Hoşgeldiniz!

Afyonkarahisar Videoları İzle

Afyonkarahisar’da Otobüs Şoförlerinden Atatürk Hassasiyeti 01:56
Afyonkarahisar’da Otobüs Şoförlerinden Atatürk Hassasiyeti 43.690 izlenme - 3 yıl önce Afyonkarahisar Belediyesi Özel Halk Otobüsleri çalışanları çalan sirenlerin ardından otobüslerini yolun sağ tarafına çekerek saygı duruşunda bulundular. Afyonkarahisar’da şehir içi ulaşım yolcu taşımacılığı yapan Afyonkarahisar Belediyesi Özel Halk Otobüsleri çalışanları bugün gerçekleştirilen 10 Kasım Atatürk Anma etkinlikleri kapsamında çalan sirenlerin ardından otobüslerini yolun sağ tarafına çekerek saygı duruşunda bulundular.Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 75. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Afyonkarahisar’da da çeşitli etkinliklerle anıldı. Büyük önderin hayatını kaybettiği saat olan 09.05’te kentte sirenler çalınarak, ulu önder için saygı duruşunda bulunuldu. Sirenlerin çaldığı anda kentte adeta hayat dururken, büyük öndere saygısını gösterenler arasında bugün, alışılmışın dışında bir şey yaşanarak özel halk otobüsü şoförleri de içerisinde yolcuları bulunan otobüsleri yolun sağ tarafına çekerek Atatürk’e olan saygı, sevgi ve bağlılıklarını gösterdiler. Sirenler çaldığı anda kullandıkları otobüslerin kontaklarını kapatarak aşağı inen ve büyük önder için iki dakika saygı duruşunda bulunan otobüs şoförlerine o sırada yoldan geçmekte olan diğer araç sürücüleri de çaldıkları klaksonlar ile destek verdiler. Otobüslerde bulunan bazı yolcularında oturdukları koltuklardan kalkarak saygı duruşuna geçtikleri gözlendi. Kente merkez ve semtlerde yolcu taşımacılığı yapan yaklaşık 10 hattın şoförü yaptıkları bu hareketle herkesin takdirlerini kazandı. Öte yandan, özel halk otobüsü şoförlerinden Ömer Akpınar, Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım’da iki dakikalarını onun için ayırdıklarını ve onunla her zaman gurur duyduklarını söyledi. Serkan Keskin ise, “Öncelikle üzüntümüzü ve acımızı her sene yaşıyoruz. Özel halk otobüslerimizi yolun sağ tarafına çektik ve Atatürk’ü andık. Mustafa Kemal Atatürk’ü her zaman kalbimizde yaşatıyoruz, yolcularımız da bizlere destek verdi” dedi.
Düğün Gecesi Arkadaşlarından Damada İşkence 02:55
Düğün Gecesi Arkadaşlarından Damada İşkence 1.764 izlenme - 6 ay önce Afyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesi’nde ’Damat işkencesi’ geleneği kapsamında, düğün ardından arkadaşlarının gece yarısı evden çıkardığı damada, eşarp ve etek giydirildi. Yerdeki çöpler süpürtülüp, başında yumurta kırılan damat, darbuka eşliğinde oynatıldı. Acılı baklava yedirilen damat, sırtına yumrukla vurularak eve gönderildi.
Düşürdüğü Şemsiye İçin Dağa Tırmandı - Afyonkarahisar 01:07
Düşürdüğü Şemsiye İçin Dağa Tırmandı - Afyonkarahisar 3.064 izlenme - 1 yıl önce Afyonkarahisar’da bir vatandaş, yaklaşık 230 metre yükseklikteki tarihi Karahisar Kalesi'nden aşağı düşen şemsiyesini almak için canını hiçe sayarak kayalıklara tırmandı. Şemsiyesini alan vatandaş dönüş yolunda da kalenin aydınlatma direğine Türk Bayrağı astı. Bölge Haberlerini takip etmek İçin www.kanalf.com u ziyaret ediniz
Böyle Türkçe Dersi Ne Görüldü Ne Duyuldu 05:27
Böyle Türkçe Dersi Ne Görüldü Ne Duyuldu 1.403 izlenme - 5 ay önce Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde görev yapan Süleyman Sakçı isimli öğretmen, derste alışılmışın dışında bir eğitim modeli uygulayarak öğrencilere Türkçe dersini “rap” müzik ile öğretiyor. Çocukların derste işledikleri “sıfatlar” konusunun görüntüsü ise sosyal medyada tıklanma rekorları kırdı. İlçeye bağlı Derekarabağ Köyü Ortaokulu’nda öğrenim gören öğrenciler, sıra dışı Türkçe öğretmenlerinin uyguladığı ilginç, ama bir o kadarda güzel eğitim modeli sayesinde dersleri daha zevkli işliyorlar. Sınıfta Türkçe dersindeki konuları rap müzik söyleyerek işleyen öğrencilerin şarkı sözü olarak müfredatta yer alan bilgilerden oluşturdukları gözlendi. Öğrencilerin “sıfatlar” konusunu işlerken çektikleri ve sosyal medya ya yükledikleri videonun ise şu şekilde olduğu görülüyor: Müzik sesini çınladığı sınıfın ortasında sandalyede oturan öğrenci bir anda oturduğu yerden kalkarak okulunun bulunduğu şehri, ilçeyi, köyün ve öğretmeninin ismini söylüyor. Daha sonra ders konusuna giren öğrenci “benim adım sıfat, diğer adım önad. Adın önüne gelirim nitelendiririm, belirtirim” dedikten sonra iki kolunu kaldırarak “işte bu da benim türlerim” diyerek arkadaşlarını çağırıyor. Bunun üzerine 2 kız öğrencinin ellerinde “Niteleme ve Belirtme” yazan kağıtlarla erkek öğrencinin yanına geldikleri görülüyor. Bundan sonra ise sıfatların türlerini ve özelliklerini yine şarkı tarzında kız öğrencilerin söylerken, sınıftaki diğer öğrencilerinde arkadaşlarına Fikret Kızılok’un “Bu kalp seni unutur mu?” şarkısı başta olmak üzere birçok popüler şarkının belli kısımlarını söyleyerek örneklendirme yaptıkları gözleniyor. Öğrencilerin milli birlik ve beraberlik mesajı dikkatlerden kaçmadı Öğrencilerin ayrıca “sayı sıfatı” örneklendirmesinde ellerinde halay mendilleri ile oynayarak “Bir Mumdur” türküsünü söyleyip “bu ne güzel derstir” demeleri ise komik görüntüler oluşturuyor. Videonun sonunda oturduğu masadan kalkan Türkçe öğretmeni Süleyman Sakçı ise yine çalan müzik eşliğinde öğrencilerine “Ve son sözümüz ülkemizde gözü olan dahili ve harici düşmanlara gelsin” diyerek, vatan sevgisi, barış ve kardeşlik mesajı verdirerek “İstiklal Marşı”nın son mısrasını okutuyor. Video öğretmen ve öğrencilerin alkışları arasında sona eriyor. Sosyal medyada tıklanma rekorları kıran videoya oldukça fazla olumlu yorumlar yapıldığı da gözlendi. ====================================================== İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://goo.gl/ZtrNFV İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi http://www.iha.com.tr İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/iha.com.tr https://twitter.com/ihacomtr https://instagram.com/ihacomtr/ https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html
Afyonkarahisar Konuşuyor 15:09
Afyonkarahisar Konuşuyor 2.123 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin güzide şehirlerinden biri olan, Bayburt'tan biraz gelişmiş, ama gelişimini bir türlü tamamlayamamış bir şehrimiz olan Afyonkarahisardayız.
Midesinden 1,5 Kilo Saç Çıkan Genç Kız 01:05
Midesinden 1,5 Kilo Saç Çıkan Genç Kız 2.873 izlenme - 2 yıl önce Afyonkarahisar'da hastaneye başvuran 16 yaşındaki genç kızın midesinden, yaklaşık 1,5 kilogram saç çıkarıldı.
Nusr-Et'in Uustası Afyonlu Olursa 00:33
Nusr-Et'in Uustası Afyonlu Olursa 174 izlenme - 2 ay önce Günler gelip geçmiyor ki Nusr-Et tufanına yeni bir soluk daha gelmesin. Bu video'da Afyonkarahisar'dan. Nusr-Et'in ustası afyonlu olunca böyle oluyormuş.
Zoraki Düello 01:45
Zoraki Düello 7.637 izlenme - 7 yıl önce
Korkunç Cinayet Güvenlik Kameralarına Yansıdı 04:28
Korkunç Cinayet Güvenlik Kameralarına Yansıdı 1.398 izlenme - 3 yıl önce Afyonkarahisar'da gece sokak ortasında işlenen cinayet güvenlik kameralarına anbean yansıdı. Kameralara yansıyan görüntülerde zanlı Şehmuz N., maktüle kıpırdadıkça 7 el ateş ettiği gözleniyor. Olaydan yaklaşık 1 dakika sonra eğilip nabzına bakan Şehmuz N., bu defa hırsını alamayarak yumruk ve tekme atmaya başlıyor.
Kırık Hava 01:24
Kırık Hava 4.178 izlenme - 8 yıl önce
Afyonkarahisar'da dehşet verici olay 02:01
Afyonkarahisar'da dehşet verici olay 1.707 izlenme - 3 yıl önce Afyonkarahisar'da akşam saatlerinde boş bir arazide, bir haftalık olduğu ve kısmen köpekler tarafından parçalandığı bildirilen bir bebek cesedi bulundu. Edinilen bilgilere göre, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Ahmet Necdet Sezer (ANS) Kampüsü ile özel bir öğrenci yurdu arasındaki boş bir arazide, kimliği ve cinsiyeti henüz tespit edilemeyen bir bebek cesedi bulundu. Öğrenci yurdunda kalan öğrencilerin iddialarına göre, yurt güvenlik görevlileri tarafından bulunan cesedin, köpekler tarafından vücudunun çeşitli yerlerinin parçalandığı kaydedildi. Köpeklerin bebeğin koluna ait parçaları yurdun önüne getirdiği ve daha sonra da güvenlik görevlisinin cesedi görerek polise ihbar ettiğini söyleyen öğrenciler, daha sonra kampüse gelen ekiplerin olay yerinde detaylı bir inceleme yaptıklarını söyledi. Polis ekiplerinin yaptıkları incelemelerin ardından cenaze aracı ile Afyonkarahisar Devlet Hastanesi morguna götürülen ve yaklaşık bir haftalık olduğu tahmin edilen bebeğe, burada otopsi yapılacağı belirtildi. Öte yandan, bebeğin cinsiyetiyle ilgili herhangi bir bilgi alınmazken, gayri resmi kaynaklardan alınan bilgilerde, bebeğin cesedinin köpekler tarafından parçalanması ile cinsiyet tespitinin şu anda yapılamadığı öğrenildi. Olayla ilgili başlatılan geniş çaplı soruşturmanın sürdüğü bildirildi.
Döğer Emre Gölü Balik Avi 03:51
Döğer Emre Gölü Balik Avi 6.322 izlenme - 8 yıl önce emre gölünde balık böyle tutulur
Afyonkarahisar'daki Patlamada 25 Şehit (İlk Açıklama) 02:32
Afyonkarahisar'daki Patlamada 25 Şehit (İlk Açıklama) 3.137 izlenme - 5 yıl önce Bakan Veysel Eroğlu : 05 Eylül 2012 tarihinde saat 21.15 sıralarında, Afyonkarahisar’da konuşlu Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığına bağlı Mühimmat Depo Komutanlığında, el bombalarının depolandığı bir cephanelikte yapılan çalışma esnasında 2 Astsubay, 2 Uzman Çavuş 21 Erin Şehit olduğunu, 8 Askerinde yaralı olduğunu açıkladı...
Okulda Kırık Hava Show ( Afyonkarahisar ) 01:31
Okulda Kırık Hava Show ( Afyonkarahisar ) 8.922 izlenme - 9 yıl önce afyon gençlik full time piçlik...alayına isyan ölümüne afyok ulan
Afyonspor İtina İle Plaka Yazılır Video Klibi 01:52
Afyonspor İtina İle Plaka Yazılır Video Klibi 5.665 izlenme - 10 yıl önce afyonsporumuzun lıgın ılk devresın de acılıs va kapnıs macında o-3 plaka yazma destanı...
Sazan Balığı 01:32
Sazan Balığı 4.925 izlenme - 8 yıl önce Tüm olumsuz koşullara karşın Sn. Gürel balıkları torbaya attı. Çark Dönümü Fırtınası'nın azizliğine uğradığımız için görüntüler biraz karanlık çıktı. rastgele.
Afyonkarahisar-Sandıklı-Sorkun Kasabası 02:18
Afyonkarahisar-Sandıklı-Sorkun Kasabası 3.092 izlenme - 7 yıl önce afyonkarahisar-sandıklı-sorkun kasabası
afyon halk oyunları eğitim videosu part#1 08:45
afyon halk oyunları eğitim videosu part#1 4.562 izlenme - 8 yıl önce afyon halk oyunları eğitim videosu - 1.bölüm
İki takım taraftarları birbirlerine girdi 00:22
İki takım taraftarları birbirlerine girdi 341 izlenme - 7 ay önce Sakarya'dan Afyonkarahisar'a maça giden 3'üncü Lig takımlarından Sakaryaspor taraftarları ile Eskişehir'den İstanbul'a Ümraniyespor maçına giden taraftarlar Pamukova'da karşılaştıkları tesislerde kavga etti.
Kemalettin Yılmaz 06:46
Kemalettin Yılmaz 1.046 izlenme - 6 yıl önce afyonkarahisar
Yenice Köyü 3. Geleneksel Pikniği 3 04:45
Yenice Köyü 3. Geleneksel Pikniği 3 2.892 izlenme - 8 yıl önce 5 temmuz 2009 pazar günü 3. gerçekleştirilen yenice köyü geleneksel (çerkes) pikniğinden görüntüler
afyon ninja [fragman] 01:48
afyon ninja [fragman] 3.234 izlenme - 8 yıl önce
Gülyazı Köyü Tanıtım 04:07
Gülyazı Köyü Tanıtım 3.904 izlenme - 8 yıl önce www.gulyazininsesi.com
Şehitlerin isimleri Belli Oldu! İşte Yürek Yakan Liste 01:21
Şehitlerin isimleri Belli Oldu! İşte Yürek Yakan Liste 1.821 izlenme - 5 yıl önce "Kıdemli Başçavuş Bedri Naim, Astsubay Kıdemli Çavuş Murat Döger, Uzman Çavuş Hüseyin Apaydın Uzman Çavuş Cüneyt Akkuş, Erbaş ve Erler Ayhan Kutsu, Kadri Aydın, Fatih Şalgam, Bayram Uluer, Burak Kaplan, Emrah Aral, Emrah Kartal, Hayri Kaya, Emre Yıldırım, Emrah Sandalcı, Mehmet Emre Özer, Hüseyin Gökhan Eriç, Tolga Tostan, Ahmet Tosun, Burak Umut Gedik, Onur Fikret Gülger, Macit Coşkun, Barış Öztürk, Mehmet Emin Çoğun, Abdullah Tokgöz ve Fatih Ergeç."
Afyon Prensi & Küçük Mc & Mc Merve - Yarınlarım Olmadı 06:43
Afyon Prensi & Küçük Mc & Mc Merve - Yarınlarım Olmadı 1.102 izlenme - 2 yıl önce Yine birbirinden farklı ve karizmatik sahne isimlerine sahip rapciler tek parça için bir araya gelmiş bu seferki adres ise Afyon...
Salih Özdemir Elektro Show 01:35
Salih Özdemir Elektro Show 2.632 izlenme - 7 yıl önce afyonkarahisarın gururu salih özdemir.bolvadin dişli kasabası
Sazan Balığı 00:45
Sazan Balığı 2.808 izlenme - 8 yıl önce Halk Takvimi’nde Çark Dönümü Fırtınası yazmasına karşın avlanma tutkusu yıldırmadı. Tüm olumsuz koşullara karşın balık avı verimli geçti. Sn. ARMAĞAN bu video ile yeni sezonu başlattınız. Rastgele.
Afyonkarahisar Yenice ( Red Shadow ) 02:45
Afyonkarahisar Yenice ( Red Shadow ) 4.714 izlenme - 9 yıl önce afyonkarahİsar yenİce ( red shadow ) motor yarışı
Afyonkarahisar Sinanpaşa İlçesi 04:49
Afyonkarahisar Sinanpaşa İlçesi 1.583 izlenme - 6 yıl önce afyonkarahisar ilçesine bağlı sinanpaşa ilçesi
salih özdemir elektro show 03:55
salih özdemir elektro show 2.727 izlenme - 7 yıl önce afyonkarahisar bolvadin dişli kasabasından salih özdemir' den bağlama show