Hoşgeldiniz!

ağlama karanfil

Süper Damar - Aglama Karanfil 05:24
Süper Damar - Aglama Karanfil 9.850 izlenme - 2 yıl önce Denizli Pamukkale
Eşref Ziya Terzi - Ağlama Karanfil 04:39
Eşref Ziya Terzi - Ağlama Karanfil 9.427 izlenme - 2 yıl önce Ağlama Karanfil Başörtüsü Klibi
eşref ziya - ''ağlama karanfil'' 04:46
eşref ziya - ''ağlama karanfil'' 11.837 izlenme - 6 yıl önce eşref ziya - ''ağlama karanfil''
Ağlama Karanfil - Eşref Ziya Terzi 04:39
Ağlama Karanfil - Eşref Ziya Terzi 5.761 izlenme - 2 yıl önce Eşref Ziya - Ağlama Karanfil Sözleri ağlama Karanfil, beni De Ağlatma,sil Gözyaşlarını, yeşerecek Sevdan Kutlu Doğumlarla, körpe Dudaklarla. *** aldırma Söylenen O Sözlere, sen Dağıt Etrafa Mis Kokunu, umudu, Sevgiyi, Özlemlerini, ve Hasretleri. susadım Karanfil, çöllerde Kavrulan Kurumuş Toprak Gibi, kelepçe Vurulmuş, Yemyeşil Gövdene, ben Özgürlüğe Hasret. *** aldırma Söylenen O Sözlere, sen Dağıt Etrafa Mis Kokunu, umudu, Sevgiyi, Özlemlerini, ve Hasretleri.
Eşref Ziya Klasikler 2 05:25
Eşref Ziya Klasikler 2 " Ağlama Karanfil" 930 izlenme - 4 ay önce ŞARKI SÖZLERİ: Ağlama karanfil, Beni de ağlatma,sil gözyaşlarını, Yeşerecek sevdan kutlu doğumlarla, Körpe dudaklarla. Aldırma söylenen o sözlere, Sen dağıt etrafa mis kokunu, Umudu, sevgiyi, özlemlerini, Ve hasretleri. Susadım karanfil, Çöllerde kavrulan kurumuş toprak gibi, Kelepçe vurulmuş, yemyeşil gövdene, Ben özgürlüğe hasret. Aldırma söylenen o sözlere, Sen dağıt etrafa mis kokunu, Umudu, sevgiyi, özlemlerini, Ve hasretleri.
Ağlama Karanfil - Fon Müzik 03:08
Ağlama Karanfil - Fon Müzik 1.061 izlenme - 12 ay önce Daha Fazla Video İçin: www.izlesene.com/kanal/yumak04 Ağlama Karanfil Benide Ağlatma Sil Göz Yaşlarını
ömer karaoğlu-ağlama karanfil 03:51
ömer karaoğlu-ağlama karanfil 15.049 izlenme - 7 yıl önce aşkınla yandım eyy okulum
Ağlama Karanfil 04:57
Ağlama Karanfil 1.218 izlenme - 11 ay önce Ağlama karanfil, Beni de ağlatma,sil gözyaşlarını, Yeşerecek sevdan kutlu doğumlarla, Körpe dudaklarla. *** Aldırma söylenen o sözlere, Sen dağıt etrafa mis kokunu, Umudu, sevgiyi, özlemlerini, Ve hasretleri. *** Susadım karanfil, Çöllerde kavrulan kurumuş toprak gibi, Kelepçe vurulmuş, yemyeşil gövdene, Ben özgürlüğe hasret. *** Aldırma söylenen o sözlere, Sen dağıt etrafa mis kokunu, Umudu, sevgiyi, özlemlerini, Ve hasretleri.
eşref ziya-ağlama karanfil 04:58
eşref ziya-ağlama karanfil 4.712 izlenme - 7 yıl önce bağcılar İftar çadırı part 3 www.esrefziya.forummum.com
eşref ziya-ağlama karanfil 05:22
eşref ziya-ağlama karanfil 2.884 izlenme - 6 yıl önce eşref ziya-ağlama karanfil
eşref ziya terzi fan üyelerine mesajı.. 00:48
eşref ziya terzi fan üyelerine mesajı.. 3.404 izlenme - 7 yıl önce eşref ziya terzi ramazan etkinliklerinde bağcılarda.
Eşref Ziya Terzi - Ağlama Karanfil 04:39
Eşref Ziya Terzi - Ağlama Karanfil 808 izlenme - 2 yıl önce İlahi Sözleri: Ağlama karanfil, Beni de ağlatma,sil gözyaşlarını, Yeşerecek sevdan kutlu doğumlarla, Körpe dudaklarla. *** Aldırma söylenen o sözlere, Sen dağıt etrafa mis kokunu, Umudu, sevgiyi, özlemlerini, Ve hasretleri. Susadım karanfil, Çöllerde kavrulan kurumuş toprak gibi, Kelepçe vurulmuş, yemyeşil gövdene, Ben özgürlüğe hasret. *** Aldırma söylenen o sözlere, Sen dağıt etrafa mis kokunu, Umudu, sevgiyi, özlemlerini, Ve hasretleri.
Ağlama karanfil Eşref Ziya Terzi 04:39
Ağlama karanfil Eşref Ziya Terzi 298 izlenme - 2 yıl önce Ağlama karanfil, Beni de ağlatma,sil gözyaşlarını, Yeşerecek sevdan kutlu doğumlarla, Körpe dudaklarla. *** Aldırma söylenen o sözlere, Sen dağıt etrafa mis kokunu, Umudu, sevgiyi, özlemlerini, Ve hasretleri. Susadım karanfil, Çöllerde kavrulan kurumuş toprak gibi, Kelepçe vurulmuş, yemyeşil gövdene, Ben özgürlüğe hasret. *** Aldırma söylenen o sözlere, Sen dağıt etrafa mis kokunu, Umudu, sevgiyi, özlemlerini, Ve hasretleri.
Eşref Ziya Terzi - Ağlama Karanfil 04:39
Eşref Ziya Terzi - Ağlama Karanfil 405 izlenme - 2 yıl önce Ağlama Karanfil Başörtüsü Klibi Dini, İslami Videolara, İlahilere İzlesene.com Dan Ulaşabilirsiniz.
eşref ziya terzi İle sohbet... 02:20
eşref ziya terzi İle sohbet... 1.109 izlenme - 7 yıl önce bağcılar iftar çadırı.konser olmadan önce güzel br fasıl. www.esrefziya.forummum.com forumun tek adresi
Şevval Temizden Ağlama Karanfil İlahisi 01:39
Şevval Temizden Ağlama Karanfil İlahisi 215 izlenme - 2 yıl önce Şevval Temizden Ağlama Karanfil İlahisi
9/h sinifindan sedat 03:59
9/h sinifindan sedat 859 izlenme - 8 yıl önce süper Şarki
Ağlama Karanfil 04:50
Ağlama Karanfil 14 izlenme - 3 ay önce Eşref Ziya Abinin orjinal eseri Amatör olabilir ama Karınca kararınca işte...
süleyman kezmez - ağlama karanfil 04:40
süleyman kezmez - ağlama karanfil 230 izlenme - 5 yıl önce
şimdi okullu olduk 04:21
şimdi okullu olduk 369 izlenme - 6 yıl önce ömer karaoğlu ve alperin sunumuyla eşref ziya pendik ihl konuk olduwwwesrefziyaforummumcom
Eşref Ziya Terzi - Ağlama Karanfil 04:39
Eşref Ziya Terzi - Ağlama Karanfil 83 izlenme - 2 yıl önce Eşref Ziya Terzi - Ağlama Karanfil