Hoşgeldiniz!

ağız kokusu

Şiddetli Ağız Kokusu Olanlar Bunu Yapsınlar Bademcik Temizleme 03:40
Şiddetli Ağız Kokusu Olanlar Bunu Yapsınlar Bademcik Temizleme 30.423 izlenme - 2 yıl önce AĞIZ KOKUSU OLANLAR BADEMCCİK TEMİZLEME İŞLEMİ YAPARAK AGIZ KOKULARIN KURTULABİLİRLER . AĞIZ KOKUSU OLANLAR BADEMCCİK TEMİZLEME İŞLEMİ YAPARAK AGIZ KOKULARIN KURTULABİLİRLER . AĞIZ KOKUSU OLANLAR BADEMCCİK TEMİZLEME İŞLEMİ YAPARAK AGIZ KOKULARIN KURTULABİLİRLER .
Ağız Kokusunun Asıl Sebebi İşte Buymuş Hemen Aynaya Koşacakısnız 00:48
Ağız Kokusunun Asıl Sebebi İşte Buymuş Hemen Aynaya Koşacakısnız 18.023 izlenme - 2 yıl önce Az Kokusunun Asıl Sebebi İşte Buymuş Hemen Aynaya Koşacakısnız Az Kokusunun Asıl Sebebi İşte Buymuş Hemen Aynaya Koşacakısnız Az Kokusunun Asıl Sebebi İşte Buymuş Hemen Aynaya Koşacakısnız Az Kokusunun Asıl Sebebi İşte Buymuş Hemen Aynaya Koşacakısnız
Oruçluyken Ağız Kokusu Nasıl Önlenir? 01:08
Oruçluyken Ağız Kokusu Nasıl Önlenir? 13.024 izlenme - 5 yıl önce Oruçluyken Ağız Kokusu Nasıl Önlenir-ramazan Ayında Ağız Kokusuna Bitkisel Kesin Çözüm
Cansız Bir Nesneye Dublaj Yapmak - Scorp  01:19
Cansız Bir Nesneye Dublaj Yapmak - Scorp 2.753 izlenme - 3 yıl önce Film dublajı taklitlerinden sonra hayal gücünüzü biraz daha zorlayacak bir başlıkla geldik. Ah bu nesnelerin bir ağzı olsa dedik. Neler neler dile geldi bir bilseniz. Hatta niye bilmiyorsunuz izleyin de bilin hadi. Bu ve daha fazlası için; https://scorpapp.com/
Ağız Kokusu Nasıl Giderilir / Florür - Soru Cevap 17:47
Ağız Kokusu Nasıl Giderilir / Florür - Soru Cevap 1.917 izlenme - 2 yıl önce Bir diş hekimi olarak bu videomuzda ağız kokusu nasıl giderilir ve florürün etkileri gibi konuları cevaplamaya çalıştım. Tüm Fitness Videoları: https://goo.gl/aFF7JJ En Popüler Videolar: https://goo.gl/N4WGMT Ücretsiz Abone Olun: https://goo.gl/m2mQqr HakanFitness Uygulamasını İndirin: https://goo.gl/7YrgsP 0:25 Artık / Kırık kökler uzun vadede sorun çıkarır mı ? 1:24 Dolgu yapıldıktan sonra hissedilen ağrı ? 2:23 Ucuz ve hesaplı diş teli tedavisi ? 3:20 Muayenehaneniz nerede ? 3:33 Diş etlerim kanadığı için dişlerimi fırçalayamıyorum ? 5:02 Diş etlerim mor renkte ve hassas, ayrıca sarı renkte plak var ? 6:18 Ağız kokusunu gidermek için ne yapmalıyım ? 8:40 Diş eti kanamaları, diş eti çekilmesi 9:28 Prof Dr x kişisi florür zararlı diyor, ona da mı inanmayalım ? 10:10 Florür zararlı mıdır ? 13:36 Çürük dişlerim çekildi ama kurtarılablir miydi ? 15:10 Genetik diş eti çekilme sorunu ? 16:08 Diş törpüleme yapılabilir mi ? 17:17 Manuel diş fırçası mı şarjlı diş fırçası mı ? Diş dolgusu ve diş beyazlatma ne zaman yaptırılmalı. Florür kesinlikle izlenmesi gereken video doğru mu ? Diş macunu, diş ipi ve diş fırçası kullanımı nasıl olmalıdır ? Diş temizletme doğru mu, yaptırılmalı mı, çocuklarınıza flor uygulaması yaptırmalısınız Facebook: http://www.facebook.com/HakanFitness Twitter: https://twitter.com/HakanFitness Instagram: http://www.instagram.com/hknfitness Reklam ve Projeleriniz için : dthakanbulbul@gmail.com* * Kişisel mail göndermeyiniz.
Ag?ız Kokusunu Gideren Doğal Karışım 00:37
Ag?ız Kokusunu Gideren Doğal Karışım 501 izlenme - 2 yıl önce Evde pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz ve pek çok konuda işinizi kolaylaştıracak önerilerle yanınızdayız! Ağız ve diş bakımınıza destek olacak; ağız kokusunu gideren doğal karışım önerimizi kaçırmayın!
Ağız Kokusuna Ter Kokusuna Ayak Kokusuna Digat Et Temiz Ol Parfürm Deodorant Misk Kullanın 04:13
Ağız Kokusuna Ter Kokusuna Ayak Kokusuna Digat Et Temiz Ol Parfürm Deodorant Misk Kullanın 102 izlenme - 10 ay önce DİGAT! ÇOK MÜHİM UYARI: DÜNYE-E'DAKİ TÜM GUR-ENİ KERIYM’LER: TECWİYD ŞİRKİ İLE HARAKE'LENDİRİLEREK, TEHRIYF EDİLMİŞ'TİR! HARF'LER KESİLİYOR, BİÇİLİYOR, YOK SAYI'LIYOR, TAM OKUNMUYOR. TECWİYD ŞİRKİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU'YANLAR, EL-LEHÜ TEAELEYE WE NEBİY'LERE, RASÜWLE'RE SAWAŞ AÇAN KİMSE'LERDİR TECWİYD'SİZ GUR-ENİ AZİYMİ YALNIZ BU SAHIYFE'DE BULA'BİLİRSİNİZ SAHIYFEM’DEKİ PAYLAŞIM’LARI WİDEO’LARI FOTO’LARI YAZI’LARI NOT’LARI SİTE’LERİ FORUM’LARI WİDEO SAHIYFE’LERİ BEĞENEN KENDİ SAHIYFE’SİNDE PAYLAŞAN ÖNEREN TEWSİYE EDEN BAŞKALARI’NA ETİKET’LİYEN WEYA BUNLARA YORUM YAPAN KİMSE’LERİN İSİM’LERİ FACEBOOKUN SİTE’LERİN TWİTTEREN İNSTAGRAMIN FORUM’LARIN WİDEO SAHIYFE’LERİN SİSTEMİN’DEN DOLAYI GÖRÜNMEKTE’DİR . BU KİŞİ’LERİN SAHIYFE’LERİNDEKİ ŞİRK KÜFÜR HARAEM’LARI RAD İNKE-ER EDİYO’RUM WE BÖYLE BİR İÇERİĞE BENİM PAYLAŞIM’LARIM ÜZERİNDEN ULAŞMA’NIZ HAELİNDE HİÇ’BİR SORUMLU’LUK ASLA KABUL ETMİYO’RUM PAYLAŞ'TIĞIM TÜM WİDEO'LARDA, KONUŞAN'LAR KE-EFİR'DİR. HİÇ BİR WİDEO BANA AİT DEĞİL'DİR. HEPSİ KE-EFİR'LERE AİT'TİR. SADECE 'HAG', DOĞRU, YARAR'LI PAYLAŞIM OLDU'ĞU İÇİN PAYLAŞIYO'RUM. BU KONUŞAN KİŞİ'LERLE AGIYDEM ASLA AYNI DEĞİL'DİR. HEPSİ MÜSLİM DEĞİL'DİR, KE-EFİR'DİR, EBEDİ CEHENEM'LİKLERDİR. . BU WİDEO'LAR SİZ'LER UYANIN DİYE YAYIN'LANIYOR WE GERÇEĞİ GÖRMENİZ İÇİN'DİR. BU SAHIYFE'DE ŞİRK EHLİ'Nİ, İFŞE-E ETME'LERİ, DÜNYE-E'DAKİ HİÇ'BİR SAHIYFE'DE BULAMAZ'SINIZ! BU SAHIYFE: HAGI, İSLE-EMİ, İYME-ENİ, GUR-ENİ KERIYMİ, EYET'LERİ, GERÇEK DİYNİ YAYMAK'TADIR. CENETE GİR'MEK İSTİYOR'SANIZ: MİLETİ İBRAEHİYM'LERDEN OLUN. . EMEK WEREREK, WEGIT ZEME-EN HARCAYARAK, ÖZEN’LE TİTİZ’LİKLE YAZI’NIN RENK’LENDİRİLMİŞ HALİY’LE OKU’YUN, PAYLAŞIN, YAYIN, TEWSİYE EDİN. RENK’Lİ HAELDE OKUR’SANIZ GÖĞSE, GALBE, BEYİNE, AGLE, GÖZE DAHA İYİ, DAHA GÜZEL HITAEB EDER GÖNLÜNÜZ, GALBİ’NİZ, AGLİ’NİZ, GÖZÜNÜZ, GÖĞSÜ’NÜZ AÇILIR. YORULMA’DAN, SIKIL’MADAN, DAHA ÇOK AKICI ŞEKİL’DE, İSTEK’LE OKUR’SUNUZ. AŞAĞI’DAKİ LİNK’LERE TEK TEK TIKLA’YIN BAKIN İNCELE’YİN. . 1.JUST: www.justpaste.it/EL-FE-ETIHATI-1 . 2.JUST: www.justpaste.it/YENI-IYME-EN-ETTIM . 1333 SENE İÇİNDE YER'YÜZÜ TE-ERIYHIN'DE BİR İLK! MİLETİ İBRAEHİYM, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-EN ÜZERE BİNE-E EDİLEN SİTE'LERİ WE WİDEO KANAL'LARI, HEPSİNİ TEAGIYB EDİN, HERKESE TEWSİYE EDİN, ÇEKİNME'YİN, KORKMA'YIN, PAYLAŞIN, BEĞENİN. . İYME-EN LE-E İ-LEHE İ-LE-E EL-LEHÜ MÜHAMEDÜ RASÜWLÜ EL-LEHİ. . İSLE-EM MİLETİ İBRAEHİYM KEFER NE-E BİKÜM BİZ SİZİ TEKFİYR ET-TİK EL-LEHÜ EKBER. . 3.İNSTAGRAM: www.instagram.com/tekfiyr2019 . 4.SİTE: www.mileti-ibraehiym.simplesite.com . 5.SİTE: www.gurenihakiym.wordpress.com . 6.SİTE: www.eyet-wehy.tumblr.com . 7.WİDEO: www.izlesene.com/iz/sunethadiys . 8.WİDEO: www.dailymotion.com/gur-en-hadiys . 9.WİDEO: www.tune.pk/suneti-ellehi . 10.WİDEO: www.youtube.com/channel/UCRPtWy-e1058_sTy0UlITDg/about . 11.TWİTTER: www.twitter.com/miletiibraehiym . EL-ŞEYHU MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ.
Ağız Kokusu Neden Olur? Nasıl önlenir? 01:44
Ağız Kokusu Neden Olur? Nasıl önlenir? 209 izlenme - 3 yıl önce Ağız kokusunun birçok nedeni olabilir. Ancak -95 ağız kokusu diş ve diş hastalıkları kaynaklıdır. %5 mide ve geniz arkası akıntısı ile bağlantılı olabilir. Problemli protezler, problemli ve eski dolgular ve hatalı yapılmış bir takım işlemler ağızda kokuya neden olabilir. Dil üzerindeki sülfür içeren bakteriler de ağız kokusuna neden olabilir. Bu koku tıpkı kişiye ait özel ten ve sıvı kokusu gibidir. Değiştirmek zordur, azaltmak mümkün olabilir. Beslenme şekliyle, alınan sıvı miktarının artırılmasıyla ve hijyen eğitimiyle ağız kokusu minimalize edilebilir.
Uche'li Sakız Reklamı 00:45
Uche'li Sakız Reklamı 550 izlenme - 3 yıl önce Uche Okechukwu, nam-ı diğer Deniz Uygar, adlı sempatik topçumuzun yer aldığı bir sakız reklamı. O zamanlar genelde Falım, Şıpsevdi, efendime söyleyeyim, Turbo gibi küçük, tekli satılan sakızlar yaygındı ve bunların ağız sağlığı, koku vs. yönleriyle pek de ilgilenilmiyordu. Derken pakette beşli onlu satılan, yassı ve uzun sakızlar ortaya çıktı. İyi güzeldi; ama bu sakızlar eskilerine göre pahalıydı. 50 binlik eski alıştığımız tat mı, 1 milyona yakın fiyatlarıyla yeni, egzotik maceralar mı? Bu fiyat dezavantajına rağmen, First başta olmak üzere, bu yeni nesil sakız markalarının günümüze kadar tutunabilmesinin nedeni belki de başarılı tanıtım çalışmaları ve reklamlarıydı. Bu reklam da onlardan biri. Konu olarak reklamcılığın her daim revaçtaki mizansenlerinden olan 'bilimsel ortam havası' kullanılmış (Sağ üst köşede dönen moleküler yapı ile de pekiştirilmiş, bak sen). Uche abimiz maçlarda da sakız çiğnemekte; amma velakin ağız kokusundan kurtulma yönünde verim alamamaktadır. Burnu koku sensörlü olan hemşire hanım da bunu tescillemiştir. Gelgör ki First Duo'nun klinik testlerle kanıtlanmış özellikleri ile Uche ağız kokusundan kurtulmakla kalmıyor, First'ün Falım'ınkinden daha bilimsel görünen kısmet açma özelliğinden de yararlanıyor. Ne saadet.
freshies yut gitsin 00:26
freshies yut gitsin 398 izlenme - 8 yıl önce nedeni ne olursa olsun ağız kokusu, diş fırçalamakla, mentollü sakız çiğnemekle geçmez. freshies,ağız kokusunu kaynağında, yeni midede tamamen yok eder. İçerdiği bitki özleri sayesinde kokunun yeniden oluşmasını engeller ve etkisini gün boyu korur.
Reflü hastalarının kesinlikle uzak durması gereken besinler hangileridir? 01:09
Reflü hastalarının kesinlikle uzak durması gereken besinler hangileridir? 226 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Ümraniye Polikliniği, Şirineveler Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Aytaç Atamer reflü hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği'nde; mide hastalıkları, reflü hastalığı, polipler, ülseratif kolit, iltihabi bağırsak hastalıkları, hepatitler, safra kesesi hastalıkları ve tıkanma sarılıkları tedavileri yapılmaktadır. Gastroskopi, Kolonoskopi, Perkütan endeskopik gastrostomi açılması, ERCP işlemi, 24 saat pH metre ölçümleri, Mide ve bağırsak kanaması olan hastalarda endoskopik müdaheleler, Obezitede mide balonu yerleştirilmesi işlemeri yapılmaktadır. Reflü midenin asit içeriğinin yemek borusundaki ortama yani alkali ortama geri kaçması sonucunda oluştuğu için şikayete neden olmaktadır. Bazı gıdalar reflüyü tetiklediğini bilmekteyiz. Bunların başında narenciye ürünleri gelmektedir. Yani portakal, mandalina, greyfurt özellikle tetiklemektedir. Bunun dışında da domates de reflüyü arttırmaktadır. İlginç olarak çikolata da reflüyü arttırmaktadır. Genel olarak yemeklerdeki yağ içeriği arttıkça reflü artmaktadır. Bunun dışında fazla kızartma, baharatlı gıdalar, soslu gıdalar reflüyü tetiklemektedir. Ancak reflü sadece diyet ile değil bunun dışında abdominal obezite dediğimiz yani göbek çevresindeki yağ oranı azalırsa da reflü büyük oranda azalmakta. Ve özellikle gece yatarken başımızı yukarıda tutarsak reflü azalmaktadır. Reflünün tedavisi sadece diyetle ve ilaçlarla olmamakta bir bütün halinde değerlendirmek gerekmektedir.
Ağız kokusu - Dt. Beyza Ünal 01:14
Ağız kokusu - Dt. Beyza Ünal 124 izlenme - 3 yıl önce Ağız boşluğunda yaşayan bakterilerin artıkları olan sülfürlü bileşikler kötü kokuya yol açar. Ölü ve ölmek üzere olan bakteriler sülfür bileşikleri açığa çıkarır. Bakteri tabakaları ve yiyecek artıkları dilin arka tarafında birikir. Dilin yüzeyi oldukça pürüzlü bir yapıdadır ve bakterilerin yaşamasına elverişli bir özelliğe sahiptir. Büyük miktarda sülfür bileşikleri de bu alanlarda birikir. Eğer diş yüzeyi temizlenmezse kısa sürede bakterilerin yaşamasına elverişli bir hal alır. Dt. Beyza Ünal Diş Hekimi Adres: Tütüncü Mehmet Efendi Cad. No:17 Göztepe / İSTANBUL Telefon: 90 (216) 356 17 17 / 90 (216) 356 23 23 e-mail: info@dentestetik.com.tr
Ağız Kokusu Nasıl Önlenir? 00:40
Ağız Kokusu Nasıl Önlenir? 8 izlenme - 3 ay önce Ağız ve diş sağlığı çok önemli, ama dişlerinizi günde iki kere fırçalamanız ve sakız çiğnemeniz yeterli olmayabilir. Bu rutinden sonra bile ağız kokusu şikayetleriniz olabilir. Ağız kokusunun arkasında yatan sebepler hakkında kanıtlanan bilimsel çalışmalar mevcut.
Fizyolojik Ağız Kokusu Neden Olur? 00:53
Fizyolojik Ağız Kokusu Neden Olur? 48 izlenme - 1 yıl önce Fizyolojik ağız kokusu, tüketilen besinlerle ve alışkanlıklarla ilgilidir. Mesela yüksek protein içeren kırmızı et ya da balık tüketimi ya da soğan sarımsak gibi kokulu yiyeceklerin aşırı tüketimi ya da körü, çemen gibi baharat içeren yiyeceklerin aşırı tüketimi, bunun yanı sıra aşısı sigara tüketimi, aşırı kahve tüketimi ağız kokusuna sebep olur. Bunun dışında ağız kokularına neden olan ilaçlar ki bunların başında antidepresanlar, antidioretikler ya da antiparkinson ilaçları ve alkol gelir. Ağız kokusuna neden olurlar. Ayrıca sabah kalktığımızda ağız kokusu olabilir. Bunun en önemli nedeni ağız solunumu yapmaktır. Ağız solunumu yapınca ağız kuruluğu olur. Zaten gece boyunca tükürük salgımız azaldığı için ağızdaki bakterilerin proliferasyonu artar ve bu da ağız kokusuna sebep olur.
Diş Bozukluğu Horlama ve Ağzı Açık Uyuma Sebebi Mi 01:00
Diş Bozukluğu Horlama ve Ağzı Açık Uyuma Sebebi Mi 42 izlenme - 2 yıl önce ? Tel : 0 212 352 32 22 WhatsApp :? 0 542 352 32 22 © Web : http://distelitedavi.com/ Ortodonti ve Diş Teli Tedavisi Uzmanı Dr Onul Üner Fastbraces Diş teli(Ortodontis) tedavisi hakkında Uzman doktor bilgilendirmeler yapıyor.
Melo'dan Volkan Şen'e Ağzın Kokuyor Hareketi 00:05
Melo'dan Volkan Şen'e Ağzın Kokuyor Hareketi 139 izlenme - 4 yıl önce Bursaspor-Galatasaray Felipe Melo, Volkan Şen'e 'ağzın kokuyor' gibi bir hareket yapmış
Ağız Kokusuna Doğal Çözümler ve Ağız Çalkalama Suyu Tarifi 02:14
Ağız Kokusuna Doğal Çözümler ve Ağız Çalkalama Suyu Tarifi 38 izlenme - 1 yıl önce Doğal ağız çalkalama suyunuzu hazırlayın: Suna Dumankaya’nın tarifi: Akşamları, bir su bardağı suyun içine bir çay kaşığı karanfil ve bir adet çubuk tarçın atıp, bunları yaklaşık üç dakika kaynatın. Bu karışım sabaha kadar demlensin. Ardından da, sabah akşam ağzınızı bu karışımla çalkalama alışkanlığı kazanın. Ayrıca anason, kişniş ve adaçayı yapraklarını demleyerek hazırladığınız çay ile de ağzınızı çalkalayabilirsiniz. Bol su için: Günde 2,5-3 litre su içmek tükürük salgısının artmasını sağlayarak, ağız kokusunu önlemeye yardımcı oluyor. Karanfil: Bir küçük karanfil tanesini bir müddet ağzınızda gezdirdiğinizde farkı hemen hissedersiniz. Hoş bir tat ve koku bırakır, özellikle dışarıdaysanız, sakıza en iyi alternatif karanfildir! Bir müddet hafifçe çiğnedikten sonra çıkarabilirsiniz. Nane: Kuru naneyi biraz demleyerek hazırlayacağınız çay, midenizi de yatıştırarak mide kaynaklı ağız kokusunu önlemenize yardımcı olacaktır. Maydanoz: Yoğun koku bırakan soğan-sarımsak gibi besinlerden veya alkol aldıktan sonra bir miktar maydanozu iyice çiğneyerek yiyin. Kokuyu önemli ölüde azalttığını göreceksiniz! Dereotu tohumu: Birkaç dereotu tohumu çiğnemek de nefesinizin mis gibi kokmasını sağlar. Kaynağı bulun: Eğer kronik ağız kokusundan şikayetçiyseniz, muhakkak bir diş hekimiyle görüşüp sorunun kaynağını teşhis edin ve buna uygun tedaviyi uygulayın. Ayrıca günlük rutininizde bunları yapmayı ihmal etmeyin: Düzenli diş fırçalamak, Diş ipi kullanmak, Bakteri seviyesini azaltan klorheksidin glukonat ile gargara yapmak, Dil fırçalamak, Şekersiz sakız çiğnemek, tükürük bezlerini uyarır ve kötü nefes kokusunu azaltır.Ağız kokusuna doğal çözümler Bu basit önerilerle ağız kokusu sorununuzu çözebilirsiniz!
Diş Fırçalama ile Ağız Kokusu Giderme 00:28
Diş Fırçalama ile Ağız Kokusu Giderme 5 izlenme - 3 ay önce Diş Fırçalama ile Ağız Kokusu Giderme https://www.dentaluna.com/ 0212 224 40 50 diş fırçalamak, diş fırçalama teknikleri, diş fırçalamanın önemi, diş fırçalama tablosu, diş fırçalama süresi, diş fırçalama alışkanlığı, diş fırçalama aşamaları,
Ağız Kokusu ve Ter Kokusu 05:44
Ağız Kokusu ve Ter Kokusu 120 izlenme - 5 yıl önce Ağız Kokusu ve Ter Kokusu
Ramazanda Ağız Kokusu 01:30
Ramazanda Ağız Kokusu 77 izlenme - 4 yıl önce İftarda ve özellikle sahurda dilinizi ve dişinizi fırçalamayı ihmal etmeyin ve diş ipi kullanın. Ayrıca soğan ve sarımsak gibi besinleri tüketmeyin.
Bu Besinler Ağız Kokusunu Yok Ediyor 01:02
Bu Besinler Ağız Kokusunu Yok Ediyor 21 izlenme - 1 yıl önce Bol su için. Vücuda olan diğer faydalarının yanı sıra, su içmek ağız kokusuyla mücadele için de önemlidir. D vitamini Ağızdaki bakterilerle savaşan vitamin D vitaminidir. Bunun için süt, yumurta ve somon gibi D vitamini yüksek besinler tüketin. Ayrıca yoğurt tüketimini de arttırın. Turunçgiller Yüksek asit düzeyine sahip turunçgiller, C vitamini açısından zengin olmalarının yanı sıra, ağız kokusuyla mücadelede sizi destekler. Portakal, mandalina, greyfurt, limon ve kavun dişeti hastalıklarıyla mücadele etmenizi de kolaylaştırırlar. Gevrek meyve ve sebzeler Elma, kereviz ve havuç gibi kıtır kıtır yenen meyve ve sebzeler, ağız kokusuyla mücadelede size fayda sağlar.Baharatlar Otların da içinde olduğu baharatlar, nefesinizi ferahlatır ve düzenler. Kişniş, tarhun, biberiye, nane gibi otları çay olarak tüketin. Çiğnemek de benzer etkiyi gösterir.
00:59
" Ağız Kokusu " Ağız Kokusu Nedenleri " Ağız Kokusu Giderme " 3 izlenme - 3 ay önce " Ağız Kokusu " Ağız Kokusu Nedenleri " Ağız Kokusu Giderme " http://www.dentaluna.com ağız kokusu giderme, ağız kokusu tedavisi, ağız kokusu için, ağız kokusu forum, ağız kokusuna son, ağız kokusu sebebi, ağız kokusu için gargara, ağız kokusu nasıl gider, ağız kokusu ölçümü istanbul, ağız kokusu nedenleri ve tedavisi, ağız kokusu nedeni, ağız kokusu için ilaç, ağız kokusu adaçayı, ağız kokusu antibiyotik, ağız kokusu aktar, ağız kokusu ameliyatı, ağız kokusu önleme yöntemleri,
Hayatı Durduran Ağız Kokusu Şakası 02:03
Hayatı Durduran Ağız Kokusu Şakası 27 izlenme - 2 yıl önce Hayatı Durduran Ağız Kokusu Şakası