Hoşgeldiniz!

Ağlamalı Videoları

Ayşe Özyılmazel _ Sabıkalı Orjinal Hd 2011 04:00
Ayşe Özyılmazel _ Sabıkalı Orjinal Hd 2011 6.344 izlenme - 6 yıl önce ıki düşman gibi ölümüne kızgın birbirimize karşı nasıl bir mücadele verdiğimi bir sor yokluğunun telaşı..seni unuturda soğursa kalbim başkası avutabilir bi gün gelip te kalmazsa tek bir anı ikimize dair...sabıkalı kalpten sabıkalı ağlamalı göstermeden ağlamalı..ayşe özyılmazel sabıkalı orjinal ve hd kalitesiyle sizlerle..
mercan gökçen uçkun  istiklal marşının önemi 04:31
mercan gökçen uçkun istiklal marşının önemi 2.034 izlenme - 5 yıl önce istiklal marşının önemini bir kez daha beyinlere kazıyor...
Bir Aşk Hikayesi... 03:00
Bir Aşk Hikayesi... 1.265 izlenme - 7 yıl önce tamamen gerçektir ve yaşanmıştır !
Reddedilince Hüngür Hüngür Ağlayan Damat Adayı! 01:43
Reddedilince Hüngür Hüngür Ağlayan Damat Adayı! 77 izlenme - 12 ay önce Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunduğu "Evleneceksen Gel" programında damat adayı talip geldiği gelin adayı tarafından reddedilince ağlamaya başlamış. İzleyelim.
Tarkan Erkan - Ağlamalı Ağlatmamalı 04:20
Tarkan Erkan - Ağlamalı Ağlatmamalı 347 izlenme - 5 yıl önce
Minecraft'ın Ergenler Üzerindeki Etkisi (Duygusal İçerir) 02:51
Minecraft'ın Ergenler Üzerindeki Etkisi (Duygusal İçerir) 210 izlenme - 2 yıl önce Minecraft oynamaktan kafayı sıyırmış olan bir bebe, arkaya her zaman ki ağlatmalı fon müziğinden koyup duygusal bir klip çekmiş. İzlerken kah ağlama krizlerine gireceğiniz, kah sinirden kafanızı vuracağınız klip sizlerle. İyi seyirler arkadaşlar.
Tarkan Erkan - Ağlamalı Ağlatmamalı 04:20
Tarkan Erkan - Ağlamalı Ağlatmamalı 153 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Almam Lazım Çıkış Tarihi: 01.05.2006 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Yanlış hesap bağdattan dönermiş hocam Fani dünya kimseye kalmamış hocam Gün olur devran döner sultan bile göçer gider Doğruluk kalpte biter yaşam o zaman değer Hep ben hep ben demiştik ya Ne geçti eline yalan dünya Hep ben hep ben demiştik ya Ne geçti eline koca dünya Ağlamalı ağlatmamalı Kardeş olmalı can olmalı Saygı sevgi hep olmalı Can yakmamalı
Rapresen - Şehit Şiiri 04:04
Rapresen - Şehit Şiiri 185 izlenme - 4 yıl önce Rapresen - Şehit Şiiri