Hoşgeldiniz!

Af Örgütü

Sıradan İnsanlar Hipnoz Etkisi Altında Mülteci Yolculuğunu Deneyimliyor 05:34
Sıradan İnsanlar Hipnoz Etkisi Altında Mülteci Yolculuğunu Deneyimliyor 103 izlenme - 1 ay önce Uluslararası Af Örgütü olan Amnesty için hazırlanan çarpıcı kampanyayı hep birlikte izliyoruz efendim.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Uluslararası AF Örgütüne Sert Tepki 01:50
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Uluslararası AF Örgütüne Sert Tepki 27 izlenme - 2 yıl önce ULUSLARARASI AF ÖRGÜTÜNÜN İFTİRALARINA SERT TEPKİ Uluslararası Af Örgütü, işkenceler yaptığımızdan bahsediliyor. Biz de işkenceye sıfır toleranstır. Arbede neticesinde olan olaylar kendisini savunma amaçlı olanlar olabilir. Uluslararası AF Örgütü tespitler yapıyor. Sizde haysiyet varsa gelir TBMM'yi görürsünüz buradaki gazilerimizi görürsünüz ondan sonra kim kime ne yapmış görürsünüz. Bu kapının size daima açık olduğunu söylüyor ve sizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
Af Örgütü, Gezi Parkı Eylemleri Raporu Hazırladı 02:08
Af Örgütü, Gezi Parkı Eylemleri Raporu Hazırladı 52 izlenme - 4 yıl önce Uluslararası Af Örgütü'nün Gezi Parkı Eylemleriyle İlgili Hazırladığı Raporda, "ak Parti Hükümeti 10. Yılında Temel İnsan Haklarına Hala Saygı Göstermiyor. Eylemlerde Ağır Hak İhlalleri Gerçekleştirildi" Denildi.
B21-0867/basın - Toplumsal Sorumluluk - Kristal Elma 00:20
B21-0867/basın - Toplumsal Sorumluluk - Kristal Elma 38 izlenme - 3 yıl önce REKLAM AJANSI: Ogilvy&Mather - BAŞVURU ADI: İfade Özgürlüğü – Kadın - ÜRÜN/HİZMET - MARKA - REKLAMVEREN: Sosyal Sorumluluk - Uluslarası Af Örgütü - Uluslararası Af Örgütü YARATICI YÖNETMEN: Tolga Büyükdoğanay - YARATICI GRUP: Cem Çetin, Nezih İçöz - RÖTUŞ: Nezih İçöz - MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ GRUBU: Tuğçe Asrak REKLAMVEREN TEMSİLCİSİ: Pınar İlkiz
Amnesty International France - Pens 01:55
Amnesty International France - Pens 18 izlenme - 3 yıl önce "Onur Şentürk’ün yönettiği ve TBWAParis imzalı Uluslararası Af Örgütü filmi için 3 aktör ile motion capture yapıldı ve 3D düzlemde 400 bin kalem kullanıldı. Prodüksiyonunu Troublemakers.tv’nin üstlendiği reklam filminin müziği için Paolo Nutini’nin Iron Sky adlı parçası kullanıldı. 5 aylık bir prodüksiyon sürecinden sonra geçtiğimiz ay yayına giren film son dönemin en iyi işlerinden biri."---Alıntıdır