Hoşgeldiniz!

ağlayan çocuk

Kesilen Ağacın Arkasından Ağlayan Çocuk 01:04
Kesilen Ağacın Arkasından Ağlayan Çocuk 641 izlenme - 5 ay önce Söylenişe göre her gün yanından geçerken ağacı öpüyormuş ve okuluna öyle gidiyormuş. Farklı bir çocuk, yani umarım öyledir...
Kardeşinin Kız Olacağını Öğrenip Çıldıran Çocuk 01:00
Kardeşinin Kız Olacağını Öğrenip Çıldıran Çocuk 5.430 izlenme - 5 yıl önce 2 kız kardeşten sonra 3.sünün de kız olacağını öğrenen çocuk büyük travma yaşıyor. Masadaki pastanın içi pembe ise kız mavi ise erkek olacak çocuğun cinsiyetini öğrenmek için hemen bir dilim kesen Gunnar, pastanın içinin pembe olduğunu gördüğünde adeta yıkılıyor. Zaten hâlihazırda iki kız kardeşi olan sevimli ufaklık yeni kız kardeş haberine isyan ediyor. Acı içinde ‘’yine kız, bu sefer de kız, her seferinde kız oluyor’’ diye çaresizce haykırıyor.
Trafik Polisi Soğukta Üşüyordur Diye Ağlayan Çocuk 00:37
Trafik Polisi Soğukta Üşüyordur Diye Ağlayan Çocuk 3.443 izlenme - 3 yıl önce Trafik polisi soğukta üşüyor diye ağlayan küçük bize unuttuğumuz bazı değerleri hatırlattı. Bu vatana polisine taş atan değil,soğukta kaldı diye üzülen çocuklar lazım.
Babasının Söylediği Şarkıya Ağlayan Çocuk (Arabesk İçerir) 01:50
Babasının Söylediği Şarkıya Ağlayan Çocuk (Arabesk İçerir) 3.989 izlenme - 5 yıl önce Babasının Söylediği Şarkıya Ağlayan Çocuk (Arabesk İçerir)
Beşiktaş İçin, Ağlayan Çocuk Beyaz Show'da! 03:39
Beşiktaş İçin, Ağlayan Çocuk Beyaz Show'da! 4.246 izlenme - 6 yıl önce Beyaz Show - Yiğithan - Beşiktaş
Mutluluktan Ağlayan Çocuk 01:36
Mutluluktan Ağlayan Çocuk 2.869 izlenme - 5 yıl önce Alınan hediyelere dayanamayan çocuk mutluluktan ağlamaya başlıyor. 06.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Mutluluktan Ağlayan Çocuk' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yattara Elenince Hüngür Hüngür Ağlayan Çocuk 02:17
Yattara Elenince Hüngür Hüngür Ağlayan Çocuk 1.988 izlenme - 2 yıl önce Survivor 2016'da elenen son isim İbrahim Yattara oldu. SMS oylamasında en az oyu alan Yattara elendi. Yattara Survivor'dan elendi ama onu çok seven ufaklık ağlamaktan helak oldu..
Ağlaya Ağlaya Türkü :) 00:35
Ağlaya Ağlaya Türkü :) 8.315 izlenme - 11 yıl önce
Galatasaraylı Olmak İstemeyen Fenerbahçeli Yeğen 00:59
Galatasaraylı Olmak İstemeyen Fenerbahçeli Yeğen 3.476 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçeli olan yeğeni Galatasaraylı yapmak için çok uğraştım ama olmadı, pes ettim.
Sensizim21 - Aqlayan Çocuk 00:35
Sensizim21 - Aqlayan Çocuk 8.187 izlenme - 11 yıl önce heliyam haliyam aqliyam .)
Fabrika Dumanları Üzerinde Beliren Ağlayan Çocuk Suratları 00:54
Fabrika Dumanları Üzerinde Beliren Ağlayan Çocuk Suratları 2.172 izlenme - 3 yıl önce Çin'de yaşanan hava kirliliği nedeni ile dolaylı ve doğrudan yaşanan ölümlerin sayısının 500.000 olduğu ve bunların genellikle küçük yaştaki çocukların olduğuna dikkat çekmek isteyen çevre dostu firma ilginç ama etkili bir video yayınladı. Xiao Zhu isimli firma gece karanlığında çalışan fabrikaların bacalarından çıkan dumanlarına ağlayan çocuk suratlarını yansıtarak projesine ve yaşanan olaylara dikkat çekmek istedi.
Sünnet Korkusundan Sübhaneke Okuyan Çocuk 01:29
Sünnet Korkusundan Sübhaneke Okuyan Çocuk 1.513 izlenme - 3 yıl önce Eleman gerçekten acınası durumda. Acaba sünnetten başka hangi durumlarda dua okudu ya da okudu mu?
Pepee İzlerken Ağlayan Kız Çocuğu 03:37
Pepee İzlerken Ağlayan Kız Çocuğu 1.398 izlenme - 5 yıl önce Pepee adlı çizgi filmi izlediği sırada Pepee'nin kolu yara olur ve bunu gören kız çocuğu ağlamaya başlar.
Tıklanma Rekoru Kıran Çocuk Ağlaması 00:29
Tıklanma Rekoru Kıran Çocuk Ağlaması 1.408 izlenme - 6 yıl önce Çocuk Çok tatlı ağlıyor.
Çiko 04:46
Çiko 1.368 izlenme - 10 yıl önce ağlayan çocuk çiko
Ağlayan çocuk taklidi yapan adam 00:48
Ağlayan çocuk taklidi yapan adam 712 izlenme - 5 yıl önce Bu adamın ağlayan çocuk taklidi güldürüyor
Real Madrid Gol Atınca Kendinden Geçen Çocuk 03:23
Real Madrid Gol Atınca Kendinden Geçen Çocuk 911 izlenme - 4 yıl önce Real Madrid resmi youtube sayfası bu videoyu paylaşmış. Videoda klasik bir Türk ailesinin futbol tutkusunu ve maç izleme tarzını göreceksiniz. Bir gol olsa da maç uzatmaya gitse diyen futbol aşığı ablama selamlar... İyi seyirler efendim
İçinden Ağlayan Çocuk 00:31
İçinden Ağlayan Çocuk 755 izlenme - 8 yıl önce
Ağlayan Çocuk Çiko Resminin Laneti 02:38
Ağlayan Çocuk Çiko Resminin Laneti 506 izlenme - 3 yıl önce https://www.youtube.com/channel/UCjPHdceW2aLZW1EgE23D_4w Pancar Tarlası adlı kanaldan alınmıştır. Ağlayan Çocuk, 1980'lerde İngiltere'de bir hayli gözde olan ve İtalyan ressam Bruno Amadio tarafından yapılan bir tablodur. Biz onu Avrupa Yakasında Burhan altıntop karakterinin salonunda ki çiko olarak tanıyoruz. 4 Eylül 1985 tarihli İngiliz The Sun' gazetesine konuşan bir itfaiyecinin son zamanlarda yangın çıkan evlerde çok sayıda yanmamış Ağlayan Çocuk tablosu bulduklarını söylediği iddia edildi. Ayrıca, hiçbir itfaiye görevlisinin bu tabloları kendi evlerine sokmak dahi istemedikleri söylendi. The Sun ve diğer gazeteler bu konuyla ilgili haberlerini ilerleyen aylarda da sürdürdüler. Eylül 1985 tarihinde, İngiliz gazetesi “The Sun” da bir haber yayınlanır. Bir çiftinin Güney Yorkshire’daki evleri yanmıştır. İtfayecilerden biri gazeteye bir açıklama yaparak enkaza dönen evde hasar görmemiş bir Ağlayan Çocuk tablosu bulduklarını bildirir Tüm halk bu olaydan sonra evdeki ağlayan çocuk resimlerini yok etmeye başladılar. Evde ağlayan çocuk resimi var ise o eve lanetli olarak bakılmaya başlandı. Tüm bu olaylardan sonra The Sun gazetesinin editörü Kelvin mak kaynz, halka şu çağrıda bulunur. “Evinizde asılı Ağlayan Çocuk resmi hakkında endişeleriniz varsa, hemen bize gönderin, biz sizin için onu yok edelim !” Ve böylece 1985 yılının Cadılar Bayramı günü, The Sun gazetesi, lanetli olarak kabul ettiği Ağlayan Çocuk resimlerinin yakılması için büyük bir gösteri düzenler. Yaklaşık 2.500 adet Ağlayan Çocuk kopyası yok edilir. Bu arada korku filmleriyle denk çeşitli senaryolar da üretilmiştir : – Ressam, tablolardaki çocukları kaçırıyor, resimlerinin gerçekçi olması için onlara eziyet ediyor ve en korkmuş hallerini resmediyordu. – Mavi gözlü sevimli çocuk, Çiko, portresi yapıldıktan kısa bir süre sonra yetimhanede çıkan bir yangında hayatını kaybetmiş, bu yangın yüzünden yetim çocuğun ruhu Amadio’nun tablosuna hapsolmuş ve huzura erememişti. İşte bu yüzden hapsolduğu tablodan kurtulmak ve huzura ulaşmak için bulunduğu evleri yakıyordu. Lanetten kurtulmak için de teoriler üretilmişti. Örneğin, Ağlayan Çocuk ve Ağlayan Kız resimlerini birlikte yan yana duvarlarına asanlar felaketlerden kurtuldukları gibi iyi şansa da sahip olacaklardı. Pancar Tarlası Sunar. Videolarımızın devamı için Abone olmayı unutmayınız.
Yaşına Giremediği İçin Ağlayan Çocuk 00:40
Yaşına Giremediği İçin Ağlayan Çocuk 22 izlenme - 2 ay önce "Ben niye böyleyim ya? Onlar yaşına giriyor ben hiç giremiyorum" diyerek ağlayan çocuğu izliyoruz efendim...
Tekneci Kaan Rap Versiyon - Anlayamazsınız 03:27
Tekneci Kaan Rap Versiyon - Anlayamazsınız 251 izlenme - 3 yıl önce İncisözlük yazarı hashin erkek malum çocuk için "Teknem Güzel, Motoru Bi Başka" adlı bir şarkı yapmış. Ellerine sağlık.
Fethullah Gülen'i Dinlerken Ağlayan Çocuk 00:40
Fethullah Gülen'i Dinlerken Ağlayan Çocuk 123 izlenme - 2 yıl önce Fethullah Gülen her zamanki gibi soyadıyla tezat bir şekilde ağlayarak bir şeyler anlatıyor. Herkes gibi küçük bir çocuk da anlatıyor. Ama çocuk vip almış olaya çok yakın. Hoca neye kızmış, neden herkes ağlıyor anlamadım ama ilginç geldi video paylaşayım dedim.
O Ağlayan Çocuk Benim 03:52
O Ağlayan Çocuk Benim 548 izlenme - 9 yıl önce
Çocukla Kazadan Sonra 00:26
Çocukla Kazadan Sonra 124 izlenme - 4 yıl önce Çocukla Kazadan Sonra
Ağlayan Çocuk Taklidi 00:47
Ağlayan Çocuk Taklidi 179 izlenme - 5 yıl önce Ağlayan Çocuk Taklidi
Trafik Polisi Soğukta Üşüyordur Diye Ağlayan Çocuk 00:38
Trafik Polisi Soğukta Üşüyordur Diye Ağlayan Çocuk 99 izlenme - 3 yıl önce Böyle analar böyle babalar olduğu sürece bu vatan için böyle evlatlar yetiştirildiği sürece, bu vatan asla bölünmez.
Hav Hav 00:27
Hav Hav 124 izlenme - 6 yıl önce ağlayan çocuk
Ağlayan Çocuk 02:04
Ağlayan Çocuk 102 izlenme - 6 yıl önce ağlayan çocuk
Ağlayan Çocuk Tablosunun Gizemi 03:33
Ağlayan Çocuk Tablosunun Gizemi 10 izlenme - 4 ay önce 1980'li yıllarda Türkiye'de çok sayıda minibüs ve otobüsün camını, dükkan, lokanta ve evin duvarını süsleyen "Ağlayan Çocuk" resmi, son 30 yılda şehir efsanesine dönüştü. Dünya çapında milyonlarca satan gözleri yaşlı masum erkek çocuğu baştan çok sevilmesine karşın, İngiliz boyalı basınının kurnazlığına kurban giderek "uğursuz"" ve "lanetli" damgası yedi. Binlercesi imha edildi, girdiği her eve yangınları, ölümleri ve hastalıkları beraberinde getirdiği iddia edildi. Resmin Türkiye’ye Fethullah Gülen’in takma adla yazdığı "Bu ağlamayı dindirmek için yavru" başlıklı yazı ile geldiği söyleniyor. 1 Şubat 1979’da bu yazının yayınlandığı “Sızıntı” dergisinin ilk sayısına kapak olan “Ağlayan Çocuk” tablosu böylece popüler Türk zevkinin simgelerinden biri haline geldi. 70 ve 80’li yıllarda Avustralya’da da çok satıldı. Hiçbir sanatsal değeri olmayan ve kitlesel tüketim için seri halde imal edilen ucuz tablolardan biri olan “Ağlayan Çocuk”, İtalyan ressam Bruno Amadio’nun (1911-1981) imzasını taşıyor. Sağlığında Venedik’teki turistlere resim satarak geçinen Amadio’nun bilinen 27 tablosu bulunuyor. 1950’lerden itibaren tüm dünyayı dolaşmaya başlayan resmin yüzlerce farklı versiyonu üretildi. Aslında ela gözlü ve kumral olan çocuk sarışın, mavi gözlü oldu. Ceketinin modeli defalarca değişti, yamalı, yırtık pırtık, fularlı, oldukça şık vs. Cinsiyet değiştirdi, kız oldu. Yaşı küçültüldü veya büyütüldü. Her ülkeye, her talebe, her zevke uysun diye birçok evrimden geçti. Değişmeyen tek şey, gözyaşları ve insanın içini parçalayan acıklı bakışlarıydı.
Ağlayan Çocuk ağlayan kuş 01:11
Ağlayan Çocuk ağlayan kuş 198 izlenme - 5 yıl önce Bu kuşun yaptıklarını görenler gözlerine inanamadı. Omzuna konduğu küçük çocuk ağlayınca kendisi de ağlamaya başlayan kuşun görüntüleri internette izlenme rekorlarına koşuyor...