Hoşgeldiniz!

ah

Neşet Ertaş -  Ah Yalan Dünya 06:17
Neşet Ertaş - Ah Yalan Dünya 2.076.694 izlenme - 2 yıl önce Sözler (Lyrics): Hep sen mi ağladın hep sen mi yandın Bende gülmedim yalan dünyada Sen beni gönlünce mutlumu sandın Ömrümü boş yere çalan dünyada Ah yalan dünyada yalan dünyada Yalandan yüzüne gelen dünyada Sen ağladın canım ben ise yandım Dünyayı gönlümce olacak sandım Boş yere aldandım boş yere kandım Rengi gönlümde solan dünyada Ah yalan dünyada yalan dünyada Yalandan yüzüne gelen dünyada Bilirim sevdiğim kusurun yoğdu Sana karşı benim hayalim çoğdu Felek bulut oldu üstüme yağdı Yaşları gözüme dolan dünyada Ah yalan dünyada yalan dünyada Yalandan yüzüne gelen dünyada Ne yemek ne içmek ne tadım kaldı Garip bülbül gibi feryadım kaldı Alamadım eyvah muradım kaldı Ben gidip ellere kalan dünyada
Öykü Gürman - Kınıfır (Urfalıyam Ezelden Jenerik Müziği) 02:12
Öykü Gürman - Kınıfır (Urfalıyam Ezelden Jenerik Müziği) 809.945 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözü: Yar uzakta gözüm görmez gülüm aman Uzatıram elim yetmez Hasretini çektiğime Sözlerim çok dilim dönmez Karanfil bed renk olur Aşka düşen denk olur Ah bi gele İsterem başıya gele Göresen ne renk olur Kan gelir her gözyaşımdan gülüm aman Ne çektim cahil başımdan Tutacak dalım kalmadı Ağlaram can ataşından. Kanal D’nin yeni dizisi "Urfalıyam Ezelden" ilk bölümüyle yayında! Kanal D’nin başrollerini; Bülent İnal, Settar Tanrıöğen, Dolunay Soysert, Öykü Gürman ve Meral Çetinkaya’nın paylaştıkları yeni dizisi "Urfalıyam Ezelden", Pazar saat 20.00’de ilk bölümü ile ekrana geldi. Cemal Bozoğlu (Bülent İnal), abisi Halil’in vurulup, öldürülmesinden sonra, babası ve nenesi tarafından, hamile olan yengesi Selva (Dolunay Soysert) ile evlendirilir. Memed Bozoğlu (Settar Tanrıöğen) nam-ı diğer Yanık Memed, büyük oğlu Halil, kaçırdığı kızın akrabaları tarafından öldürülünce, Urfa’yı terk eder. Anasını, dört erkek evladını, hamile gelinini alır ve İstanbul’a göçer. İMÇ’de tuttukları dükkanda götürü usulü ‘Sıra Geceleri’ düzenler, İstanbul’un çilesini çekerler. Cemal, yengesine elini sürmez ama abisinin emanetidir diye üstüne düşen her görevi yerine getirir. Cemal, ailenin bütün yükünü sırtında taşır. Hayat omuzlarına taşıyabileceğinden çok daha fazla yük bindirmiştir. Buna rağmen, neşeli, enerjik, ailenin düğün, nişan, sünnet, sıra organizasyonlarında organizasyonu yapan, her şeyi ayar eden bir adamdır. Cemal, sıra gecesi ekibinin solisti Ali’yi İMÇ’de başka bir ekibe kaptırınca solist aramaya başlar. İTÜ Konservatuvar mezunu Ceylan karşısına çıktığında, kalbi bunca yıl sonra yeniden atmaya başlayacaktır.
İsmail YK - Ah Leylim 05:16
İsmail YK - Ah Leylim 628.077 izlenme - 1 yıl önce İsmail YK - Ah Leylim (Video Klip 2015) Yeni Albümden! İsmail YK Ah Leylim Şarkı Sözleri: Arkadaşlarla Toplandık Biz Onlarda Benim Gibi Biraz Dertli Arada Bir Öyle Dertleşiriz ki Onlarda Benim Gibi Aşktan Sarhoş Biri Ağlar Biri Yanar Biri Yalandan Güler Biri bakar biri söyler biri damardan girer Tutuşan bağrımızdaki ateş kor alev alev Dayanamaz bu yürekler hep birden şarkı söyler Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim Arkadaşlarla dert paylaşırız Beraber gülüp beraber ağlarız Aşkımız için yüreğimizle Sevdiğimizi kalbe yazarız Yine yanar yine ağlar yine arar bu gözler Geceleri bile uyumaz unutmaz seven kalpler Tutuşan bağrımızdaki ateş kor alev alev Dayanamaz bu yürekler hep birden şarkı söyler Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim. Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim.
Onur Akın - Ah Kalbim 03:39
Onur Akın - Ah Kalbim 183.803 izlenme - 8 ay önce Onur Akın'ın, Seyhan Müzik Prodüksyon etiketiyle yayınlanan "Kanatlarında Kaldı Bahar" albümünde yer alan "Ah Kalbim" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de Şarkı Sözleri : Onur Akın - Ah Kalbim Sen ne sevdalardan çıkıpta gelmedin mi herş bi ihtilal bilmedin yağmur çiçeği bu önceden sezmedin mi baktın nasıl duruldun duruldu kalbim ah kalbim hemde yazımda hemde kışımda aşk bitmeyen bir savaş bela başımda geçmiş olsun kalbim acıların çok Geçmiş olsun kalbim incinmişsin çok bir düşün ey kalbim çektiğim acıları çektiğim sancıları yastıksız yorgansız sabahları belliki yetmedi kalbim yetmedi kalbim ah kalbim hem yazımda hemde kışımda aşk bitmeyen bir savaş bela başımda geçmiş olsun kalbim incinmişsin çok. Geçmiş olsun kalbim incinmişsin çok.
Arsız Bela - İsyan Ettim Ah Bu Hayata 2013 03:17
Arsız Bela - İsyan Ettim Ah Bu Hayata 2013 627.625 izlenme - 3 yıl önce Arsız Bela - İsyan Ettim Ah Bu Hayata 2013
Keremcem - Ah Oğlum - O Hayat Benim 77.Bölüm Klip 03:23
Keremcem - Ah Oğlum - O Hayat Benim 77.Bölüm Klip 19.178 izlenme - 4 hafta önce O Hayat Benim dizisinin 77. bölümüne Keremcem'in seslendirdiği Ah Oğlum şarkısı damga vurdu. Keremcem'in dizide canlandırdığı Ateş karakterinin oğlu Doruk'un kaybolması ile perişan olur. Ah Oğlum şarkısını seslendiren Keremcem duygusal anlar yaşattı. Şarkı Sözleri: Evimizin güneşiydi gülüşün Fotoğraflar yerini tutmuyor oğlum Ah oğlum, ah oğlum Yıkanmadı gömleklerin Kokun gitmesin diye Montun asılı duruyor Duvarda hala Dönersen bir gün giyersin diye Ah oğlum, ah oğlum Varsa bir ayıbın, günahın Paylaşırız, buradayız oğlum Babalar eksik gösterse de çok sever Dönmesen de bunu bil oğlum Ah oğlum, ah oğlum Konu hayatın ve aşkınsa, kadere asla teslim olma… O Hayat Benim’de küllerinden doğan aşklara ve hayata yenilmeden tutunma mücadelelerine hep birlikte tanık olmaya devam ediyoruz. Sırlar bir bir ortaya çıktıkça herkesi şaşırtacak büyük gelişmeler yaşanmaya devam edecek. Başrollerini Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moran, Sinan Albayrak, İclal Aydın, Süleyman Atanısev ve Oya Başar’ın paylaştığı O Hayat Benim’in gizemli dünyasına sizi de bekliyoruz.
Yıldız Tilbe - Ah Bir Çocuk Olsaydım 05:43
Yıldız Tilbe - Ah Bir Çocuk Olsaydım 721.396 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Yeniden Eskiler Arabesk (2013) Şarkı sözleri: Ah bir çocuk olsaydım parklarda oynasaydım Ah bir çocuk olsaydım parklarda oynasaydım Dertten kederden uzak arkadaşlar bulsaydım Dertten kederden uzak arkadaşlar bulsaydım Büyüdüm de ne oldu ömrüm kederle doldu Büyüdüm de ne oldu ömrüm kederle doldu Çocukluk günlerimi çocukluk günlerimi Gönlüm hep arar oldu Seller gibi coşardım kanatlanır uçardım Bu duygular içinde ah bir çocuk olsaydım Bu duygular içinde ah bir çocuk olsaydım Bu duygular içinde ah bir çocuk olsaydım Umutlarım yel oldu gözyaşlarım sel oldu Umutlarım yel oldu gözyaşlarım sel oldu Yaşamak azab oldu ah bir çocuk olsaydım Yaşamak azab oldu ah bir çocuk olsaydım Nerde o saf dostluklar nereye kayboldular Nerde o saf dostluklar nereye kayboldular O çocukluk günlerim o çocukluk günlerim Mazidemi kaldılar Seller gibi coşardım kanatlanır uçardım Bu duygular içinde ah bir çocuk olsaydım Bu duygular içinde ah bir çocuk olsaydım Bu duygular içinde ah bir çocuk olsaydım Albümdeki Eserler: CD1 01. Tek Sevenim Sen Olsan 02. Yüzüme Bakmaya Yüzün Yok Senin 03. Yar Sevme 04. Ah Bir Çocuk Olsaydım 05. Ben Buyum 06. Manalı Gözler 07. Bu Son Olsun 08. Naz Çekecek Gücüm Yok 09. Sana Yalan Gelebilir CD2 01. Ne Bilirdim Ki 02. Biçare 03. Sensiz Kahrolmuştum 04. Demek Ki 05. Anlamı Olmaz 06.Çok Sevdim 07. Ben de Bir Anadan Doğdum 08. Hiç Sevmedin Ki 09. Adam Mı Oldun?
efecan cix flow - ah lele daye 2012 03:03
efecan cix flow - ah lele daye 2012 478.726 izlenme - 4 yıl önce efecan cix flow - ah lele daye [2o12]
Zara - Ah Yalan Dünya 03:51
Zara - Ah Yalan Dünya 318.087 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Özdemir
Ah Oğlum - Kötü Kedi Şerafettin Film Müziği - Müslüm Gürses 03:05
Ah Oğlum - Kötü Kedi Şerafettin Film Müziği - Müslüm Gürses 1.757 izlenme - 1 gün önce animasyonun en can alıcı sahnesi. izlemediyseniz gidip izlemenizi tavsiye ederim. Türk sineması gelişemedi, belki animasyonu gelişir bu sayede.
Ferdi Tayfur - Ah Annem Annem 05:26
Ferdi Tayfur - Ah Annem Annem 262.665 izlenme - 2 yıl önce Ferdi Tayfur - Ah Annem Annem batan güneş filminden ve bir damla ateş filmlerinden alıntılarla yapmış oldugum video klip
aydemir akbaş 01:08
aydemir akbaş 400.040 izlenme - 4 yıl önce aydemir akbaş
Demet Akalın - Ah Sevgilim (2012) Yeni Albümden 02:43
Demet Akalın - Ah Sevgilim (2012) Yeni Albümden 257.174 izlenme - 3 yıl önce
Ziynet Sali - Ke S'agapo - Ah İstanbul 05:12
Ziynet Sali - Ke S'agapo - Ah İstanbul 192.351 izlenme - 2 yıl önce Ah İstanbul
Mustafa Yıldızdoğan - Ah O Saçların 04:37
Mustafa Yıldızdoğan - Ah O Saçların 212.926 izlenme - 3 yıl önce mükkemel bır şarkı youtube
Şevval Sam - Ah Yalan Dünya (Beyaz Show) 04:23
Şevval Sam - Ah Yalan Dünya (Beyaz Show) 172.847 izlenme - 2 yıl önce Şevval Sam - Ah Yalan Dünya (Beyaz Show) 25 Nisan 2014
yücel arzen & devrim gürenç - ah bu çalan şarkımız yarim 02:54
yücel arzen & devrim gürenç - ah bu çalan şarkımız yarim 386.325 izlenme - 4 yıl önce bir şarkımız bile olmadı...!!!...gönülmahkumu...!!!
Sevcan Orhan - Ah Neyleyim Gönül 03:02
Sevcan Orhan - Ah Neyleyim Gönül 167.472 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Özdemir
Gülden Karaböcek - Ah Bu Dünya 02:55
Gülden Karaböcek - Ah Bu Dünya 94.102 izlenme - 2 yıl önce Serbest Calisma
Hüsnü Şenlendirici - Ah İstanbul Klarnet 04:52
Hüsnü Şenlendirici - Ah İstanbul Klarnet 119.196 izlenme - 2 yıl önce Beğenmeyi ve Abone Olmayı Unutmayın İyi Günler İyi Yayınlar. Şarkı Sözleri klarnet ile çalındığı için şaskı sözü verilmemiştir. istek olursa orjinal şarkının sözleri konulabilir.
Mabel Matiz - Ah Bu Sefer 04:08
Mabel Matiz - Ah Bu Sefer 278.918 izlenme - 3 yıl önce Mabel Matiz - Ah Bu Sefer Söz Müzik: Mabel Matiz Düzenleme. Can Güngör | Cihan Mürtezaoğlu Yaşım Çocuk, 2013
Arzu - Ah Yarim 05:26
Arzu - Ah Yarim 179.070 izlenme - 4 yıl önce
Zakkum - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun 03:59
Zakkum - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun 277.049 izlenme - 3 yıl önce Zakkum - Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun (JoyTurk Akustik) Çekimleri Bilgi Üniversitesi'nde ve Bilgi Üniversitesi öğrencileri tarafından gerçekleşen JoyTurk Akustik programının konuğu Zakkum'dan 'Ah Bu Şarkıların Gözü kör olsun performansı
Neşet Ertaş - Ah Yalan Dünyada By Daraske 06:24
Neşet Ertaş - Ah Yalan Dünyada By Daraske 171.811 izlenme - 2 yıl önce Neşet Ertaş - Ah Yalan Dünyada By Daraske
Duman - Ah 04:53
Duman - Ah 178.003 izlenme - 3 yıl önce
Hadise - Ah Aşkım 03:18
Hadise - Ah Aşkım 104.852 izlenme - 2 yıl önce Hadise - Ah Aşkım http://www.jdmcarsarea.com/
Efecan - Ah Lele Daye 03:19
Efecan - Ah Lele Daye 125.701 izlenme - 2 yıl önce Efecan - Ah Lele Daye
Wild Style  - Ah lele daye 03:19
Wild Style - Ah lele daye 356.076 izlenme - 5 yıl önce Arabesk Rap'in yeni temsilcisi. Wild Style - Ah lele daye
Selda Bağcan - Ah Yalan Dünya 04:13
Selda Bağcan - Ah Yalan Dünya 139.840 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Özdemir
Dilber Ay - Ah Neyleyim Gönül Senin Elinden 04:10
Dilber Ay - Ah Neyleyim Gönül Senin Elinden 130.575 izlenme - 2 yıl önce Mursal' İskender