Hoşgeldiniz!

ağlatmak

bir kadını ağlatmak 05:20
bir kadını ağlatmak 17.106 izlenme - 9 yıl önce ağlamak olgunlaştırır onları... her damla bir derstir çünkü... fakat olgunlaştıkça o safça inandıkları aşk gerçeği onların gözünde küçülür... anlamaz bazıları... anlayamazlar! artık kendilerinden başka bir doğru olmadığına inanırlar zamanla, o yüzden sadece kendilerine sarılırlar sonunda... anlamaz bazilari... anlayamazlar..!!! kalp kırmayalım arkadaşlar, empati yapalım... kaybeden kendimiz oluruz sonunda... gerçek sevgiden mahrum kalırız...!
LEVEL 1'DE RAKİBİ AĞLATMAK 01:02
LEVEL 1'DE RAKİBİ AĞLATMAK 5.321 izlenme - 2 yıl önce 5 dürtme karakteriyle rakip nasıl ağlatılır? Tam olarak böyle:
Filistinli Kızı Ağlatan Angelina Merkel (Almanca İçerir) 02:25
Filistinli Kızı Ağlatan Angelina Merkel (Almanca İçerir) 3.556 izlenme - 3 yıl önce Angela Merkel 13-18 yaş arası öğrencilerin katıldığı programa konuk olmuş. Filistinli bir kızın sınır dışı edilmemesi isteğini lafı dolandırarak geri çeviren Angela Merkel, Filistinli kızı ağlatmış. Filistinli kızın konuşmasından sonra söz alan Merkel, "Siyaset bazen zor olabiliyor. Sen tabii ki çok tatlı bir insansın. Ama biliyorsun Lübnan'daki mülteci kamplarında binlerce Filistinli var. Eğer biz onlara gelebilirsiniz dersek, eğer Afrika'dakilere hepiniz gelebilirsiniz dersek bununla baş edemeyiz" dedi.
Antonio Vivaldi - Gitar Ağlatmak 04:42
Antonio Vivaldi - Gitar Ağlatmak 2.491 izlenme - 2 yıl önce Jin Oki ve Dai Kimura adlı bu çekik gözlü kardeşlerimiz vivaldinin muhteşem eserini çok güzel çalmışlar. öyle pek anlamam bu enstrüman çalma işlerinden ama kanımca bunlar ağlatmışlar. gavurların bir lafı vardır "mükemmel, çünkü asyalı " diye. cuk oturmuş.
Piyano'yu Ağlatmak 02:22
Piyano'yu Ağlatmak 2.453 izlenme - 4 yıl önce Piyano'yu Ağlatmak 23.09.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Piyano'yu Ağlatmak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bir Kadını Ağlatmak Aziz Nesin 05:44
Bir Kadını Ağlatmak Aziz Nesin 2.167 izlenme - 6 yıl önce
Ferrari Enzo'yu Ağlatmak 01:58
Ferrari Enzo'yu Ağlatmak 958 izlenme - 3 yıl önce Çalışıp alabileceğimiz arabaların içinde olmayan ferrari enzonun ralli arabası gibi kullanılmasını izleyeceğiz.Sonunda merak ettiğim babası bu videoyu gördüğünde oğluna ne yaptığı ? Yoksa insanoğlu 2 milyon euroluk alete böyle davranmaz.
Bir Kadını Ağlatmak 05:20
Bir Kadını Ağlatmak 2.322 izlenme - 9 yıl önce eminim beğeneceksiniz
Kötü Baba Vs Kıyamayan Babaanne 01:07
Kötü Baba Vs Kıyamayan Babaanne 1.157 izlenme - 3 yıl önce Sonra vay efendim bu çocuk sabaha kadar oturuyor, gecesi gündüzü şaştı. Bu yaştaki çocuğa böyle uykudan önce eziyet edersen çocuk uyumaz tabii büyüyünce . Pis baba, kötü baba. Ağlatmayın lan çocuğu. Tatlı da şerefsiz.
Bir Kadını Ağlatmak 05:21
Bir Kadını Ağlatmak 1.074 izlenme - 7 yıl önce www.haydarlikoyu.biz bir kadını ağlatmak çok zor değildir aslında. kadınlar her şeyeağlayabilir; bir filme bir şarkıya bir yazıya en az erkeklerkadar yani! ama bir kadını yürekten ağlatmak zordur. eğer bir kadınyürekten ağlıyorsa ağlatan onun yüreğine ulaşmış demektir. ama o yüreğindeğerini bilememiş olacak ki ağlatan gözünü bile kırpmadan teker tekerbatırır iğnelerini yüreğe!işte o zaman koca bir yumruk gelir oturur boğazına kadının.yutkunamaz nefes alamaz; çünkü o koca yumruk canını çok acıt
Bir Erkeği Ağlatmak 03:10
Bir Erkeği Ağlatmak 2.428 izlenme - 8 yıl önce
Fatma Temel - Bir Kadını Ağlatmak - Aziz Nesin 04:27
Fatma Temel - Bir Kadını Ağlatmak - Aziz Nesin 1.649 izlenme - 8 yıl önce
Sosyal Deney İzleyenleri Ağlattı 02:49
Sosyal Deney İzleyenleri Ağlattı 521 izlenme - 3 yıl önce New York'ta yapılan sosyal deneyde açım diyen gencin aldığı cevaplar, finalde yaşananlar sizi hem düşündürecek hem de hüzünlendirecek.
Sumo Güreşçilerinin Bebek Ağlatma Töreni 00:34
Sumo Güreşçilerinin Bebek Ağlatma Töreni 418 izlenme - 3 yıl önce Henüz 1 -2 yaşında olan küçük çocuklar, karşılarında sumocu devleri görünce çığlık çığlığa ağlamaya başladı. 400 yılı aşkın geçmişi olan sumo geleneğinin en önemli parçasından birisi 'ağlayan bebek' olayıdır.Küçük sumo bebeklerinin ağlamasının kutsal bir yanı olduğuna inanan Japonlar, bu küçük bebekleri dev sumo güreşçilerinin eline vererek onların ağlama seslerini dinlerler. Bu çocukların ağlayarak tanrılarıyla kendileri arasında bağ kurduğunu sanan Japonlar, bu geleneği kesintisiz sürdürüyor. Ağlayan bebeklerin çok daha hızlı büyüdüğüne inanılan bu gelenekte, küçük bebekler karşıkarşıya gelen iki farklı sumocunun eline veriliyor. Bebekler arasında ilk ağlayan maçı kazanmış oluyor. Ağlayan bebeklerin geleceğinin de oldukça parlak olacağı savunuluyor.
Elektro Gitarı Ağlatan Hatun 03:03
Elektro Gitarı Ağlatan Hatun 254 izlenme - 2 yıl önce Kızımızın adı Eva Vergilova 27 yaşında bir Bulgar güzeli. Bu videoda Prince-Purple Rain şarkısını çalıyor. Facebook sayfası https://www.facebook.com/Eva.Vergilova
2CELLOS - Thunderstruck 04:58
2CELLOS - Thunderstruck 203 izlenme - 2 yıl önce luka sulic ile stjepan hauser dan olusan grup gercekten sarkilarin duzenlemeleriyle muazzam isler yapiyor bu seferde ac dc nin unutulmaz efsane sarkilarindan thunderstrucki coverlamislar. sarkiyi bazilarimiz supernatural adli diziden hatirlayabilir harika bir intro ile dikkat cekici sahne performanslarini klipte sergilemekten hic cekinmemisler kurgusu guzel kendisi guzel bi klip cekmisler saygiyla izliyoruz efendim
Medineyi Ağlatan Ezan - (Yazılı Anlatım Ezan Sesi Yoktur) 05:45
Medineyi Ağlatan Ezan - (Yazılı Anlatım Ezan Sesi Yoktur) 245 izlenme - 3 yıl önce MEDİNEYİ AĞLATAN EZAN - (Yazılı Anlatım Ezan Sesi Yoktur)
Bir Kadin Ağliyorsa... 01:58
Bir Kadin Ağliyorsa... 859 izlenme - 8 yıl önce deĞer mİ gözyaŞlarima?
Ağlattığı Bebekten Özür Dileyen Köpek 01:23
Ağlattığı Bebekten Özür Dileyen Köpek 225 izlenme - 4 yıl önce Oyuncağını aldığı için bebek ağlamaya başlayınca köpek özür dilemek için ne kadar oyuncak varsa bebeğin kucağına döküyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bağlamayı Ağlatmak - Uşak 03:01
Bağlamayı Ağlatmak - Uşak 136 izlenme - 3 yıl önce Uşak ilimizin taksicileri ile yöresel sanatçı Aziz Ballıses'in muhteşem performanslarını izliyoruz efendim. Atom parçalamakla meşgul olanlar için 00:53'ten itibaren aksiyonumuz başlamaktadır.
Gökhan Sezen Bu Parça Ağlatır 03:02
Gökhan Sezen Bu Parça Ağlatır 166 izlenme - 4 yıl önce Gökhan Sezen Bu Parça Ağlatır
Piyano'yu Gerçekten Ağlatmak - Hungarian Rhapsody No. 2 12:29
Piyano'yu Gerçekten Ağlatmak - Hungarian Rhapsody No. 2 148 izlenme - 2 yıl önce Şu anda yaşamakta olan en önemli piyano vitüozu. Godowsky'nin chopin etüdleri üzerine insanlık dışı düzenlemelerini, alkan, bussoni ve scirabin'in hemen hemen tüm piyano eserlerini kusursuz yorumlamakla kalmamış, Liszt'in 2. macar rapsodisine oyle bir kadans yazmiştir ki bu adam, dunyanin kesinlikle en teknik piyano virtuozu olduğunu kanıtlamıştır.
Kemanı Ağlatıyor - Yaşa Çok 09:44
Kemanı Ağlatıyor - Yaşa Çok 97 izlenme - 3 yıl önce kemanı ağlatıyor-Yaşa çok fenaaaa Dinleyinnnnn
Dünyayı Ağlatan Çocuk.. 01:30
Dünyayı Ağlatan Çocuk.. 107 izlenme - 3 yıl önce Sadece izleyin..
Kerim Akbaş Klasiği - Ananızı Ağlatırım 04:42
Kerim Akbaş Klasiği - Ananızı Ağlatırım 192 izlenme - 4 yıl önce Belli ki Kerim abimize programdan önce Kanal 6 yöneticileri gaz vermiş.Sitemi var abimizin.Gerekirse receiver alacak uydu alacak,bu yayını çankaya'ya verecek.Arkadan müziği veriyorlar o da anamızı ağlatıyor.
Barış Akarsu'nun Annesi Herkesi Ağlattı 03:33
Barış Akarsu'nun Annesi Herkesi Ağlattı 94 izlenme - 3 yıl önce Barış Akarsu'nun annesi, oğluna benzeyen yarışmacının katıldığı programa konuk olmul. Herkesi hüzne boğmuş.
12 Yaşında Kemanı Ağlatmak - Vadim Repin 09:39
12 Yaşında Kemanı Ağlatmak - Vadim Repin 100 izlenme - 2 yıl önce Dünyaca ünlü Rus keman virtüözü Vadim Repin'in 12 yaşına ait görüntüleri. 12 yaşında böyle Paganini çalabilen başka biri daha var mıdır, bilmiyorum. Yorumu size bırakıyorum. İyi seyirler.
Vadrum - Rondo Alla Turca (Bateriyi Sevmek) 02:59
Vadrum - Rondo Alla Turca (Bateriyi Sevmek) 55 izlenme - 2 yıl önce Yine sitede rastladığım videonun bir başka versiyonudur. Tüm baterist arkadaşların feyz almasını umduğum bu videoyu alkislaryayasiyorum.com ailesine hürmetlerle sunarım.
Bağlamayı Ağlatmak - Uşak 03:01
Bağlamayı Ağlatmak - Uşak 57 izlenme - 4 yıl önce Uşak ilimizin taksicileri ile yöresel sanatçı Aziz Ballıses'in muhteşem performanslarını izliyoruz efendim. Atom parçalamakla meşgul olanlar için 00:53'ten itibaren aksiyonumuz başlamaktadır.
Jürinin Sözleri Sarışın Yarışmacıyı Ağlattı 02:53
Jürinin Sözleri Sarışın Yarışmacıyı Ağlattı 56 izlenme - 5 yıl önce Jürinin sözleri sarışın yarışmacıyı ağlattı