Hoşgeldiniz!

ağır çekim

İğneyle Camı Delip Arkasındaki Balonu Patlatan Keşiş 05:42
İğneyle Camı Delip Arkasındaki Balonu Patlatan Keşiş 12.712 izlenme - 3 hafta önce Slow Mo Guys ekibinin yeni çalışmasına konu olan keşişler ve o inanılmaz yetenekleri. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ağır Çekimde Kibritin Yanışı 00:51
Ağır Çekimde Kibritin Yanışı 2.786 izlenme - 2 hafta önce Kibrit ucu, kükürt ve oksitleyici olarak potasyum klorattan oluşur. Potasyum klorat kükürtün yanmasını sağlayan oksijeni veren maddedir. Ayrıca sürtünmeyi artırıcı çok ince cam tozu ve bu karışımı bir arada tutacak bağlayıcı olarak tutkal veya nişasta kullanılır. Kibrit çöpü; ağaçtan elde edilen ahşap materyalin kibrit çöpü boyutlarına getirilip yanmayı kolaylaştırmak için parafin emdirilmesi ile hazırlanır. Hazırlanan bu çöplere kükürt ve potasyum klorat karışımı tutkal yardımıyla tutturulur. Kibrit ucunun sürtüldüğü kibrit kutusunun yan yüzeyleri kırmızı fosfor, cam tozu ve bağlayıcıdan oluşmaktadır.
Bikini Bölgesine İlk Defa Ağda Yaptıran İnsanların Ağır Çekimde Görüntüleri 04:52
Bikini Bölgesine İlk Defa Ağda Yaptıran İnsanların Ağır Çekimde Görüntüleri 15.196 izlenme - 4 ay önce Cut'ın yeni videosunda insanlar ilk defa bikini bölgelerine ağda yaptırıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ağır Çekimde Arı Sokması 02:14
Ağır Çekimde Arı Sokması 56.412 izlenme - 5 yıl önce Ağır Çekimde Arı Sokması Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Popoya Ağır Çekimde Çikolatalı Şaplak Atmak! 01:00
Popoya Ağır Çekimde Çikolatalı Şaplak Atmak! 23.973 izlenme - 2 yıl önce 5,000 Frames ağır çekimde yapılan deneyde popoya çikolatalı şaplak attılar. Yüksek görüntü kalitesi ile yapılan deneyde sonucu hep beraber görüyoruz.!
Engerek Yılanının Balonu Patlatması(Türkçe Altyazılı) 01:27
Engerek Yılanının Balonu Patlatması(Türkçe Altyazılı) 3.053 izlenme - 6 ay önce Sıcak suyla dolu balon engerek yılanına yaklaştırılıyor ve engerek yılanı bu balonu ısırıyor,bu olay ağır çekimle kaydediliyor.Doğa ne kadar korkutucu ve ilginç değil mi? :) İyi seyirler. (Elimden geldiği kadar videoyu çevirmeye çalıştım umarım hatasız bir çeviri olmuştur,teşekkürler.)
dövme yapımı yakın ve ağır çekim 00:38
dövme yapımı yakın ve ağır çekim 53.628 izlenme - 9 yıl önce dövme yapımı - yakın ve ağır çekim
Çıngıraklı Yılanın Saldırı Anı (Ağır Çekim) 00:54
Çıngıraklı Yılanın Saldırı Anı (Ağır Çekim) 11.920 izlenme - 2 yıl önce Çıngıraklı Yılanın Saldırı Anı (Ağır Çekim) Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya**********************************************
Ağır Çekim Dayak 02:06
Ağır Çekim Dayak 54.648 izlenme - 10 yıl önce yemek ister misiniz:)izlemek daha güzel...
Ağır Çekimde Yılanın Saldırma Anı 01:12
Ağır Çekimde Yılanın Saldırma Anı 19.077 izlenme - 3 yıl önce Yılanın balona saldırıp, onu patlatma anı ağır çekimde gösterildiğinde izleyenleri büyülüyor. Su dolu balonun yılan tarafından patlatılma anı ağır çekimle kaydedildi.
Yavaş Çekimde Akrep Sokması 01:14
Yavaş Çekimde Akrep Sokması 8.369 izlenme - 3 yıl önce Korku dolu hayvan 'Akrep'. İsmini dahi duyduğumuz zaman ürperiyoruz. Fakat araştırmacılar bir insanın akrep tarafından nasıl sokulduğunu öğrenmek için kolları sıvadı. Amerika'da yapılan araştırmada gönüllü bir insan planlı olarak akrep tarafından sokuluyor. Ağır çekimde hazırlanan video, izleyenlere korku dolu anlar yaşatıyor.
çıngıraklı yılan ağır çekim 00:38
çıngıraklı yılan ağır çekim 20.810 izlenme - 9 yıl önce çıngıraklı yılan - ağır çekim
Ağır Çekimde Popoya Sim Fırlatmak! 01:10
Ağır Çekimde Popoya Sim Fırlatmak! 11.259 izlenme - 2 yıl önce 5000 Kare testinde ağır çekim ile bir mankene yapılan test'de sim makinası ile popoya atış yapıldı. Görüntülerin netliğinden yola çıkarak yapılan test'de güzel sonuçlar ortaya çıktı.
Patlamış Mısırın Nasıl Patladığını 30.000 FPS'de Gösteren Muhteşem Video! 02:17
Patlamış Mısırın Nasıl Patladığını 30.000 FPS'de Gösteren Muhteşem Video! 5.405 izlenme - 1 yıl önce Warped Perception Kanalı Flex4K kamerası ile çektiği ilginç videoları. İnsanın göz hareketlerinden, hızlıca koşan bir hayvana kadar birçok hareketli videoyu yavaş-ağır çekimde takipçileriyle paylaşıyor. Şimdi de bu ekip mısırın patlama anını yavaş çekimde kaydetti. Mısır saniyede 1300 kare hızında patlıyor ve bildiğimiz patlamış mısıra dönüşüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yavaş Çekimde Yüze Şiddetli Rüzgar Verilirse Ne Olur 01:36
Yavaş Çekimde Yüze Şiddetli Rüzgar Verilirse Ne Olur 8.267 izlenme - 4 yıl önce yavaş çekimde yüze şiddetli rüzgar verilirse nasıl görünürüz ... işte ilginç bir video
martı balığı kapıyor ağır çekim 00:24
martı balığı kapıyor ağır çekim 17.289 izlenme - 9 yıl önce martı balığı kapıyor - ağır çekim
Ağır Çekim Görüntüleriyle Matkapla Mısır Yemek 04:13
Ağır Çekim Görüntüleriyle Matkapla Mısır Yemek 4.498 izlenme - 2 yıl önce Geçen haftalarda bir Asya'lı kız, bunu evde denerken saçını matkaba kaptırmıştı. The Slow Mo Guys ekibi de bunu denemeye karar verdiler. Bakalım ağır çekimde nasıl oluyor? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çıtanın Koşması Ağır Çekim 04:34
Çıtanın Koşması Ağır Çekim 8.537 izlenme - 5 yıl önce Çıtanın Koşması Ağır Çekim
Baltaya Kafa Atan Merminin Ağır Çekimde Görüntüleri! 00:56
Baltaya Kafa Atan Merminin Ağır Çekimde Görüntüleri! 194 izlenme - 2 hafta önce Bullet Theory Films, İlk denemelerinde başaramayıp ikinci denemede baltayı tam 12’den vurdular. P 1911 tabancadan çıkan 0.45’lik mermi yaklaşık 6 metre uzaktaki baltanın çarpışması sonrası etrafa şok dalgalarının çıkmasına neden oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ağır çekimde hapşırmak 01:36
ağır çekimde hapşırmak 14.452 izlenme - 9 yıl önce bakın neler oluyor...
Mısırın Patlama Anı 00:13
Mısırın Patlama Anı 14.188 izlenme - 9 yıl önce ağır çekim mısır nasıl patlıyor
Sinek Kuşu'nun Slow Motion Görüntüsü 00:55
Sinek Kuşu'nun Slow Motion Görüntüsü 4.240 izlenme - 2 yıl önce Sinek kuşu'nun slow motion görüntüsü kameraya böyle yansıdı. Sinek kuşu veya kolibri, sinek kuşugiller (Trochilidae) familyasını oluşturan küçük kuş türlerinin ortak adı. Havada asılı kalıp kanatlarını çok hızlı çırparak durabilmeleriyle tanınırlar. Türüne bağlı olarak saniyede 15 ila 80 kez kanat çırpabilirler.[2] Havada asılı kalmalarının yanı sıra, geriye doğru ve dikey olarak uçabilirler ve çiçeklerin nektarlarını ince gagalarıyla emerken sabit konumda kalabilirler.[3] Kanatlarını hızlıca çırpmaları, insanın ağzı kapalıyken ses çıkartmaya çalışmasına benzer bir ses sunar. Bu yüzden İngilizce'de "hummingbird" (hımlayan kuş) ismini almıştır. Sinek kuşları, başta kırmızı çiçeklerinki olmak üzere birçok çiçek özüne ilgi duyarlar. Genelde çiçek nektarlarından beslenirler ve özellikle dar ağızlı çiçeklerin polenlerini taşımakta önemli rol oynarlar.[4] Birçok sinek kuşu özellikle yavrularını beslerken böcek de yer. Karayip Adaları'nda yaşayan arı sinek kuşu (Mellisuga helenae), 1,8 gram ağırlığıyla dünyanın en küçük kuşu sayılır.[2] Kızıl sinek kuşu gibi daha tipik bir sinek kuşu ise 3 gram ağırlığında ve 10-12 santimetre uzunluğundadır. En büyük sinek kuşu olan dev sinek kuşlarının (Patagona gigas) kiminin ağırlığı 24 gramı bulur.[2][5] Erkek sinek kuşlarının çoğu yuva kurmada eşlerine yardımcı olmazlar. Çoğu sinek kuşu türü, ağaç dallarında özenle dokunmuş bir kap görünümünde yuvalar yaparlar. Bu yuvalarda iki adet beyaz yumurta bulunur. Bunlar tüm kuş yumurtalarının en küçüğü olsalar da yetişkin bir sinek kuşunun boyuna oranla büyük sayılırlar. Kuluçka dönemi 14 ile 19 gün arasında sürer.[6]
Göğüste Kalite Arayanlara Haykıran Kız 01:11
Göğüste Kalite Arayanlara Haykıran Kız 7.073 izlenme - 3 yıl önce Ablamız iphone testindeki göğüsleri baz alarak kendi göğüslerini ortaya sermiş ve ''bu mu lan iyi dediğiniz göğüsler, hırtlar'' der gibi haldır huldur memeler demiş.
Ağır Çekim El Bombası Patlaması 00:15
Ağır Çekim El Bombası Patlaması 11.908 izlenme - 9 yıl önce ağır çekim el bombası patlaması
Yılanın Ağır Çekimde Saldırı Anı 00:28
Yılanın Ağır Çekimde Saldırı Anı 810 izlenme - 6 ay önce Vahşi doğa fotoğrafçısı Ross McGibbon tarafından Tayland ormanlarında bir ağacın çevresinde bükülmüş boncuklu kırmızı gözlü canlı yeşil yılanının ağır çekimdeki ısırma anı kameraya böyle yansımış.
ağır çekimde duvarda ters takla atma!!! 00:27
ağır çekimde duvarda ters takla atma!!! 8.592 izlenme - 7 yıl önce duvarda ters takla atmayı ağır çekim izleyin
Ağır Çekimde Blenderın Çalışma Şekline Yakından Bakmak 02:01
Ağır Çekimde Blenderın Çalışma Şekline Yakından Bakmak 4.527 izlenme - 3 yıl önce Hemen hemen herkes blenderı en az bir kere kullanmıştır. Ancak çok az insan nasıl çalıştığına dair kafasını yormuştur. Blender çalışmaya başlarken bıçaklarının etrafında hava kabarcıkları oluşturarak merkezine doğru bir çekim alanı oluşturuyor.
Kibrit Yanışı Ağır Çekim 02:26
Kibrit Yanışı Ağır Çekim 3.842 izlenme - 4 yıl önce Kibrit Yanışı Ağır Çekim
Grup Hepsi-Tempo 03:42
Grup Hepsi-Tempo 11.569 izlenme - 10 yıl önce ağır hızlı çekim ben yaptim:))
Meyvelerin Ağır Çekimde Birbiriyle Savaşı 06:54
Meyvelerin Ağır Çekimde Birbiriyle Savaşı 65 izlenme - 1 hafta önce Birbirinden ilginç olayları ağır çekimde kaydeden The Slow Mo Guys ekibi bu kezde ağır çekimde meyvelerin birbirleriyle çarpışmasını kaydetti.