Hoşgeldiniz!

ağbaba

Özgür Özel ve Veli Ağbaba TRT'yi Trollemesi 00:33
Özgür Özel ve Veli Ağbaba TRT'yi Trollemesi 4.113 izlenme - 5 ay önce Adalet Kurultayı için Çanakkale'de bulunan CHP'li Özgür Özel ile Veli Ağbaba, TRT kamerasını açık görünce kanalı ti'ye aldılar. Odatv'nin haberine göre, Eceabat İskelesi’nde Gelibolu'daki bayram trafiğini görüntüleyen TRT ekibi, kamerayı açık unutarak, mola verdi. TRT kamerasının açık olduğunu ve başında kameramanın olmadığını gören Özel ve Ağbaba, kameranın önüne geçip, Adalet Kurultayı’na çağrı yaptı. Özel, "Şimdi siz bunu sansürlersiniz, 'bizi sünnete çağırdılar' dersiniz ama, biz sizi Adalet Kurultayı'na davet ediyoruz" şeklinde konuştu. Kameraman durumu fark edip gelince, ikiliye "Sizi Ankara'dan izliyorlar" dedi.
Davut Sulari - Feyzullah Çınar - Zar Ağlar (Atışma) 04:35
Davut Sulari - Feyzullah Çınar - Zar Ağlar (Atışma) 2.714 izlenme - 2 yıl önce Son dönem halk müziğinin iki dev isminin atışması, bu kültürü bilenlere bulunmaz kültür ve müzik ziyafetidir. Bu zor bulunur ses kaydını afiyetle dinleyiniz.
Recai Ağbaba 'Ayrılık Hasreti Kar Etti Cana' 03:07
Recai Ağbaba 'Ayrılık Hasreti Kar Etti Cana' 555 izlenme - 5 yıl önce
Ağbabadan Tuğçe Kazaza Sert Sözler 01:12
Ağbabadan Tuğçe Kazaza Sert Sözler 338 izlenme - 3 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, "Din değiştirip, ne meslekle uğraştığı belli olmayan birisinin sözlerini ciddiye almıyorum" dedi.
CHP'li Ağbaba: 03:19
CHP'li Ağbaba: "Mke İşçisine Neden Kadro Verilmedi" 7 izlenme - 2 hafta önce CHP'li Ağbaba: "MKE işçisine neden kadro verilmedi"KIRIKKALE - Taşeron çalışanlarının kadroya alınmasına yönelik çıkarılan kanun hükmünde kararnameye yönelik eleştirilerde bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Bir tek kişi çıkıp MKE çalışanlarına neden kadro verilmediğini...
Recai Ağbaba - Dün Gece Yar Hanesinde 04:36
Recai Ağbaba - Dün Gece Yar Hanesinde 82 izlenme - 8 ay önce Recai Ağbaba - Dün Gece Yar Hanesinde Şarkı Sözleri: Dün gece yar hanesinde Yastığım bir taş idi Altım çamur üstüm yağmur Yine gönlüm hoş idi Amman amman amman Amman amman amman Ben yandım seni bilmem Bir dağ ne kadar yüce olsa Dağ kenarı yol olur Buna bayram gün derler Dostla düşman bir olur Amman amman amman Amman amman amman Ben yandım seni bilmem
Veli Ağbaba- Sabahat Akkiraz Hekimhan 03:25
Veli Ağbaba- Sabahat Akkiraz Hekimhan 481 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba- sabahat akkiraz hekimhan
Veli Ağbaba Hatunsuyu Kanalizasyon 02:22
Veli Ağbaba Hatunsuyu Kanalizasyon 272 izlenme - 6 yıl önce
Trol Kafa Yeni 00:30
Trol Kafa Yeni 205 izlenme - 5 yıl önce trol kafa izle
Haydar Ağbaba - Ya Hızır (45'lik) 05:42
Haydar Ağbaba - Ya Hızır (45'lik) 34 izlenme - 8 ay önce HAYDAR AĞBABA - YA HIZIR (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK) Şarkı Listesi: 1. Ya Hızır 00:00 2. Ya Ali 02:31 Download Linkleri: Türk Telekom Müzik: https://goo.gl/6iVwbs iTunes: https://goo.gl/xrLnf2
İsmail İpek - Semah Ağbaba 04:10
İsmail İpek - Semah Ağbaba 184 izlenme - 6 yıl önce
Haydar Ağbaba - Doldur Meyhaneci (45'lik) 06:43
Haydar Ağbaba - Doldur Meyhaneci (45'lik) 23 izlenme - 8 ay önce HAYDAR AĞBABA - DOLDUR MEYHANECİ (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK) Şarkı Listesi: 1. Doldur Meyhaneci 00:00 2. Ağlarım Ağlarım 03:19 Download Linkleri: Türk Telekom Müzik: https://goo.gl/t6xrQI iTunes: https://goo.gl/dlD5PI
Recai Ağbaba - Baba Bugün Dağda Duman Yeri Var 06:57
Recai Ağbaba - Baba Bugün Dağda Duman Yeri Var 37 izlenme - 11 ay önce Recai Ağbaba-Baba Bugün Dağda Duman Yeri Var (Official Video) BABA BUGÜN DAĞDA DUMAN YERİ VAR Şarkı Sözleri: Söz:Anonim Müzik:M.Celalettin Güzelses Kaynak: Celal Güzelses Yöre: Diyarbakır Düzenleme: Yaşar ERDOĞAN Baba bugün dağda duman yeri var Kaşta keman yeri var Baba bugün çöz göğsün düğmesini Sende güman yeri var Baba bugün dağ ayrı duman ayrı Kaş ayrı keman ayrı Baba bugün düşman gözün kör olsun Gezdik bir zeman ayrı
Veli Ağbaba Arguvan Köy Ziyaretleri 02:55
Veli Ağbaba Arguvan Köy Ziyaretleri 132 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba arguvan köy ziyaretleri
veli ağbaba  kuluncak gezi 03:10
veli ağbaba kuluncak gezi 128 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba kuluncak gezi
Veli Ağbaba Karakavak Mahallesi Ziyareti 03:00
Veli Ağbaba Karakavak Mahallesi Ziyareti 115 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba karakavak mahallesi ziyareti
Veli Ağbaba İlçe Ve Köy Ziyaretleri 03:08
Veli Ağbaba İlçe Ve Köy Ziyaretleri 115 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba ilçe ve köy ziyaretleri
Sivasli Ümit 02:18
Sivasli Ümit 136 izlenme - 8 yıl önce
Haydar Ağbaba - Ağlarım Ağlarım (Official Audio) 03:23
Haydar Ağbaba - Ağlarım Ağlarım (Official Audio) 25 izlenme - 1 yıl önce Ağlarım Ağlarım - Haydar Ağbaba (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1967)
Veli Ağbaba Ziyaretler 03:17
Veli Ağbaba Ziyaretler 85 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba ziyaretler
TBMM'de Oğlum Bak Git! 01:40
TBMM'de Oğlum Bak Git! 55 izlenme - 2 yıl önce Millet meclisinde sosyal medyanın etkilerinin görülmesi gelecek açısından en azından bir umut ışığı olmuştur. Günümüzün ergenleri vekil olunca bakalım neler olacak. 30 sene sonra göreceğiz, merakla bekliyoruz.
Veli Ağbaba Arguvan Ziyaret 03:10
Veli Ağbaba Arguvan Ziyaret 75 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba arguvan ziyaret
veli ağbaba köy kasaba 03:31
veli ağbaba köy kasaba 68 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba köy kasaba
Haydar Ağbaba - Düşürdün Feryada (Official Audio) 02:53
Haydar Ağbaba - Düşürdün Feryada (Official Audio) 16 izlenme - 1 yıl önce Düşürdün Feryada - Haydar Ağbaba (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1971)
Sivaslı Ümit 02:46
Sivaslı Ümit 73 izlenme - 8 yıl önce
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Türbe Ziyaret Etti 01:28
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Türbe Ziyaret Etti 49 izlenme - 3 yıl önce - Kılıçdaroğlu, Palu ilçesinde Şeyh Ali Septi Türbesi ve Ali Rıza Septioğlu'nun mezarını ziyaret etti.
Partinin Kurallarına Uyanlar Uyar, Uymayanlar Gider, Gitmesi Lazım 01:55
Partinin Kurallarına Uyanlar Uyar, Uymayanlar Gider, Gitmesi Lazım 31 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Partinin kurallarına uyanlar uyar, uymayanlar gider, gitmesi lazım." dedi.
Tunceli CHP'li Veli Ağbaba ve Özgür Özel Açıklamalarda Bulundu-2 04:03
Tunceli CHP'li Veli Ağbaba ve Özgür Özel Açıklamalarda Bulundu-2 23 izlenme - 2 yıl önce Tunceli CHP'li Veli Ağbaba ve Özgür Özel açıklamalarda bulundu-2 (Tür: Yurt) Veli Ağbaba, Türk siyasetçi, CHP Genel Başkan Yardımcısı, Malatya Milletvekili. 3 Nisan 1968 günü Malatya Yazıhan İlçesi Karaca Köyü'nde dünyaya geldi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba 02:01
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba 44 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Bülent Arınç’a suikast davasında verilen takipsizlik kararının ardından, “Burada iftira atanlar mağduriyeti oynayanlar mutlaka yargılanmalılar. Başta Bülent Arınç yargılanmalıdır” dedi. Seçim gezileri kapsamında Malatya’da Haçovalılar Derneği’nde vatandaşlarla buluşan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, geçtiğimiz günlerde Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a suikast davasında takipsizlik verildiğini hatırlatarak açıklamalarda bulundu. O dönem Bülent Arınç’a suikast düzenleniyor diye bir fırtına kopartıldığını savunan Ağbaba, “2 tane Albay Çukurambar’da yakalandı. Şimdi dün soruşturmaya takipsizlik kararı verildi. Ve kozmik oda ile ilgili bazı açıklamalarda bulunuldu. O gün hem bu davaları açanlar hem de yaygara kopararak mağduriyeti oynayanlar hemen seçim öncesinde boynunu büküp mağdur olma rolüne bürünenler maalesef iftira attılar. Sadece oy almak için sadece kendilerini mağdur göstermek için başta dönemin Başbakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç olmak üzere sanki Arınç’a suikast düzenleniyor gibi bir rüzgar estirdiler. Sanki böyle bir şey varmış gibi önce kamuoyunu inandırmaya çalıştılar ellerindeki basın ile medya ile. Ardından kozmik odaya girdiler. Kozmik odada da Genelkurmay’ın o gizli bilgilerine ulaştılar. Burada temel amaç Türk Silahlı Kuvvetleri’ni dağıtmaktı onu da başardılar” dedi.
CHP'li Ağbaba'dan Kıdem Tazminatı Açıklaması 02:28
CHP'li Ağbaba'dan Kıdem Tazminatı Açıklaması 6 izlenme - 7 ay önce - CHP'li Ağbaba'dan kıdem tazminatı açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba: "Cumhuriyet Halk Partisi olarak kıdem tazminatının geriye götürülmemesi gerektiğini ifade ettik, görüşlerimizi, hükümete ilettik" "Kıdem tazminatı bir yük değil, işçilerin kazanılmış hakkıdır.