Hoşgeldiniz!

Agent Carter Videoları İzle

Marvel's Agent Carter 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 00:30
Marvel's Agent Carter 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 4.103 izlenme - 1 yıl önce Marvel's Agent Carter 2. Sezon 10. Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"Hollywood Ending" Yeni Bölüm 1 Mart Salı 2016 Yıl 1946... Hayatının aşkı Steve Rogers’ı kaybettikten sonra bekar bir kadın olarak yaşayan genç ve güzel ajan Peggy Carter, gizli örgüt için çalışmaya ve Howard Stark için bazı özel görevlere katılmaya devam etmektedir. Marvel evreninde geçecek dizi, Captain America filmlerinin spin-off’u olma özelliği taşıyor.
Marvel's Agent Carter 2. Sezon 8 ve 9. Bölüm Fragmanı 00:29
Marvel's Agent Carter 2. Sezon 8 ve 9. Bölüm Fragmanı 2.344 izlenme - 1 yıl önce Marvel's Agent Carter 2. Sezon 8 ve 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: The Edge Of Mystery"'A Little Song and Dance Yeni Bölüm 23 Şubat Salı 2016 Yıl 1946... Hayatının aşkı Steve Rogers’ı kaybettikten sonra bekar bir kadın olarak yaşayan genç ve güzel ajan Peggy Carter, gizli örgüt için çalışmaya ve Howard Stark için bazı özel görevlere katılmaya devam etmektedir. Marvel evreninde geçecek dizi, Captain America filmlerinin spin-off’u olma özelliği taşıyor.
Marvel's Agent Carter 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:30
Marvel's Agent Carter 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 2.145 izlenme - 1 yıl önce Marvel's Agent Carter 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"The Atomic Job" Yeni Bölüm 9 Şubat Salı 2016 Yıl 1946... Hayatının aşkı Steve Rogers’ı kaybettikten sonra bekar bir kadın olarak yaşayan genç ve güzel ajan Peggy Carter, gizli örgüt için çalışmaya ve Howard Stark için bazı özel görevlere katılmaya devam etmektedir. Marvel evreninde geçecek dizi, Captain America filmlerinin spin-off’u olma özelliği taşıyor.
Marvel's Agent Carter 2. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 00:30
Marvel's Agent Carter 2. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 1.608 izlenme - 1 yıl önce Marvel's Agent Carter 2. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"Smoke and Mirrors" Yıl 1946... Hayatının aşkı Steve Rogers’ı kaybettikten sonra bekar bir kadın olarak yaşayan genç ve güzel ajan Peggy Carter, gizli örgüt için çalışmaya ve Howard Stark için bazı özel görevlere katılmaya devam etmektedir. Marvel evreninde geçecek dizi, Captain America filmlerinin spin-off’u olma özelliği taşıyor.
Agent Carter 1.Sezon HD Fragmanı 02:39
Agent Carter 1.Sezon HD Fragmanı 2.200 izlenme - 2 yıl önce Agent Carter dizisinin 1.Sezonunu 720p, HD kalitede izleyebilirsiniz. Timur CAN ve hdfilmevreni.com farkıyla.. Agent Carter 1.Sezon,Agent Carter 1.Sezon izle,Agent Carter 1.Sezon Full izle,Agent Carter 1.Sezon 720p izle,Agent Carter 1.Sezon Tek Parça izle,Agent Carter 1.Sezon Türkçe Altyazılı izle
Marvel's Agent Carter 2. Sezon 6 ve 7. Bölüm Fragmanı 00:31
Marvel's Agent Carter 2. Sezon 6 ve 7. Bölüm Fragmanı 983 izlenme - 1 yıl önce Marvel's Agent Carter 2. Sezon 6 ve 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm AdıLife of the Party" / "Monsters"Yeni Bölüm 16 Şubat Salı 2016 Yıl 1946... Hayatının aşkı Steve Rogers’ı kaybettikten sonra bekar bir kadın olarak yaşayan genç ve güzel ajan Peggy Carter, gizli örgüt için çalışmaya ve Howard Stark için bazı özel görevlere katılmaya devam etmektedir. Marvel evreninde geçecek dizi, Captain America filmlerinin spin-off’u olma özelliği taşıyor.
Agent Carter Klip 01:13
Agent Carter Klip 1.033 izlenme - 4 yıl önce Captain America filminden tanıdığımız Angent Carter'ın son klibi.
Marvel's Agent Carter 2. Sezon Tanıtım Fragmanı 00:30
Marvel's Agent Carter 2. Sezon Tanıtım Fragmanı 361 izlenme - 1 yıl önce Marvel's Agent Carter 2. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Yıl 1946... Hayatının aşkı Steve Rogers’ı kaybettikten sonra bekar bir kadın olarak yaşayan genç ve güzel ajan Peggy Carter, gizli örgüt için çalışmaya ve Howard Stark için bazı özel görevlere katılmaya devam etmektedir. Marvel evreninde geçecek dizi, Captain America filmlerinin spin-off’u olma özelliği taşıyor.
Marvel's Agent Carter 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:59
Marvel's Agent Carter 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 510 izlenme - 2 yıl önce Marvel's Agent Carter 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Time & Tide Yıl 1946... Hayatının aşkı Steve Rogers’ı kaybettikten sonra bekar bir kadın olarak yaşayan genç ve güzel ajan Peggy Carter, gizli örgüt için çalışmaya ve Howard Stark için bazı özel görevlere katılmaya devam etmektedir. Marvel evreninde geçecek dizi, Captain America filmlerinin spin-off’u olma özelliği taşıyor.
Marvel's Agent Carter 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 00:30
Marvel's Agent Carter 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 404 izlenme - 2 yıl önce Marvel's Agent Carter 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: The Blitzkrieg Button Yıl 1946... Hayatının aşkı Steve Rogers’ı kaybettikten sonra bekar bir kadın olarak yaşayan genç ve güzel ajan Peggy Carter, gizli örgüt için çalışmaya ve Howard Stark için bazı özel görevlere katılmaya devam etmektedir. Marvel evreninde geçecek dizi, Captain America filmlerinin spin-off’u olma özelliği taşıyor.
Marvel's Agent Carter 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:29
Marvel's Agent Carter 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 380 izlenme - 2 yıl önce Marvel's Agent Carter 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Valediction" Yıl 1946... Hayatının aşkı Steve Rogers’ı kaybettikten sonra bekar bir kadın olarak yaşayan genç ve güzel ajan Peggy Carter, gizli örgüt için çalışmaya ve Howard Stark için bazı özel görevlere katılmaya devam etmektedir. Marvel evreninde geçecek dizi, Captain America filmlerinin spin-off’u olma özelliği taşıyor.
Marvel's Agent Carter 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:29
Marvel's Agent Carter 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 361 izlenme - 2 yıl önce Marvel's Agent Carter 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Snafu" Yıl 1946... Hayatının aşkı Steve Rogers’ı kaybettikten sonra bekar bir kadın olarak yaşayan genç ve güzel ajan Peggy Carter, gizli örgüt için çalışmaya ve Howard Stark için bazı özel görevlere katılmaya devam etmektedir. Marvel evreninde geçecek dizi, Captain America filmlerinin spin-off’u olma özelliği taşıyor.
Marvel's Agent Carter 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 00:29
Marvel's Agent Carter 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 332 izlenme - 2 yıl önce Marvel's Agent Carter 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "A Sin to Err" Yıl 1946... Hayatının aşkı Steve Rogers’ı kaybettikten sonra bekar bir kadın olarak yaşayan genç ve güzel ajan Peggy Carter, gizli örgüt için çalışmaya ve Howard Stark için bazı özel görevlere katılmaya devam etmektedir. Marvel evreninde geçecek dizi, Captain America filmlerinin spin-off’u olma özelliği taşıyor.
Marvel's Agent Carter 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:29
Marvel's Agent Carter 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 323 izlenme - 2 yıl önce Marvel's Agent Carter 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "The Iron Ceiling" Yıl 1946... Hayatının aşkı Steve Rogers’ı kaybettikten sonra bekar bir kadın olarak yaşayan genç ve güzel ajan Peggy Carter, gizli örgüt için çalışmaya ve Howard Stark için bazı özel görevlere katılmaya devam etmektedir. Marvel evreninde geçecek dizi, Captain America filmlerinin spin-off’u olma özelliği taşıyor.
Marvel's Agent Carter 2. Sezon 10. Bölüm  Sneak Peek 00:38
Marvel's Agent Carter 2. Sezon 10. Bölüm Sneak Peek 163 izlenme - 1 yıl önce Marvel's Agent Carter 2. Sezon 10. Bölüm Sneak Peek Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"Hollywood Ending" Yeni Bölüm 1 Mart Salı 2016 Yıl 1946... Hayatının aşkı Steve Rogers’ı kaybettikten sonra bekar bir kadın olarak yaşayan genç ve güzel ajan Peggy Carter, gizli örgüt için çalışmaya ve Howard Stark için bazı özel görevlere katılmaya devam etmektedir. Marvel evreninde geçecek dizi, Captain America filmlerinin spin-off’u olma özelliği taşıyor.
Marvel's Agent Carter 2. Sezon 2. Tanıtım Fragmanı 00:29
Marvel's Agent Carter 2. Sezon 2. Tanıtım Fragmanı 120 izlenme - 1 yıl önce Marvel's Agent Carter 2. Sezon 2. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Yıl 1946... Hayatının aşkı Steve Rogers’ı kaybettikten sonra bekar bir kadın olarak yaşayan genç ve güzel ajan Peggy Carter, gizli örgüt için çalışmaya ve Howard Stark için bazı özel görevlere katılmaya devam etmektedir. Marvel evreninde geçecek dizi, Captain America filmlerinin spin-off’u olma özelliği taşıyor.
Agent Carter 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:40
Agent Carter 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 70 izlenme - 1 yıl önce Agent Carter 1. sezon 3. bölümü ile tvpglv kanalında ekranlara gelecek.Yeni bölüm ismi "Back In Your Arms" olarak açıklandı. Yeni videolar için kanalıma abonme olun
2015 Ajan Carter Dizi Fragmanı - Agent Carter MARVEL 00:31
2015 Ajan Carter Dizi Fragmanı - Agent Carter MARVEL 154 izlenme - 2 yıl önce Peggy Carter gets ready to get to work in “Marvel’s Agent Carter,” premiering Tuesday, January 6 on ABC! Follow Marvel on Twitter: https://twitter.com/marvel Like Marvel on FaceBook: http://www.facebook.com/Marvel For even more news, stay tuned to: Tumblr: http://marvelentertainment.tumblr.com/ Instagram: http://instagram.com/marvel Google+: https://plus.google.com/+marvel/ Pintrest: http://pinterest.com/marvelofficial/
Agent Carter - Sahne 2 00:44
Agent Carter - Sahne 2 162 izlenme - 4 yıl önce Agent Carter filminin tüp sahnesi.
Marvel’s Captain America: 75 Heroic Years / Agent Carter 2.Sezon Tanıtım 00:30
Marvel’s Captain America: 75 Heroic Years / Agent Carter 2.Sezon Tanıtım 27 izlenme - 1 yıl önce MARVEL, Captain America’nın 75. Yıldönümünü Özel Belgesel İle Kutlayacak Çizgi roman dünyalarında şöyle bir detay var; DC Comics’in aşağı yukarı tüm büyük kahramanları 40’larda yaratıldığı için, büyük kilometre taşlarını hep onlar kutluyorlar. Hatırlayacaksınız, geçtiğimiz senelerde Batman’in 75. Yılı için özel bir Batman haftası düzenlemiştik sitede. Bu tip büyük yıl dönümleri, DC’nin başına geliyor da, Marvel garibim tüm karakterlerini 60’lar ve 70’lerde yarattığı için, biraz geriden takip ediyor. Bunun tabii ki tek bir istisnası var: Captain America. Filmler gelip, Chris Evans’ın başarılı performansı, Kevin Feige’nin işbilirliği ile Christopher Markus ve Stephen McFeely’nin karakteri gerçetken anlayarak yazdıkları senaryo birleşince eski “he işte bu Amerikan emperyalizminin sembolü değil mi” algısından kurtulan, Marvel evreninin tartışmasız reis-i cumhuru, gönlümüzün bir numaralı idealist lideri Cap, 2016’da resmen 75 yaşına girecek. Marvel da hâliyle bunu kutlamalara erkenden başlamak istiyor. 19 Ocak Salı günü ABC’de, Agent Carter’dan önce Marvel’s Captain America: 75 Heroic Years (bu arada keşke Marvel her işinin başına şöyle kete gibi Marvel’s yazmayı bıraksa ya) isimli bir belgesel yayınlayacak. Bu belgeselde karakterin çizgi roman geçmişi, Jack Kirby ve Joe Simon’ın karakteri yaratırken geçtiği süreçler kadar, sinema dünyasındaki evrimi de ele alınacak. Chris Evans, Hayley Atwell, Louis D’Esposito, Stan Lee gibi isimlerin haricinde, Agents of SHIELD kadrosundan Clark Gregg, Ming-Na Wen ve Chloe Bennet da belgeselde gözükecekler. Marvel bir de bu belgesel sırasında özel bir duyuru yapacakmış. Yalnız “yeni Civil War fragmanı?” diye heyecanlanmayın; illa ki birkaç set görüntüsü eklenecektir ama bu özel duyuru, Marvel’ın çizgi roman tarafından geliyor. Kanımca şöyle gerçekten kallavi ve özel bir külliyat basılacağını açıklayacaklardır. Ki yani, hiç itirazım olmaz! Cap’in en afilli hikayelerini art arda ekleyen bir cilt basarlarsa, ilk sıraya ben girerim vallahi, siz ne diyorsunuz?
Marvel's Agent Carter 2. Sezon Yeni Tanıtım Fragmanı 00:30
Marvel's Agent Carter 2. Sezon Yeni Tanıtım Fragmanı 28 izlenme - 1 yıl önce Marvel's Agent Carter 2. Sezon Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Yıl 1946... Hayatının aşkı Steve Rogers’ı kaybettikten sonra bekar bir kadın olarak yaşayan genç ve güzel ajan Peggy Carter, gizli örgüt için çalışmaya ve Howard Stark için bazı özel görevlere katılmaya devam etmektedir. Marvel evreninde geçecek dizi, Captain America filmlerinin spin-off’u olma özelliği taşıyor.
Marvel's Agent Carter 2. Sezon 10. Bölüm  Sneak Peek 2 00:43
Marvel's Agent Carter 2. Sezon 10. Bölüm Sneak Peek 2 14 izlenme - 1 yıl önce Marvel's Agent Carter 2. Sezon 10. Bölüm Sneak Peek 2 Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"Hollywood Ending" Yeni Bölüm 1 Mart Salı 2016 Yıl 1946... Hayatının aşkı Steve Rogers’ı kaybettikten sonra bekar bir kadın olarak yaşayan genç ve güzel ajan Peggy Carter, gizli örgüt için çalışmaya ve Howard Stark için bazı özel görevlere katılmaya devam etmektedir. Marvel evreninde geçecek dizi, Captain America filmlerinin spin-off’u olma özelliği taşıyor.
Agent Carter 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:40
Agent Carter 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 5 izlenme - 1 yıl önce Agent Carter 1. sezon 3. bölümü ile tvpglv kanalında ekranlara gelecek.Yeni bölüm ismi "Back In Your Arms" olarak açıklandı.