Hoşgeldiniz!

Ağrılar Videoları İzle

Bacaklarımın Son Durumu | Canan Kurban 04:33
Bacaklarımın Son Durumu | Canan Kurban 72 izlenme - 3 hafta önce Bacaklarımın ve ağrılarımın ne durumda olduğunu bu videomda anlatıyorum. KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN: https://goo.gl/HkgRUC Beni takip edin: Instagram: @thecanok Snapchat: thecanok BACAKLARIMA NE OLDU? : https://goo.gl/jXWRq6 Music: http://www.bensound.com/ Su Bardağı ölçüm: 250 ml 1 çay kaşığı vanilya özütü 1 paket vaniline eşdeğer
gülmekten yarılacaksınız bağırsağı bozuk savaşçı 02:13
gülmekten yarılacaksınız bağırsağı bozuk savaşçı 5.208 izlenme - 7 yıl önce gülmekten karnınıza ağrılar girecek yerlerde sürüneceksiniz :) izlerken çok keyif aldım umarım sizd beğenirsiniz . izlesene.com ABONEM OLMAYI UNUTMAYIN
Feryadi Maksut Koca - Çektiğim Ağrılar 06:52
Feryadi Maksut Koca - Çektiğim Ağrılar 1.816 izlenme - 5 yıl önce
Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde manuel tedavi nasıl uygulanır? 01:23
Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde manuel tedavi nasıl uygulanır? 462 izlenme - 2 yıl önce Manuel tedavi kuyruk sokumu ağrılarında en iyi makat yoluyla uygulanır. Herhangi bir sakıncası yoktur. Bir veya iki dakika sürer. Birkaç hafta bu tedaviyi uygulamak gerekebilir.
Bel,boyun,sırt,diz ve eklem ağrıları nasıl tedavi edilir? 03:37
Bel,boyun,sırt,diz ve eklem ağrıları nasıl tedavi edilir? 304 izlenme - 4 yıl önce Bel,boyun,sırt,diz ve eklem ağrıları nasıl tedavi edilir?
Sırt Ağrısına Hangi Masajlar İyi Gelir? 01:25
Sırt Ağrısına Hangi Masajlar İyi Gelir? 348 izlenme - 2 yıl önce Sırt ağrısı için en ideal masaj klasik masaj. Sırt ağrısını gidermek için sadece sırt bölgesini değil de bütün vücudu ele alan masajlar çok daha etkili olur. Derin doku masajı, sıcak taş terapisi, refleksoloji sırt ağrılarına iyi gelen uygulamalar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kuyruk sokumu ağrıları nasıl tedavi edilir? 03:04
Kuyruk sokumu ağrıları nasıl tedavi edilir? 214 izlenme - 2 yıl önce Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisi hastanın yaşına ve hastalığın ortaya çıkış sebebine göre değişebiliyor. Eğer bir kırık veya çıkık varsa hastaya makattan müdahale edilerek kuyruk sokumuna tedavi yapılıyor. İlk seansta hasta tedaviye cevap veriyorsa bu tedavinin uygulanmasına devam edilebilir. Tedaviden bir fayda alınamıyorsa görüntüleme yöntemi kullanılarak enjeksiyon tedavisi uygulanabilir. Son tedavi yöntemi ise kuyruk sokumunu çıkarmaktır.
Boyun Fıtığı Nasıl Bir Rahatsızlıktır? 01:23
Boyun Fıtığı Nasıl Bir Rahatsızlıktır? 130 izlenme - 2 yıl önce Boyun omurlarındaki kıkırdakların sinire batması sonucu oluşan boyun fıtığı şiddetli kol ağrılarına neden olur. Bu ağrı ense kökünden başlar, kürek kemiği üzerinden kola yayılır. Boyun fıtığı, bel fıtığı gibi hemen hemen herkeste rastlanan bir rahatsızlık. Boyun fıtığında ağrının yanı sıra kolda hissizlik, güçsüzlük görülebilir. İlerleyen vakalarda gövdeyle ve ayakla ilgili sıkıntılar da doğabilir.
Kuyruk sokumu ağrılarının nedenleri nelerdir? 05:52
Kuyruk sokumu ağrılarının nedenleri nelerdir? 93 izlenme - 2 yıl önce Kuyruk sokumu ağrısının en temel nedenleri düşmeler ve çarpmalardır.
Bel ağrılarını azaltmak için nasıl egzersiz yapmak gerekir? 02:23
Bel ağrılarını azaltmak için nasıl egzersiz yapmak gerekir? 63 izlenme - 1 yıl önce Bel problemi çoğu kişi tarafından karşılaşılan bir rahatsızlıktır. Bel problemlerinden korunmak için yerden bir şey alırken dizler bükülmeli ve eşya taşınırken ağırlıklar iki kola eşit olarak dağıtılmalı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde enjeksiyon yöntemi nasıl uygulanır? 01:48
Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde enjeksiyon yöntemi nasıl uygulanır? 80 izlenme - 2 yıl önce Kuyruk sokumu ağrılarının tedavisinde enjeksiyon yöntemi, hasta çocuk ve çok zayıfsa ağrının olduğu nokta tespit edildikten sonra muayene odasında yapılabilir. Hastada çıkık veya bir başka özel durum varsa görüntüleme yöntemi kullanılır.
Klasik Masaj Hangi Rahatsızlıklara İyi Gelir? 01:25
Klasik Masaj Hangi Rahatsızlıklara İyi Gelir? 69 izlenme - 2 yıl önce Klasik masaj kas, kemik ve eklemlerde meydana gelen ağrılara, kasılmalara karşı etkili, rahatlatıcı ve dinlendirici bir masajdır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ayak ve Bacak Ağrıları Deformiteleri 03:05
Ayak ve Bacak Ağrıları Deformiteleri 6 izlenme - 3 ay önce Ne zordur, o, bütün yükümüzü taşıyan, ayaklarımızın ağrıması. Sabah kalktığımızda, yere basınca tabanlardaki, ayaklardaki acılar... Topuk dikeni... Topuk dikeni herkeste olabilir. Yumuşak bir terlik giyersiniz hallolur. Bazen de direnir. Topuk dikeni aslında, sebebinin araştırılması gerekli bir rahatsızlıktır. Bazen altında romatizma yatar, bazen de giydiğiniz kötü ayakkabılar ve bazen de sebebi belli değildir. Topuk dikeni, birkaç adım atınca başlangıçta çok acıyan, sonra biraz ısınan, ayakta çok durunca acısı tekrar artan tipte ağrılarla kendini gösterir. Bir ilaç, oraya yapılan bir iğne, fizik tedavi ya da o bölgeye uygulanan germe ve masaj gibi işlemlerle topuk dikeni ağrısını halleder. Bazen de böbrek taşı kırma ESWT uygulaması yapılarak da topuk dikeni ağrıları giderilir. Ama ağrıların başka sebepleri de olabilir. Örneğin hanımların çok üzüldüğü, baş parmağın içeri doğru girerek ikinci parmağın üzerine bastığı şekil bozuklukları olabilir. Hanımlar güzellik uğruna, o topukluları giydikçe, parmaklardaki bu sorunlar da ortaya çıkmaya devam eder. Bu nedenle biz doktorlar da bu sorunları düzeltmeye devem edeceğiz. Bunun tedavisi için de tabanlıklar, özellikle egzersizler gibi birkaç yöntem mevcuttur. Ayak ağrılarının sebepleri çok fazladır. Düz tabanlık, pençe ayak da bunlardandır. Kendisini, hiçbir şekilde ayak ağrısı olarak göstermeyen bu rahatsızlıklar, diz ağrısıyla, bel ağrısıyla hatta bazen boyun ağrısıyla kendisini gösterir. Her iki ayağın simetrik basmaması nedeniyle oluşan bel ağrıları oluştuğu gibi, diz ağrılarının da en büyük sebebi ayaklardan kaynaklanır. İyi bir muayene, iyi bir destek, iyi bir düzenleme, bütün yükümüzü taşıyan ayaklarımızın bu sıkıntıları çekmesinin önüne geçebilir. Endişelenmeyin. Ama size tabanlık verildiyse, o özel tabanlığı lütfen takın, egzersiz dendiyse yapın, verilen tedaviyi uygulayın! Ama korkmayın, diz ve bel ağrılarının da altında bir çok kere ayaktaki şekil bozuklukları yatar. Rahat yürüyebildiğiniz günler diliyorum...
Çampisaj Hangi Rahatsızlıklara İyi Gelir? 01:37
Çampisaj Hangi Rahatsızlıklara İyi Gelir? 46 izlenme - 2 yıl önce Çampisaj yoğun stresten ya da duruş bozukluklarından kaynaklanan ağrıların iyileştirilmesinde etkilidir. Son derece dinlendirici bir masajdır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bel ve boyun ağrılarında mezoterapi nasıl uygulanır? 01:10
Bel ve boyun ağrılarında mezoterapi nasıl uygulanır? 47 izlenme - 2 yıl önce Bel ve boyun ağrılarında mezoterapi akupunktur noktalarına çok düşük dozda ilaç karışımı olarak uygulanabilir. Bu ilaç karışımında antienflamatuar, ağrı kesici, ödem giderici ve az miktarda lokal anestezi bulunur.
Acupeds Detoks Pedleri İle Toksinlerden Arının ! 00:59
Acupeds Detoks Pedleri İle Toksinlerden Arının ! 129 izlenme - 7 yıl önce acupeds ile sağlıklı yaşama merhaba ! ayak tabanınıza yapıştırılan pedler içeriğinde bulunan bitki ve mineraller sayesinde siz uyurken vücudunuzda biriken toksinleri çeker. ayrıca vücudunuzda ağrı hissettiğiniz bölgelere uygulandığında ağrılarınızı giderir. stres uykusuzlukdepresyon ve halsizlik gibi sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlar. vücut tarafından emilmez ve hiç bir yan etkisi yoktur !www.acupedsdetoks.com
Proloterapi Ne Tür Dirsek Ve Bilek Ağrılarının Tedavisinde Etkilidir? 00:58
Proloterapi Ne Tür Dirsek Ve Bilek Ağrılarının Tedavisinde Etkilidir? 40 izlenme - 2 yıl önce Proloterapi ile tedavi edilebilen dirsek rahatsızlıkları arasında tenisçi ve golfçu dirseği rahatsızlıkları vardır. El kemiklerinde oluşan Avasküler Nekroz ve ayak bileklerinde sık burkulmadan meydana gelen kemik zafiyetleri de Proloterapi ile giderilebilir.
Hamilelerde kuyruk sokumu ağrıları nasıl tedavi edilir? 02:08
Hamilelerde kuyruk sokumu ağrıları nasıl tedavi edilir? 39 izlenme - 2 yıl önce Hamilelerde kuyruk sokumu hastalıklarına oldukça sık rastlanır. Bu hastalığın en kolay tedavisi manuel tedavidir fakat öncesinde hastanın simide oturması, yan yatması ve kuyruk sokumuna ağır vermemesi gibi durumlar önerilebilir.
Gribin belirtileri nelerdir? 00:34
Gribin belirtileri nelerdir? 25 izlenme - 1 yıl önce Gribin belirtileri olarak halsizlik, öksürük, burun akıntısı, boğaz ağrısı, kuru öksürük, geniz akıntısı, iştahsızlık, eklem ağrıları ve burun tıkanıkları sayılabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Migren Hastaları Nelere Dikkat Etmeli? 01:49
Migren Hastaları Nelere Dikkat Etmeli? 36 izlenme - 2 yıl önce Migren hastalarının dikkat etmesi gerekenler arasında öncelikle tetikleyici faktörlerden uzak durmak gelir, bunu için her migren hastasının kendi ağrılarını ve ataklarını tanıması ve tetikleyici faktörlere maruz kalmayı minimuma indirmesi gerekir.
Spiral yönteminin avantajları nelerdir? 01:11
Spiral yönteminin avantajları nelerdir? 32 izlenme - 2 yıl önce Spiral yöntemi, tek bir uygulamayla beş sene boyunca doğum kontrol imkanı sağlar. Karın içi ağrıları azaltır. Spiral kullanan kişi, kontrollerini aksatmazsa sorun yaşamaz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Proloterapi Ne Tür Kalça Ve Diz Ağrılarının Tedavisinde Etkilidir? 00:59
Proloterapi Ne Tür Kalça Ve Diz Ağrılarının Tedavisinde Etkilidir? 30 izlenme - 2 yıl önce Proloterapi kalçadaki bağların zayıflamasından dolayı meydana gelen Avasküler Nekroz ve benzeri hastalıkların tedavisinde, dizde ise, menüsküs parçalanması ve çapraz bağ kopmalarında etkilidir.
Boyun ağrılarını azaltmak için nasıl egzersiz yapmak gerekir? 01:55
Boyun ağrılarını azaltmak için nasıl egzersiz yapmak gerekir? 21 izlenme - 1 yıl önce Boyun ağrıları masa başında çalışan kişilerde daha çok görülür. Öne eğilmekten, bilgisayar kullanmaktan kaynaklanır. Uzun yürüyüşlerde farklı ve dengesiz güçlenme sonucunda da ortaya çıkabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Proloterapi Hangi Hastalıkların Tedavisinde Kullanılır? 01:04
Proloterapi Hangi Hastalıkların Tedavisinde Kullanılır? 26 izlenme - 2 yıl önce Proloterapi baş bölgesindeki çene, baş ve boyun ağrılarının tedavisinde uygulanabilir. Bununla beraber birçok omuz, sırt, kalça, el ve ayak bileği, diz ve dirsek rahatsızlıklarının da giderilmesinde etkili olarak kullanılır.
Çampisaj nedir? 02:08
Çampisaj nedir? 22 izlenme - 2 yıl önce Çampisaj aromatik yağlarla uygulanan Hint baş masajıdır. Ayurveda felsefesinden beslenir. Enerji noktaları olarak bilinen marmaları hedef alır. Çampisaj sırt, dekolte, boyun, saç derisi, saç ve yüz bölgelerine yapılır. Gerginlikten gelen ağrılara karşı çok etkili bir yöntemdir. Saç sağlığı açısından da faydalı bir masajdır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sıcak taş terapisi hangi rahatsızlıklara iyi gelir? 01:15
Sıcak taş terapisi hangi rahatsızlıklara iyi gelir? 22 izlenme - 2 yıl önce Sıcak taş terapisi uzun süren kas, kemik ve eklem ağrılarına iyi gelir. Vücutta stresten ve duruş bozukluklarından kaynaklanan gerginliklerinin giderilmesine yardımcı olur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Türkiye'de doğum kontrol hapı kullanımı diğer ülkelere gore neden daha düşük? 01:36
Türkiye'de doğum kontrol hapı kullanımı diğer ülkelere gore neden daha düşük? 27 izlenme - 2 yıl önce Doğum kontrol hapları çağdaş ülkelerde çok yaygın olarak kullanılıyor. Ancak çeşitli yanlış inanışlar nedeniyle ülkemizde ise bu oran çok düşük. Doğum kontrol haplarının koruyucu etkisinin dışında pek çok faydası var. Doğum kontrol hapları pelvik ağrıların ve adet sancılarının giderilmesinde tedavi amaçlı kullanılır. Kanama gününü ve kanama miktarını azaltarak kansızlıktan korur. Doğum kontrol haplarının kansere yol açtığına dair yanlış inanışlar var. Tersine doğum kontrol hapları endometrium kanseri de denilen rahim kanseri ve yumurtalık kanseri riskini azaltır. Bunun dışında cinsel yolla bulaşan hastalıkların veya pelvik enflamatuar hastalık denilen tüp ve yumurtalık iltihaplanmalarının tedavisinde de etkilidir. Bütün bu etkiler göz önünde bulundurulduğunda doğum kontrol hapları kadın sağlığı açısından pek çok fayda sağlar. Doğum kontrol haplarının uzun süre kullanıldığında kısırlığa ve meme kanserine yol açtığına dair yanlış bir inanış olsa da haplar kısırlığa yol açmaz. Uzun süreli kullanımlarda dikkatli davranıldığı takdirde meme kanseri açısından da risk oluşturmaz.
Migren Atağı Nasıl Gerçekleşir? 01:54
Migren Atağı Nasıl Gerçekleşir? 16 izlenme - 2 yıl önce Migren ataklarında ağrının gelişi hissedilebileceği gibi birden birdenbire ve hızlanarak kendini gösterebilir. Ağrılar on beş-yirmi dakika içerisinde çok şiddetlenir ve genellikle tek taraflıdır. Migren atağı sırasında damarlar genişlediğinden şiddetli ağrı ve başı sıkıştırma ihtiyacı belirdiği gibi bağırsak hareketleri de yavaşladığından kusmaya varan bulantılar meydana gelir. Atak bittiğinde bitkinlik ve dinlenme isteği ya da yeniden doğmuş gibi bir rahatlama olur.
Ortopedi, Ortopedik Ağrılar, Fibromiyalji 06:14
Ortopedi, Ortopedik Ağrılar, Fibromiyalji 9 izlenme - 1 yıl önce Ortopedi, Ortopedik Ağrılar, Fibromiyalji, Ortopedi Doktoru Prof. Dr. Şeref Aktaş tarafından fibromiyalji hastalığı hakkında bilgiler veriliyor.
Proloterapi Ne Tür Baş Ve Boyun Ağrılarının Tedavisinde Etkilidir? 01:13
Proloterapi Ne Tür Baş Ve Boyun Ağrılarının Tedavisinde Etkilidir? 15 izlenme - 2 yıl önce Şakak, göz çukurları ve başın tepesinde meydana gelen kronik ağrılar genellikle başın arka tarafında omurga bağlantı noktasındaki bağların zarar görmesi sonucu meydana gelir ve Proloterapi ile tedavisi mümkündür. Proloterapi boyun fıtığı gibi rahatsızlıkları tedavisinde de etkilidir.