Hoşgeldiniz!

Ah Leylim

İsmail YK - Ah Leylim 05:16
İsmail YK - Ah Leylim 676.208 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK - Ah Leylim (Video Klip 2015) Yeni Albümden! İsmail YK Ah Leylim Şarkı Sözleri: Arkadaşlarla Toplandık Biz Onlarda Benim Gibi Biraz Dertli Arada Bir Öyle Dertleşiriz ki Onlarda Benim Gibi Aşktan Sarhoş Biri Ağlar Biri Yanar Biri Yalandan Güler Biri bakar biri söyler biri damardan girer Tutuşan bağrımızdaki ateş kor alev alev Dayanamaz bu yürekler hep birden şarkı söyler Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim Arkadaşlarla dert paylaşırız Beraber gülüp beraber ağlarız Aşkımız için yüreğimizle Sevdiğimizi kalbe yazarız Yine yanar yine ağlar yine arar bu gözler Geceleri bile uyumaz unutmaz seven kalpler Tutuşan bağrımızdaki ateş kor alev alev Dayanamaz bu yürekler hep birden şarkı söyler Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim. Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim.
İsmail YK - Ah Leylim (Yeni Klip 2015) 05:16
İsmail YK - Ah Leylim (Yeni Klip 2015) 17.287 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK - Ah Leylim (Yeni Klip 2015) Şarkı Sözleri: Arkadaşlarla Toplandık Biz Onlarda Benim Gibi Biraz Dertli Arada Bir Öyle Dertleşirizki Onlarda Benim Gibi Aşktan Sarhoş Biri Ağlar Biri Yanar Biri Yalandan Güler
İsmail Yk - Ah Leylim 2015 ( Yeni Albümden ) 05:13
İsmail Yk - Ah Leylim 2015 ( Yeni Albümden ) 7.807 izlenme - 3 yıl önce şarkı sözü Arkadaşlarla Toplandık Biz Onlarda Benim Gibi Biraz Dertli Arada Bir Öyle Dertleşiriz ki Onlarda Benim Gibi Aşktan Sarhoş Biri Ağlar Biri Yanar Biri Yalandan Güler Biri bakar biri söyler biri damardan girer Tutuşan bağrımızdaki ateş kor alev alev Dayanamaz bu yürekler hep birden şarkı söyler Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim Arkadaşlarla dert paylaşırız Beraber gülüp beraber ağlarız Aşkımız için yüreğimizle Sevdiğimizi kalbe yazarız Yine yanar yine ağlar yine arar bu gözler Geceleri bile uyumaz unutmaz seven kalpler Tutuşan bağrımızdaki ateş kor alev alev Dayanamaz bu yürekler hep birden şarkı söyler Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim. Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim.
İsmail YK - Ah Leylim (2015) 04:45
İsmail YK - Ah Leylim (2015) 6.482 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK - Ah Leylim (2015) Yepyeni Parça Nette İlk Kez Tabiki İzlesene'de! Başka yerde arama ilk kez burda! İsmail YK Ah Leylim Şarkı Sözleri: Arkadaşlarla Toplandık Biz Onlarda Benim Gibi Biraz Dertli Arada Bir Öyle Dertleşiriz ki Onlarda Benim Gibi Aşktan Sarhoş Biri Ağlar Biri Yanar Biri Yalandan Güler Biri bakar biri söyler biri damardan girer Tutuşan bağrımızdaki ateş kor alev alev Dayanamaz bu yürekler hep birden şarkı söyler Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim Arkadaşlarla dert paylaşırız Beraber gülüp beraber ağlarız Aşkımız için yüreğimizle Sevdiğimizi kalbe yazarız Yine yanar yine ağlar yine arar bu gözler Geceleri bile uyumaz unutmaz seven kalpler Tutuşan bağrımızdaki ateş kor alev alev Dayanamaz bu yürekler hep birden şarkı söyler Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim. Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim.
İsmail Yk - Ah Leylim 2015 05:16
İsmail Yk - Ah Leylim 2015 5.004 izlenme - 3 yıl önce İsmail yk 2015 Albüm Çıkış Parçası Ah Leylim Sizlerle. https://www.facebook.com/Ismail.YK.Fa..., http://www.ismailyk.com/ İsmail Yk Albüm Çıkış Parçası Ah Leylim Sevenleri İçin Paylaşılmıştır.
İsmail YK - Ah Leylim 05:16
İsmail YK - Ah Leylim 4.136 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK - Ah Leylim (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri: Arkadaşlarla Toplandık Biz Onlarda Benim Gibi Biraz Dertli Arada Bir Öyle Dertleşiriz ki Onlarda Benim Gibi Aşktan Sarhoş Biri Ağlar Biri Yanar Biri Yalandan Güler Biri bakar biri söyler biri damardan girer Tutuşan bağrımızdaki ateş kor alev alev Dayanamaz bu yürekler hep birden şarkı söyler Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim Arkadaşlarla dert paylaşırız Beraber gülüp beraber ağlarız Aşkımız için yüreğimizle Sevdiğimizi kalbe yazarız Yine yanar yine ağlar yine arar bu gözler Geceleri bile uyumaz unutmaz seven kalpler Tutuşan bağrımızdaki ateş kor alev alev Dayanamaz bu yürekler hep birden şarkı söyler Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim. Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim. İsmail YK - Ah Leylim [Official Video] Ah Leylim - İsmail YK - Kıyamet - 2015 Musicom Production İsmail YK`nın Kıyamet adlı albümü 14 Şubat 2015 (sevgililer gününde) sizlerle buluşacak.
İsmail YK - Ah Leylim (Official Video) 05:16
İsmail YK - Ah Leylim (Official Video) 2.749 izlenme - 3 yıl önce Ah Leylim - İsmail YK - Kıyamet - 2015 Musicom Production İsmail YK`nın Kıyamet adlı albümü 14 Şubat 2015 (sevgililer gününde) sizlerle buluşacak. Müzik dünyasına Yurtseven Kardeşler adlı grupla giriş yapan ve daha sonra yoluna tek başına devam eden İsmail YK, çok yakında piyasaya çıkartacağı yeni albümünü Youtube’da paylaştığı bir video ile tanıttı. İsmail YK’nın yeni albümü slow ve hareketli şarkılardan oluşuyor. İsmail YK yine bol bol aşk ve bol bol sitem içeren bir albümle gümbür gümbür geliyor. İsmail YK‘nın yeni albümünde Ah Leylim adlı bir şarkı da yer alıyor. Şarkıcı Ah Leylim şarkısını albüm çıkmadan önce single olarak yayınlayacağını açıkladı. Bu arada Leylim kelimesinin anlamını da anlatan İsmail YK, Leyli kelimesinin Osmanlıca “gece” anlamına geldiğini, daha sonra kelimenin sevgili anlamına gelen “Leylim” kelimesine dönüştüğünü söylüyor. İsmail YK’nın Ah Leylim şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. İsmail YK Ah Leylim Şarkı Sözleri yazının devamında. İsmail YK Ah Leylim Şarkı Sözleri: Arkadaşlarla Toplandık Biz Onlarda Benim Gibi Biraz Dertli Arada Bir Öyle Dertleşiriz ki Onlarda Benim Gibi Aşktan Sarhoş Biri Ağlar Biri Yanar Biri Yalandan Güler Biri bakar biri söyler biri damardan girer Tutuşan bağrımızdaki ateş kor alev alev Dayanamaz bu yürekler hep birden şarkı söyler Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim Arkadaşlarla dert paylaşırız Beraber gülüp beraber ağlarız Aşkımız için yüreğimizle Sevdiğimizi kalbe yazarız Yine yanar yine ağlar yine arar bu gözler Geceleri bile uyumaz unutmaz seven kalpler Tutuşan bağrımızdaki ateş kor alev alev Dayanamaz bu yürekler hep birden şarkı söyler Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim. Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim.
İsmail Yk -Ah Leylim 2015 05:16
İsmail Yk -Ah Leylim 2015 2.496 izlenme - 3 yıl önce İsmail yk Ah Leylim 2015(Albümün Devamı 14 Şubat 2015 sevgililer günüde)
İsmail YK - Ah Leylim 2015 Neu 05:16
İsmail YK - Ah Leylim 2015 Neu 730 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK - Ah Leylim (Video Klip 2015) Yeni Albümden! sadece burda :)
İsmail Yk - Ah Leylim 05:16
İsmail Yk - Ah Leylim 567 izlenme - 3 yıl önce Ah Leylim - İsmail YK - Kıyamet - 2015 Musicom Production İsmail YK`nın Kıyamet adlı albümü 14 Şubat 2015 (sevgililer gününde) sizlerle buluşacak.
İsmail YK - Ah Leylim 05:16
İsmail YK - Ah Leylim 487 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK - Ah Leylim İsmail YK`nın Kıyamet adlı albümü 14 Şubat 2015 (sevgililer gününde) sizlerle buluşacak
İsmail Yk - Ah Leylim 05:16
İsmail Yk - Ah Leylim 361 izlenme - 3 yıl önce Ah Leylim - İsmail YK -____@___xclas________ Kıyamet - 2015 Musicom Production İsmail YK - Ah Leylim (Yeni Klip 2015) Şarkı Sözleri: Arkadaşlarla Toplandık Biz Onlarda Benim Gibi Biraz Dertli Arada Bir Öyle Dertleşirizki Onlarda Benim Gibi Aşktan Sarhoş Biri Ağlar Biri Yanar Biri Yalandan Güler İsmail YK`nın Kıyamet adlı albümü 14 Şubat 2015 (sevgililer gününde) sizlerle buluşacak.
İsmail YK Ah Leylim - 2015  05:16
İsmail YK Ah Leylim - 2015 335 izlenme - 3 yıl önce Yeni Albüm Bomba Gibi Geliyor. İlk Klibimiz Sizlerle iyi Seyirler
İsmail YK - Ah Leylim (Alvin Versiyon by Dj Engin Akkaya) 02:50
İsmail YK - Ah Leylim (Alvin Versiyon by Dj Engin Akkaya) 332 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK - Ah Leylim (Remix by Dj Engin Akkaya) (Alvin ve Sincaplar / Alvin and the Chipmunks) https://www.fb.com/djenginakkayaciyiz // https://www.fb.com/ismailyk
İsmail YK - Ah Leylim 05:07
İsmail YK - Ah Leylim 241 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK - Ah Leylim___@___xclas_______ 2015 Musicom Prodüksiyon 2015
İsmail Yk - Ah Leylim 05:16
İsmail Yk - Ah Leylim 295 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK - Ah Leylim (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri: Arkadaşlarla Toplandık Biz Onlarda Benim Gibi Biraz Dertli Arada Bir Öyle Dertleşirizki Onlarda Benim Gibi Aşktan Sarhoş Biri Ağlar Biri Yanar Biri Yalandan Güler
İsmail YK - Ah Leylim (2015 Yepyeni) 05:07
İsmail YK - Ah Leylim (2015 Yepyeni) 228 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK - Ah Leylim (2015 Yepyeni) Şarkı Sözleri: Arkadaşlarla Toplandık Biz Onlarda Benim Gibi Biraz Dertli Arada Bir Öyle Dertleşiriz ki Onlarda Benim Gibi Aşktan Sarhoş Biri Ağlar Biri Yanar Biri Yalandan Güler Biri bakar biri söyler biri damardan girer Tutuşan bağrımızdaki ateş kor alev alev Dayanamaz bu yürekler hep birden şarkı söyler Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim Arkadaşlarla dert paylaşırız Beraber gülüp beraber ağlarız Aşkımız için yüreğimizle Sevdiğimizi kalbe yazarız Yine yanar yine ağlar yine arar bu gözler Geceleri bile uyumaz unutmaz seven kalpler Tutuşan bağrımızdaki ateş kor alev alev Dayanamaz bu yürekler hep birden şarkı söyler Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim. Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim. İsmail YK Kıyamet Albümü 2015 Albümdeki Eserler: Kıyamet Kopar Özlüyorum Ben Seni Zeytin Gözlüm Ver Bırakmadım Seni Maymun İştahlı Kahpe Dünya Çıkmam Seneye Şu Yerdesin Ah Leylim Egoist Yaralıyım
İsmail Yk - Ah Leylim (Remix By Dj Engin Akkaya) 04:18
İsmail Yk - Ah Leylim (Remix By Dj Engin Akkaya) 190 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK - Ah Leylim (Remix by Dj Engin Akkaya) İsmail YK`nın Kıyamet adlı albümü 14 Şubat 2015 (sevgililer gününde) Sizlerle Buluşacak... https://www.fb.com/djenginakkayaciyiz // https://www.fb.com/ismailyk
İsmail YK - Ah Leylim (Alvin Versiyon Mix by Dj Engin Akkaya) 02:13
İsmail YK - Ah Leylim (Alvin Versiyon Mix by Dj Engin Akkaya) 240 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK - Ahh Leylim (Alvin ve Sincaplar / Alvin and the Chipmunks Mix by Dj Engin Akkaya) https://www.fb.com/ismailyk // https://www.fb.com/djenginakkayaciyiz
İsmail Yk - Ah Leylim 05:16
İsmail Yk - Ah Leylim 215 izlenme - 3 yıl önce Ah Leylim - İsmail YK - Kıyamet - 2015 Musicom Production İsmail YK`nın Kıyamet adlı albümü 14 Şubat 2015 (sevgililer gününde) sizlerle buluşacak.
İsmail YK - Ah Leylim (Video Klip) 05:16
İsmail YK - Ah Leylim (Video Klip) 120 izlenme - 3 yıl önce https://www.facebook.com/DJYALNIZLIK
İsmail Yk - Ah Leylim (Remix By Dj Engin Akkaya) 04:18
İsmail Yk - Ah Leylim (Remix By Dj Engin Akkaya) 135 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK - Ah Leylim (Remix by Dj Engin Akkaya) İsmail YK`nın Kıyamet adlı albümü 14 Şubat 2015 (sevgililer gününde) Sizlerle Buluşacak... https://www.fb.com/djenginakkayaciyiz // https://www.fb.com/ismailyk
İsmail Yk - Ah Leylim 05:16
İsmail Yk - Ah Leylim 179 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Arkadaşlarla Toplandık Biz Onlarda Benim Gibi Biraz Dertli Arada Bir Öyle Dertleşiriz ki Onlarda Benim Gibi Aşktan Sarhoş Biri Ağlar Biri Yanar Biri Yalandan Güler Biri bakar biri söyler biri damardan girer Tutuşan bağrımızdaki ateş kor alev alev Dayanamaz bu yürekler hep birden şarkı söyler Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim Arkadaşlarla dert paylaşırız Beraber gülüp beraber ağlarız Aşkımız için yüreğimizle Sevdiğimizi kalbe yazarız Yine yanar yine ağlar yine arar bu gözler Geceleri bile uyumaz unutmaz seven kalpler Tutuşan bağrımızdaki ateş kor alev alev Dayanamaz bu yürekler hep birden şarkı söyler Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim. Ah leylim leylim vah leylim leylim Ben sensiz böyle bir hiç gibiyim Sen şimdi belki rüyalardasın Bense uykusuz bir derbederim.
İsmail Yk - Ah Leylim [official Video] 05:16
İsmail Yk - Ah Leylim [official Video] 173 izlenme - 3 yıl önce Ah Leylim - İsmail YK - Kıyamet - 2015 Musicom Production İsmail YK`nın Kıyamet adlı albümü 14 Şubat 2015 (sevgililer gününde) sizlerle buluşacak. İSMAİL YK AH LEYLİM AH LEYLİM 2015
İsmail YK - Ah Leylim 2015 05:07
İsmail YK - Ah Leylim 2015 193 izlenme - 3 yıl önce Facebook : www.fb.com/TurkceKlipSaati Youtube : www.youtube.com/TurkceKlipSaati Dailymotion : www.dailymotion.com/TurkceKlipSaati İzlesene : www.izlesene.com/kanal/TukceKlipSaati
İsmail Yk - Ah Leylim (2. Versiyon) 04:19
İsmail Yk - Ah Leylim (2. Versiyon) 98 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK - Ah Leylim (2. Versiyon by Dj Engin Akkaya) İsmail YK`nın Kıyamet adlı albümü 14 Şubat 2015 (sevgililer gününde) Sizlerle Buluşacak... https://www.fb.com/djenginakkayaciyiz // https://www.fb.com/ismailyk
İsmail YK & Gurbetçiler - Ah Leylim 05:16
İsmail YK & Gurbetçiler - Ah Leylim 95 izlenme - 2 yıl önce Sitemizde yayınlanan videoda İsmail yk albümün bomba gibi pek yakında bizlerle olacağını söyleyip şarkılar hakkında spoıler vermişti burda da gurbetçi arkadaşları ile çektiği ilk klibi izleyeceğiz ve bu ne amuga koyım diyeceğiz izliyoruz efenim...
İsmail YK - Ah Leylim (Remix by Dj Engin Akkaya) 02:50
İsmail YK - Ah Leylim (Remix by Dj Engin Akkaya) 125 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK - Ah Leylim (Remix by Dj Engin Akkaya) (Alvin ve Sincaplar / Alvin and the Chipmunks) https://www.fb.com/djenginakkayaciyiz // https://www.fb.com/ismailyk
İsmail Yk - Ah Leylim (2. Versiyon) 04:19
İsmail Yk - Ah Leylim (2. Versiyon) 122 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK - Ah Leylim (2. Versiyon by Dj Engin Akkaya) İsmail YK`nın Kıyamet adlı albümü 14 Şubat 2015 (sevgililer gününde) Sizlerle Buluşacak... https://www.fb.com/djenginakkayaciyiz // https://www.fb.com/ismailyk
İsmail Yk - Ah Leylim (2015 Video Klip) 05:16
İsmail Yk - Ah Leylim (2015 Video Klip) 134 izlenme - 3 yıl önce İSMAİL YK AH LEYLİM (2015 VİDEO KLİP