Hoşgeldiniz!

Affettim Videoları

Nehir Erdogan Affettim Seni 05:10
Nehir Erdogan Affettim Seni 4.409 izlenme - 9 yıl önce
Seyyal Taner - Kalbimi Affettim 02:50
Seyyal Taner - Kalbimi Affettim 2.531 izlenme - 5 yıl önce
Sibel Alaş - Affettim 03:42
Sibel Alaş - Affettim 2.070 izlenme - 5 yıl önce
affettim ama unutamadım 11:31
affettim ama unutamadım 1.332 izlenme - 7 yıl önce baran dan sevgiyi hak etmeyenlere gelsin
Odam Kireç Tutmuyor 03:45
Odam Kireç Tutmuyor 1.040 izlenme - 8 yıl önce yengem söylüyor ve ben şiir okyorum
Affettim Af Diledim 2014 / Duygusal Slov Şiirler 02:18
Affettim Af Diledim 2014 / Duygusal Slov Şiirler 1.325 izlenme - 3 yıl önce '' Gökyüzüne Bulut, Buluta Yağmur, Yağmura Toprak '' Ne Güzel Uymuş... ''dünyaya Türkiye, Türkiye'ye Kayseri, Kayseri'ye Sen, Seninyanınadaben''ne Güzel Uymuş
Seyyal Taner - Kalbimi Affettim (1976) 02:34
Seyyal Taner - Kalbimi Affettim (1976) 170 izlenme - 2 yıl önce Seyyal TANER - Kalbimi Affettim (1976) Kalbimi affettim, O'nsuz yaşanmıyor, Başka çaresi yok, aşktan kaçılmıyor. Yüz kere bin kere, son versem işine, Ne yapsam çare yok, O benim peşimde. O yok mu, O yok mu, yine aldattı beni. O yok mu, O yok mu, yine aldattı beni. Uslan artık deli kalbim, Bir daha sevecek değilim. Bu senin belki de son şansın, Desem de inanma. Kalbimi affettim, O'nsuz yaşanmıyor, Başka çaresi yok, aşktan kaçılmıyor. Uslan artık deli kalbim, Bir daha sevecek değilim. Bu senin belki de son şansın, Desem de inanma. Kalbimi affettim, O'nsuz yaşanmıyor, Başka çaresi yok, aşktan kaçılmıyor. Hep yalancı çıktım, ben kendi kendime, Çare bulamadım, kalbimin derdine. O yok mu, O yok mu, yine aldattı beni. O yok mu, O yok mu, yine aldattı beni.
Melis Bilen - Affettim Yine 04:00
Melis Bilen - Affettim Yine 176 izlenme - 4 yıl önce Melis Bilen, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Mezuniyet Töreninde Affettim Yine Parçasını Seslendiriyor.
arif susam affettim-alemin yılmazı 04:04
arif susam affettim-alemin yılmazı 217 izlenme - 6 yıl önce damar vadisi sayfamıza katılmanız için lütfen burayı tıklayın http//www.facebook.com/pages/damar-vadisi/132019480194248?vphotos.
Melis Bilen - Affettim Yine 04:03
Melis Bilen - Affettim Yine 154 izlenme - 5 yıl önce melis bilen in sözü kendisine, müziği figge boström a ait olan affettim yine adlı parçası.
Kalbimi Affettim 02:32
Kalbimi Affettim 234 izlenme - 7 yıl önce
Sibel Alaş - Affettim 03:44
Sibel Alaş - Affettim 60 izlenme - 2 yıl önce AFFETTİM 1996 Affettim seni olanlardan, Vazgeçtim kadere hesap soramam. Bilmezdim çözülüyor yumruklar, Kinlerden soyunup büyüyor insan. Haksızlık nereye kadar, bildim, Sevmezdim ne beni, ne kimseyi sevdim. Benzersin bana sen, kırılıyor mu kalbin? Beni affet, ben seni affettim. Affettim beni olanlardan, Vazgeçtim kadere hesap soramam. Ne çok sordum, ne söyledim. Başım elimde ben bu kere, Bu kere bir beni dinledim. Yangınlar sönüyor yenilmedim, Yıllardan geçiyor ömür çizgim. Hayır, belki sonra, kalmadı. Beni affet, ben seni affettim.
Melis Bilen- “Affettim Yine” Bachata Performans (Taksim Riddim Club) 04:00
Melis Bilen- “Affettim Yine” Bachata Performans (Taksim Riddim Club) 56 izlenme - 2 yıl önce Melis Bilen Taksim Riddim Gece Kulübü’nde Affettim Yine adlı bachata parçasını dans eşliğinde seslendiriyor.
Melis Bilen - Affettim Yine 03:57
Melis Bilen - Affettim Yine 69 izlenme - 4 yıl önce Melis Bilen, Kıbrıs Tv’nin Yılbaşı Özel Eğlence Programında Sözleri Kendisine Ait Olan Affettim Yine İsimli Parçayı Seslendiriyor.
Hakkı Bulut - Affettim Seni 03:54
Hakkı Bulut - Affettim Seni 5 izlenme - 4 ay önce Hakkı Bulut - Affettim Seni Albüm:Hakkı Bulut - Aşk Yorgunuyum Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Hakkı Bulut - Affettim Seni 04:37
Hakkı Bulut - Affettim Seni 4 izlenme - 4 ay önce Hakkı Bulut - Affettim Seni Albüm:Hakkı Bulut - Ben Köylüyüm Şarkı Sözleri: gencligimi mahveden benim zalim sevgilim aglamasin gozlerin cunku seni affettim hayatimi mahveden benim kalpsiz sevgilim kalbin aci cekmesin cunku seni affettim ettigin zulumsede sen benim herseyimsin bak gozlerimin icine tanimadigin benim birakip gittin fakat inan sana kusmedim hayat olur boyle sey ne darginim ne kirgin belki sende hakliydin aradigini veremedim lakin gel yeniden mutlu olalim diyemem gururumda yeri yok boyle saadet dilemem sen ellerin olmussun bana hayalin kaldi baskasini aglatan kotu insan olamam cunku ben her hasrete varligimi adadim cunku sansizligimi kaderimde aradim
Melis Bilen - Affettim Yine (Prova @ Golden Age Hotel) 03:55
Melis Bilen - Affettim Yine (Prova @ Golden Age Hotel) 18 izlenme - 2 yıl önce Melis Bilen Golden Age Hotel'de prova yapıyor.
Melis Bilen - Affettim Yine (Beykent Tv) 03:58
Melis Bilen - Affettim Yine (Beykent Tv) 17 izlenme - 3 yıl önce Melis Bilen sözü kendisine, müziği Figge Boström’a ait olan Affettim Yine adlı parçasını Beykent TV’de seslendiriyor.
Hakkı Bulut - Affettim Sizi 05:02
Hakkı Bulut - Affettim Sizi 0 izlenme - 3 ay önce Hakkı Bulut - Affettim Sizi Albüm:Hakkı Bulut - Cesetimi Çiğnerler Şarkı Sözleri: gencligimi mahveden benim zalim sevgilim aglamasin gozlerin cunku seni affettim hayatimi mahveden benim kalpsiz sevgilim kalbin aci cekmesin cunku seni affettim ettigin zulumsede sen benim herseyimsin bak gozlerimin icine tanimadigin benim birakip gittin fakat inan sana kusmedim hayat olur boyle sey ne darginim ne kirgin belki sende hakliydin aradigini veremedim lakin gel yeniden mutlu olalim diyemem gururumda yeri yok boyle saadet dilemem sen ellerin olmussun bana hayalin kaldi baskasini aglatan kotu insan olamam cunku ben her hasrete varligimi adadim cunku sansizligimi kaderimde aradim git sevgilim mesut ol seni coktan affettim kurutma goz yasimi birak askinla aksin aglamaya alisan kadersiz bir sevenim yuzumdeki her cizgi askimdan bir iz tasir kalbimdeki her hasret senden bir parca alir sanmaki bu dunyada sensiz yasiyorum her AH edisle bir hatiram canlanir lakin gel yeniden mutlu olalim diyemem gururumda yeri yok boyle saadet dilemem sen ellerin olmussun bana hayalin kaldi baskasin aglatan kotu insan olamam cunku ben her hasrete varligimi adadim cunku sansizligimi kaderimde aradim git sevgilim mesut ol seni coktan affettim kurutma goz yasimi birak askinla aksin aglamaya alisan kadersiz bir adamim aglamaya alisan kadersiz bir sevenim