Hoşgeldiniz!

ağır sözler

Ümit Özat'tan Galatasaray'a şok sözler! 03:53
Ümit Özat'tan Galatasaray'a şok sözler! 28.304 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Tv yorumcusu Ümit Özat, Beyaz Futbol adlı programda Galatasay-Juventus maçında yaşanan olaylar ile ilgili şok açıklamalar yaptı.
fenere ağır sözler fenerbahçe avrupa takımı değil 01:09
fenere ağır sözler fenerbahçe avrupa takımı değil 2.771 izlenme - 8 yıl önce engin verelden fenere ağır sözler fenerbahçe avrupa takım değil!
Agır Abi Sözleri (Delikanlı Sözler) 02:04
Agır Abi Sözleri (Delikanlı Sözler) 355 izlenme - 2 yıl önce sert sözler
Tolga Karel'den Alişan'a Çok Ağır Sözler 07:15
Tolga Karel'den Alişan'a Çok Ağır Sözler 294 izlenme - 5 yıl önce Tolga Karel'den Alişan'a çok ağır sözler
Devlet Bahçeli - Berkin Elvan Bir Kez Daha Katledildi 01:26
Devlet Bahçeli - Berkin Elvan Bir Kez Daha Katledildi 107 izlenme - 2 yıl önce Devlet Bahçeli, Dün İstanbul Çağlayan Adliyesinde meydana gelen terör eylemi neticesinde bir savcının şehit edilmesine ilişkin yaptığı açıklamada yapğılan terör eylemini lanetlediğini bildirdi. Bahçeli Berkin Elvan’ın bir defa daha yeniden katledildiğini söyleyerek, “Her şeyi geçtik de, bu ülkede istihbarat teşkilatı ne iş yapmakta, neyle uğraşmaktadır? Erdoğan’a yorulduğunu söyleyen, Meclis’e girmek için hamle yapan, arkasından da Saray'dan vize alamadığından tekrar koltuğuna oturtulan sır küpü nerelerde gezmektedir?Terör örgütünün eylem planını deşifre edemeyen, adliye koridorlarına kadar taşınan örgüt paçavralarını ve silahları göremeyen, bulamayan ve tespit edemeyen istihbarat birimleri kimin hizmetindedir, kimlere çalışmaktadır?Mevcut güvenlik zaafıyla milli beka ve birliğimiz nasıl ve hangi yollardan muhafaza ve müdafaa edilecektir?” açıklamalarında bulundu.
Tahir Sarıkaya'dan İsmail Küçükkaya'ya Çok Ağır Sözler 03:10
Tahir Sarıkaya'dan İsmail Küçükkaya'ya Çok Ağır Sözler 121 izlenme - 4 yıl önce Beyaz TV ekranlarında yayınlanan 'Uyan Türkiyem' programının sunucusu Tahir Sarıkaya bu sabah ki programında Fox TV spikeri Akşam Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkaya'ya çok ağır ifadeler kullandı.
Erol Köse'den Deniz Seki'ye Ağır Sözler 01:00
Erol Köse'den Deniz Seki'ye Ağır Sözler 149 izlenme - 5 yıl önce Seki kardeşler, Uçankuş'ta uyuşturucu kullandığına atıfta bulunup kendisini ve Tarkan'ı eleştiren sivri dilli yorumcu Erol Köse'ye ateş püskürdü.
Sinan Çetin'den Chp'ye Ağır Sözler 02:34
Sinan Çetin'den Chp'ye Ağır Sözler 71 izlenme - 5 yıl önce Sinan Çetin'den CHP'ye ağır sözler
Abacı'dan Bülent Ersoy'a ağır sözler! 03:56
Abacı'dan Bülent Ersoy'a ağır sözler! 43 izlenme - 6 yıl önce Abacı'dan Bülent Ersoy'a ağır sözler!