Hoşgeldiniz!

Ağbaba Videoları İzle

Davut Sulari - Feyzullah Çınar - Zar Ağlar (Atışma) 04:35
Davut Sulari - Feyzullah Çınar - Zar Ağlar (Atışma) 1.309 izlenme - 1 yıl önce Son dönem halk müziğinin iki dev isminin atışması, bu kültürü bilenlere bulunmaz kültür ve müzik ziyafetidir. Bu zor bulunur ses kaydını afiyetle dinleyiniz.
Ağbabadan Tuğçe Kazaza Sert Sözler 01:12
Ağbabadan Tuğçe Kazaza Sert Sözler 287 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, "Din değiştirip, ne meslekle uğraştığı belli olmayan birisinin sözlerini ciddiye almıyorum" dedi.
Recai Ağbaba 'Ayrılık Hasreti Kar Etti Cana' 03:07
Recai Ağbaba 'Ayrılık Hasreti Kar Etti Cana' 484 izlenme - 4 yıl önce
Veli Ağbaba- Sabahat Akkiraz Hekimhan 03:25
Veli Ağbaba- Sabahat Akkiraz Hekimhan 474 izlenme - 5 yıl önce veli ağbaba- sabahat akkiraz hekimhan
Veli Ağbaba Hatunsuyu Kanalizasyon 02:22
Veli Ağbaba Hatunsuyu Kanalizasyon 269 izlenme - 5 yıl önce
Trol Kafa Yeni 00:30
Trol Kafa Yeni 203 izlenme - 4 yıl önce trol kafa izle
Haydar Ağbaba - Ağlarım Ağlarım (Official Audio) 03:23
Haydar Ağbaba - Ağlarım Ağlarım (Official Audio) 4 izlenme - 3 hafta önce Ağlarım Ağlarım - Haydar Ağbaba (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1967)
İsmail İpek - Semah Ağbaba 04:10
İsmail İpek - Semah Ağbaba 173 izlenme - 5 yıl önce
Haydar Ağbaba - Ya Hızır (Official Audio) 02:31
Haydar Ağbaba - Ya Hızır (Official Audio) 3 izlenme - 3 hafta önce Ya Hızır - Haydar Ağbaba (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1979)
Veli Ağbaba Arguvan Köy Ziyaretleri 02:55
Veli Ağbaba Arguvan Köy Ziyaretleri 132 izlenme - 5 yıl önce veli ağbaba arguvan köy ziyaretleri
veli ağbaba  kuluncak gezi 03:10
veli ağbaba kuluncak gezi 126 izlenme - 5 yıl önce veli ağbaba kuluncak gezi
Veli Ağbaba İlçe Ve Köy Ziyaretleri 03:08
Veli Ağbaba İlçe Ve Köy Ziyaretleri 115 izlenme - 5 yıl önce veli ağbaba ilçe ve köy ziyaretleri
Veli Ağbaba Karakavak Mahallesi Ziyareti 03:00
Veli Ağbaba Karakavak Mahallesi Ziyareti 113 izlenme - 5 yıl önce veli ağbaba karakavak mahallesi ziyareti
Haydar Ağbaba - Ah Hüseyin Vah Hüseyin (Official Audio) 02:46
Haydar Ağbaba - Ah Hüseyin Vah Hüseyin (Official Audio) 2 izlenme - 3 hafta önce Ah Hüseyin Vah Hüseyin - Haydar Ağbaba (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1968)
Haydar Ağbaba - Derya Oldu Gözlerim (Official Audio) 03:07
Haydar Ağbaba - Derya Oldu Gözlerim (Official Audio) 2 izlenme - 3 hafta önce Derya Oldu Gözlerim - Haydar Ağbaba (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1978)
Haydar Ağbaba - Kırklar Semahı (Official Audio) 02:45
Haydar Ağbaba - Kırklar Semahı (Official Audio) 2 izlenme - 3 hafta önce Kırklar Semahı - Haydar Ağbaba (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1974)
Sivasli Ümit 02:18
Sivasli Ümit 136 izlenme - 7 yıl önce
TBMM'de Oğlum Bak Git! 01:40
TBMM'de Oğlum Bak Git! 44 izlenme - 1 yıl önce Millet meclisinde sosyal medyanın etkilerinin görülmesi gelecek açısından en azından bir umut ışığı olmuştur. Günümüzün ergenleri vekil olunca bakalım neler olacak. 30 sene sonra göreceğiz, merakla bekliyoruz.
Veli Ağbaba Ziyaretler 03:17
Veli Ağbaba Ziyaretler 85 izlenme - 5 yıl önce veli ağbaba ziyaretler
Veli Ağbaba Arguvan Ziyaret 03:10
Veli Ağbaba Arguvan Ziyaret 75 izlenme - 5 yıl önce veli ağbaba arguvan ziyaret
veli ağbaba köy kasaba 03:31
veli ağbaba köy kasaba 68 izlenme - 5 yıl önce veli ağbaba köy kasaba
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Türbe Ziyaret Etti 01:28
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Türbe Ziyaret Etti 46 izlenme - 2 yıl önce - Kılıçdaroğlu, Palu ilçesinde Şeyh Ali Septi Türbesi ve Ali Rıza Septioğlu'nun mezarını ziyaret etti.
Partinin Kurallarına Uyanlar Uyar, Uymayanlar Gider, Gitmesi Lazım 01:55
Partinin Kurallarına Uyanlar Uyar, Uymayanlar Gider, Gitmesi Lazım 31 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Partinin kurallarına uyanlar uyar, uymayanlar gider, gitmesi lazım." dedi.
Sivaslı Ümit 02:46
Sivaslı Ümit 73 izlenme - 7 yıl önce
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba 02:01
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba 42 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Bülent Arınç’a suikast davasında verilen takipsizlik kararının ardından, “Burada iftira atanlar mağduriyeti oynayanlar mutlaka yargılanmalılar. Başta Bülent Arınç yargılanmalıdır” dedi. Seçim gezileri kapsamında Malatya’da Haçovalılar Derneği’nde vatandaşlarla buluşan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, geçtiğimiz günlerde Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a suikast davasında takipsizlik verildiğini hatırlatarak açıklamalarda bulundu. O dönem Bülent Arınç’a suikast düzenleniyor diye bir fırtına kopartıldığını savunan Ağbaba, “2 tane Albay Çukurambar’da yakalandı. Şimdi dün soruşturmaya takipsizlik kararı verildi. Ve kozmik oda ile ilgili bazı açıklamalarda bulunuldu. O gün hem bu davaları açanlar hem de yaygara kopararak mağduriyeti oynayanlar hemen seçim öncesinde boynunu büküp mağdur olma rolüne bürünenler maalesef iftira attılar. Sadece oy almak için sadece kendilerini mağdur göstermek için başta dönemin Başbakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç olmak üzere sanki Arınç’a suikast düzenleniyor gibi bir rüzgar estirdiler. Sanki böyle bir şey varmış gibi önce kamuoyunu inandırmaya çalıştılar ellerindeki basın ile medya ile. Ardından kozmik odaya girdiler. Kozmik odada da Genelkurmay’ın o gizli bilgilerine ulaştılar. Burada temel amaç Türk Silahlı Kuvvetleri’ni dağıtmaktı onu da başardılar” dedi.
Haydar Ağbaba - Turnalar Aliyi Görmediniz Mi (Official Audio) 04:11
Haydar Ağbaba - Turnalar Aliyi Görmediniz Mi (Official Audio) 1 izlenme - 3 hafta önce Turnalar Aliyi Görmediniz mi - Haydar Ağbaba (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1977)
Haydar Ağbaba - Dostum Muhammeddir (Official Audio) 03:29
Haydar Ağbaba - Dostum Muhammeddir (Official Audio) 1 izlenme - 3 hafta önce Dostum Muhammeddir - Haydar Ağbaba (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1970)
Haydar Ağbaba - Düşürdün Feryada (Official Audio) 02:53
Haydar Ağbaba - Düşürdün Feryada (Official Audio) 1 izlenme - 3 hafta önce Düşürdün Feryada - Haydar Ağbaba (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1971)
Haydar Ağbaba - Bir O Yanda Bir Bu Yanda (Official Audio) 02:07
Haydar Ağbaba - Bir O Yanda Bir Bu Yanda (Official Audio) 1 izlenme - 3 hafta önce Bir O Yanda Bir Bu Yanda - Haydar Ağbaba (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1977)
Haydar Ağbaba - Yarattın Alemi (Official Audio) 03:24
Haydar Ağbaba - Yarattın Alemi (Official Audio) 1 izlenme - 3 hafta önce Yarattın Alemi - Haydar Ağbaba (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1970)