Hoşgeldiniz!

ağlama bebek

Gülçin - Ağlama Bebek 03:46
Gülçin - Ağlama Bebek 95.398 izlenme - 6 yıl önce
Haluk Levent - Ağlama Bebek 04:41
Haluk Levent - Ağlama Bebek 5.888 izlenme - 1 yıl önce Haluk Levent - Ağlama Bebek Ağlama bebek, ağlama sende Umut sende yarın sende. Yağmur gibi gözlerinden akan yaş niye, Bu suskunluk, bu durgunluk, sıkıntın/kırgınlık niye. Çok uzakta öyle bir yer var O yerlerde mutluluklar Paylaşılmaya hazır Bir hayat var. Ağlama bebeğim ağlama sende Acı sende hasret sende. Dalıp dalıp derinlere düşünmen niye, Bu küskünlük, bu dargınlık, sıkıntın/kızgınlık niye Çok uzakta öyle bir yer var O yerlerde mutluluklar Paylaşılmaya hazır Bir hayat var. 11/04/2016
Aziz Yıldırım Konuşurken Ağlayan Bebek Videosu Yayınlamak 00:21
Aziz Yıldırım Konuşurken Ağlayan Bebek Videosu Yayınlamak 5.608 izlenme - 2 yıl önce Sağlam mizah. 3 Temmuz 2011'den beri sürekli duygusal anlar yaşayan bir başkana yapılmış olan güzel bir gönderme. Genelde bu tip videolar mayıs aylarında döner ama bu sene sezon erken açıldı. 4 yıldızlı son şampiyon olayları gülen gözlerle takip ediyor. Son şampiyon pusuya yatmış mayısı bekliyor. Bugün günlerden Galatasaray, bu akşam 19:00'da ekranlarda olacağız. Hiçbir yere ayrılmayın! Cimbom başı dik yürür!
Selda Bağcan - Ağlama Bebek - 2010 04:33
Selda Bağcan - Ağlama Bebek - 2010 8.476 izlenme - 7 yıl önce selda bağcan - ağlama bebek - 2010 dost ağlama isimli albümünden
Ağrı Güzel Sanatlar Lisesi - Haluk Levent - Ağlama Bebek 03:47
Ağrı Güzel Sanatlar Lisesi - Haluk Levent - Ağlama Bebek 7.115 izlenme - 4 yıl önce Yarışmaya katılmak için tam 1000km yol gelen Ağrı Güzel Sanatlar Lisesi inanılmaz bir performans sergiledi, iyi ki gelmişsiniz dedirtti.
Selda Bağcan - Ağlama Bebek 04:33
Selda Bağcan - Ağlama Bebek 5.001 izlenme - 6 yıl önce
Haluk Levent - Ağlama Bebeğim - Canlı - İlk Kez 05:16
Haluk Levent - Ağlama Bebeğim - Canlı - İlk Kez 6.352 izlenme - 6 yıl önce ağlama bebek, ağlama sende,Umut sende yarın sende.Yağmur gibi gözlerinden akan yaş niye,Bu suskunluk, bu durgunluk, sıkıntın niye.
Ahmet Kaya - Ağlama Bebek 04:11
Ahmet Kaya - Ağlama Bebek 5.823 izlenme - 6 yıl önce
Haluk Levent - Ağlama Bebek 04:31
Haluk Levent - Ağlama Bebek 3.628 izlenme - 4 yıl önce Haluk Levent - Ağlama Bebek
Hikayenin Bitmesine İsyan Etti 01:35
Hikayenin Bitmesine İsyan Etti 1.395 izlenme - 2 yıl önce Annenin anlattığı hikayeyi merakla dinleyen çocuk hikaye son bulunca ağlamaya başlıyor. Genç annenin defalarca okuduğu hikaye her sonu geldiğinde bebeğin şaşkınlık veren bir şekilde ağlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Berat,bebek,ağlama 01:25
Berat,bebek,ağlama 3.030 izlenme - 8 yıl önce berat,bebek,ağlama
Ahmet Kaya - Ağlama Bebek 04:07
Ahmet Kaya - Ağlama Bebek 3.268 izlenme - 5 yıl önce Ağlama bebek, ağlama sende Umut sende yarın sende. Yağmur gibi gözlerinden akan ya? niye, Bu suskunluk, bu durgunluk, sıkıntın niye. Çok uzakta öyle bir yer var O yerlerde mutluluklar Payla??lmaya hazır Bir hayat var. Ağlama bebeğim ağlama sende Ac? sende hasret sende. Dalıp dalıp derinlere düşünmen niye, Bu küskünlük, bu dargınlık, kızgınlık niye.
Ağrı Güzel Sanatlar Lisesi - Ağlama Bebek - Haluk Levent 04:02
Ağrı Güzel Sanatlar Lisesi - Ağlama Bebek - Haluk Levent 1.951 izlenme - 4 yıl önce 17. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması’nın büyük finalinde AĞRI GÜZEL SANATLAR LİSESİ HALUK LEVENT'ten AĞLAMA BEBEK şarkısını seslendirdi.Bu performanslarıyla “En İyi İcra” birinciliğ, “En İyi Erkek Solist” ikinciliği ve “En İyi Enstrüman” üçüncülüğü kategorilerinde ödüller kazandılar.
Haluk Levent - Ağlama Bebek 04:41
Haluk Levent - Ağlama Bebek 456 izlenme - 2 yıl önce Haluk Levent - Ağlama Bebek Ağlama bebek, ağlama sende Umut sende yarın sende. Yağmur gibi gözlerinden akan yaş niye, Bu suskunluk, bu durgunluk, sıkıntın/kırgınlık niye. Çok uzakta öyle bir yer var O yerlerde mutluluklar Paylaşılmaya hazır Bir hayat var. Ağlama bebeğim ağlama sende Acı sende hasret sende. Dalıp dalıp derinlere düşünmen niye, Bu küskünlük, bu dargınlık, sıkıntın/kızgınlık niye Çok uzakta öyle bir yer var O yerlerde mutluluklar Paylaşılmaya hazır Bir hayat var.
Şarkı Söylerken Ağlayan Minik 00:34
Şarkı Söylerken Ağlayan Minik 612 izlenme - 3 yıl önce Jingle Bells şarkısını söyleyen minik soğuktan mıdır bilinmez şarkı söylerken ağlamaya başlıyor. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Grup Umuda Ezgi - Ağlama Bebek 03:52
Grup Umuda Ezgi - Ağlama Bebek 1.015 izlenme - 6 yıl önce
Ağlama Bebeğim - Ahmet Kaya 04:01
Ağlama Bebeğim - Ahmet Kaya 314 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Kaya'nın 1985 yılında çıkan ve kitleler tarafından tanınmasını sağlayan ilk albümüne adını veren Ağlama Bebeğim adlı şarkısı. Çok uzakta öyle bir var, o yerlerde mutluluklar, paylaşılmaya hazır bir hayat var Ahmet abim... Kişisel not ; lütfen küfür etmeyin, hakaret etmeyin, sadece şarkı olarak değerlendirin. Bir de illa ki çok küfredesiniz varsa linki youtube'dan aldım oraya kusun burası yeri değil.
İzlemessem Ağlarım 00:30
İzlemessem Ağlarım 553 izlenme - 9 yıl önce İzlemessem ağlarım anne izlemek zorundayım
Haluk Levent - Ağlama Bebek 04:51
Haluk Levent - Ağlama Bebek 459 izlenme - 5 yıl önce Haluk Levent'in 19 Kasım 2012 tarihinde konuk olarak katıldığı Cem Ceminay ile Uykusuz Her Gece programında canlı olarak seslendirdiği "Ağlama Bebek" parçasının performansı..
Haluk Levent - Ağlama Bebek (Aykırı Sorular) 04:31
Haluk Levent - Ağlama Bebek (Aykırı Sorular) 364 izlenme - 5 yıl önce Haluk Levent - Ağlama Bebek (Aykırı Sorular)
Haluk Levent -Ağlama Bebek 04:35
Haluk Levent -Ağlama Bebek 44 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan: Erhan Duzturk ***** Ağlama bebek, ağlama sende, Umut sende yarın sende. Yağmur gibi gözlerinden akan yaş niye, Bu suskunluk, bu durgunluk, sıkıntın niye. Çok uzakta öyle bir yer var O yerlerde mutluluklar Paylaşılmaya hazır Bir hayat var. Ağlama bebeğim ağlama sende Acı sende hasret sende. Dalıp dalıp derinlere düşünmen niye, Bu küskünlük, bu dargınlık, kızgınlık niye.
Ağlama Bebek 03:20
Ağlama Bebek 29 izlenme - 1 yıl önce vasih,vasihmoyan,ahmet kaya,müzik,ağlama bebek
Haluk Levent - Ağlama Bebek 04:51
Haluk Levent - Ağlama Bebek 44 izlenme - 2 yıl önce Haluk Levent'in 19 Kasım 2012 tarihinde konuk olarak katıldığı Cem Ceminay ile Uykusuz Her Gece programında canlı olarak seslendirdiği ve 7 Mart 2014 tarihinde çıkmış albümünde seslendirdiği Ahmet Kaya'ya ait "Ağlama Bebek" parçasının canlı performansı..
Grup Umuda Ezgi - Ağlama Bebek 03:52
Grup Umuda Ezgi - Ağlama Bebek 89 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Gün Işımış - Ağlama Artık Bebek Çıkış Tarihi: 14.05.1990 Türk Halk Müziği
Ağlama Bebek 04:05
Ağlama Bebek 14 izlenme - 1 yıl önce Ağlama Bebek Söz-Müzik : Ahmet Kaya Ağlama bebek, ağlama sende, Umut sende yarın sende. Yağmur gibi gözlerinden akan yaş niye, Bu suskunluk, bu durgunluk, sıkıntın niye. Çok uzakta öyle bir yer var O yerlerde mutluluklar Paylaşılmaya hazır Bir hayat var. Ağlama bebeğim ağlama sende Acı sende hasret sende. Dalıp dalıp derinlere düşünmen niye, Bu küskünlük, bu dargınlık, kızgınlık niye.