Hoşgeldiniz!

Agua Santa Videoları İzle

Yeşil Sahayı Yılanlar Bastı 01:23
Yeşil Sahayı Yılanlar Bastı 187 izlenme - 12 ay önce Brezilya'da Linense ile Agua Santa takımları arasında oynanan maçta yılan korksu yarattı. Sahaya basan 10 kadar yılan bir anlık panik yaratsa da futbolcuların bazıları yılanları sahadan uzaklaştırdı.
Sahaya giren yılanı tekmeleyerek dışarı çıkardı 01:25
Sahaya giren yılanı tekmeleyerek dışarı çıkardı 111 izlenme - 12 ay önce Sahaya giren yılanı Brezilyalı futbolcu tekmeleyerek uzaklaştırdı. Brezilya'da oynanan Linense - Agua Santa maçında sahada yılan olduğunu fark eden futbolcular uzun süre nasıl çıkaracaklarını tartıştıktan sonra görüntülerdeki mavi formalı oyuncu yolunu kaybetmiş hayvanı tekmeyle saha dışına attı. Yılan, daha sonra bir görevli tarafından elle uzaklaştırıldı.
Yeşil Sahayı Yılanlar Bastı 01:23
Yeşil Sahayı Yılanlar Bastı 55 izlenme - 12 ay önce Brezilya'da Linense ile Agua Santa takımları arasında oynanan maçta yılan korksu yarattı. Sahaya basan 10 kadar yılan bir anlık panik yaratsa da futbolcuların bazıları yılanları sahadan uzaklaştırdı.
Sahaya Giren Yılanı Tekmeleyerek Dışarı Çıkardı! 01:26
Sahaya Giren Yılanı Tekmeleyerek Dışarı Çıkardı! 21 izlenme - 12 ay önce Sahaya giren yılanı Brezilyalı futbolcu tekmeleyerek uzaklaştırdı. Brezilya'da oynanan Linense - Agua Santa maçında sahada yılan olduğunu fark eden futbolcular uzun süre nasıl çıkaracaklarını tartıştıktan sonra görüntülerdeki mavi formalı oyuncu yolunu kaybetmiş hayvanı tekmeyle saha dışına attı. Yılan, daha sonra bir görevli tarafından elle uzaklaştırıldı.