Hoşgeldiniz!

ağzına

Serdar Arabanın Ağzına S*çtın La - Bmw 760li 08:04
Serdar Arabanın Ağzına S*çtın La - Bmw 760li 28.190 izlenme - 2 yıl önce Ali can nikiyle youtube'da BMW 760 tanıtımı yapan gurbetçi abimiz tatil için yurda dönmüş. Ankara Mamak'da bir grup Angaralının gazına gelen Ali Can; sprey boyayla arabanın ağzına sıçmış, evet baska türlü ifade edemeyiz bu olayı.
Et daya ağzına Et 05:00
Et daya ağzına Et 22.435 izlenme - 2 yıl önce Parçayı İndir: https://soundcloud.com/babofilms/apo-et-yemem https://soundcloud.com/babofilms/murat-et-daya Evet arkadaşlar bu videomuzda vejeteryanları anllattık daha doğrusu vejeteryanlara etin ne kadar mucizevi bir nimet olduğunu anlattık, eee tabi biraz abarttık, kekinide kabarttık neysee... :D Egolarımızı tatmin ettikten sonra bu videoyu sizlere sunmaya karar verdik İyi seyirler. ^_^ Kamera Arkası: http://www.youtube.com/watch?v=sCX2lhz4CxA&feature=youtu.be Poligon Pro: http://www.facebook.com/PoligonProduction Linkler: http://www.babofilm.com https://twitter.com/BaboFilm http://www.youtube.com/BaboFilms http://www.youtube.com/BaboFilms2 https://www.facebook.com/BaboFilms2 https://soundcloud.com/babofilms http://instagram.com/babofilms https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
Tabancanın Sapı Elinde Kalan Dede (Küfür İçerir) 00:48
Tabancanın Sapı Elinde Kalan Dede (Küfür İçerir) 2.482 izlenme - 3 yıl önce Dededin tabancayla olan imtihanı, yüzde tebessüm bıraktıran kısa bir video izlemewk üzeresiniz.
Ask fm - Atarlı İlkokullu Olmak (Küfür İçerir) 00:36
Ask fm - Atarlı İlkokullu Olmak (Küfür İçerir) 1.636 izlenme - 3 yıl önce Webcam'in yaygınlaşması sonucu artık ilkokulluların bile atar yaptığı bir internet ortamında bulunuyoruz. Hepimiz ilkokullu olduk ama böyle atar yapma imkanımız pek olmadı.
Kızlara Sevgilim Olur Musun Diye Sormak (Çalışıyor) 03:09
Kızlara Sevgilim Olur Musun Diye Sormak (Çalışıyor) 1.018 izlenme - 3 yıl önce Bir kızı elde etmek için "Sevgilim olur musun" sorusu yeterli midir? Bazı ülkelerde yeterlidir ama bu yazıyı yazdığım dili kullanan ülkelerde yeterli olmayabilir buradan mümkün olduğunca uzakta denemenizde fayda var, dayak yeme olasılığınız düşsün diye söylüyorum yoksa istediğiniz yerde deneyebilirsiniz. Ulan nereye düştük nidaları eşliğinde izleyip alkışımızı eksik etmeyelim.
ağzına ne kaçtı bakayım senin 00:03
ağzına ne kaçtı bakayım senin 1.071 izlenme - 6 yıl önce bir çocuk böyle bağırır mı yav?
Konyalı Dayının Taksim Olaylarına Yorumu 02:12
Konyalı Dayının Taksim Olaylarına Yorumu 688 izlenme - 3 yıl önce Dayı, Konya şivesinin doruklarında gayet samimi bir dil ile Taksim olaylarını yorumluyor. Yarın ağacı, sökerdin, sökemezdin, sökerdin diyenlerde inecek sokağa, nööreceek? Birbirimize gireereceeah. Ayrıca recep ivedik tiplemesinin ilk videosuyla benzerliği de dikkatlerden kaçmıyor. http://www.youtube.com/watch?v=Zx4SRbN0ND8
Timsahın Ağzına Kafasını Sokan Göstericinin Sonu 00:45
Timsahın Ağzına Kafasını Sokan Göstericinin Sonu 454 izlenme - 3 yıl önce Tayland'da turistlere timsah gösterisi yapan adam, az kalsın canından oluyordu. Başkent Bangkok' da ki bir timsah eğitim merkezinde gösteri yapan adam, timsahın açık olan ağzına kafasını soktu. Timsah, izleyicilerin panik dolu çığlıkları arasında adamın kafasını ısırarak sağa sola savurdu. Timsah daha sonra ağzını açarak havuza kaçarken, adamın kafa derisinde yırtılmalar oluştu. (AA)
Fair Play Ruhuna İhanet Etmek 00:32
Fair Play Ruhuna İhanet Etmek 210 izlenme - 2 yıl önce Cesar Vallejo - Union Comercio karşılaşmasında Union kalecisi Juan Flores'in sakatlık geçirmesi nedeniyle topu elinden bırakması sonucu rakip oyuncunun attığı golü izliyoruz.
Mustafa Topaloğlu - Sıçtın Muhabbetin Ağzına 01:18
Mustafa Topaloğlu - Sıçtın Muhabbetin Ağzına 191 izlenme - 3 yıl önce Dünya'ya ne zaman uyum sağlayacağı merak edilen Uzaylı türkücü Mustafa Topaşoğlu'ndan kameralar önünde gene ilginç konuşmalar yaptı.
Pepee Acı Biber Şakası Yapıyor - Pepee, Maymuş Ve Niloya'ya Acı Biber Veriyor. Şila, Ayas Yemiyor 01:02
Pepee Acı Biber Şakası Yapıyor - Pepee, Maymuş Ve Niloya'ya Acı Biber Veriyor. Şila, Ayas Yemiyor 80 izlenme - 1 yıl önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Dev Pepee Sürpriz yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/eXv68w Tüm Pepee ile Niloya Peluş videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/KQGXHm Hikaye: Pepee acı biber şakası yapıyor - Pepee, Maymuş ve Niloya'ya acı biber veriyor. Müge, Şila ve Ayas yemiyor Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoş geldiniz! Pepee, Niloya, RGG AYAS, Şila, Leli, Canım Kardeşim Mine, Müge, Maymuş oyuncaklarıyla eğlenerek oynadığımız bu bölümümüzde Pepee acı biber şakası yapıyor - Pepee, Maymuş ve Niloya'ya acı biber veriyor. Müge, Şila ve Ayas kesinlikle yemiyor. Pepee dünyanın en acı biberi diye verdiği biberi Maymuş yiyor. Ağzının yanacağını düşünüyor ama aslında Pepee şaka yapıp Niloya'ya da Maymuş'a da tatlı biber vermiştir. Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözde oyuncağı oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır.
Yumurta - Kısa Film 02:48
Yumurta - Kısa Film 191 izlenme - 2 yıl önce İlk izlediğimde tepkim 'lan biz de güzel kısa filmler çekebiliyormuşuz' oldu. Özellikle düşük maliyetle ve basit kurguyla yapılan filmlerde senaryonun kendini öne çıkarabilmesi önem kazanıyor. Bence mesajı ve konusu itibariyle güzel bir film.
Ronaldo Ağzına Almıyor 04:06
Ronaldo Ağzına Almıyor 104 izlenme - 3 yıl önce Ronaldo reklamında oynadığı ürünü neden ağzına almıyor? Bu meseleye mizahi yaklaşımda bulunan fena değil kanalının videosunu izliyoruz. İyi seyirler
Norm Ender feat. Norm Erman - Rap Dersi 03:57
Norm Ender feat. Norm Erman - Rap Dersi 107 izlenme - 2 yıl önce İzmirli olan Norm Ender ve Norm Erman 2000'li yıllarda birlikte rap yapmaya başlamalarının ardından; kendi tarzlarını oluşturarak Eksik etek ve Rap Dersi gibi milyonlarca kişiye ulaşan şarkılarını çıkarmışlardır. Şarkının başında söylediği gibi: "Müzik yapmak basit aletlerle ama gerekli şeyleri kullanarak söylemek istediğin şeyi haykırmaktır, çünkü buna mecbursun. Lanet olası şeyi yazmaya herkesin hakkı var."
DENİZDE YAŞAYAN BİLİNMEYEN YENİ KEŞFEDİLEN AVCI BALIK KENDİNDENBÜYÜKBALIKLARI ANINDA AĞZINA ALIPYİYO 02:16
DENİZDE YAŞAYAN BİLİNMEYEN YENİ KEŞFEDİLEN AVCI BALIK KENDİNDENBÜYÜKBALIKLARI ANINDA AĞZINA ALIPYİYO 9 izlenme - 8 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR