Hoşgeldiniz!

ağrılar

gülmekten yarılacaksınız bağırsağı bozuk savaşçı 02:13
gülmekten yarılacaksınız bağırsağı bozuk savaşçı 5.211 izlenme - 8 yıl önce gülmekten karnınıza ağrılar girecek yerlerde sürüneceksiniz :) izlerken çok keyif aldım umarım sizd beğenirsiniz . izlesene.com ABONEM OLMAYI UNUTMAYIN
Feryadi Maksut Koca - Çektiğim Ağrılar 06:52
Feryadi Maksut Koca - Çektiğim Ağrılar 1.830 izlenme - 6 yıl önce
Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde manuel tedavi nasıl uygulanır? 01:23
Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde manuel tedavi nasıl uygulanır? 700 izlenme - 3 yıl önce Manuel tedavi kuyruk sokumu ağrılarında en iyi makat yoluyla uygulanır. Herhangi bir sakıncası yoktur. Bir veya iki dakika sürer. Birkaç hafta bu tedaviyi uygulamak gerekebilir.
Bel,boyun,sırt,diz ve eklem ağrıları nasıl tedavi edilir? 03:37
Bel,boyun,sırt,diz ve eklem ağrıları nasıl tedavi edilir? 324 izlenme - 4 yıl önce Bel,boyun,sırt,diz ve eklem ağrıları nasıl tedavi edilir?
Sırt Ağrısına Hangi Masajlar İyi Gelir? 01:25
Sırt Ağrısına Hangi Masajlar İyi Gelir? 519 izlenme - 3 yıl önce Sırt ağrısı için en ideal masaj klasik masaj. Sırt ağrısını gidermek için sadece sırt bölgesini değil de bütün vücudu ele alan masajlar çok daha etkili olur. Derin doku masajı, sıcak taş terapisi, refleksoloji sırt ağrılarına iyi gelen uygulamalar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ayak ve Bacak Ağrıları Deformiteleri 03:05
Ayak ve Bacak Ağrıları Deformiteleri 118 izlenme - 11 ay önce Ne zordur, o, bütün yükümüzü taşıyan, ayaklarımızın ağrıması. Sabah kalktığımızda, yere basınca tabanlardaki, ayaklardaki acılar... Topuk dikeni... Topuk dikeni herkeste olabilir. Yumuşak bir terlik giyersiniz hallolur. Bazen de direnir. Topuk dikeni aslında, sebebinin araştırılması gerekli bir rahatsızlıktır. Bazen altında romatizma yatar, bazen de giydiğiniz kötü ayakkabılar ve bazen de sebebi belli değildir. Topuk dikeni, birkaç adım atınca başlangıçta çok acıyan, sonra biraz ısınan, ayakta çok durunca acısı tekrar artan tipte ağrılarla kendini gösterir. Bir ilaç, oraya yapılan bir iğne, fizik tedavi ya da o bölgeye uygulanan germe ve masaj gibi işlemlerle topuk dikeni ağrısını halleder. Bazen de böbrek taşı kırma ESWT uygulaması yapılarak da topuk dikeni ağrıları giderilir. Ama ağrıların başka sebepleri de olabilir. Örneğin hanımların çok üzüldüğü, baş parmağın içeri doğru girerek ikinci parmağın üzerine bastığı şekil bozuklukları olabilir. Hanımlar güzellik uğruna, o topukluları giydikçe, parmaklardaki bu sorunlar da ortaya çıkmaya devam eder. Bu nedenle biz doktorlar da bu sorunları düzeltmeye devem edeceğiz. Bunun tedavisi için de tabanlıklar, özellikle egzersizler gibi birkaç yöntem mevcuttur. Ayak ağrılarının sebepleri çok fazladır. Düz tabanlık, pençe ayak da bunlardandır. Kendisini, hiçbir şekilde ayak ağrısı olarak göstermeyen bu rahatsızlıklar, diz ağrısıyla, bel ağrısıyla hatta bazen boyun ağrısıyla kendisini gösterir. Her iki ayağın simetrik basmaması nedeniyle oluşan bel ağrıları oluştuğu gibi, diz ağrılarının da en büyük sebebi ayaklardan kaynaklanır. İyi bir muayene, iyi bir destek, iyi bir düzenleme, bütün yükümüzü taşıyan ayaklarımızın bu sıkıntıları çekmesinin önüne geçebilir. Endişelenmeyin. Ama size tabanlık verildiyse, o özel tabanlığı lütfen takın, egzersiz dendiyse yapın, verilen tedaviyi uygulayın! Ama korkmayın, diz ve bel ağrılarının da altında bir çok kere ayaktaki şekil bozuklukları yatar. Rahat yürüyebildiğiniz günler diliyorum...
Kuyruk sokumu ağrıları nasıl tedavi edilir? 03:04
Kuyruk sokumu ağrıları nasıl tedavi edilir? 326 izlenme - 3 yıl önce Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisi hastanın yaşına ve hastalığın ortaya çıkış sebebine göre değişebiliyor. Eğer bir kırık veya çıkık varsa hastaya makattan müdahale edilerek kuyruk sokumuna tedavi yapılıyor. İlk seansta hasta tedaviye cevap veriyorsa bu tedavinin uygulanmasına devam edilebilir. Tedaviden bir fayda alınamıyorsa görüntüleme yöntemi kullanılarak enjeksiyon tedavisi uygulanabilir. Son tedavi yöntemi ise kuyruk sokumunu çıkarmaktır.
Kuyruk sokumu ağrılarının nedenleri nelerdir? 05:52
Kuyruk sokumu ağrılarının nedenleri nelerdir? 137 izlenme - 3 yıl önce Kuyruk sokumu ağrısının en temel nedenleri düşmeler ve çarpmalardır.
Boyun Fıtığı Nasıl Bir Rahatsızlıktır? 01:23
Boyun Fıtığı Nasıl Bir Rahatsızlıktır? 132 izlenme - 3 yıl önce Boyun omurlarındaki kıkırdakların sinire batması sonucu oluşan boyun fıtığı şiddetli kol ağrılarına neden olur. Bu ağrı ense kökünden başlar, kürek kemiği üzerinden kola yayılır. Boyun fıtığı, bel fıtığı gibi hemen hemen herkeste rastlanan bir rahatsızlık. Boyun fıtığında ağrının yanı sıra kolda hissizlik, güçsüzlük görülebilir. İlerleyen vakalarda gövdeyle ve ayakla ilgili sıkıntılar da doğabilir.
Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde enjeksiyon yöntemi nasıl uygulanır? 01:48
Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde enjeksiyon yöntemi nasıl uygulanır? 104 izlenme - 3 yıl önce Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde enjeksiyon yöntemi, hasta çocuk ve çok zayıfsa ağrının olduğu nokta tespit edildikten sonra muayene odasında yapılabilir. Hastada çıkık veya bir başka özel durum varsa görüntüleme yöntemi kullanılır.
Bel ağrılarını azaltmak için nasıl egzersiz yapmak gerekir? 02:23
Bel ağrılarını azaltmak için nasıl egzersiz yapmak gerekir? 77 izlenme - 2 yıl önce Bel problemi çoğu kişi tarafından karşılaşılan bir rahatsızlıktır. Bel problemlerinden korunmak için yerden bir şey alırken dizler bükülmeli ve eşya taşınırken ağırlıklar iki kola eşit olarak dağıtılmalı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Klasik Masaj Hangi Rahatsızlıklara İyi Gelir? 01:25
Klasik Masaj Hangi Rahatsızlıklara İyi Gelir? 70 izlenme - 3 yıl önce Klasik masaj kas, kemik ve eklemlerde meydana gelen ağrılara, kasılmalara karşı etkili, rahatlatıcı ve dinlendirici bir masajdır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Acupeds Detoks Pedleri İle Toksinlerden Arının ! 00:59
Acupeds Detoks Pedleri İle Toksinlerden Arının ! 133 izlenme - 7 yıl önce acupeds ile sağlıklı yaşama merhaba ! ayak tabanınıza yapıştırılan pedler içeriğinde bulunan bitki ve mineraller sayesinde siz uyurken vücudunuzda biriken toksinleri çeker. ayrıca vücudunuzda ağrı hissettiğiniz bölgelere uygulandığında ağrılarınızı giderir. stres uykusuzlukdepresyon ve halsizlik gibi sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlar. vücut tarafından emilmez ve hiç bir yan etkisi yoktur !www.acupedsdetoks.com
Günlük Yaşam Ağrıları Ne Kadar Etkiliyor? 00:38
Günlük Yaşam Ağrıları Ne Kadar Etkiliyor? 2 izlenme - 1 ay önce Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel programında "Ağrısız yaşam mümkün mü?" sorusuna yanıt arandı. Programın konuklarından Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Taşkın Duman, "Bize ağrı şikayetiyle bir hasta geldiğinde hemen hastanın ağrısına odaklanmayız. İlk önce o hastanın yaşamına bakarız. O hasta bize ağrı derken neyi ifade etmek istiyor. Çünkü insanların günlük yaşamlarında kullandıkları ağrı kavramı da farklı şeyleri ifade eder" dedi.
Maksut Koca (Feryadi) - Çektiğim Ağrılar 06:52
Maksut Koca (Feryadi) - Çektiğim Ağrılar 6 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Seher Rüzgarı Gibi Çıkış Tarihi: 02.06.2000 Türk Halk Müziği Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik