Hoşgeldiniz!

Afacanlar Videoları İzle

Bebekler,baby 02:06
Bebekler,baby 127.301 izlenme - 9 yıl önce küçük ,komik,bebekler
Kod Adı Afacanlar - Tavşan (Çizgi Film)  11:27
Kod Adı Afacanlar - Tavşan (Çizgi Film) 4.305 izlenme - 6 ay önce Kod Adı: Afacanlar, Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, yüksek teknolojiyle donatılmış bir ağaç evde yaşayan 10 yaşındaki 5 çocuğun yetişkinlere ve ergenlik|ergenlere karşı olan mücadelesini konu alır.
Usturupsuz Eğilen Öğretmen 00:44
Usturupsuz Eğilen Öğretmen 14.459 izlenme - 2 yıl önce Latin öğretmen , meslek hayatının ilk günlerini yaşamaktadır ve heyecanından hareketlerini kontrol edememektedir . Röntçü öğrencileri ise krizden doğan fırsatları değerlendirmeye hazır beklemektedirler . iyi seyirler ...
Kod Adı: Afacanlar 42.Bölüm (Türkçe) 04:07
Kod Adı: Afacanlar 42.Bölüm (Türkçe) 1.678 izlenme - 6 ay önce Kod Adı: Afacanlar, Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, yüksek teknolojiyle donatılmış bir ağaç evde yaşayan 10 yaşındaki 5 çocuğun yetişkinlere ve ergenlik|ergenlere karşı olan mücadelesini konu alır.
Kod Adı: Afacanlar 10.Bölüm -  Kediler (Türkçe) 10:55
Kod Adı: Afacanlar 10.Bölüm - Kediler (Türkçe) 1.528 izlenme - 6 ay önce Kod Adı: Afacanlar, Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, yüksek teknolojiyle donatılmış bir ağaç evde yaşayan 10 yaşındaki 5 çocuğun yetişkinlere ve ergenlik|ergenlere karşı olan mücadelesini konu alır. kod adı afacanlar,kod adı afacanlar izle,Türkçe dublaj çizgi film izle
Kod Adı: Afacanlar 9.Bölüm - Gökkuşağı (Türkçe)   10:14
Kod Adı: Afacanlar 9.Bölüm - Gökkuşağı (Türkçe) 1.171 izlenme - 6 ay önce Kod Adı: Afacanlar, Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, yüksek teknolojiyle donatılmış bir ağaç evde yaşayan 10 yaşındaki 5 çocuğun yetişkinlere ve ergenlik|ergenlere karşı olan mücadelesini konu alır. kod adı afacanlar,kod adı afacanlar izle,Türkçe dublaj çizgi film izle
Kod Adı: Afacanlar 6.Bölüm - Piyano (Türkçe) 10:42
Kod Adı: Afacanlar 6.Bölüm - Piyano (Türkçe) 980 izlenme - 6 ay önce Kod Adı: Afacanlar, Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, yüksek teknolojiyle donatılmış bir ağaç evde yaşayan 10 yaşındaki 5 çocuğun yetişkinlere ve ergenlik|ergenlere karşı olan mücadelesini konu alır. kod adı afacanlar,kod adı afacanlar izle,Türkçe dublaj çizgi film izle
Kod Adı: Afacanlar - Dondurma (Türkçe) 21:08
Kod Adı: Afacanlar - Dondurma (Türkçe) 887 izlenme - 6 ay önce Kod Adı: Afacanlar, Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, yüksek teknolojiyle donatılmış bir ağaç evde yaşayan 10 yaşındaki 5 çocuğun yetişkinlere ve ergenlik|ergenlere karşı olan mücadelesini konu alır.
Kod Adı: Afacanlar 4.Bölüm - Diş Operasyonu  10:53
Kod Adı: Afacanlar 4.Bölüm - Diş Operasyonu 911 izlenme - 6 ay önce Kod Adı: Afacanlar, Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, yüksek teknolojiyle donatılmış bir ağaç evde yaşayan 10 yaşındaki 5 çocuğun yetişkinlere ve ergenlik|ergenlere karşı olan mücadelesini konu alır.
Kod Adı: Afacanlar 11.Bölüm - Diş Operasyonu   10:32
Kod Adı: Afacanlar 11.Bölüm - Diş Operasyonu 834 izlenme - 6 ay önce Kod Adı: Afacanlar, Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, yüksek teknolojiyle donatılmış bir ağaç evde yaşayan 10 yaşındaki 5 çocuğun yetişkinlere ve ergenlik|ergenlere karşı olan mücadelesini konu alır. kod adı afacanlar kod adı afacanlar 1. bölüm kod adı afacanlar son bölüm kod adı afacanlar zorlu görev kod adı afacanlar 3. bölüm kod adı afacanlar 2. bölüm kod adı afacanlar türkçe izle kod adı afacanlar final kod adı afacanlar 4. bölüm türkçe kod adı afacanlar türkçe kod adı afacanlar zorlu görev çizgi film karakterleri izle kod adı afacanlar bölüm 1 kod adı afacanlar bölüm 3 kod adı afacanlar brokoli kod adı afacanlar bölüm 2 kod adı afacanlar 3. bölüm türkçe cartoon network kod adı afacanlar kod adı afacanlar türkçe dublaj kod adı afacanlar giriş kod adı afacanlar intro kod adı afacanlar izle kod adı afacanlar izle türkçe kod adı afacanlar türkçe izle 1.bölüm kod adı afacanlar jenerik kod adı afacanlar müzik kod adı afacanlar numara 0 kod adı afacanlar operasyon sıfır kod adı afacanlar song kod adı afacanlar türkçe izle 3.bölüm kod adı afacanlar tam bölüm kod adı afacanlar tüm bölümler kod adı afacanlar theme kod adı afacanlar utopia kod adı afacanlar zorlu görev tam bölüm kod adı afacanlar zero kod adı afacanlar zorlu görev full izle kod adı afacanlar zorlu görev full kod adı afacanlar zorlu görev 2 kod adı afacanlar 1. bölüm tam bölüm cartoon network türkiye kod adı afacanlar 1. bölüm türkçe kod adı afacanlar 2 kod adı afacanlar 3 kod adı afacanlar 4. bölüm kod adı afacanlar 4 kod adı afacanlar 5. bölüm kod adı afacanlar 5
Kod Adı: Afacanlar 13.Bölüm - Puding (Türkçe)  10:41
Kod Adı: Afacanlar 13.Bölüm - Puding (Türkçe) 603 izlenme - 6 ay önce Kod Adı: Afacanlar, Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, yüksek teknolojiyle donatılmış bir ağaç evde yaşayan 10 yaşındaki 5 çocuğun yetişkinlere ve ergenlik|ergenlere karşı olan mücadelesini konu alır.
Kod Adı: Afacanlar 12.Bölüm - Buluşma (Türkçe) 10:48
Kod Adı: Afacanlar 12.Bölüm - Buluşma (Türkçe) 566 izlenme - 6 ay önce Kod Adı: Afacanlar, Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, yüksek teknolojiyle donatılmış bir ağaç evde yaşayan 10 yaşındaki 5 çocuğun yetişkinlere ve ergenlik|ergenlere karşı olan mücadelesini konu alır.
Kod Adı Afacanlar 8.Bölüm - Sessizlik (Türkçe)  11:13
Kod Adı Afacanlar 8.Bölüm - Sessizlik (Türkçe) 557 izlenme - 6 ay önce Kod Adı: Afacanlar, Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, yüksek teknolojiyle donatılmış bir ağaç evde yaşayan 10 yaşındaki 5 çocuğun yetişkinlere ve ergenlik|ergenlere karşı olan mücadelesini konu alır.
Kod Adı: Afacanlar 5.Bölüm - Korsan Operasyonu (Türkçe) 10:42
Kod Adı: Afacanlar 5.Bölüm - Korsan Operasyonu (Türkçe) 526 izlenme - 6 ay önce Kod Adı: Afacanlar, Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, yüksek teknolojiyle donatılmış bir ağaç evde yaşayan 10 yaşındaki 5 çocuğun yetişkinlere ve ergenlik|ergenlere karşı olan mücadelesini konu alır.
charlie remix (afacanlar) 01:53
charlie remix (afacanlar) 6.399 izlenme - 7 yıl önce ufaklığın abisini ısırmasından yapılmış remix
Kod Adı: Afacanlar 7.Bölüm - Hayvanat Bahçesi (Türkçe) 10:43
Kod Adı: Afacanlar 7.Bölüm - Hayvanat Bahçesi (Türkçe) 502 izlenme - 6 ay önce Kod Adı: Afacanlar, Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, yüksek teknolojiyle donatılmış bir ağaç evde yaşayan 10 yaşındaki 5 çocuğun yetişkinlere ve ergenlik|ergenlere karşı olan mücadelesini konu alır. kod adı afacanlar,kod adı afacanlar izle,Türkçe dublaj çizgi film izle
Kod Adı;: Afacanlar Bölüm 1 (Türkçe)  09:04
Kod Adı;: Afacanlar Bölüm 1 (Türkçe) 478 izlenme - 6 ay önce Kod Adı: Afacanlar, Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, yüksek teknolojiyle donatılmış bir ağaç evde yaşayan 10 yaşındaki 5 çocuğun yetişkinlere ve ergenlik|ergenlere karşı olan mücadelesini konu alır.
Kod Adı;: Afacanlar Bölüm 2  (Türkçe) 07:59
Kod Adı;: Afacanlar Bölüm 2 (Türkçe) 477 izlenme - 6 ay önce Kod Adı: Afacanlar, Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, yüksek teknolojiyle donatılmış bir ağaç evde yaşayan 10 yaşındaki 5 çocuğun yetişkinlere ve ergenlik|ergenlere karşı olan mücadelesini konu alır.
Kod Adı: Afacanlar - Zorlu Görev (Türkçe) 07:00
Kod Adı: Afacanlar - Zorlu Görev (Türkçe) 514 izlenme - 6 ay önce Kod Adı: Afacanlar, Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, yüksek teknolojiyle donatılmış bir ağaç evde yaşayan 10 yaşındaki 5 çocuğun yetişkinlere ve ergenlik|ergenlere karşı olan mücadelesini konu alır.
Afacanlar Takımı Büyük Yarış izle Fragman 01:54
Afacanlar Takımı Büyük Yarış izle Fragman 1.643 izlenme - 2 yıl önce Afacanlar Takımı Büyük Yarış izle Full Hd izle veya Doktor Strange izle seçeneği ile sitemizde filmi 720p ve 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz. http://www.fullhdfilmperdesi.com/afacanlar-takimi-buyuk-yaris-full-izle.html Afacanlar Takımı Büyük Yarış izle, Afacanlar Takımı Büyük Yarış türkçe dublaj izle, Afacanlar Takımı Büyük Yarış 2015 izle, Afacanlar Takımı Büyük Yarış hd izle, Afacanlar Takımı Büyük Yarış 720p izle, Afacanlar Takımı Büyük Yarış full izle
Afacanlar 04:37
Afacanlar 1.649 izlenme - 7 yıl önce afacanlar hürriyetin tayfası
Kod Adı Afacanlar - Çizgi Film 21:42
Kod Adı Afacanlar - Çizgi Film 304 izlenme - 5 ay önce Kod Adı Afacanlar - 1.Bölüm Kod Adı: Afacanlar, Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi, yüksek teknolojiyle donatılmış bir ağaç evde yaşayan 10 yaşındaki 5 çocuğun yetişkinlere ve ergenlik|ergenlere karşı olan mücadelesini konu alır.
afacanlar kampta/sinemadayiz.com/mahsen-87 01:36
afacanlar kampta/sinemadayiz.com/mahsen-87 3.189 izlenme - 8 yıl önce afacanlar kampta film fragmanı
Afacanlar Yuvada Fragman 02:13
Afacanlar Yuvada Fragman 1.623 izlenme - 4 yıl önce Kendi çocuklarına bakabilen bir baba için bir kaç çocuğa daha bakmak ne kadar zor olabilir ki? Neden olmasın.. Ha bir ha beş.. Durum gerçekten böyle mi diyorsanız hiç de öyle değil. Çocuklarla başa çıkmak o kadar da kolay mı sanıyorsunuz; yanıldınız. Filmin konusuna bir göz atalım : Charlie ve Phil\'in reklamcılık kariyerleri bir projeyi berbat etmeleri sonucunda sona erer. Artık çocuklarını pahalı Chapman Akademisi\'ne gönderemeyeceklerdir. Onlara da evde çocuklarına bakma görevi düşer. Görevlerinde başarılı olan ikili bir yandan çocuk bakıp bir yandan da iş ararken birşeyi keşfeder. Kendi çocuklarının yanına birkaç çocuk daha alıp onlara baksalar ne kadar da iyi olur, hem de bir yandan para da kazanmış olurlar. Bunun için hemen hazırlıklara girişirler ve yuvaya birkaç çocuk alınmasıyla başlarına bela aldıklarını anlamaları bir olur. Afacanların süper kahraman takıntıları, her tarafı dağıtma huyları biraz ruh sağlıklarına zarar verse de kısa sürede ortama adapte olarak müşteri sayılarını arttırırlar. Böylece Chapman\'dan öğrencileri teker teker kendilerine çekmeye başlarlar. Tabi bu Chapman\'ın müdiresinin pek de hoşuna gitmez. Ne de olsa çocuklara bakmak kadınların işidir. Bir de işin içinde para olursa...
Kod Adı Afacanlar 00:30
Kod Adı Afacanlar 2.572 izlenme - 9 yıl önce çok güzel bi video izleyin
Metamatik Performans Ödevi 01:50
Metamatik Performans Ödevi 2.275 izlenme - 6 yıl önce edebali ilköğretim okulu 1-b sınıfı matematik performans ödevi
thunderpants 01:09
thunderpants 1.215 izlenme - 6 yıl önce 11 yaşındaki erkek çocuğun inanılmaz yellenme becerisi astronot olma tutkusunu gerçekleştirmesine yardımcı olmadan önce onu ilk olarak şöhrete sonra ölüm hücresine taşır.
Afacanlar Sınıfı ( fragman - mehmet alemdar ) 01:25
Afacanlar Sınıfı ( fragman - mehmet alemdar ) 803 izlenme - 4 yıl önce Saygın Yapımcı Ve Yönetmen Mehmet Alemdar In Önemli Eserlerinden Biri.
Darkorbit Patlatma Anı 00:41
Darkorbit Patlatma Anı 940 izlenme - 7 yıl önce darkorbit patlatma anı
Vasiyet 01:48
Vasiyet 881 izlenme - 8 yıl önce bu minikler çok komik....