Hoşgeldiniz!

ağaç kesmek

Kazasız Belasız Ağaç Kesmenin En Kolay Yolu 00:20
Kazasız Belasız Ağaç Kesmenin En Kolay Yolu 2.727 izlenme - 5 ay önce Ağaç kesen üç beş abilerimiz, ağacı keserken devrileceği yeri belirlemek için ilginç bir yol deniyor. Ağaç, önüne koyulan tahta parçası ile kesildikten sonra direk aşağıya doğru kayıveriyor. İş görür bi video sizlerle.
Şeftali Para Etmiyor Diye Ağaçları Kesmek! 01:18
Şeftali Para Etmiyor Diye Ağaçları Kesmek! 2.643 izlenme - 6 ay önce Şeftali üreticisi çiftçi şeftali para etmiyor diye hükümete seslenerek bahçesindeki ağaçları kesiyor. Olanı biteni izliyoruz efendim.
Hipnotize Eden Ağaç Kesme Makinesi 03:26
Hipnotize Eden Ağaç Kesme Makinesi 4.208 izlenme - 1 yıl önce O kadar titizlikle çalışan bir alet yapmışlar ki zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir video içeriğidir efendim.... Alet çok temiz çalışmakta.
Hesaplayıp Kitaplayıp Ağaç Kesmek 03:37
Hesaplayıp Kitaplayıp Ağaç Kesmek 2.346 izlenme - 2 yıl önce Ağaç kesmenin bile profesyonelliği oluyoruş demek ki.Abilerimiz işin matematiğini iyi yaparak santimi santimine dev ağacı deviriyor.Uzun uzun izlemek istemeyenler için asıl olay 02:35
Fizik Kurallarına Tecavüz Eden Balta (Mühendislik İçerir) 07:30
Fizik Kurallarına Tecavüz Eden Balta (Mühendislik İçerir) 2.923 izlenme - 3 yıl önce Vipukirves denen bu gavur icadı meret akıl almaz şekilde kütükleri kağıt gibi kesiyor. Elin gavuru yapıyor arkadaş demekten kendimi alamıyorum. Ben şahsen gördüklerime inanamadım. Fotoşok olabilir diyorum hala.Yetkili abilerden açıklama bekliyoruz. Satın almak isteyenler için şöyle de bir sitesi var ; http://www.vipukirves.fi/
Ağaç Keserken... 00:15
Ağaç Keserken... 9.859 izlenme - 10 yıl önce
40 Metre Yükseklikte Ağaç Kesmek! 05:33
40 Metre Yükseklikte Ağaç Kesmek! 1.745 izlenme - 2 yıl önce 40 Metrelik yüksekliğe çıkıp ağaçları tek tek kesen usta ekip kafalarına taktıkları gopro ile heyecan dolu anları kaydettiler. Oldukça yüksekliğe çıkıp tehlikeli hamleler ile ağaçları budayan ekibi izliyoruz efendim.
Legodan Yapılan Motorlu Testere 03:26
Legodan Yapılan Motorlu Testere 1.769 izlenme - 2 yıl önce Oynaması ve bir şeyleri yapması aşırı eğlenceli olan Legolardan günümüzde her şeyi yapmak mümkün olmaya başladı. František Hajdekr bunu göstermek amacıyla ağaç kesmekte kullanılan motorlu testerenin Lego versiyonunu yaptı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Fizik Kurallarına Tecavüz Eden Balta (Mühendislik İçerir) 07:30
Fizik Kurallarına Tecavüz Eden Balta (Mühendislik İçerir) 3.168 izlenme - 4 yıl önce Vipukirves denen bu gavur icadı meret akıl almaz şekilde kütükleri kağıt gibi kesiyor.
Rus Usulü Ağaç Kesimi 00:26
Rus Usulü Ağaç Kesimi 721 izlenme - 2 yıl önce Ağacı kesmek için toplanan rus elemanlar, ağacı devirmeyi başarıyorlar ancak içlerinden bi salağımız kaçarken ağacın altında kalıyor. Salaklıkların memleketi rusya'dan bir salaklık örneği daha izliyoruz.
Ağaç Kestiğine Bin Pişman Olan Adam 01:07
Ağaç Kestiğine Bin Pişman Olan Adam 399 izlenme - 2 yıl önce Ormandan ağaç kestiği için şikayet edilen, karşılığında bir miktar para cezası ve ormanların önemini anlatan 3 kitap okuma cezası alan amcamızın pişmanlığını izliyor nerede şimdi bu adaler demekten kendimizi alamıyoruz... İyi seyirler...
Tsunami Etkisi Yapan Ağaç 00:54
Tsunami Etkisi Yapan Ağaç 460 izlenme - 4 yıl önce Kesilen ağaç o kadar büyüktü ki kesilip düştüğü su birikintisi tsunami etkisi yarattı.
Ateş Ederek Ağaç Kesmek 00:38
Ateş Ederek Ağaç Kesmek 92 izlenme - 1 yıl önce Amerika da atış kabiliyetini kanıtlamak isteyen bir abimizin ateş ederek ağacı devirmesiniz izliyoruz efendim...
Ağaç Keser Gibi Baca Yıkan Adam 00:36
Ağaç Keser Gibi Baca Yıkan Adam 225 izlenme - 3 yıl önce Çok uzun bacayı basit aparatlarla kendi canını da hiçe sayıp yıkan adamı izliyoruz. Şans eseri kimseye bir şey olmadan baca yıkılıyor.
Kendi Kestiği Ağaçtan Düşen Adam 00:24
Kendi Kestiği Ağaçtan Düşen Adam 233 izlenme - 5 yıl önce Kendi Kestiği Ağaçtan Düşen Adam
Ağacın İntikamı 00:23
Ağacın İntikamı 131 izlenme - 2 yıl önce Bir grup genç ağacı gövdesinden kırabilmek için ağaca asılırlar fakat bir türlü kıramazlar bu gruptan birisi de ağacın intikamından kurtulamaz. İzliyoruz..
Oturduğu Dalı Kesmek! 00:33
Oturduğu Dalı Kesmek! 229 izlenme - 5 yıl önce Yanlış dalı kesince işte bunlar yaşandı! Neyse ki çok da önemli bir şey olmadı! Nasreddin Hoca misali...
Denizi Rahat Görebilmek İçin Doğa Katliamı Yapan Çeşme Erbil Sitesi 02:50
Denizi Rahat Görebilmek İçin Doğa Katliamı Yapan Çeşme Erbil Sitesi 118 izlenme - 3 yıl önce Keyfine düşkün insanlar yüzünden denizi görmek için doğa katliamı yapıyorlar! Bu beton aşkı, doğa katliamı, çok para kazandırıyor diye ya. Bu kadar parayı ne yapacaklar? Hayır ölünce yanında da götüremiyorsun, o açıdan. Bir vatandaşın gözünden Çeşme Erbil Sitesindeki doğa katliamı...
 Kestiği Ağaç, Arabasının Üstüne Devrildi 00:24
Kestiği Ağaç, Arabasının Üstüne Devrildi 72 izlenme - 4 yıl önce Ağaç gövdesini kesmeye çalışan adamın hesaba katmadığı ağırlık pahalıya patladı. Bir tek gövdesi kalan yüzlerce kiloluk ağacı elektrikli testere ile kesmeye çalışan şahıs her şeyi ayarlıyor. Ağacı hazırladığı kamyonetin kasasına düşecek şekilde kesmeye çalışan adam, ağırlığı hesaba katmıyor. Düştüğü kamyonet kasasına büyük hasar veren ağaç, aracın kendiliğinden hareket etmesine neden oluyor.
Ağaç Keseyim Derken Mahalleyi Yıkmak 00:14
Ağaç Keseyim Derken Mahalleyi Yıkmak 54 izlenme - 4 yıl önce Ağacı Keseyim Derken Yalnış Hesaplama Sonucu , Elektirk Telleriyle Birlikte Yıkılıyor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ağaç Keserken Yaşanan Komik Olay 00:25
Ağaç Keserken Yaşanan Komik Olay 12 izlenme - 11 ay önce
Salihli'de, Cadde Düzenlemesinde Ağaçlar Kesildi 01:08
Salihli'de, Cadde Düzenlemesinde Ağaçlar Kesildi 15 izlenme - 11 ay önce Salihli'de, cadde düzenlemesinde ağaçlar kesildiMANİSA - Manisa'nın Salihli ilçesinde, Atatürk Caddesi'nin 'prestij cadde'ye dönüşümü projesi kapsamında cadde üzerindeki ağaçlar kesildi.