, 80'li yıllarda bu sarışın abla tarafından moda haline gelmiş bir egzersiz türüdür. Yapımcılar, Abazan ve ergen gençliği ekran başına çekmek istemiş ki yüz egzersisi için seksi egzersiz kıyafetler giydirmişler. Başarılı olmuş mudur? Olmuştur efendim.
Hop Ulan Hop Dedik - Tarık Akan 00:48
Hop Ulan Hop Dedik - Tarık Akan 493 izlenme - 1 yıl önce Münir Kozan (Tarık Akan) iki korumasıyla birlikte (Erdal Özyağcılar -- Rana Cabbar) tatilini geçirmek üzere Antalya Akdeniz Klüp'e gelir. Cennet gibi bir ortamda farklı ülkeler ve farklı kültürlerden gelen insanlar tatil yapmakta ve eğlenmektedirler. Münir çevresinde kadınlara düşkünlüğü ile tanınmış biridir. Yanından bir dakika bile ayrılmayan iki koruması onu bu tutkusundan bir türlü vazgeçiremezler. Münir aynı otele tatile gelen ve çok özgürce yetiştirilmiş Can (Sibel Turnagöl) ile tanışır. Genç kızdan etkilenir. Başlangıçta davranışlarını itici ve çok komik bulsa da, Can da genç adamla ilgilenmekten kendini alamaz. Onun kaba görünüşünün altında romantik bir yanının olduğunu keşfeder. Sonunda olanlar olur ve iki genç kendilerini tutkulu bir aşk ilişkisinin içinde bulurlar. Ca n'ın ailesi kızlarının ısrarı ile tanıştıkları Münir'den pek hoşlanmazlar. Üstüne üstlük Münir'in memleketteki uzatmalı sevgilisi de tatil köyüne gelince ortalık iyice karışır. Bu karışıklık iki sevgilinin arasında incir çekirdeğini doldurmayan anlamsız tartışmaların çıkmasına neden olur. Sonunda genç kıza evlenme teklif eden Münir, ataerkil yapısından kaynaklanan korumacı tavrıyla artık Can'ın tüm davranışlarını kontrol altına alıp baskı uygulamaya başlar. Can ve Münir arasında karşılıklı gerilim artıcı davranışlar öyle bir boyuta ulaşır ki, sonuçta iki ayrı kültür ve yaşam biçiminin farklı bireyleri olan iki aşık için ayrılık kaçınılmaz olur.
Songül Karlı İle Pilatese Giriş Dersleri 02:20
Songül Karlı İle Pilatese Giriş Dersleri 540 izlenme - 2 yıl önce Türk gençlerinin en sevdiği ablalardan olan Songül Abla ile platese giriş. Hiçbir masraftan kaçınmayan Songül Abla Mancester'a uzaklardan gol atacak bacak kaslarına sahip olmak için platesi seçti.
aerobik yapan köpek 00:15
aerobik yapan köpek 2.027 izlenme - 7 yıl önce inanılmaz bi yetenk kazandırmışlar hayvana :))