Hoşgeldiniz!

ağzında

Survivor Taner'in Ağzında Havai Fişek Patlatması 00:40
Survivor Taner'in Ağzında Havai Fişek Patlatması 6.955 izlenme - 1 yıl önce Survivor Taner çılgın videolarına kaldığı yerden devam ediyor.Survivor Taner neyin kafası ise ağzında havai fişek patlatıyor
Çizgi Film - İş Makineleri Damperli kamyon ve kepçe 02:51
Çizgi Film - İş Makineleri Damperli kamyon ve kepçe 9.063 izlenme - 3 yıl önce Bir kamyon kaç kepçe kum taşır? İnşaat alanında çalışan iş makinelerinin sistemli ve sıralı çalışması sonucunda işler aksamıyor. Eğer ki herhangi bir birimde aksama yada işi durdurma gerçekleşirse sistem çöker. İşin tamamen durmasına sebep olur.İş makinesi damperli kamyon arazide açılmış bir çukura sürekli kum çimento taşıyor. Çukurda çalışan iş makinesi kepçe ise kamyonun getirdiği malzemeleri kenara taşıyor.Çukurda sincap dolaiıyor. Amacı ne kimse bilmiyor. Bu iş makinelerinin amacı ne? Neden Bu çukuru oluşturdular? Aynı zamanda çukurda kum yığını oluşmasınıda istemiyorlar.
Ağzında Torpil Patlatan Genç 00:31
Ağzında Torpil Patlatan Genç 4.013 izlenme - 3 yıl önce evet arkadaşlar gün geçmiyorki bir mal daha çıkmasın ortaya. bu kardeşimiz de sosyal medyada nasıl ilgi çekerim diye düşünürken aklına ağzında torpil patlatmak gibi abuk bir fikir gelmiş. sanırıom amacına ulaştı.
Ağzında Su Varken Gülmeme Kapışması  CEZALI 06:25
Ağzında Su Varken Gülmeme Kapışması CEZALI 1.010 izlenme - 3 yıl önce Youtube'un popüler challenge'larından olan "Try Not to Laugh"ı Fırat ve Melih de denedi. Birinin ağzında su varken diğeri güldürmeye çalıştı. Gülmemek için kendini en uzun süre tutan tabii ki kazandı. Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Havalı Gence Patlayan Sigara Şakası 00:39
Havalı Gence Patlayan Sigara Şakası 1.298 izlenme - 4 yıl önce Genç arkadaşımız artistlik peşinde. Poloyu çek poloyu diye artistlik yaparken sigaranın patlaması ve verdiği tepki bizleri güldürüyor.İzliyoruz efendim.
Ağzında Sigara Patlayan Çaycı 00:26
Ağzında Sigara Patlayan Çaycı 2.345 izlenme - 5 yıl önce Kendine Kurulan Komplodan Habersiz Otlakçılığın Yüzünde Oluşturduğu Tebessümle Kendine Yönlendirilen İronik Sorulara Büyük Bir Özgüvenle Cevap Veren Çaycı Mu...
Ağzında Sigara Patlayan Çaycı 00:26
Ağzında Sigara Patlayan Çaycı 1.061 izlenme - 5 yıl önce Çok Komik Şaka
Senide Kandırıyorlar 05:45
Senide Kandırıyorlar 2.903 izlenme - 10 yıl önce Şiir : n.derya nakarat söz-müzik-Şiir yorum : s.koray özçelİk
Kelime Oyunu'nun Yolsuzluk ve Rüşvet Göndermesi - Yiyici 01:09
Kelime Oyunu'nun Yolsuzluk ve Rüşvet Göndermesi - Yiyici 538 izlenme - 4 yıl önce Gezi olaylarında polisin oransıtış şiddeti, yaşanna olaylar ve müdahaleleri ele alan, bu olaylarla ilgili eleştirel kelimeleri yayınlayan Kelime Oyunu programı 17 Aralık operasyonuna da kayıtsız kalmamıştı. Ali İhsan Varol, Programda yarışmada 'Halk ağzında rüşvet alan sormuştu. Sorunun doğru yanıtı 'Yiyici' olarak belirtilmişti. Ve gün itibariyle Kelime Oyunu ise bu sorundan sonra yayından kaldırıldı. Cem yılmaz'ın konu hakkındaki tweeti: "Tv deki en temiz ,düzgün program Kelime Oyunu yayından kaldırılmış...Ayıp.. gönüllü konuk olmuştum ..en sevdiğimiz programdı.Yakıştıramadım"
Bu kız ağzında örümcek besliyor! 00:06
Bu kız ağzında örümcek besliyor! 148 izlenme - 4 yıl önce Ağzını bir örümceğe kiralayan kız, başlarda kiracısından rahatsız olsa da şimdi çok mutlu bir ilişkileri var.
Ağzında 3 tenis topuyla dolaşan köpek 00:30
Ağzında 3 tenis topuyla dolaşan köpek 187 izlenme - 6 yıl önce Tenis topu bağımlısı köpek
Yumurta Yarışları Devamı 01:18
Yumurta Yarışları Devamı 143 izlenme - 6 yıl önce Karabük ili Ovacık ilçesi Gümelik köyü geleneksel şenliği Ramazan Bayramının 2. günü köyümüzde yapıldı .
Sirke ile Kabartma Tozunu Ağzında Ne Kadar Tutabilirsin? 03:32
Sirke ile Kabartma Tozunu Ağzında Ne Kadar Tutabilirsin? 60 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda deney ile kapışma bir arada. Melih ile Cem ağzına kabartma tozu döküp üstüne de sirke içiyor. Amaç bu karışımı mümkün olduğunca ağzında tutmak. Ama tabii bu hiç de kolay bir şey değil. OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap