Hoşgeldiniz!

Ağaçkakan Videoları İzle

Ağaçkakanın Yılanla Ölümcül Oyunu 03:55
Ağaçkakanın Yılanla Ölümcül Oyunu 7.011 izlenme - 2 yıl önce Yuvasına yerleşen yılanı yerinden çıkarmaya çalışan ağaçkakanın bu hareketi görenleri şaşırttı. 14.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Ağaçkakanın Yılanla Ölümcül Oyunu" başlıklı videoyu izleyin.
Zombi Ağaçkakanın Güvercin Beyni Ziyafeti (Şerefsiz Kuşlar Serisi - 1) 03:00
Zombi Ağaçkakanın Güvercin Beyni Ziyafeti (Şerefsiz Kuşlar Serisi - 1) 8.258 izlenme - 1 yıl önce zombi ağaçkakan olarak da bilinen ve Arizona'da kameralara yakalanmış olan Gila Ağaçkakanı'nın, 2 yavru Matem Güvercini'nin beyinlerini yiyor.
Ağaçkakan Woody - Bilardo 06:27
Ağaçkakan Woody - Bilardo 1.080 izlenme - 5 ay önce Ağaçkakan Woody - Bilardo Çizgi Film yıldızı ağaçkakan woody ile eğlence dolu bir bölüm sizlerle.!!!
ağaçkakan ve yılanın mücadelesi 01:26
ağaçkakan ve yılanın mücadelesi 10.738 izlenme - 7 yıl önce ağaçkakan kendi işini yapıyor..ağacı oymaya devam ediyor ama yuvasına bir yılan gizlenmiş..mücadele ediyorlar..ağaçkakan yılanı çıkarmaya çalışıyor..yılan direniyor..birlikte izleyelim
Ağaçkakan Woody - Klasikleri 06:30
Ağaçkakan Woody - Klasikleri 640 izlenme - 5 ay önce Ağaçkakan Woody - Klasikleri Çizgi Film yıldızı ağaçkakan woody ile eğlence dolu bir bölüm sizlerle.
Ağaçkakan İle Yılanın Amansız Mücadelesi 02:20
Ağaçkakan İle Yılanın Amansız Mücadelesi 2.433 izlenme - 2 yıl önce Ağaçkakan İle Yılanın Amansız Mücadelesi Ayakları dörder parmaklıdır. İkisi öne ikisi arkaya yönelmiştir. Keskin ve çengelli tırnaklarıyla ağaç gövdelerine sımsıkı tutunur. Dik ve sivri tüylerden meydana gelen, kıvrılmayan güçlü kuyruğunu da destek olarak kullanır. Kısa sıçramalarla ve hızla ağaç gövdelerine tırmanırlar. Renkleri çeşitli olup, boyları cinslerine göre 9 ile 50 cm arasında değişir. Çok ürkek olduklarından tenha orman, park ve bahçeleri tercih ederler. Çoğunlukla ağaçlarda gagaları ile oydukları yuvalarda barınırlar.
Woody Woodpecker - The Screwball (1943) 06:49
Woody Woodpecker - The Screwball (1943) 897 izlenme - 2 yıl önce Hollywood'un emektarlarından, çocukluğumuzun kahramanı, herkesin deneyip de beceremediği unutulmaz kahkahasıyla huzurlarınızda Ağaçkakan Woody..
Woody Woodpecker Show (Ağaçkakan Woody) 00:31
Woody Woodpecker Show (Ağaçkakan Woody) 648 izlenme - 2 yıl önce En Hızlı Kim? Ağaçkakan Woody için en iyi kış sporu snowboard ile karlar üstünde kaymaktır ama arkadaşı Wally hiç de öyle düşünmemekte ve en iyi kış sporunun kayak olduğunu savunmaktadır. Tabii bizim iki kafadar gene anlaşamaz ve tartışmaya başlarlar. Bu sırada duydukları "2000 yılının en hızlısı kim" diye bir yarış onların tartışmalarına da bir son verebilecektir çünkü bu yarışa katılıp en iyi olanın kazanması söz konusudur. Tabii bu iki kafadar yarışa katılınca hiç beklenmedik olaylar yaşanacak ve seyredenleri de çok güldürecektir. Şampiyon Sevimli ağaçkakanımız televizyonda seyrettiği pankreas güreşlerinin bir aldatmaca olduğunu ve sadece gösteriş için yapıldığını düşünmektedir. Şampiyon isteyen herkesle güreşebileceğini ve yenene de çok büyük bir ödül vereceğini açıklayınca hemen bu sporun inceliklerini araştırmaya koyulur ve sonunda da istediğini bulup şampiyonun karşısına çıkar. Ufalayıcı Büyükanne adıyla ringe çıkan ağaçkakan, hiçbir güreşçinin bir büyükanne ile güreşip onu yenmek isteyeceğine inanmamaktadır. Bakalım Şampiyon da öyle mi düşünmektedir? Bowling Yarışması Ağaçkakan bu sefer de çok para kazanmak için, kazanan büyük bir para ödülünün verileceği bir bowling şampiyonasına katılmaya karar verir. Kazananın alacağı büyük ödülün sahibi olabilmesi için de büyük bowling ustası ve şampiyonu olan Buzz adlı oyuncuyu yenmesi gerekmektedir. Okuldan eve her gelişimde yemeğimi yer yemez televizyon başına geçer Trt 1'de bu çizgi filmi beklerdim. nasıl güzel bi anı benim için.En sevdiğim çizgi filmlerdendi. yine olsa yine izlerim.
Ağaçkakan Yılana Kafa Tutuyor 02:20
Ağaçkakan Yılana Kafa Tutuyor 881 izlenme - 4 yıl önce Ağaçkakan, yuvasına giren yılanı kovmaya çalışıyor...
ağaçkakan siwri matkap demir gibi gagasıyla yawru kumruların beyinlerini diri diri canlı canlı yiyor 01:38
ağaçkakan siwri matkap demir gibi gagasıyla yawru kumruların beyinlerini diri diri canlı canlı yiyor 26 izlenme - 6 gün önce DİGAT! ÇOK MÜHİM UYARI: DÜNYE-E'DAKİ TÜM GUR-ENİ KERIYM’LER: TECWİYD ŞİRKİ İLE HARAKE'LENDİRİLEREK, TEHRIYF EDİLMİŞ'TİR! HARF'LER KESİLİYOR, BİÇİLİYOR, YOK SAYI'LIYOR, TAM OKUNMUYOR. TECWİYD ŞİRKİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU'YANLAR, EL-LEHÜ TEAELEYE WE NEBİYİ'LERE, RASÜWLE'RE SAVAŞ AÇAN KİMSE'LERDİR. TECWİYD'SİZ GUR-ENİ AZİYMİ YALNIZ BU SAHIYFE'DE BULA'BİLİRSİNİZ SAHIYFEM’DEKİ PAYLAŞIM’LARI VİDEO’LARI FOTO’LARI YAZI’LARI NOT’LARI SİTE’LERİ FORUM’LARI VİDEO SAHIYFE’LERİ BEĞENEN KENDİ SAHIYFE’SİNDE PAYLAŞAN ÖNEREN TAWSİYE EDEN BAŞKALARI’NA ETİKET’LİYEN WEYA BUNLARA YORUM YAPAN KİMSE’LERİN İSİM’LERİ FACEBOOKUN SİTE’LERİN FORUM’LARIN VİDEO SAHIYFE’LERİN SİSTEMİN’DEN DOLAYI GÖRÜNMEKTE’DİR BU KİŞİ’LERİN SAHIYFE’LERİNDEKİ ŞİRK KÜFÜR HARAM’LARI RED İNKE-ER EDİYO’RUM WE BÖYLE BİR İÇERİĞE BENİM PAYLAŞIM’LARIM ÜZERİNDEN ULAŞMA’NIZ HALİNDE HİÇ’BİR SORUMLU’LUK ASLA KABUL ETMİYO’RUM. PAYLAŞ'TIĞIM TÜM VİDEO'LARDA, KONUŞAN'LAR KE-EFİR'DİR. HİÇ BİR VİDEO BANA AİT DEĞİL'DİR. HEPSİ KE-EFİR'LERE AİT'TİR. SADECE 'HAG', DOĞRU, YARAR'LI PAYLAŞIM OLDU'ĞU İÇİN PAYLAŞIYO'RUM. BU KONUŞAN KİŞİ'LERLE AGIYDEM ASLA AYNI DEĞİL'DİR. HEPSİ MÜSLİM DEĞİL'DİR, KE-EFİR'DİR, EBEDİ CEHENEM'LİKLERDİR. BU VİDEO'LAR SİZ'LER UYANIN DİYE YAYIN'LANIYOR WE GERÇEĞİ GÖRMENİZ İÇİN'DİR. BU SAHIYFE'DE ŞİRK EHLİ'Nİ, İFŞE-E ETME'LERİ, DÜNYE-E'DAKİ HİÇ'BİR SAHIYFE'DE BULAMAZ'SINIZ! BU SAHIYFE: HAGI, İSLE-EMİ, İYME-ENİ, GUR-ENİ KERIYMİ, EYET'LERİ, GERÇEK DİYNİ YAYMAK'TADIR. CENETE GİR'MEK İSTİYOR'SANIZ: MİLETİ İBRAEHİYM'LERDEN OLUN. EMEK VEREREK, WEGIT ZEME-EN HARCAYARAK, ÖZEN’LE TİTİZ’LİKLE YAZI’NIN RENK’LENDİRİLMİŞ HALİY’LE OKU’YUN, PAYLAŞIN, YAYIN, TAVSİYE EDİN. RENK’Lİ HALDE OKUR’SANIZ GÖĞSE, GALBE, BEYİNE, AGLE, GÖZE DAHA İYİ, DAHA GÜZEL HIDAEB EDER GÖNLÜNÜZ, GALBİ’NİZ, AGLİ’NİZ, GÖZÜNÜZ, GÖĞSÜ’NÜZ AÇILIR. YORULMA’DAN, SIKIL’MADAN, DAHA ÇOK AKICI ŞEKİL’DE, İSTEK’LE OKUR’SUNUZ. AŞAĞI’DAKİ LİNK’LERE TEK TEK TIKLA’YIN BAKIN İNCELE’YİN. 1.JUST: www.justpaste.it/YENI-IYME-EN-ETTIM 1333 SENE İÇİNDE YER'YÜZÜ TE-ERIYHIN'DE BİR İLK! MİLETİ İBRAEHİYM, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-EN ÜZERE BİNE-E EDİLEN SİTE'LERİ WE VİDEO KANAL'LARI, HEPSİNİ TEAGIYB EDİN, HERKESE TAVSİYE EDİN, ÇEKİNME'YİN, KORKMA'YIN, PAYLAŞIN, BEĞENİN. İYME-EN LE-E İ-LEHE İ-LE-E EL-LEHÜ MÜHAMEDÜ RASÜWLÜ EL-LEHİ. İSLE-EM MİLETİ İBRAEHİYM KEFER NE-E BİKÜM BİZ SİZİ TEKFİYR ET-TİK EL-LEHÜ EKBER. 1.SİTE: www.gurenihakiym.wordpress.com 2.SİTE: www.mileti-ibraehiym.simplesite.com 3.SİTE: www.eyet-wehy.tumblr.com 4.VİDEO: www.izlesene.com/kanal/sunethadiys 5.VİDEO: www.dailymotion.com/guren-hadiys 6.VİDEO: www.tune.pk/suneti-ellehi [ “ŞEYH MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM“ RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ ]
Ağaçkakan'ın Muhteşem İşçiliği 00:45
Ağaçkakan'ın Muhteşem İşçiliği 471 izlenme - 2 yıl önce Ağaçkakan'ın Muhteşem İşçiliği Ağaçkakan kendisine yuva kurmak için ağacı gagasıyla öyle bir işliyor ki tıpkı bir sanatçı gibi.
Hızlandırılmış Çekimle Bir Ağaçkakanın Mücadelesi 01:59
Hızlandırılmış Çekimle Bir Ağaçkakanın Mücadelesi 348 izlenme - 1 yıl önce Hızlandırılmış Çekimle Bir Ağaçkakanın Mücadelesi Ağaçkakanın bir ağaca oyuk oluşturması timelapse görüntülerle kaydedildi.
Ağaçkakan Woody Gibi Gülen Sevimli Bebek 00:59
Ağaçkakan Woody Gibi Gülen Sevimli Bebek 262 izlenme - 10 ay önce Sosyal ağlarda viral olan bebeğin çıkardığı seslerin neye benzediği hakkında herkes tahminde bulunmuş,evil laugh, şeytani,lanetli (bebek için ikisi aşırı benzetme)
Ağır Çekim Ağaçkakan. 00:14
Ağır Çekim Ağaçkakan. 318 izlenme - 2 yıl önce Ağır Çekim Ağaçkakan haraketlerini izliyoruz..
Ağaçkakanın Teleport Anı  00:20
Ağaçkakanın Teleport Anı 125 izlenme - 10 ay önce Ağaçkakan 1 saniye çarpılma ile ışınlandı ya da çarpılma ile bedeni fırladı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ağaçkakan Woody - Survivor 06:31
Ağaçkakan Woody - Survivor 83 izlenme - 5 ay önce Ağaçkakan Woody - Survivor Çizgi Film yıldızı ağaçkakan woody ile eğlence dolu bir bölüm sizlerle.!!
Ağaçkakan Woody - The Mad Hatter 06:43
Ağaçkakan Woody - The Mad Hatter 75 izlenme - 5 ay önce Ağaçkakan Woody - The Mad Hatter Çizgi Film yıldızı ağaçkakan woody ile eğlence dolu bir bölüm sizlerle.
Ağaçkakan Woody - Pantry Panic (1941) 06:36
Ağaçkakan Woody - Pantry Panic (1941) 49 izlenme - 5 ay önce Ağaçkakan Woody - Pantry Panic (1941) Çizgi Film yıldızı ağaçkakan woody ile eğlence dolu bir bölüm sizlerle.
Ağaçkakan Woody - Klasikleri 2 06:15
Ağaçkakan Woody - Klasikleri 2 46 izlenme - 5 ay önce Ağaçkakan Woody - Klasikleri 2 Çizgi Film yıldızı ağaçkakan woody ile eğlence dolu bir bölüm sizlerle.
manyak dediğin böyle olur 01:26
manyak dediğin böyle olur 570 izlenme - 7 yıl önce ağaçkakan
Woody Woodpecker - Theme 02:09
Woody Woodpecker - Theme 168 izlenme - 2 yıl önce 90 lı yılların unutulmaz çizgi film kahramanı agaçkakan Woody. İlk kez B.Bugs Hardaway tarafından yaratılan knock knock adlı cizgi filmde yardımcı karakter olarak yer almıştır. 1941 de Lantz studio tarafından çizgi film serileri üretilmeye baslanmıştır. Eşsiz gülüşüyle, punk saçlarıyla çocukların önemli çizgi film kahramanlarından biriydi. ıhıhıhaho ıhıhıhaho ıhıhıhı diye bağırarak ilgimizi çeken sevimli ağaçkakan.
Ağaçkakan İle Yılanın Amansız Mücadelesi 02:20
Ağaçkakan İle Yılanın Amansız Mücadelesi 381 izlenme - 4 yıl önce Ağaçkakan İle Yılanın Amansız Mücadelesi
Tom Ve Jerry - Yavru Ağaçkakan 02:57
Tom Ve Jerry - Yavru Ağaçkakan 199 izlenme - 2 yıl önce Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom (tam adı Thomas) ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır. İlk Tom ve Jerry animasyonu 1940 yılında yapılmıştır. Hanna ve Barbera ikilisi, Hollywood'da bulunan MGM çizgi film stüdyosunda 1940 ile 1957 arasında 114 kısa film yazıp yönetmişlerdir. Bunlardan on üçü akademi ödülüne aday gösterildi, yedisi En İyi Kısa Animasyon Filmi Akademi Ödülü aldı.[1] Metro-Goldwyn-Mayer çizgi film stüdyosunun kapanmasından sonra, 1960 yılında Tom ve Jerry filmlerinin yapımcılığını Gene Deitch devraldı ve filmler Batı Avrupa'da yapılmaya başlandı. 1963 yılında Tom ve Jerry, yapımcılığını Chuck Jones'in almasıyla tekrar Hollywood'a geldi. Kısa film serilerinin sonlandığı 1967 yılına gelindiğinde toplam 161 kısa film yapılmıştı.[1] 1970'li yıllara gelindiğine Hanna-Barbera birlikte bir film stüdyosu kurdular ve filmler televizyona taşındı. Seksenlerde ve Doksanlı yıllar boyunca çeşitli TV şovları gösterildi. Uzun filmler yapıldı ve özel şovlar yapıldı. Günümüzde ise Tom ve Jerry'nin hakları Warner Bros. şirketine aittir ve 2006'dan beri Tom and Jerry Tales adıyla yeni seriler yapılmakta ve ABD'de çeşitli televizyon kanallarında gösterilmektedir.
Woody Woodpecker - Jenerik 00:36
Woody Woodpecker - Jenerik 182 izlenme - 2 yıl önce Ağaçkakan Woody gülüşünü hayatımıza katan bu güzel çizgi filmin jeneriğini sizlerle paylaşmak istedim. Madem burası nostalji sitesi bu içerik cuk diye oturur.
Ağaçkakan 02:47
Ağaçkakan 109 izlenme - 2 yıl önce "Canlılarda anne sevgisi ve dayanışma" belgeselinden http://www.a9.com.tr/izle/24506/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Agackakan A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Ağackakan Özentisi Yabancı Nuri 00:06
Ağackakan Özentisi Yabancı Nuri 150 izlenme - 3 yıl önce Agackakan Ozentısı Yabancı Nuri
Ağaçkakan, Ağaçkakan Cennetine Gidiyor 00:19
Ağaçkakan, Ağaçkakan Cennetine Gidiyor 113 izlenme - 4 yıl önce Ağaçkakan, Ağaçkakan Cennetine Gidiyor
Ağaçkakan'ın Muhteşem İşçiliği 00:45
Ağaçkakan'ın Muhteşem İşçiliği 96 izlenme - 2 yıl önce Ağaçkakan'ın Muhteşem İşçiliği Ağaçkakan kendisine yuva kurmak için ağacı gagasıyla öyle bir işliyor ki tıpkı bir sanatçı gibi.
Ağaçkakanın Hırsız Sincabı Kovması!! 00:28
Ağaçkakanın Hırsız Sincabı Kovması!! 98 izlenme - 4 yıl önce Ağaçkakanın Hırsız Sincabı Kovması!..
Ağaçkakan - Ölmedim , Delirmedim 02:14
Ağaçkakan - Ölmedim , Delirmedim 115 izlenme - 4 yıl önce Ağaçkakan - Ölmedim , Delirmedim