Hoşgeldiniz!

Afghanistan Videoları

Afghanistan - Bir Askerin GoPro Kamerasından Görüntüler 26:06
Afghanistan - Bir Askerin GoPro Kamerasından Görüntüler 3.250 izlenme - 4 ay önce Afganistanda bulunun Amerikan Özel Operasyon ekibinden bir askerin Pov görüntülerini izleyeceksiniz. Bol atraksiyonlu çatışmalı adam vurmalı falan.
Asansörde Mahsur Kalan Çarşaflı Kadın ile Şortlu Adamın Çarpıcı Öyküsü 03:37
Asansörde Mahsur Kalan Çarşaflı Kadın ile Şortlu Adamın Çarpıcı Öyküsü 27.530 izlenme - 2 yıl önce İnsanların ön yargılarını ve birbirlerine yaklaşımlarını konu alan kısa filmin çarpıcı finali, izleyenlere bazı şeyleri bir daha düşündürtüyor. İnsanların üzerindeki kıyafetler onlar hakkında bir yargıya varmamız açısından önemli bir yer tutuyor. Bu yargılarımızda bazen yanılıyor, bazen ise haklı çıkıyoruz. Ama kıyafetler özellikle dini ya da sembolik bir anlam taşıyorsa bir ön yargı sebebi olduğu kesin. Biri ile kendi isteğiniz dışında bir yerde baş başa kalmak veya mahsur kalmak zaten gergin bir durumdur. Hele ki bu kişilerden biri erkek, diğeri çarşaflı bir kadın ise durum hepten içinden çıkılmaz bir hal alır.
Zekeria Ahmadi - Afghanistan (New Afghan Song 2013 Hd) 03:55
Zekeria Ahmadi - Afghanistan (New Afghan Song 2013 Hd) 675 izlenme - 3 yıl önce Zekeria Ahmadi - Afghanistan ( New Afghan Song 2013 HD )
Afghan Communist song 03:33
Afghan Communist song 213 izlenme - 12 ay önce Eternal glory to the Soviet and Afghan Communist soldiers! Death to the USA, Israeli, British, Saudi and Paki invented "mujahideen" puppets and terrorists! Song: Shahid Najibullah
Afghanistan War Music İnspired By Music Video 04:28
Afghanistan War Music İnspired By Music Video 651 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com join chris's facebook fan page to get the latest updates on what chris is doing with his music. www.chrishaighmusic.co.uk music composition inspired by afghanistan war and black hawk down soundtrack hans zimmer style. music composed by chris haigh
Adnan Doğru - Afghanistan 03:31
Adnan Doğru - Afghanistan 224 izlenme - 5 yıl önce
Christmas Surprise For Daughter Of Deployed Soldier 01:02
Christmas Surprise For Daughter Of Deployed Soldier 114 izlenme - 6 yıl önce 1st lt. sharjuan p. burgos surprises her daughter ashliyn bursting out of a giant christmas-wrapped box in ms. paige miller's fourth grade class at kadena elementary school at kadena air base dec. 13. burgos was deployed to afghanistan in may and decided to surprise her daughter for the holiday by coming home a week earlier than expected.
Japonya 5-0 Afganistan - Maç Özeti İzle (24 Mart Perşembe 2016) 01:47
Japonya 5-0 Afganistan - Maç Özeti İzle (24 Mart Perşembe 2016) 13 izlenme - 1 yıl önce Dünya Kupası elemelerinde Japonya evinde konuk ettiği Afganistan'ı 5-0 mağlup etti.