Hoşgeldiniz!

Ağır Çekim Videoları İzle

Ağır Çekimde Arı Sokması 02:14
Ağır Çekimde Arı Sokması 54.582 izlenme - 4 yıl önce Ağır Çekimde Arı Sokması Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Popoya Ağır Çekimde Çikolatalı Şaplak Atmak! 01:00
Popoya Ağır Çekimde Çikolatalı Şaplak Atmak! 20.799 izlenme - 2 yıl önce 5,000 Frames ağır çekimde yapılan deneyde popoya çikolatalı şaplak attılar. Yüksek görüntü kalitesi ile yapılan deneyde sonucu hep beraber görüyoruz.!
Çıngıraklı Yılanın Saldırı Anı (Ağır Çekim) 00:54
Çıngıraklı Yılanın Saldırı Anı (Ağır Çekim) 10.595 izlenme - 2 yıl önce Çıngıraklı Yılanın Saldırı Anı (Ağır Çekim) Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya**********************************************
Patlamış Mısırın Nasıl Patladığını 30.000 FPS'de Gösteren Muhteşem Video! 02:17
Patlamış Mısırın Nasıl Patladığını 30.000 FPS'de Gösteren Muhteşem Video! 4.996 izlenme - 5 ay önce Warped Perception Kanalı Flex4K kamerası ile çektiği ilginç videoları. İnsanın göz hareketlerinden, hızlıca koşan bir hayvana kadar birçok hareketli videoyu yavaş-ağır çekimde takipçileriyle paylaşıyor. Şimdi de bu ekip mısırın patlama anını yavaş çekimde kaydetti. Mısır saniyede 1300 kare hızında patlıyor ve bildiğimiz patlamış mısıra dönüşüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
dövme yapımı yakın ve ağır çekim 00:38
dövme yapımı yakın ve ağır çekim 52.926 izlenme - 8 yıl önce dövme yapımı - yakın ve ağır çekim
Ağır Çekim Dayak 02:06
Ağır Çekim Dayak 54.639 izlenme - 9 yıl önce yemek ister misiniz:)izlemek daha güzel...
Ağır Çekimde Yılanın Saldırma Anı 01:12
Ağır Çekimde Yılanın Saldırma Anı 18.740 izlenme - 3 yıl önce Yılanın balona saldırıp, onu patlatma anı ağır çekimde gösterildiğinde izleyenleri büyülüyor. Su dolu balonun yılan tarafından patlatılma anı ağır çekimle kaydedildi.
Yavaş Çekimde Akrep Sokması 01:14
Yavaş Çekimde Akrep Sokması 8.213 izlenme - 2 yıl önce Korku dolu hayvan 'Akrep'. İsmini dahi duyduğumuz zaman ürperiyoruz. Fakat araştırmacılar bir insanın akrep tarafından nasıl sokulduğunu öğrenmek için kolları sıvadı. Amerika'da yapılan araştırmada gönüllü bir insan planlı olarak akrep tarafından sokuluyor. Ağır çekimde hazırlanan video, izleyenlere korku dolu anlar yaşatıyor.
Ağır Çekimde Popoya Sim Fırlatmak! 01:10
Ağır Çekimde Popoya Sim Fırlatmak! 10.664 izlenme - 2 yıl önce 5000 Kare testinde ağır çekim ile bir mankene yapılan test'de sim makinası ile popoya atış yapıldı. Görüntülerin netliğinden yola çıkarak yapılan test'de güzel sonuçlar ortaya çıktı.
Ağır Çekim Görüntüleriyle Matkapla Mısır Yemek 04:13
Ağır Çekim Görüntüleriyle Matkapla Mısır Yemek 4.441 izlenme - 1 yıl önce Geçen haftalarda bir Asya'lı kız, bunu evde denerken saçını matkaba kaptırmıştı. The Slow Mo Guys ekibi de bunu denemeye karar verdiler. Bakalım ağır çekimde nasıl oluyor? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
çıngıraklı yılan ağır çekim 00:38
çıngıraklı yılan ağır çekim 20.780 izlenme - 8 yıl önce çıngıraklı yılan - ağır çekim
Yavaş Çekimde Yüze Şiddetli Rüzgar Verilirse Ne Olur 01:36
Yavaş Çekimde Yüze Şiddetli Rüzgar Verilirse Ne Olur 8.256 izlenme - 3 yıl önce yavaş çekimde yüze şiddetli rüzgar verilirse nasıl görünürüz ... işte ilginç bir video
Çıtanın Koşması Ağır Çekim 04:34
Çıtanın Koşması Ağır Çekim 8.508 izlenme - 4 yıl önce Çıtanın Koşması Ağır Çekim
martı balığı kapıyor ağır çekim 00:24
martı balığı kapıyor ağır çekim 17.276 izlenme - 8 yıl önce martı balığı kapıyor - ağır çekim
ağır çekimde hapşırmak 01:36
ağır çekimde hapşırmak 14.434 izlenme - 8 yıl önce bakın neler oluyor...
Mısırın Patlama Anı 00:13
Mısırın Patlama Anı 14.187 izlenme - 9 yıl önce ağır çekim mısır nasıl patlıyor
Su Dolu Balonun Ağır Çekimde Patlatılması 08:57
Su Dolu Balonun Ağır Çekimde Patlatılması 139 izlenme - 2 hafta önce The Slow Mo Guys ekibi büyük balonlara su doldurup daha sonra altına yatıyorlar. Belirli bir süre sonra su dolu balonu patlatarak eğlencenin doruklarına çıkıyorlar.
Göğüste Kalite Arayanlara Haykıran Kız 01:11
Göğüste Kalite Arayanlara Haykıran Kız 6.721 izlenme - 3 yıl önce Ablamız iphone testindeki göğüsleri baz alarak kendi göğüslerini ortaya sermiş ve ''bu mu lan iyi dediğiniz göğüsler, hırtlar'' der gibi haldır huldur memeler demiş.
Sinek Kuşu'nun Slow Motion Görüntüsü 00:55
Sinek Kuşu'nun Slow Motion Görüntüsü 2.271 izlenme - 10 ay önce Sinek kuşu'nun slow motion görüntüsü kameraya böyle yansıdı. Sinek kuşu veya kolibri, sinek kuşugiller (Trochilidae) familyasını oluşturan küçük kuş türlerinin ortak adı. Havada asılı kalıp kanatlarını çok hızlı çırparak durabilmeleriyle tanınırlar. Türüne bağlı olarak saniyede 15 ila 80 kez kanat çırpabilirler.[2] Havada asılı kalmalarının yanı sıra, geriye doğru ve dikey olarak uçabilirler ve çiçeklerin nektarlarını ince gagalarıyla emerken sabit konumda kalabilirler.[3] Kanatlarını hızlıca çırpmaları, insanın ağzı kapalıyken ses çıkartmaya çalışmasına benzer bir ses sunar. Bu yüzden İngilizce'de "hummingbird" (hımlayan kuş) ismini almıştır. Sinek kuşları, başta kırmızı çiçeklerinki olmak üzere birçok çiçek özüne ilgi duyarlar. Genelde çiçek nektarlarından beslenirler ve özellikle dar ağızlı çiçeklerin polenlerini taşımakta önemli rol oynarlar.[4] Birçok sinek kuşu özellikle yavrularını beslerken böcek de yer. Karayip Adaları'nda yaşayan arı sinek kuşu (Mellisuga helenae), 1,8 gram ağırlığıyla dünyanın en küçük kuşu sayılır.[2] Kızıl sinek kuşu gibi daha tipik bir sinek kuşu ise 3 gram ağırlığında ve 10-12 santimetre uzunluğundadır. En büyük sinek kuşu olan dev sinek kuşlarının (Patagona gigas) kiminin ağırlığı 24 gramı bulur.[2][5] Erkek sinek kuşlarının çoğu yuva kurmada eşlerine yardımcı olmazlar. Çoğu sinek kuşu türü, ağaç dallarında özenle dokunmuş bir kap görünümünde yuvalar yaparlar. Bu yuvalarda iki adet beyaz yumurta bulunur. Bunlar tüm kuş yumurtalarının en küçüğü olsalar da yetişkin bir sinek kuşunun boyuna oranla büyük sayılırlar. Kuluçka dönemi 14 ile 19 gün arasında sürer.[6]
Ağır Çekimde Blenderın Çalışma Şekline Yakından Bakmak 02:01
Ağır Çekimde Blenderın Çalışma Şekline Yakından Bakmak 4.394 izlenme - 2 yıl önce Hemen hemen herkes blenderı en az bir kere kullanmıştır. Ancak çok az insan nasıl çalıştığına dair kafasını yormuştur. Blender çalışmaya başlarken bıçaklarının etrafında hava kabarcıkları oluşturarak merkezine doğru bir çekim alanı oluşturuyor.
Ağır Çekim El Bombası Patlaması 00:15
Ağır Çekim El Bombası Patlaması 11.715 izlenme - 8 yıl önce ağır çekim el bombası patlaması
ağır çekimde duvarda ters takla atma!!! 00:27
ağır çekimde duvarda ters takla atma!!! 8.532 izlenme - 6 yıl önce duvarda ters takla atmayı ağır çekim izleyin
Ağır Çekimde Oyun Oynayan Kedi 02:00
Ağır Çekimde Oyun Oynayan Kedi 1.641 izlenme - 11 ay önce Ağır Çekimde Oyun Oynayan Kedi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kibrit Yanışı Ağır Çekim 02:26
Kibrit Yanışı Ağır Çekim 3.832 izlenme - 3 yıl önce Kibrit Yanışı Ağır Çekim
Grup Hepsi-Tempo 03:42
Grup Hepsi-Tempo 11.559 izlenme - 9 yıl önce ağır hızlı çekim ben yaptim:))
Güçlü Bir Yanma Borusu Tarafından Yok Edilen iMac 06:49
Güçlü Bir Yanma Borusu Tarafından Yok Edilen iMac 617 izlenme - 6 ay önce The Slow Mo Guys, güçlü bir patlama gücüne sahip yanma borusunun önüne eski bir iMac yerleştiriyor. Borunun ateşlenmesiyle paramparça olan iMac'in ağır çekim görüntüleri:
Objelerin Ağır Çekimde Sıvı Nitrojenle Temas Etmesinin Parçalanma Anları 04:54
Objelerin Ağır Çekimde Sıvı Nitrojenle Temas Etmesinin Parçalanma Anları 775 izlenme - 5 ay önce Sıvı nitrojen ile temas eden objelerin üzerine darbe uygulayan MrGear kanalından ağır çekimde muazzam video. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Plaj Voleybolu Amigo Kızları - Ağır Çekim 02:35
Plaj Voleybolu Amigo Kızları - Ağır Çekim 7.909 izlenme - 7 yıl önce Plaj Voleybolu Amigo Kızları - Ağır Çekim
Yavaş Çekimde Dövme Yapımı! 02:50
Yavaş Çekimde Dövme Yapımı! 2.981 izlenme - 3 yıl önce Dövme yapma süreci zaten havalı bir şeyken, dövmenin yapılış anını yavaşlatılmış halde izlemek biraz hipnoz etkisi yapıyor.
Ağır Çekim Görüntüleriyle Fare Kapanına Düşen Masum Sosis 02:56
Ağır Çekim Görüntüleriyle Fare Kapanına Düşen Masum Sosis 417 izlenme - 5 ay önce Warped Perception kanalı ağır çekim görüntülerle bir sosisin fare kapanında dilimlenmesini kaydetti. Saniyede 147.000 kare hızla çekilen görüntülerde sosisin nasıl kesildiğine gelin bir bakalım.