Hoşgeldiniz!

ağrı kesici

Spiral nasıl takılır? 03:45
Spiral nasıl takılır? 8.135 izlenme - 1 yıl önce Spiral, kadın hastalıkları muayenesi yapılırken rahatlıkla takılabilir. Kişilere spiral uygulamasından bir saat kadar önce kuvvetli bir ağrı kesici almaları önerilir. İşlemin steril bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Spiral, rahim içi derinliğine göre ayarlanır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Antibiyotik Yazmayan Doktoru Dövmek 02:10
Antibiyotik Yazmayan Doktoru Dövmek 722 izlenme - 2 yıl önce İki üç gün önce yaşlı uzaktan bir akrabamla (uzaktan kumanda gibi oldu) birlikte hastaneye gittim. Kadın şuram ağrıyo şura işte felan diye tutturdu. Doktor testleri yaptı, baktı baktı ''bir şeyin yok teyzeciğim, serum geçirir birazdan'' dedi. Kadın tutturdu ''ben biliyom safra kesemde sorun var, bari bi ağrı kesici yap'' diye. Ben utandım onun adına. Doktor gerek yok dedikçe inat etti. Doktor da inat etti yapmadı. Bu olay başıma geldikçe habere çok şaşırmadım açıkçası.
Diş Ağrısı Olunca Ne Yapılır 01:24
Diş Ağrısı Olunca Ne Yapılır 720 izlenme - 2 yıl önce Diş Hekimi Esra Okçabol
Galatasaraylı Futbolculardan Türk Böbrek Vakfı'na destek 00:45
Galatasaraylı Futbolculardan Türk Böbrek Vakfı'na destek 191 izlenme - 2 yıl önce Türk Böbrek Vakfı Ağrı Kesici Kamu Spotu Galatasaraylı oyunculardan Türk Böbrek Vakfı'na destek Burak Yılmaz, Emre Çolak, Tarık Çamdal ve Eray İşcan, "Bilinçsiz ağrı kesici kullanımı"na dikkat çekmek üzere hazırlanan kampanyada yer aldılar Türk Böbrek Vakfı, 2015 Dünya Böbrek Günü'nde Türkiye için temasını "Bilinçsiz ağrı kesici kullanımı" olarak belirledi. Galatasaraylı futbolculardan Burak Yılmaz, Emre Çolak, Tarık Çamdal ve Eray İşcan da, bu kapsamda "Bilinçsiz ağrı kesici kullanımına" dikkat çekmek üzere Türk Böbrek Vakfı tarafından hazırlanan kampanyada yer alarak destek verdi. Futbolcular, "Bilinçsiz ağrı kesici kullanmayı kesin", "Böbreklerini Tüketmeyin" yazılı afişlerde yer aldılar.
Doğal ağrı kesiciler nelerdir - Sağlıklı Mutlu Huzurlu 01:50
Doğal ağrı kesiciler nelerdir - Sağlıklı Mutlu Huzurlu 20 izlenme - 5 ay önce Sunuculuğunu Nilüfer Bereket'in yaptığı, hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan program, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayatın formüllerini ekrana getiriyor. Alanında uzman kişilerle hem modern tıbbın gerekleri hem de doğal tedavi yöntemleri ile sağlık sorunlarına çözüm önerileri izleyicilere aktarılıyor. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile ruh sağlığımızın iyi olması için neler yapmak gerektiği, dini ve manevi konularda merak edilen konular konuşuluyor. Cuma günleri ise hastalıklardan kurtulmanın formüllerini veren Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu programa konuk oluyor. Hem beden sağlığı için gerekli tıbbi tedavi yöntemlerinin hem de ruh sağlığı için gerekli manevi gücün nasıl elde edileceği konusunda çözüm önerilerinin sunulduğu "Sağlıklı Mutlu Huzurlu"
 Ağrı kesici yerine başka hap veren komşu 00:06
Ağrı kesici yerine başka hap veren komşu 55 izlenme - 3 yıl önce Ağrı kesici yerine başka hap veren komşu
Ağrı kesici haplar evcil hayvanlar için zararlı mı? 00:47
Ağrı kesici haplar evcil hayvanlar için zararlı mı? 15 izlenme - 1 yıl önce Veteriner hekimin tavsiyeleri dışındaki ağrı kesici haplar, evcil hayvanların sağlığında ciddi problemlere yol açar. Ağrı kesicinin türü ve dozu büyük önem taşır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Antibiyotik Yazmayan Doktoru Dövmek 02:10
Antibiyotik Yazmayan Doktoru Dövmek 17 izlenme - 2 yıl önce İki üç gün önce yaşlı uzaktan bir akrabamla (uzaktan kumanda gibi oldu) birlikte hastaneye gittim. Kadın şuram ağrıyo şura işte felan diye tutturdu. Doktor testleri yaptı, baktı baktı ''bir şeyin yok teyzeciğim, serum geçirir birazdan'' dedi. Kadın tutturdu ''ben biliyom safra kesemde sorun var, bari bi ağrı kesici yap'' diye. Ben utandım onun adına. Doktor gerek yok dedikçe inat etti. Doktor da inat etti yapmadı.
Nöralterapi tedavisi hastanın kullandığı diğer ilaçlarla etkileşir mi? 01:10
Nöralterapi tedavisi hastanın kullandığı diğer ilaçlarla etkileşir mi? 11 izlenme - 1 yıl önce Nöralterapi uygulanacak olan hastalar kan sulandırıcı ilaç kullanıyorsa bu ilaca 5 gün ara verilir ve tedavi o şekilde uygulanır. Bunun yanında hasta ağır ağrı kesiciler alıyorsa kullanılan maddelerle olumsuz etkileşimler olabilir.
Hayvanlara ağrı kesici verilir mi? 01:15
Hayvanlara ağrı kesici verilir mi? 5 izlenme - 1 yıl önce Hayvanlara gerektiği durumlarda ağrı kesici vermek gerekir. Ancak bu ağrı kesicinin türünü bilinçli bir şekilde belirlemek büyük önem taşır. Hayvanlarda bilinçsiz ağrı kesici kullanımı ölüm dahil olmak üzere pek çok olumsuz durumla sonuçlanabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."