Hoşgeldiniz!

ağır çekim

Popoya Ağır Çekimde Çikolatalı Şaplak Atmak! 01:00
Popoya Ağır Çekimde Çikolatalı Şaplak Atmak! 15.246 izlenme - 7 ay önce 5,000 Frames ağır çekimde yapılan deneyde popoya çikolatalı şaplak attılar. Yüksek görüntü kalitesi ile yapılan deneyde sonucu hep beraber görüyoruz.!
Ağır Çekimde Arı Sokması 02:14
Ağır Çekimde Arı Sokması 52.566 izlenme - 3 yıl önce Ağır Çekimde Arı Sokması Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çıngıraklı Yılanın Saldırı Anı (Ağır Çekim) 00:54
Çıngıraklı Yılanın Saldırı Anı (Ağır Çekim) 5.974 izlenme - 6 ay önce Çıngıraklı Yılanın Saldırı Anı (Ağır Çekim) Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya**********************************************
Yavaş Çekimde Akrep Sokması 01:14
Yavaş Çekimde Akrep Sokması 7.877 izlenme - 10 ay önce Korku dolu hayvan 'Akrep'. İsmini dahi duyduğumuz zaman ürperiyoruz. Fakat araştırmacılar bir insanın akrep tarafından nasıl sokulduğunu öğrenmek için kolları sıvadı. Amerika'da yapılan araştırmada gönüllü bir insan planlı olarak akrep tarafından sokuluyor. Ağır çekimde hazırlanan video, izleyenlere korku dolu anlar yaşatıyor.
Ağır Çekimde Yılanın Saldırma Anı 01:12
Ağır Çekimde Yılanın Saldırma Anı 17.904 izlenme - 1 yıl önce Yılanın balona saldırıp, onu patlatma anı ağır çekimde gösterildiğinde izleyenleri büyülüyor. Su dolu balonun yılan tarafından patlatılma anı ağır çekimle kaydedildi.
ağır çekim dayak 02:06
ağır çekim dayak 54.606 izlenme - 8 yıl önce yemek ister misiniz:)izlemek daha güzel...
dövme yapımı yakın ve ağır çekim 00:38
dövme yapımı yakın ve ağır çekim 51.704 izlenme - 7 yıl önce dövme yapımı - yakın ve ağır çekim
Yavaş Çekimde Yüze Şiddetli Rüzgar Verilirse Ne Olur 01:36
Yavaş Çekimde Yüze Şiddetli Rüzgar Verilirse Ne Olur 8.239 izlenme - 2 yıl önce yavaş çekimde yüze şiddetli rüzgar verilirse nasıl görünürüz ... işte ilginç bir video
Çıtanın Koşması Ağır Çekim 04:34
Çıtanın Koşması Ağır Çekim 8.423 izlenme - 3 yıl önce Çıtanın Koşması Ağır Çekim
çıngıraklı yılan ağır çekim 00:38
çıngıraklı yılan ağır çekim 20.603 izlenme - 7 yıl önce çıngıraklı yılan - ağır çekim
Göğüste Kalite Arayanlara Haykıran Kız 01:11
Göğüste Kalite Arayanlara Haykıran Kız 5.989 izlenme - 2 yıl önce Ablamız iphone testindeki göğüsleri baz alarak kendi göğüslerini ortaya sermiş ve ''bu mu lan iyi dediğiniz göğüsler, hırtlar'' der gibi haldır huldur memeler demiş.
martı balığı kapıyor ağır çekim 00:24
martı balığı kapıyor ağır çekim 17.245 izlenme - 7 yıl önce martı balığı kapıyor - ağır çekim
Ağır Çekim Bizi De Karizmatik Yapacak Mı? - Test Ettik 04:00
Ağır Çekim Bizi De Karizmatik Yapacak Mı? - Test Ettik 1.217 izlenme - 3 ay önce Bu videoda ilginç bir deneme yapıyoruz. Filmlerde bazen ağır çekimle, yani slow motion tekniği ile oyuncuları daha karizmatik gösterirler. Acaba bunu biz de yapsak aynı etkiyi alacak mıyız? Sorunun cevabı tabii ki videomuzda. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
ağır çekimde hapşırmak 01:36
ağır çekimde hapşırmak 14.387 izlenme - 7 yıl önce bakın neler oluyor...
mısırın patlama anı 00:13
mısırın patlama anı 14.176 izlenme - 8 yıl önce ağır çekim mısır nasıl patlıyor
Kibrit Yanışı Ağır Çekim 02:26
Kibrit Yanışı Ağır Çekim 3.801 izlenme - 2 yıl önce Kibrit Yanışı Ağır Çekim
Ağır Çekim Görüntülerle Dünyanın En Atletik Örümceği 02:52
Ağır Çekim Görüntülerle Dünyanın En Atletik Örümceği 508 izlenme - 4 ay önce Ağını kurup avının gelmesini bekleyen örümceklerin aksine bu tür kendi avına saldırıyor. Güçlü bacakları sayesinde aşırı yüksek bir sıçrama kabiliyetine sahip bu türün adı Hyllus. Zıplayan örümcekler olarak bilinen bu tür aynı zamanda insan gözünün göremeyeceği şeyleri de görebilmeleri ile de bilinir.
ağır çekim el bombası patlaması 00:15
ağır çekim el bombası patlaması 11.187 izlenme - 7 yıl önce ağır çekim el bombası patlaması
ağır çekimde duvarda ters takla atma!!! 00:27
ağır çekimde duvarda ters takla atma!!! 8.135 izlenme - 5 yıl önce duvarda ters takla atmayı ağır çekim izleyin
Bir Köprünün Ağır Çekim Görüntüleriyle Patlama Anı 00:49
Bir Köprünün Ağır Çekim Görüntüleriyle Patlama Anı 117 izlenme - 4 hafta önce Oklahoma'da bulunan Washita Nehri üzerinde bulunan ve yenilenmesi gereken köprüyü yaklaşık 275 kilogram patlayıcı kullanarak patlattılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İbrahimovic ağır çekimde bile hızlı 00:06
İbrahimovic ağır çekimde bile hızlı 1.587 izlenme - 11 ay önce Transfer döneminde adı sık sık Galatasaray ile anılan İbrahimovic ağır çekimde bile hızlı
Ağır Çekim Görüntüleri ile Golf Topuyla Patlatılan Şeyler 06:16
Ağır Çekim Görüntüleri ile Golf Topuyla Patlatılan Şeyler 133 izlenme - 3 hafta önce The Backyard Scientist ekibinden yine izlemesi zevkli bir video geldi. Efsane ekip bu defa da golf topu fırlatarak balon karpuz gibi şeyleri patlattı. Ve bunu da bir güzel yüksek çözünürlüğe sahip kameralarla kaydederek bizlere ağır çekimde sundu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
grup hepsi-tempo 03:42
grup hepsi-tempo 11.544 izlenme - 8 yıl önce ağır hızlı çekim ben yaptim:))
Yavaş Çekimde Dövme Yapımı! 02:50
Yavaş Çekimde Dövme Yapımı! 2.614 izlenme - 2 yıl önce Dövme yapma süreci zaten havalı bir şeyken, dövmenin yapılış anını yavaşlatılmış halde izlemek biraz hipnoz etkisi yapıyor.
Plaj Voleybolu Amigo Kızları - Ağır Çekim 02:35
Plaj Voleybolu Amigo Kızları - Ağır Çekim 7.497 izlenme - 6 yıl önce Plaj Voleybolu Amigo Kızları - Ağır Çekim
Ağır Çekim Patlamış Mısır 03:39
Ağır Çekim Patlamış Mısır 3.251 izlenme - 4 yıl önce Ağır Çekim Patlamış Mısır
Ağır Çekimde Karına Atılan Yumruk - Slow Motion 01:22
Ağır Çekimde Karına Atılan Yumruk - Slow Motion 1.632 izlenme - 2 yıl önce ağır çekim kamerasıyla karnına yumruk atılan kişi bakın ne hale geliyormuş pek bir enteresan
Ağır Çekimde Kuşun Yavrusunu Beslemesi 01:31
Ağır Çekimde Kuşun Yavrusunu Beslemesi 692 izlenme - 1 yıl önce Artur Homan isimli doğasever yavrusunu besleyen 'İbibik Kuşu'nu ağır çekimde kaydetmiş.
hapşırma ağır çekim 01:36
hapşırma ağır çekim 4.845 izlenme - 7 yıl önce hapşırma - ağır çekim
Balistik Jelin Ağır Çekim Görüntüleriyle İçten Patlama Anı 04:23
Balistik Jelin Ağır Çekim Görüntüleriyle İçten Patlama Anı 41 izlenme - 1 hafta önce Balistik jeli Mythbusters ekibinden bir çoğumuz biliyoruz. Fullmag kanalı da alışılmışın dışında balistik jelin içine patlayıcı yerleştirip neler olacağına bakmaya karar verdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."