Hoşgeldiniz!

Affetme Videoları

Sokak Röportajları - Aldatılsanız Affeder Misiniz? 02:02
Sokak Röportajları - Aldatılsanız Affeder Misiniz? 1.056 izlenme - 2 yıl önce "Hele bir aldatsın bir daha onun yüzüne bakmam" diyenlerden misiniz yoksa "aşk her şeyi affeder, seviyorsam ne olursa olsun bırakmam" diyenlerden mi? SokakRoportajlari. com iftiharla sunar; "Aldatılsanız affeder misiniz?"
Aldatılsanız Affeder misiniz Thug Life 01:38
Aldatılsanız Affeder misiniz Thug Life 535 izlenme - 2 yıl önce Aldatılsanız Affeder misiniz Thug Life - yeni vine
Demet - Affetme Kendini 03:18
Demet - Affetme Kendini 526 izlenme - 5 yıl önce
Sen Affetsen Ben Affetme Ferah Demiralp Murat Z 04:02
Sen Affetsen Ben Affetme Ferah Demiralp Murat Z 220 izlenme - 5 yıl önce Karaoke Yıldız 9 Arabesk & Fantazi (2011) - Artvizyon MÜZİK FİLM
Eser Poyrazz---Affetme 04:17
Eser Poyrazz---Affetme 147 izlenme - 6 yıl önce deliyar dan bir şiir daha içinde kendini bulan herkese armaganımdır
Küs Kalmaya dayanamayıp Özür Dileyen Köpek 01:31
Küs Kalmaya dayanamayıp Özür Dileyen Köpek 27 izlenme - 2 yıl önce Azar yiyen köpeğin sahibine kendini inanılmaz affettirme şeklini izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bilinçaltı Ve Affetme Arasında Nasıl Bir İlişki Var? 02:54
Bilinçaltı Ve Affetme Arasında Nasıl Bir İlişki Var? 30 izlenme - 2 yıl önce Bilinçaltında var olan tüm olumsuzluklar tüm yaşamı etkiler ve olumsuzluğu yaşatan kişilere karşı öfke ve nefret duygusunu taşımaya neden olur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
affetmeyeceğim seni  mehmet ali boybeyi 04:21
affetmeyeceğim seni mehmet ali boybeyi 81 izlenme - 6 yıl önce seni hiçbir zaman affetmeyeceğim.....sanatçılara beste verilir
Sen Affetsen Ben Affetme Ferah Demiralp Murat Z 04:02
Sen Affetsen Ben Affetme Ferah Demiralp Murat Z 63 izlenme - 5 yıl önce Sen Affetsen Ben Affetme(Ferah Demiralp Murat Z )
Züƒr Okan Affetme 13:12
Züƒr Okan Affetme 25 izlenme - 3 yıl önce Züƒr Okan Affetme
Atletico Madrid Başkanı: Arda Özür Diledi, Affettik 00:16
Atletico Madrid Başkanı: Arda Özür Diledi, Affettik 13 izlenme - 2 yıl önce Atletico Madrid Başkanı, Arda Turan'ın takımdan gönderileceği iddiasını yalanladı, "Yaptığı doğru değildi ancak özür diledi, kendisini affettik." dedi.