Hoşgeldiniz!

Ağaçtan Videoları İzle

Ağaçtan Çok Kötü Düşüşü 00:29
Ağaçtan Çok Kötü Düşüşü 3.958 izlenme - 8 yıl önce ağaçtan çok kötü düşüşü
İlkay Akkaya - Bir Ulu Ağaçtan Bir Yaprak Düşse 04:23
İlkay Akkaya - Bir Ulu Ağaçtan Bir Yaprak Düşse 2.610 izlenme - 5 yıl önce
Aşık Veysel - Bir Ulu Ağaçtan 04:14
Aşık Veysel - Bir Ulu Ağaçtan 1.081 izlenme - 5 yıl önce
Ağaçtan Yaptım Al 05:13
Ağaçtan Yaptım Al 379 izlenme - 2 yıl önce Vakti zamanında televizyonların ana haberlerinde de dönmüş, İstanbul büyükşehir belediye başkanı Kadir Topbaş'ın namaz öğreniyorum vcd'sinden, mükemmel oyunculuklarla bezeli, Kadir Topbaş'ın oyunculuğu neden bıraktığını gösterir nitelikte, ağaçtan düdük yapmanın kolay ama sunumunun önemli olduğunu gösteren bir kesit; Ağaçtan yaptım al... Not: yorumlara siyaset, din, mayokini, kornişon turşu v.b. şeyler katanların sırtına ver ediyolarlamış beşe on kalası, ver ediyolarmış babam.
ağaçtan düşen çocuk 00:05
ağaçtan düşen çocuk 552 izlenme - 8 yıl önce eyüp aygün
ağaçtan düşen ayı 00:39
ağaçtan düşen ayı 500 izlenme - 8 yıl önce bir ayı ağaçtan nası mı düşer
Arkadaşı Tarafından Ağaçtan Kovulduktan Sonra Ağlayan Duygusal Koala 01:49
Arkadaşı Tarafından Ağaçtan Kovulduktan Sonra Ağlayan Duygusal Koala 104 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşı Tarafından Ağaçtan Kovulduktan Sonra Ağlayan Duygusal Koala
ağaçtan göle atlama 00:19
ağaçtan göle atlama 427 izlenme - 8 yıl önce tarzanmısın kardeşim biri sarmaşıkları yağlasın :))
Kediyi Ağaçtan Fırlatan Sincap 00:22
Kediyi Ağaçtan Fırlatan Sincap 37 izlenme - 1 yıl önce Kediyi Ağaçtan Fırlatan Sincap
Ağaç Tünel - Muğla Marmaris Yolu 00:26
Ağaç Tünel - Muğla Marmaris Yolu 69 izlenme - 3 yıl önce "Ağaç tünelden geçelim, soğuk su içelim" ağaçlarla kaplı olan doğal tünel yoldur
Ağaç Budarken Düşüp Öldü 04:22
Ağaç Budarken Düşüp Öldü 60 izlenme - 3 yıl önce Bartın'ın Kozcağız beldesinde budamak için çıktığı incir ağacından düşen 66 yaşındaki Mustafa Özbek hayatını kaybetti.
Ağaçtan Ferrari Yapıp Suda Yüzdürmek 02:58
Ağaçtan Ferrari Yapıp Suda Yüzdürmek 38 izlenme - 2 yıl önce Livio De Marchi isimli İtalyan, Ferrari'nin bir modelini birebir kopyalayıp harika bir tekne yapmış gerçekten.
Sevimli Pandanın Ağaçtan İnme Mücadelesi 00:59
Sevimli Pandanın Ağaçtan İnme Mücadelesi 7 izlenme - 6 ay önce Sevimli Pandanın Ağaçtan İnme Mücadelesi
Motosikletle ağaçtan takla atmak 00:07
Motosikletle ağaçtan takla atmak 39 izlenme - 4 yıl önce Motpsiklet ile müthiş bir takla attı izleyelim Motpsiklet ile müthiş bir takla attı izleyelim Motpsiklet ile müthiş bir takla attı.
Kedi Ağaçtan Atladı 00:31
Kedi Ağaçtan Atladı 43 izlenme - 5 yıl önce Kedi Ağaçtan Atladı
Kestiği Dal Sonu Oluyordu  00:28
Kestiği Dal Sonu Oluyordu 9 izlenme - 10 ay önce Hiçbir önlem almadan çıktığı ağacın dalını kesmeye çalışan şahıs, bunun bedelini ağır ödedi. Kestiği dalın kendisine sert bir şekilde çarpması sonucu dengesini kaybeden adam, ağaçtan aşağı düşerek yaralandı. Bu anlar ise bir amatör kamera tarafından kaydedildi.
Ağaçtan İnemeyen Bebek Panda 02:38
Ağaçtan İnemeyen Bebek Panda 44 izlenme - 4 yıl önce Ağaçtan İnemeyen Bebek Panda
(Aşık Veysel)- Bir Ulu Ağaçtan Bir Yaprak Düşer 04:15
(Aşık Veysel)- Bir Ulu Ağaçtan Bir Yaprak Düşer 9 izlenme - 12 ay önce Dostlar Beni Hatırlasın © 1995 ESEN MÜZİK iTunes'dan albüm satın al: http://bit.ly/dostlarbenihatirlasin-i... Apple Music'de dinle: http://bit.ly/dostlarbenihatirlasin-a... Spotify'da dinle: http://bit.ly/dostlarbenihatirlasin-s... Albüm CD satın al: http://bit.ly/dostlarbenihatirlasin-cd -- BİR ULU AĞAÇTAN BİR YAPRAK DÜŞER (AŞIK VEYSEL) Bir Ulu Ağaçtan Bir Yaprak Düşse O Anda Acısın Duyar İniler Katlansa Acıya Sakince Geçse Esen Rüzgarlara Uyar İniler Bu Aşkın Meyinden İçip De Kanan Gendeki Başını Sevdaya Salan Yarinden Ayrılıp Gurbette Kalan Geçen Günlerini Sayar İniler Çağlayıp Akıyor Bakarsın Suya Yağan Yağmurlardan Zevk Duya Duya Geçer Dolaplardan Yeter Arzuya Başını Çarklara Koyar İniler Dağlar Çiçek Açar Veysel Dert Açar Derdine Düştüğüm Yar Benden Kaçar Gerçek Âşık Olan Kendinden Geçer Derdini Aleme Yayar İniler