Hoşgeldiniz!

ağaçkakan

Zombi Ağaçkakanın Güvercin Beyni Ziyafeti (Şerefsiz Kuşlar Serisi - 1) 03:00
Zombi Ağaçkakanın Güvercin Beyni Ziyafeti (Şerefsiz Kuşlar Serisi - 1) 7.957 izlenme - 6 ay önce zombi ağaçkakan olarak da bilinen ve Arizona'da kameralara yakalanmış olan Gila Ağaçkakanı'nın, 2 yavru Matem Güvercini'nin beyinlerini yiyor.
Ağaçkakanın Yılanla Ölümcül Oyunu 03:55
Ağaçkakanın Yılanla Ölümcül Oyunu 6.514 izlenme - 1 yıl önce Yuvasına yerleşen yılanı yerinden çıkarmaya çalışan ağaçkakanın bu hareketi görenleri şaşırttı. 14.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Ağaçkakanın Yılanla Ölümcül Oyunu" başlıklı videoyu izleyin.
ağaçkakan ve yılanın mücadelesi 01:26
ağaçkakan ve yılanın mücadelesi 10.708 izlenme - 7 yıl önce ağaçkakan kendi işini yapıyor..ağacı oymaya devam ediyor ama yuvasına bir yılan gizlenmiş..mücadele ediyorlar..ağaçkakan yılanı çıkarmaya çalışıyor..yılan direniyor..birlikte izleyelim
Ağaçkakan İle Yılanın Amansız Mücadelesi 02:20
Ağaçkakan İle Yılanın Amansız Mücadelesi 2.278 izlenme - 2 yıl önce Ağaçkakan İle Yılanın Amansız Mücadelesi Ayakları dörder parmaklıdır. İkisi öne ikisi arkaya yönelmiştir. Keskin ve çengelli tırnaklarıyla ağaç gövdelerine sımsıkı tutunur. Dik ve sivri tüylerden meydana gelen, kıvrılmayan güçlü kuyruğunu da destek olarak kullanır. Kısa sıçramalarla ve hızla ağaç gövdelerine tırmanırlar. Renkleri çeşitli olup, boyları cinslerine göre 9 ile 50 cm arasında değişir. Çok ürkek olduklarından tenha orman, park ve bahçeleri tercih ederler. Çoğunlukla ağaçlarda gagaları ile oydukları yuvalarda barınırlar.
Ağaçkakan Woody Gibi Gülen Sevimli Bebek 00:59
Ağaçkakan Woody Gibi Gülen Sevimli Bebek 160 izlenme - 3 ay önce Sosyal ağlarda viral olan bebeğin çıkardığı seslerin neye benzediği hakkında herkes tahminde bulunmuş,evil laugh, şeytani,lanetli (bebek için ikisi aşırı benzetme)
Ağaçkakanın Teleport Anı  00:20
Ağaçkakanın Teleport Anı 124 izlenme - 4 ay önce Ağaçkakan 1 saniye çarpılma ile ışınlandı ya da çarpılma ile bedeni fırladı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Woody Woodpecker - The Screwball (1943) 06:49
Woody Woodpecker - The Screwball (1943) 654 izlenme - 2 yıl önce Hollywood'un emektarlarından, çocukluğumuzun kahramanı, herkesin deneyip de beceremediği unutulmaz kahkahasıyla huzurlarınızda Ağaçkakan Woody..
Hızlandırılmış Çekimle Bir Ağaçkakanın Mücadelesi 01:59
Hızlandırılmış Çekimle Bir Ağaçkakanın Mücadelesi 313 izlenme - 9 ay önce Hızlandırılmış Çekimle Bir Ağaçkakanın Mücadelesi Ağaçkakanın bir ağaca oyuk oluşturması timelapse görüntülerle kaydedildi.
Ağaçkakan Yılana Kafa Tutuyor 02:20
Ağaçkakan Yılana Kafa Tutuyor 881 izlenme - 4 yıl önce Ağaçkakan, yuvasına giren yılanı kovmaya çalışıyor...
Ağır Çekim Ağaçkakan. 00:14
Ağır Çekim Ağaçkakan. 307 izlenme - 1 yıl önce Ağır Çekim Ağaçkakan haraketlerini izliyoruz..
Woody Woodpecker Show (Ağaçkakan Woody) 00:31
Woody Woodpecker Show (Ağaçkakan Woody) 426 izlenme - 2 yıl önce En Hızlı Kim? Ağaçkakan Woody için en iyi kış sporu snowboard ile karlar üstünde kaymaktır ama arkadaşı Wally hiç de öyle düşünmemekte ve en iyi kış sporunun kayak olduğunu savunmaktadır. Tabii bizim iki kafadar gene anlaşamaz ve tartışmaya başlarlar. Bu sırada duydukları "2000 yılının en hızlısı kim" diye bir yarış onların tartışmalarına da bir son verebilecektir çünkü bu yarışa katılıp en iyi olanın kazanması söz konusudur. Tabii bu iki kafadar yarışa katılınca hiç beklenmedik olaylar yaşanacak ve seyredenleri de çok güldürecektir. Şampiyon Sevimli ağaçkakanımız televizyonda seyrettiği pankreas güreşlerinin bir aldatmaca olduğunu ve sadece gösteriş için yapıldığını düşünmektedir. Şampiyon isteyen herkesle güreşebileceğini ve yenene de çok büyük bir ödül vereceğini açıklayınca hemen bu sporun inceliklerini araştırmaya koyulur ve sonunda da istediğini bulup şampiyonun karşısına çıkar. Ufalayıcı Büyükanne adıyla ringe çıkan ağaçkakan, hiçbir güreşçinin bir büyükanne ile güreşip onu yenmek isteyeceğine inanmamaktadır. Bakalım Şampiyon da öyle mi düşünmektedir? Bowling Yarışması Ağaçkakan bu sefer de çok para kazanmak için, kazanan büyük bir para ödülünün verileceği bir bowling şampiyonasına katılmaya karar verir. Kazananın alacağı büyük ödülün sahibi olabilmesi için de büyük bowling ustası ve şampiyonu olan Buzz adlı oyuncuyu yenmesi gerekmektedir. Okuldan eve her gelişimde yemeğimi yer yemez televizyon başına geçer Trt 1'de bu çizgi filmi beklerdim. nasıl güzel bi anı benim için.En sevdiğim çizgi filmlerdendi. yine olsa yine izlerim.
Ağaçkakan'ın Muhteşem İşçiliği 00:45
Ağaçkakan'ın Muhteşem İşçiliği 409 izlenme - 2 yıl önce Ağaçkakan'ın Muhteşem İşçiliği Ağaçkakan kendisine yuva kurmak için ağacı gagasıyla öyle bir işliyor ki tıpkı bir sanatçı gibi.
manyak dediğin böyle olur 01:26
manyak dediğin böyle olur 570 izlenme - 7 yıl önce ağaçkakan
Ağaçkakan İle Yılanın Amansız Mücadelesi 02:20
Ağaçkakan İle Yılanın Amansız Mücadelesi 381 izlenme - 4 yıl önce Ağaçkakan İle Yılanın Amansız Mücadelesi
Woody Woodpecker - Theme 02:09
Woody Woodpecker - Theme 116 izlenme - 1 yıl önce 90 lı yılların unutulmaz çizgi film kahramanı agaçkakan Woody. İlk kez B.Bugs Hardaway tarafından yaratılan knock knock adlı cizgi filmde yardımcı karakter olarak yer almıştır. 1941 de Lantz studio tarafından çizgi film serileri üretilmeye baslanmıştır. Eşsiz gülüşüyle, punk saçlarıyla çocukların önemli çizgi film kahramanlarından biriydi. ıhıhıhaho ıhıhıhaho ıhıhıhı diye bağırarak ilgimizi çeken sevimli ağaçkakan.
Ağaçkakan 02:47
Ağaçkakan 109 izlenme - 1 yıl önce "Canlılarda anne sevgisi ve dayanışma" belgeselinden http://www.a9.com.tr/izle/24506/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Agackakan A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Woody Woodpecker - Jenerik 00:36
Woody Woodpecker - Jenerik 137 izlenme - 2 yıl önce Ağaçkakan Woody gülüşünü hayatımıza katan bu güzel çizgi filmin jeneriğini sizlerle paylaşmak istedim. Madem burası nostalji sitesi bu içerik cuk diye oturur.
Tom Ve Jerry - Yavru Ağaçkakan 02:57
Tom Ve Jerry - Yavru Ağaçkakan 118 izlenme - 1 yıl önce Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom (tam adı Thomas) ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır. İlk Tom ve Jerry animasyonu 1940 yılında yapılmıştır. Hanna ve Barbera ikilisi, Hollywood'da bulunan MGM çizgi film stüdyosunda 1940 ile 1957 arasında 114 kısa film yazıp yönetmişlerdir. Bunlardan on üçü akademi ödülüne aday gösterildi, yedisi En İyi Kısa Animasyon Filmi Akademi Ödülü aldı.[1] Metro-Goldwyn-Mayer çizgi film stüdyosunun kapanmasından sonra, 1960 yılında Tom ve Jerry filmlerinin yapımcılığını Gene Deitch devraldı ve filmler Batı Avrupa'da yapılmaya başlandı. 1963 yılında Tom ve Jerry, yapımcılığını Chuck Jones'in almasıyla tekrar Hollywood'a geldi. Kısa film serilerinin sonlandığı 1967 yılına gelindiğinde toplam 161 kısa film yapılmıştı.[1] 1970'li yıllara gelindiğine Hanna-Barbera birlikte bir film stüdyosu kurdular ve filmler televizyona taşındı. Seksenlerde ve Doksanlı yıllar boyunca çeşitli TV şovları gösterildi. Uzun filmler yapıldı ve özel şovlar yapıldı. Günümüzde ise Tom ve Jerry'nin hakları Warner Bros. şirketine aittir ve 2006'dan beri Tom and Jerry Tales adıyla yeni seriler yapılmakta ve ABD'de çeşitli televizyon kanallarında gösterilmektedir.
Ağackakan Özentisi Yabancı Nuri 00:06
Ağackakan Özentisi Yabancı Nuri 150 izlenme - 3 yıl önce Agackakan Ozentısı Yabancı Nuri
Ağaçkakan, Ağaçkakan Cennetine Gidiyor 00:19
Ağaçkakan, Ağaçkakan Cennetine Gidiyor 113 izlenme - 3 yıl önce Ağaçkakan, Ağaçkakan Cennetine Gidiyor
Ağaçkakan'ın Muhteşem İşçiliği 00:45
Ağaçkakan'ın Muhteşem İşçiliği 89 izlenme - 2 yıl önce Ağaçkakan'ın Muhteşem İşçiliği Ağaçkakan kendisine yuva kurmak için ağacı gagasıyla öyle bir işliyor ki tıpkı bir sanatçı gibi.
Ağaçkakanın Hırsız Sincabı Kovması!! 00:28
Ağaçkakanın Hırsız Sincabı Kovması!! 96 izlenme - 3 yıl önce Ağaçkakanın Hırsız Sincabı Kovması!..
Ağaçkakan - Ölmedim , Delirmedim 02:14
Ağaçkakan - Ölmedim , Delirmedim 106 izlenme - 4 yıl önce Ağaçkakan - Ölmedim , Delirmedim
Ağaçkakan - Deli Gibi (Canlı Performans) 03:33
Ağaçkakan - Deli Gibi (Canlı Performans) 62 izlenme - 2 yıl önce Ağaçkakan - Deli Gibi (Canlı Performans) OO3 FEST / Live Performance ORGANİZE OLUYORUZ VOL. 3 (2014 / DOKUZ SEKİZ MÜZİK)
90BPM - Aylak Adam (ft. Ağaçkakan) 04:30
90BPM - Aylak Adam (ft. Ağaçkakan) 10 izlenme - 1 yıl önce 90BPM - Aylak Adam (feat. Ağaçkakan) ağaçkakan gün dönümünü beş geçer saat, bütün çöpleri bir yerde topla kibritle yak, kentin alacakaranlığı muhtelif yerlerimden üstüme yakıştı sanki podyumum sokak, köpekler alkışlar ancak tabanca kaçak, kanyak illegal, tüm ayyaşlar kuru sıkar, yanlış alarm radyodan avaz avaz, kafa siken sabah sabah kepenk gürültüsüyle kalk, sigara filtreden yanık, kundakçı tanık, ta kendisi benim bayım kesin artık tantanayı, ben ayakkabımı yalnızca çözülünce bağlarım hayatım pahasına bekliyorum marmaray'ı, dört bira yirmi lira, kara torba tıka basa malvarlığım bir pansiyon bir de toros eski kasa, müdavim kire pasa diriliş ite kaka, ikimiz ipe sapa gelemezdik yan yana. da poet sonu yok, bunun hiçbir sonu yok, aylak adam sonu yok, dünya yansa da sorun yok. kayra paspas almışın, güzel beğendim, hamleler yerinde toparlaman gerekli, sürekli damar tv, kesmedin sakal bir ay mı geçti? hale bak desem çok umrunda sanki, faturalar yerinde bakmamışsın altı aydır, lan laf mı? bir tek mi sen boşandın? anlat haydi sanki bilmedik bir şey mi geçti, sade laf seninkisi, çöp boşalt la bari, ne yani gelmesem bir kimse görmeyecek seni, utanmadan da dersin aklınız yerinde mi? beyaz ketenle bordo papyon ah senin mi? balayıdan kalan birkaç resim teselli kafi, tavanlarda gölgelerle küflenen mesai, ben yerinde olsam elbet dinlemezdim kendimi, sal bir kendini, aç şu perdeyi, yolda var biri, anlatın bana, bugün biter mi? da poet sonu yok, bunun hiçbir sonu yok, aylak adam sonu yok, dünya yansa da sorun yok. sorgu gözüme çarpar caddede takvimden detaylar, üniformalar muhabbet eder ekler ve çayla, parayla ne ara bu kadar içli dışlı? otobüs duraklarına sığındığın kış mı? ve hızlı geçti zaman biraz viski ve seks hayatın için yol bu yol biraz riskli, çünkü işlerim yolunda değil o kadar pislik isteyerek battım içine burada saklı gizli, kimsenin yok haberi anam babam mutlu hepsi, eski kasa bir toros yanında poşetler dizili, sanki düşmüşüm o kaldırım acıtır dizimi, sanki gördüğüm an çıkarttım takım elbisemi, bana kol düğmesi yetmez, soğusun biraz içme, açık pencereden gördüğün televizyonu izle, sokak istemese de karanlık yabancıları gizler, aylağın teki çöplüğünü dikizler. da poet sonu yok, bunun hiçbir sonu yok, aylak adam sonu yok, dünya yansa da sorun yok.
Aile içi dayanışma: Ağaçkakanlar 01:51
Aile içi dayanışma: Ağaçkakanlar 13 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/23769/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Aile-ici-dayanisma-Agackakanlar A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
90BPM - Tanıyorum Seni (ft. Ağaçkakan) 04:23
90BPM - Tanıyorum Seni (ft. Ağaçkakan) 9 izlenme - 1 yıl önce 90BPM - Tanıyorum Seni (ft. Ağaçkakan) kayra tanıyorum seni, ne söylesem ki? sakarya caddesi'nde buz tutan havuz gibi, peşimde intikamın, ömürlik her günahın arkasında saklanır, birinde ben kayıp, sonunda yürüyoruz sonuçta yolda, benzer öfkeler gezer kanımda, farklı tatta, birinden işte tut getir hesap değişmez, her halükarda borcu var intikamının bana. zor her zaman mı zor? akşam olmadan kararmak, karartı yolda durmak ve ben bugün dedim, daha bugün dedim, sen ölmeden gebermem uykularda sövmem, ne sandın? adın duvarda kalmaz, bir gün silinecek elbet hafızamda hem de zorla, o gün gelince söyle eylemin nedir? kanımda gezmesin yüzün, ömür gider çürür. sorgu çocukluk intikamım, yaş çimentolarda adımlar, mahalle aynı hala her duvarda adın var, biraz güneşten uzak nedeni tabi ki binalar, şimdi bir ben varım, adın ve bir de duvarlar. sanki yabancıyım ilk kavga ettiğim yere, çok yaklaştım orada gole hem de vole, tribün altında yarım bira içip dön deliye, dışarı çık diye taş attım ama yanlış pencereye, zaman geçer insanlar değişir ne için? hep düşündüm görebilir miyiz kırık bir aynadan, isterim ki muhabbet biraz fazla sürsün evlerimiz yemek kokarken akşam olmadan, caddeler konuşsun istesen yolunu bulursun, tam anlamıyla dışarı çıktım bu kurtuluşum şimdi taştan örme suratlar gerçek değil sanki, kırık bir aynadan tanıyorum seni. ağaçkakan tanıyorum seni, bir kahvehanenin en son geçen kış temizlenen camekanında dimdik asılı duran fotoğrafta peder ihtiyar ve sessiz, o vakit hem trt hem de komşuları renksiz, lanetli miras kamburumda babalık, aynadan yansıyanla konuşan velet çok tanıdık, yine de kapalı perdeler, biraz da oturabilir miyim? dışarıdalar ve her yerdeler, bak, karnaval yasak, yasa dışı çatapat, cenazende şatafat sana müstehak. amisos tepesi'nde kafamız kıyak, poyraz hoyrat, aşırı doz rüzgar bana müstehak. sırt çantasına sığan hayat uzun, karman çorman saçlarım ve salyangozun yokuşu bu. makus talih beni korur musun? evren kazanından canlı çıkan saygı değer piç kurusuyum.
Çeşitli Sanatçılar - Ağaçkakan Ve Billur Bülbül 03:59
Çeşitli Sanatçılar - Ağaçkakan Ve Billur Bülbül 30 izlenme - 5 yıl önce
Ağaçkakan - Palas ve Pandıras (Official Audio) 04:34
Ağaçkakan - Palas ve Pandıras (Official Audio) 7 izlenme - 1 yıl önce Ağaçkakan - Palas ve Pandıras (Official Audio) 2015 . Söz: Ağaçkakan Müzik: Hybrid (of Kumadub) Mix: Hybrid (of Komadub) Mastering: Buğra Kunt Şarkı Sözleri: parmakları marpuç, kan telvesi tüten bi' yolsuz telleri dikenli santurun önüne düşen para bozuktan hallice bir dahakine kendi görüntüsüyle korkut bıçağın sırtına binen süvarilerine söyle: kıt'a durdurun derinbazın vurgun tutkusuna binen aysbergi de dondurun moby dick sırtına bir kara bayrak dikmeye mecburum pusulanın blöfüne alabanda atlas'ın yükünü boşalttım filikalarca -tıkabasa ben rüzgarına karahindibalar ekmekle mi meşhurum yeni doğdum bir ölümlünün kahrından edison'dan arak radyoda yayın yapan albemuthlu bir mahluktan konstantinopolis'in evhamı beni kendimden saklarsa aklımı sobeler ağaçlar muhakkak ancak bir şartım var işte bu halimden beter halim piyangodur foyası acelem yok, gidişim yurtsuzdur palas ve pandırası dünyayı adımladığım topuksuz aşil'in kundurası istersen bağırarak anlat heyhat bugün yok anlayasım onüç farklı renk, otuz farklı sen dikkat kesildi sergüzeşt hemen israfil üstüme üçer beşer surdan bong dumanını üfler derler ki: ürpertici bir dinginlik ketenperem burası bir boşluk gelen gider tek başına kalırsın güzel güzel bunu sonsuza dek yapabilirim marco polo'dan atlasını, adolf'tan şu meşhur kavgasını arsen lüpen'le çalabilirim şeytanın birine, canın cehenneme biraz abartmış olabilirim aklım başımda değilken ağzımdan hassiktirler duyabilirim kara cüppeli delikanlılarla en kötü karmanın musikisi her çarşamba bi' buzlu camın ardından izlediğim ludovico matinesi televiziteni nakit öde / tepe tepe dijitali çeteleri döve döve telepatinize göre töre telefonunuza güle güle bari antemortem ölülere lakait sabahın grevi tinerci daha da iyi vesait/sizliğimiz karasularına poyrazdan yelken ayaklarımın inişine lokmandan hatırlatırım o tedavi istavrot çekildi bu kuyudan vertigom farazi işte bu halimden beter halim piyangodur foyası acelem yok, gidişim yurtsuzdur palas ve pandırası dünyayı adımladığım topuksuz aşil'in kundurası istersen bağırarak anlat heyhat bugün yok anlayasım
Ağaçkakanlardaki koruma sistemi uçakların kara kutularını koruyacak 02:25
Ağaçkakanlardaki koruma sistemi uçakların kara kutularını koruyacak 7 izlenme - 1 yıl önce A9 TV Yeni FREKANSIMIZ: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/206562/Canlilar-Dunyasi/Agackakanlardaki-koruma-sistemi-ucaklarin-kara-kutularini-koruyacak- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo