Hoşgeldiniz!

ağaca

Ağaca Asılan Esrarengiz Manken Görenleri Şoke Etti 01:38
Ağaca Asılan Esrarengiz Manken Görenleri Şoke Etti 2.103 izlenme - 1 yıl önce Eskişehir çevre yolunda boynundan bir ağaca asılı vaziyette duran çıplak cansız kadın mankeni görenleri şaşırtıyor. Eskişehir-Bursa karayolunun 14’üncü kilometresinde boynundan iple refüjdeki bir ağaca asılı şekilde cansız çıplak kadın mankeni bulundu. Ne amaçla ağaca asıldığı bilinmeyen mankeni gören sürücüler ise şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Cansız mankenin, vatandaşların ihbarı üzerine gelen jandarma ekipleri tarafından bulunduğu yerden kaldırıldığı öğrenildi. Olayla alakalı soruşturma başlatılırken, mankenin kimler tarafından ve ne amaçla ağaca asıldığı da araştırılıyor.
Ceylin Hacılar - Tohumlar Fidana Fidanlar Ağaca Şarkısı 02:43
Ceylin Hacılar - Tohumlar Fidana Fidanlar Ağaca Şarkısı 3.940 izlenme - 3 yıl önce Ceylin Hacılar - Tohumlar Fidana Fidanlar Ağaca Şarkısı (HD) CEYLİN 5 YAŞINDA ANAOKULU ÖĞRENCİSİDİR. MÜZİĞİ ÇOK SEVMEKTEDİR.
Ağaca Yıldırım Düşme Anı Kamerada 00:23
Ağaca Yıldırım Düşme Anı Kamerada 7.968 izlenme - 5 yıl önce Rusya'da Fırtınayı Penceresinden Kameraya Çeken Adam Kayıttayken Evlerinin Önündeki Ağaca Yıldırım Düştü Yıldırım Düşmesi Video Yıldırım Düşmesi Korunma Yoll...
Ceylin - H | Yurdumda - Tohumlar Fidana Fidanlar Ağaca Şarkısı (HD) 02:43
Ceylin - H | Yurdumda - Tohumlar Fidana Fidanlar Ağaca Şarkısı (HD) 3.130 izlenme - 3 yıl önce CEYLİN 5 YAŞINDA ANAOKULU ÖĞRENCİSİDİR. MÜZİĞİ ÇOK SEVMEKTEDİR. Diğer şarkıları da kanalımızda bulunmaktadır. Rap ve diğer çocuk şarkıları paylaşımlarımız devam edecektir. Takip için kanalımıza abone olabilirsiniz.
gençken yapılacak 100 Şey 00:44
gençken yapılacak 100 Şey 6.107 izlenme - 9 yıl önce madde 19 /yolda gördüğün ilk ağaca sarıl... www.genckenyapilacak100sey.com
Ağaca Tırmanan Gözcü Yılan Robot 01:22
Ağaca Tırmanan Gözcü Yılan Robot 1.115 izlenme - 3 yıl önce Carnegie Mellon Universitesi'nde tasarlanan bu yılansı robot sayesinde bu Amerikanların nereleri neyi nerden gözetleyebileceğini tahmin etmek hiç de zor değil. Kimseye güvenmeyecen bu devirde.
Ali Kızıltuğ - Bir Ulu Ağaca Güve Düşerse 04:05
Ali Kızıltuğ - Bir Ulu Ağaca Güve Düşerse 1.891 izlenme - 6 yıl önce
rabia kazan'dan akıl almaz açıklamalar 00:59
rabia kazan'dan akıl almaz açıklamalar 1.557 izlenme - 8 yıl önce yavuzka.blogcu.com mehmet ali ağca'nın nişanlısı olarak şöhret bulan rabia kazan, canlı yayında şov yaptı. akıl almaz açıklamalarda bulunan rabia kazan, kamuoyundan da büyük tepki aldı. toplum bilimciler, sık sık yaptığı olaylarla ve özel yaşantısıyla gündeme gelen rabia kazan'ı yeni bir figür olarak tanımladı.
Yılanın ağaca tırmanış anı 00:26
Yılanın ağaca tırmanış anı 290 izlenme - 2 yıl önce Yılanın ağaca tırmanış anı
Dalı Olmayan Ağaca Nasıl Tırmanılır? 02:03
Dalı Olmayan Ağaca Nasıl Tırmanılır? 462 izlenme - 3 yıl önce Dayımız yılların verdiği tecrübeye binaen çıkmakta ve inmekte sorun yaşamıyor, Spoiler no: 12 özellikle inerken dedim dayı gitti, ama o da numaraymış.
ağaca tırmanan keçi 00:59
ağaca tırmanan keçi 805 izlenme - 8 yıl önce
Ağaçtan Yemek Araklamak (Cesaret İçerir) 01:34
Ağaçtan Yemek Araklamak (Cesaret İçerir) 109 izlenme - 1 yıl önce Bir adamın kuşları beslemek için ağaca astığı et türü bir şeyi alabilmek için kedinin çabası. Bence nasibini sonuna kadar haketti.
Yürürken Ağaca Çarpan Kadın Polis 00:33
Yürürken Ağaca Çarpan Kadın Polis 502 izlenme - 5 yıl önce Yürürken Ağaca Çarpan Kadın Polis
Ağaca Çıkan Ayı 00:30
Ağaca Çıkan Ayı 568 izlenme - 5 yıl önce Rusyada bir ayı adamı ağaca kadar kovaladı,işte amatör kameralara takılan o görüntüler...
 Şişli'de ağaca asılı ceset bulundu 00:12
Şişli'de ağaca asılı ceset bulundu 299 izlenme - 5 yıl önce Şişli’de yol kenarında ağaca asılı bir erkek cesedi bulundu. Olayın intihar olduğu düşünülürken, polis cinayet olma ihtimalini araştırıyor. Olay, sabah saatlerinde işe giden vatandaşların ihbarı ile ortaya çıktı. Şişli Okmeydanı kavşağına yakın bir yerde ağacı asılı halde yaşlı bir adamın cesedini gören vatandaşlar polise haber verdi. Vatandaşların ihbarı ile olay yerine gelen polis ekipleri, ceset üzerinde ve ağaçlık alanda incelemelerde bulundu. Kimlik tespiti yapmaya çalışan polis, çevredeki vatandaşların bilgisine başvurdu. Cesedin üzerinden herhangi bir kimlik çıkmazken, ceset yapılan incelemelerin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.Öte yandan, ağaca asılı bulunan cesedin yanında bir tabure ile baston olduğu görüldü. Olayla ilgili inceleme sürüyor.
ağaca girdii 00:16
ağaca girdii 252 izlenme - 10 yıl önce kayadı kadyıdı girdi
Ağaca güney 05:43
Ağaca güney 333 izlenme - 6 yıl önce Ağaca güney
Ali Kızıltuğ - Bir Ulu Ağaca Güve Düşerse 04:04
Ali Kızıltuğ - Bir Ulu Ağaca Güve Düşerse 398 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Güzel Günler Gelip Geçer Çıkış Tarihi: 24.04.2003 Türk Halk Müziği
hızını alamadı ağaca tosladı 00:22
hızını alamadı ağaca tosladı 248 izlenme - 6 yıl önce hızını alamadı ağaca tosladı
Ağaca Vurunca Gülen Bebek 00:11
Ağaca Vurunca Gülen Bebek 270 izlenme - 4 yıl önce Sedat Bebek
Deniz Albayrak - Dut Ağaca Yaslandım ( Potpori ) 00:49
Deniz Albayrak - Dut Ağaca Yaslandım ( Potpori ) 427 izlenme - 6 yıl önce Deniz Albayrak - Dut Ağaca Yaslandım ( Potpori ) - Ölmeyesin - Türk Halk Müziği
Ağaca Kafa Atan Askerler 00:16
Ağaca Kafa Atan Askerler 286 izlenme - 5 yıl önce Ağaca Kafa Atan Askerler
 Cumhurbaşkanı Gül'den ağaca çıkan 85 yaşındaki amcaya özel selam 02:59
Cumhurbaşkanı Gül'den ağaca çıkan 85 yaşındaki amcaya özel selam 257 izlenme - 5 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Erzincan ziyareti sonrasında bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Gümüşhane’nin Kelkit ilçesine geldi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrunnisa Gül, Erzincan ziyareti sonrasında bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Gümüşhane’nin Kelkit ilçesine geldi.Erzincan’dan karayoluyla ilçeye gelen Cumhurbaşkanı Gül ve eşini Hükümet Konağı önünde AK Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, Kelkit Kaymakamı Ozan Gazel, Belediye Başkanı Muammer Duran ve ellerinde Türk bayraklarıyla binlerce Kelkitli karşıladı.Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı, konuklar gelmeden önce bomba uzmanı köpeklerle arama yapılan alanda vatandaşlar selamlaşan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, daha sonra yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı olarak bütün illeri ziyaret ettiğini söyledi. Erzincan’dan Kelkit’e geçerken Kelkit’e uğramadan, vatandaşlarla sohbet etmeden gitmek istemediğini kaydeden Cumhurbaşkanı Gül, “Çok şükür memleketimizin her tarafı gelişiyor ve güzelleşiyor. Daha önce defalarca Erzincan’a, Gümüşhane’ye gelmiştim ama Kelkit’e ilk defa geldim. Yollarımız güzelleşiyor, havaalanları açılıyor, şehirler ilçeler hepsi güzelleşiyor. Okullar çoğalıyor. Bütün bunlar siz değerli vatandaşlarımız için. Sizler herşeye layıksınız. Sizler her türlü hizmeti hak eden insanlarsınız. Vatan sevgisi, millet sevgisi, devletin bağlılığı ile Kelkit, Gümüşhane, Erzincan, bütün bu bölgelerimiz herkes tarafından çok iyi bilinmektedir. Bu ziyaretlerin sırasında şehir ve ilçelerimizin ihtiyaçlarını da Valilerimizden, Kaymakamlardan, Belediye Başkanlarımızdan dinliyorum. Onlar da muhakkak ki en kısa süre içerisinde giderilecek ve gereken ne varsa yapılacaktır. Kelkit’e böyle güzel bir havada gelmiş olmaktan çok memnun oldum. Hepinize sevgi ve muhabbetlerimi sunarak Allah’a emanet ediyorum” dedi. Konuşmasını bitirdiği sırada yanındakilerin uyarısı ile kendisini izlemek için alandaki çam ağacının en tepe noktasına çıkan 85 yaşındaki Halil Çelik’e selam veren Cumhurbaşkanı Gül, “Bu iş ancak sevgi ve muhabbetle olur. Dağlar da deldirir, böyle ağaçlara da çıkartır insanları. Aman dikkat et. Çıkması kolay da, inmesi zor olur” diyerek seslendi. “Türkiye'nin Gül'ü Hoşgeldiniz”, “Hacı Cumhurbaşkanımız Hoşgeldiniz” pankartlarının asıldığı alanda Zilli Kilim dokuma tezgahındaki Cumhurbaşkanlığı forslu Türk Bayrağını inceleyen Cumhurbaşkanı Gül ve eşi kendisine hediye edilen bayrağı aldıktan sonra Gümüşhane’ye hareket etti.
90 Yaşına Gelip Ağaca Tırmanmak 00:59
90 Yaşına Gelip Ağaca Tırmanmak 147 izlenme - 3 yıl önce 80 ve 90 yaşındaki Çelik kardeşler, ilerleyen yaşlarına rağmen sağlıklı bir yaşam sürüyor...Bu yaşta günlük ihtiyaçlarını kolaylıkla yapabilen kardeşler yaşlarının ilerlemesine rağmen ağaca rahat bir şekilde tırmanabiliyorlar...Ne diyelim MAŞALLAH.
Orkidelerin Valsi 07:58
Orkidelerin Valsi 68 izlenme - 1 yıl önce Orkideler familyası çiçekli bitkilerin ikinci büyük familyasıdır. Dünyada yaklaşık 880 cins ve 22 binden fazla tür ihtiva etmektedir. Geniş yayılışlıdır, çoğunluğu tropiklerde yayılmış, soğuk ılıman ve subarktik bölgelerde daha az yayılmıştır, tropiklerdeki türlerden bazıları epifittir. (Wiki)
Bikinili Sarışın Ağaca Tosluyor 00:25
Bikinili Sarışın Ağaca Tosluyor 278 izlenme - 9 yıl önce
Röportaj Sırasında Ağaca Hallenen Liseli 00:20
Röportaj Sırasında Ağaca Hallenen Liseli 48 izlenme - 1 yıl önce Efendim röportajlar sırasında anlaşılmayıp , montaj esnasında fark edilip paylaşılan komik görüntüler sizlerle.
Ağaca Toslayan Adam 00:25
Ağaca Toslayan Adam 236 izlenme - 9 yıl önce ağaca toslayan adam
Ayı Ağaca Çıkıyor 00:45
Ayı Ağaca Çıkıyor 55 izlenme - 2 yıl önce ayı ağaca çıkıyor
minibüs ağaca çarptı 1 kişi araçta sıkıştı 02:42
minibüs ağaca çarptı 1 kişi araçta sıkıştı 148 izlenme - 7 yıl önce izmir cihan - izmir'de ıslak yolda kontrolden çıkan minibüs yol kenarındaki ağaca çarparak durdu. 3 kişinin yaralandığı kazada 1 kişi araç içinde sıkıştı.