Hoşgeldiniz!

Ağaç Kesmek Videoları İzle

Hipnotize Eden Ağaç Kesme Makinesi 03:26
Hipnotize Eden Ağaç Kesme Makinesi 3.119 izlenme - 6 ay önce O kadar titizlikle çalışan bir alet yapmışlar ki zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir video içeriğidir efendim.... Alet çok temiz çalışmakta.
Hesaplayıp Kitaplayıp Ağaç Kesmek 03:37
Hesaplayıp Kitaplayıp Ağaç Kesmek 2.234 izlenme - 1 yıl önce Ağaç kesmenin bile profesyonelliği oluyoruş demek ki.Abilerimiz işin matematiğini iyi yaparak santimi santimine dev ağacı deviriyor.Uzun uzun izlemek istemeyenler için asıl olay 02:35
Legodan Yapılan Motorlu Testere 03:26
Legodan Yapılan Motorlu Testere 1.685 izlenme - 11 ay önce Oynaması ve bir şeyleri yapması aşırı eğlenceli olan Legolardan günümüzde her şeyi yapmak mümkün olmaya başladı. František Hajdekr bunu göstermek amacıyla ağaç kesmekte kullanılan motorlu testerenin Lego versiyonunu yaptı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
40 Metre Yükseklikte Ağaç Kesmek! 05:33
40 Metre Yükseklikte Ağaç Kesmek! 1.607 izlenme - 1 yıl önce 40 Metrelik yüksekliğe çıkıp ağaçları tek tek kesen usta ekip kafalarına taktıkları gopro ile heyecan dolu anları kaydettiler. Oldukça yüksekliğe çıkıp tehlikeli hamleler ile ağaçları budayan ekibi izliyoruz efendim.
Ağaç Keserken... 00:15
Ağaç Keserken... 9.853 izlenme - 9 yıl önce
 Fizik Kurallarına Tecavüz Eden Balta (Mühendislik İçerir) 07:30
Fizik Kurallarına Tecavüz Eden Balta (Mühendislik İçerir) 3.001 izlenme - 3 yıl önce Vipukirves denen bu gavur icadı meret akıl almaz şekilde kütükleri kağıt gibi kesiyor.
Fizik Kurallarına Tecavüz Eden Balta (Mühendislik İçerir) 07:30
Fizik Kurallarına Tecavüz Eden Balta (Mühendislik İçerir) 1.745 izlenme - 2 yıl önce Vipukirves denen bu gavur icadı meret akıl almaz şekilde kütükleri kağıt gibi kesiyor. Elin gavuru yapıyor arkadaş demekten kendimi alamıyorum. Ben şahsen gördüklerime inanamadım. Fotoşok olabilir diyorum hala.Yetkili abilerden açıklama bekliyoruz. Satın almak isteyenler için şöyle de bir sitesi var ; http://www.vipukirves.fi/
Rus Usulü Ağaç Kesimi 00:26
Rus Usulü Ağaç Kesimi 595 izlenme - 1 yıl önce Ağacı kesmek için toplanan rus elemanlar, ağacı devirmeyi başarıyorlar ancak içlerinden bi salağımız kaçarken ağacın altında kalıyor. Salaklıkların memleketi rusya'dan bir salaklık örneği daha izliyoruz.
Ateş Ederek Ağaç Kesmek 00:38
Ateş Ederek Ağaç Kesmek 78 izlenme - 4 ay önce Amerika da atış kabiliyetini kanıtlamak isteyen bir abimizin ateş ederek ağacı devirmesiniz izliyoruz efendim...
Tsunami Etkisi Yapan Ağaç 00:54
Tsunami Etkisi Yapan Ağaç 458 izlenme - 3 yıl önce Kesilen ağaç o kadar büyüktü ki kesilip düştüğü su birikintisi tsunami etkisi yarattı.
Ağaç Kestiğine Bin Pişman Olan Adam 01:07
Ağaç Kestiğine Bin Pişman Olan Adam 282 izlenme - 2 yıl önce Ormandan ağaç kestiği için şikayet edilen, karşılığında bir miktar para cezası ve ormanların önemini anlatan 3 kitap okuma cezası alan amcamızın pişmanlığını izliyor nerede şimdi bu adaler demekten kendimizi alamıyoruz... İyi seyirler...
Salihli'de, Cadde Düzenlemesinde Ağaçlar Kesildi 01:08
Salihli'de, Cadde Düzenlemesinde Ağaçlar Kesildi 9 izlenme - 3 hafta önce Salihli'de, cadde düzenlemesinde ağaçlar kesildiMANİSA - Manisa'nın Salihli ilçesinde, Atatürk Caddesi'nin 'prestij cadde'ye dönüşümü projesi kapsamında cadde üzerindeki ağaçlar kesildi.
Ağaç Keserken Yaşanan Komik Olay 00:25
Ağaç Keserken Yaşanan Komik Olay 7 izlenme - 3 hafta önce
Ağaç Keser Gibi Baca Yıkan Adam 00:36
Ağaç Keser Gibi Baca Yıkan Adam 222 izlenme - 2 yıl önce Çok uzun bacayı basit aparatlarla kendi canını da hiçe sayıp yıkan adamı izliyoruz. Şans eseri kimseye bir şey olmadan baca yıkılıyor.
Kendi Kestiği Ağaçtan Düşen Adam 00:24
Kendi Kestiği Ağaçtan Düşen Adam 230 izlenme - 4 yıl önce Kendi Kestiği Ağaçtan Düşen Adam
Oturduğu Dalı Kesmek! 00:33
Oturduğu Dalı Kesmek! 227 izlenme - 4 yıl önce Yanlış dalı kesince işte bunlar yaşandı! Neyse ki çok da önemli bir şey olmadı! Nasreddin Hoca misali...
Ağacın İntikamı 00:23
Ağacın İntikamı 88 izlenme - 2 yıl önce Bir grup genç ağacı gövdesinden kırabilmek için ağaca asılırlar fakat bir türlü kıramazlar bu gruptan birisi de ağacın intikamından kurtulamaz. İzliyoruz..
 Kestiği Ağaç, Arabasının Üstüne Devrildi 00:24
Kestiği Ağaç, Arabasının Üstüne Devrildi 70 izlenme - 3 yıl önce Ağaç gövdesini kesmeye çalışan adamın hesaba katmadığı ağırlık pahalıya patladı. Bir tek gövdesi kalan yüzlerce kiloluk ağacı elektrikli testere ile kesmeye çalışan şahıs her şeyi ayarlıyor. Ağacı hazırladığı kamyonetin kasasına düşecek şekilde kesmeye çalışan adam, ağırlığı hesaba katmıyor. Düştüğü kamyonet kasasına büyük hasar veren ağaç, aracın kendiliğinden hareket etmesine neden oluyor.
Denizi Rahat Görebilmek İçin Doğa Katliamı Yapan Çeşme Erbil Sitesi 02:50
Denizi Rahat Görebilmek İçin Doğa Katliamı Yapan Çeşme Erbil Sitesi 88 izlenme - 2 yıl önce Keyfine düşkün insanlar yüzünden denizi görmek için doğa katliamı yapıyorlar! Bu beton aşkı, doğa katliamı, çok para kazandırıyor diye ya. Bu kadar parayı ne yapacaklar? Hayır ölünce yanında da götüremiyorsun, o açıdan. Bir vatandaşın gözünden Çeşme Erbil Sitesindeki doğa katliamı...
Kestiği Ağaç Dalının Kurbanı Olan Adam! 00:36
Kestiği Ağaç Dalının Kurbanı Olan Adam! 29 izlenme - 2 yıl önce Ormancı abimiz büyük bir ağacın dalını kesmeye yeltenir, bunun içinde ağacın gövdesine büyük bi merdiveni koyar. Ancak şanssız abimiz kestiği dalın koptuğu anda şans eseri üstüne gelmesiyle karşılaşır, işte o talihsiz abimizin şanssız görüntüleri.
Ağaç Keseyim Derken Mahalleyi Yıkmak 00:14
Ağaç Keseyim Derken Mahalleyi Yıkmak 54 izlenme - 3 yıl önce Ağacı Keseyim Derken Yalnış Hesaplama Sonucu , Elektirk Telleriyle Birlikte Yıkılıyor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Az Daha Kestikleri Ağacın Altında Kalıyorlardı 00:23
Az Daha Kestikleri Ağacın Altında Kalıyorlardı 16 izlenme - 2 yıl önce Bitlis’in Tatvan ilçesinde önlem alınmadan kesilen ağacın devrilmesiyle bazı vatandaşlar altında kalmaktan son anda kurtuldular. Tatvan'ın Aydınlar Mahallesi’nde yapımı devam eden adliye binasının ön bahçesinde önlem alınmadan kesilen ağaç az daha faciaya neden olacaktı. İlkel yöntemlerle asırlık ağacı kesmeye çalışan görevliler, önlem almadıkları için ağacın devrilmeye başlamasıyla sağa sola koşuşmaya başladılar. O sırada ağacın devrildiği yöne doğru koşan bir kişi son anda ağacın altında kalmaktan kurtuldu. Cep telefonu kameralarına yansıyan ağaç kesimi ihmalkarlığının nelere mal olacağını bir kez daha gözler önüne serdi.
Ağaçlar Kesilmemeli, Tek Tip Toplu Konutlar Yerine Bahçeli Evler Yapmalı 06:11
Ağaçlar Kesilmemeli, Tek Tip Toplu Konutlar Yerine Bahçeli Evler Yapmalı 8 izlenme - 2 yıl önce Ağaçlar kesilmemeli, tek tip toplu konutlar yerine bahçeli evler yapmalı. Adnan Oktar’ın 23 Kasım 2014 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org