Hoşgeldiniz!

ağaç katliamı

Ağaç Katlimanı Şova Dönüştüren Adamlar - Mersin 03:15
Ağaç Katlimanı Şova Dönüştüren Adamlar - Mersin 3.845 izlenme - 8 ay önce Mersin'de bir reklam şirketi tarafından, panoların görünmesini engellediği gerekçesiyle kesilen ağaçlar bir vatandaşın sosyal medya paylaşımı ile ortaya çıktı.
araba böyle sürülür 00:44
araba böyle sürülür 2.260 izlenme - 8 yıl önce İtİnayla soförlük kursu verİlİr...
Koç Üniversitesi Ağaç Katliamı 01:03
Koç Üniversitesi Ağaç Katliamı 199 izlenme - 2 yıl önce Koç Üniversitesi öğrencilerinin ‘3. köprüye hayır’ pankartları Photoshop’la ‘4. köprü’ yapıldı. Twitter’da müthiş geyik dönüyor.
 Yavru Geyik Ağaç Katliamına İzin Vermedi 00:56
Yavru Geyik Ağaç Katliamına İzin Vermedi 212 izlenme - 4 yıl önce Ormanda ağaçları kesmek isteyen adama ’’bir geyik’’ engel oldu. Kuzey Avrupa ülkesi Litvanya’da, ormandan ağaç kesmek isteyen bir şahsa, kendi çabalarıyla müdahale eden yavru geyiğin o anları amatör kameraya yansıdı. Görüntülerde, elindeki baltayla karla kaplanmış ormanda ağaç kesmek isteyen şahsın karşısına yavru bir geyik geliyor. Şahıs ise karşısına çıkan geyiğe rağmen ağaç kesmek istediği alana doğru ilerlemeye çalışıyor. Yavru geyik bu durumdan rahatsız oluyor ve bir anda kafa darbeleriyle adama engel olmaya çalışıyor. Adam ve geyik arasındaki mücadele uzun bir süre devam ediyor. Yavru geyikle başa çıkamayacağını anlayan adam ise, ormandan eli boş dönüyor.
malatya vali talimatı ile ağaç katliamı 05:43
malatya vali talimatı ile ağaç katliamı 148 izlenme - 7 yıl önce malatyavali talimatı ileağaç katliamı
Bursa Ağaç Katliamı - Kocayayla 03:16
Bursa Ağaç Katliamı - Kocayayla 2 izlenme - 10 ay önce This is "GÖRÜNTÜNÜN ACIMASIZLIĞI MİLLETVEKİLİNİN SESİNE YANSIDI_all" by Ulu Şehir Bursa on Vimeo, the home for high quality videos…