Hoşgeldiniz!

aganigi

Ankaralı Turgut - Aganigi Naganigi 04:02
Ankaralı Turgut - Aganigi Naganigi 16.094 izlenme - 6 yıl önce
Büyük Fikir Büyütür - Fındık 02:49
Büyük Fikir Büyütür - Fındık 10.080 izlenme - 3 yıl önce İyi fikir emek istiyor, kaynak istiyor, cesaret istiyor. "Aganigi naganigi" işte bu yüzden reklam dünyasının efsanelerinden biri oldu, başarıdan başarıya koştu.Büyük fikir büyütür; değerini bilelim, kullanmayı bilelim, korumayı bilelim.
Ankarali Turgut - Aganigi Naganigi 03:58
Ankarali Turgut - Aganigi Naganigi 1.564 izlenme - 4 yıl önce Ankarali Turgut - Aganigi Naganigi
Aganigi Naganigi 3 01:00
Aganigi Naganigi 3 454 izlenme - 3 yıl önce 2000 yılında 2 reklam olarak çekilen ''Aganigi Naganigi'' serisine 6 yıl ara verilmişti. Fındık Tanıtım Grubu 2006 yılında, önceki reklamlarda da başrolü oynayan Özkan Uğur ile bir kez daha anlaşmış ve fındığın fi tarihinden beri insan hayatında önemli bir yeri olduğunu vurgulamıştır. Diğer reklamlar için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/94473/aganigi-naganigi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/94584/aganigi-naganigi-2
Türkiye Fındık Reklamı - Japonya - Tokyo 00:46
Türkiye Fındık Reklamı - Japonya - Tokyo 212 izlenme - 3 yıl önce Vaktiyle ihraç edilmeyip, elde kalan fındıklar için reklam filmleri çekilmişti. Bir de o dönem bu fındıklar askerlere zibil gibi dağıtılmıştı, birbirimize atıyorduk askerdeyken. Adam başı günlük beş kilodan fazla fındık istihkakımız vardı, her öğün fındık gelirdi yemekhaneye, onu hatırladım birden.
Aganigi Naganigi 2 00:43
Aganigi Naganigi 2 167 izlenme - 3 yıl önce Çok beğenilince, karıncalar filmi gibi devamı çekilen Aganigi naganigi reklamımız alkişlarlayaşiyorum.com ailesine armağan olsun. İlk reklam için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/94473
Aganigi Naganigi 00:37
Aganigi Naganigi 234 izlenme - 2 yıl önce Şimdiki liseliler bilmez zamanında televizyonda ne güzel reklamlar oynardı. Bir program izlendiği vakit öyle zırt pırt reklam girmez. Reklam başlandığında da kanal değiştirilmez, reklamlar izlenirdi. Aganigi naganigi zamana damgasını vurmuş reklamlardan biridir. Sevgili Özkan Uğur'un oynadığı reklam çok beğenilince devamını da çekmişlerdi. Eee ben de çok beğenilirse ikincisini yüklemeyi düşünüyorum. İyi seyirler.
Dost Sütün Yasaklanan Reklamı 00:34
Dost Sütün Yasaklanan Reklamı 106 izlenme - 3 yıl önce Temel Reis ile büyümüş bir nesil olarak ıspanağını yediğinde gücüne güç katan Temel reise hayran olurduk. İşte bu akıma farklı bi soluk getiren Dwayne Johnson abimiz ufaklıkları gaza getirecek bi videoya imza atmış.Seviyorum bu adamı çok sempatik bi karakteri var. Uyarmakta fayda var fazla içmesinler ki çok pis gaz ve motor bozulmasına sebebiyet verebilir.
Retkit Cemal - Aganigi 03:10
Retkit Cemal - Aganigi 101 izlenme - 6 yıl önce
Hasan Hüseyin Sevim - Aganigi 04:23
Hasan Hüseyin Sevim - Aganigi 94 izlenme - 6 yıl önce