Hoşgeldiniz!

ahır

Saldırgan Boğanın Sahibini Tanıması 01:10
Saldırgan Boğanın Sahibini Tanıması 6.009 izlenme - 2 ay önce İspanya'da her sene düzenlenen festivalde sokakta insan kovalayan boğa saldıracak kişi ararken onu besleyip büyüten adam ile karşılaşıyor. Kokusundan ve sesinden adamı çıkaran boğa sanki "baba beni ahırıma götür" der gibi adamın peşine takılıyor.
Otobüs Şöförü İstikameti Değiştirince Çıkan Kavga 03:52
Otobüs Şöförü İstikameti Değiştirince Çıkan Kavga 17.528 izlenme - 2 yıl önce şimdi olay şöyle bi dolmuş var angara dolmuşu ankamallden sonra yön degiştiriyor sonra kavga çıkıyo kulaklıgı kısın korkabilirsiniz dayıdan sinirlenebilirsinizde
Tavuğun Korkulu Rüyası Minik Kız 00:55
Tavuğun Korkulu Rüyası Minik Kız 10.920 izlenme - 2 yıl önce Minik kızın cesaretini tebrik etmek lazım.. Demekki doğa ile haşır neşir bir aile yapısı var ki çekinmeden tavuğun yumurtaları araklıyor. Tavukta inatçı kızda bakalım kim galip gelecek..
Andımızı Okumak İsteyen Öğrencilere Müdür Tepkisi 03:38
Andımızı Okumak İsteyen Öğrencilere Müdür Tepkisi 3.383 izlenme - 1 yıl önce Okulda kendi istekleriyle andımızı okuyan öğrencilere müdür müdahale etti. Okul Müdürü Rahmi Önder Karamustafaoğlu öğrencilere: “Kendinize gelin. Talimat almadan ne yapıyorsunuz. Talimat mı aldın Dingo’nun ahırı mı burası. Devletin kurumunun işleyişini kimse bozamaz”
Kuzulara Ahırda Sıra Gecesi Yapmak 02:10
Kuzulara Ahırda Sıra Gecesi Yapmak 2.830 izlenme - 1 yıl önce BURSA'da bine yakın küçükbaş hayvanı bulunan Şanlıurfalı restoran işletmecisi Ali Koçak ahırda bulunan hayvanların yanında sıra gecesi düzenledi. Şanlıurfa'dan getirttiği 12 kişilik çalgı ekibi ile ahırda sıra gecesi düzenleyen Koçak, "Avrupalılar sütünden ve etinden yararlanmak için hayvanlara Mozart'ın parçaları dinletiyor. Bende bunu Sıra gecesi ile yapıyorum" dedi. Koçak, ahırda düzenlediği sıra gecesi ile ilginç bir eğlenceye imza attı.
Nostaljik El Patozu (Harman Makinesi) 00:33
Nostaljik El Patozu (Harman Makinesi) 3.088 izlenme - 2 yıl önce 40 yaş ve üstü kişiler bu makineyi iyi bilir. Tabi tatillerini köyde geçirdiyse. Ben bir köy delisi olarak amcamın ahırının üstünde bu makineyi hep görmüşümdür. Bir keresinde sorduğumda bana eski tarz patoz demişlerdi yani buğday ile samanı ayırıyor. Eskiler ne güzel lan
Annesinden Kalan Ahırı Kütüphaneye Çeviren Çocuk 00:58
Annesinden Kalan Ahırı Kütüphaneye Çeviren Çocuk 1.440 izlenme - 1 yıl önce Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde lise öğrencisi aslan parçası , annesinin vefatından sonra ondan kalan 150 kitapla gezici kütüphane olarak başladığı bu güzel yolculuğuna, annesinden kalan ahırı kütüphane yaparak taçlandırmış. şu anda 3500 civarı kitap olduğu düşünülüyormuş. Yalnız çocuk konuşurken kurduğu cümlelere, o cümleleri kurarken kullandığı kelimelere bakın. helal olsun çocuk. eğer bu ülkeyle ilgili biraz umut besliyorsak, sen ve senin gibi çocuklar var diye. ellerinde telefon fotoğraf paylaşayım , biri beğensin diye mal mal dolaşıp ömrünü 50 kelime ile geçiren bütün embesil ergenlere örnek olur umarım. iyi seyirler..
MODERN AHIR & CLAY BİYOMU! - LEGENDS in MİNECRAFT - Bölüm 20 29:01
MODERN AHIR & CLAY BİYOMU! - LEGENDS in MİNECRAFT - Bölüm 20 2.615 izlenme - 2 yıl önce Lütfen like(beğen) tuşuna basın bu kanalın desteği için iyi olacak :) Her 2500 Like'ta yeni video yüklemeye çalışacağım! Abone olun! http://bit.ly/azizgamingaboneol Baktığım Kanal: Part1: https://www.youtube.com/watch?v=QtM36L0jzGQ Part2: https://www.youtube.com/watch?v=QtM36L0jzGQ Ucuz Oyun Almak İçin https://www.g2a.com/r/azizgaming35 Mobil Uygulamam(İndir): http://bit.ly/AzizGamingMobil Playlistler http://bit.ly/AzizGamingPlaylist Kankey Survival Playlisti http://bit.ly/KankeySurvivalPlaylistesi Build Battle Playlisti http://bit.ly/BuildBattlePlaylist Sky Wars Playlisti http://bit.ly/SkyWarsPlaylisti Egg Wars Playlisti http://bit.ly/EggWarsPlaylist Grass Block Survival Playlisti http://bit.ly/GrassBlockSurvivalPlaylist Tadımlık Playlisti http://bit.ly/TadimlikPlaylisti Survival Games Playlisti http://bit.ly/SurvivalGamesPlaylistesi Hayran Haritaları Playlisti http://bit.ly/HayranHaritalariPlaylisti Bağış yaparak destek olabilirsiniz! http://azizgaming.com/bagis/ Facebook'tan takip et: https://tr.im/00ea5 Canlı yayınları takip et : http://bit.ly/1b9HwHi Twitter'dan takip et: http://bit.ly/1Ef14RD Instagram'da takip et : http://instagram.com/azizgaming35 Tüm soru ve önerilerinizi azizgaming35@gmail.com mail adresine atarak iletebilirsiniz! Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. Videoları beğenip bana destek verdiğiniz için teşekkürler , unutmayın her an yeni video gelebilir ^^ :)
Minecraft: Hızlı Yapı Kapışmaları - Bölüm 18 18:05
Minecraft: Hızlı Yapı Kapışmaları - Bölüm 18 1.783 izlenme - 4 yıl önce Leaflook Vs Oqune - Ahır. Video Açıklaması +750 Like A Diğer Bölüm Emin Olun Çok Daha Hızlı Gelir ! Lütfen Videodaki Ek Açıklamayı Okuyun !!! Diğer Bilgiler Hızlı Yapı K...
Evde Başlayıp Ahırda Biten Kardeş Kavgası 04:43
Evde Başlayıp Ahırda Biten Kardeş Kavgası 2.440 izlenme - 3 yıl önce Ferdi kirli mazisine rağmen Serpil'le evlenmiş ve namuslu bir hayat yaşamanın peşindedir. Kardeşi Yalçın ise yengesine göz koyup Ferdi'nin evde olmadığı zamanlarda Serpil'le yiyişmektedir. Karısı ve abisini uygunsuz pozisyonda yakalayan Ferdi'nin gözü döner. Evin içinde başlayan tekmeli , tokatlı , tırmıklı kavga bahçede ve hatta ahırın içinde devam edecektir. Gözünü kan bürüyüp zombiye dönüşen Ferdi kardeşiyle beraber karısını da öldürüp "yaktı beni" şarkısını söyleyecektir. Yönetmenliğini Melih Gülgen senaristliğini Erdoğan Tünaş'ın üstlendiği,başrollerinde Ferdi Tayfur ve Serpil Çakmaklı olan yaktı beni(1983) filminden oscarlık sahneler .. Aynı filmden bir başka sahne için >> http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/100410/orospu-kavgasi-yalcin-gulhan-ve-ferdi-tayfur
Kemüre Tezek Çekimi 06:01
Kemüre Tezek Çekimi 1.984 izlenme - 4 yıl önce www.facebook.com/gamazerkan 19,12,2011 Karşı köyü hayvan kemüresi çekimi diğer adıyla tezek
Murat Kekilli 04:31
Murat Kekilli 4.548 izlenme - 10 yıl önce saygılı ve dürüs
Minecraft Ahır Yapımı (Rehber) - Başlat Tuşu 25:32
Minecraft Ahır Yapımı (Rehber) - Başlat Tuşu 867 izlenme - 3 yıl önce Hayvanlarını bir arada tutmak için güzel bir ahıra kim hayır diyebilir ki? Minecraft Ahır Yapımı karşınızda
Annesinden Kalan Ahırı Kütüphaneye Çeviren Genç 04:09
Annesinden Kalan Ahırı Kütüphaneye Çeviren Genç 400 izlenme - 1 yıl önce Düziçi İlçesinde oturan 17 yaşındaki lise son sınıf öğrencisi Hüseyin Ege Kök, evlerinin ahırını kütüphaneye çevirdi. Kitap okumayı çok seven ve yaklaşık 6 ay önce kaybettiği annesinden kalan 150 kitapla kütüphane kuran Kök'e kitap desteği çığ gibi büyüdü. Karaçarlı Köyünde ki ahırdan bozma kütüphane de günlük 20 civarında çocuk faydalanırken, kitap okuma salonu içinde ayrıca tüplü bir televizyon ve cd player da bulunuyor. Okuma etkinlikleri dışında çocuk filmlerinin izletildiği "Yüksel'in Kütüphanesi" yetişkinler tarafından da sık sık ziyaret edildiği kaydedildi. Annesi Yüksel Kök'ün adını taşıyan kütüphane ile ilgili olarak Karaçarlı köyü sakinleri de oldukça memnun. İlk başlarda bir traktör römorkunda başlayan traktörlü kütüphane şimdilerde ahırdan bozma tek göz odada devam ediyor. AHIRDAN KÜTÜPHANEYE Evinin ahırını düzenleyerek "Yüksel'in Kütüphanesi"ni kuran Hüseyin Ege Kök, verilen desteklerden dolayı herkese teşekkür ederek, "Okuma alışkanlığının artması amacıyla bu yola çıktım. Öncelikle bir traktörün römorkunda yakın köyler dahil gezerek kitap dağıtmaya başladık. İlk olarak annemden kalan 150 kitapla başladık ve geldiğimiz süreçte ise yaklaşık 3 Bin 500 adet kitabımız oldu. Kütüphanemizin ilk kitaplarını annemden aldığım için biz de onun adını kütüphanemize verdik. Bundan sonra gelecek olan kitapları da ihtiyaç sahibi okullara vermeyi düşünüyoruz. Amacımız Türkiye'yi aydınlığa kavuşturmak." dedi. KİTABI GETİR, FORMAYI GÖTÜR Osmaniye'de bir çok Sivil Toplum Örgütü tarafından kitap toplanarak desteklenen Yüksel'in Kütüphanesi'nin son destek de Osmaniyesporlu 7 Ocak Taraftarlar Derneği'nden geldi. Dernek “Kitabı getir, formayı götür” adıyla düzenledikleri kampanya çerçevesinde toparladıkları yaklaşık 1200 adet kitabı kütüphanenin kurucusu Hüseyin Ege Kök'e teslim etti. Derneği başkanı Vedat Songül, "Böylesi bir organizasyonun içinde olmaktan şeref duyduk. Bu tarz uygulamaların tüm spor kulüplerinde yaygınlaşarak Türkiye'ye yayılması en büyük dileğimizdir. Ayrıca Türkiye'de ilk kez Osmaniyesporlu futbolcularda son hafta maça çıkmadan önce ellerinde kitaplarla sahaya çıktılar ve bize destek oldular." dedi. Osmaniye Baro Başkanı Avukat Dilem Aksoy'da “Yüksel'in Kütüphanesi" ne kitap desteği ve kitap rafı katkısında bulundu. Aksoy, Osmaniye Barosu olarak bu tarz faaliyetlerin her zaman yanında olacaklarını belirterek 17 yaşında ki bir gencin büyük çabasını takdirle karşıladıklarını ifade etti.
evvel ahır dünya türkün olacak 01:09
evvel ahır dünya türkün olacak 1.825 izlenme - 7 yıl önce evvel ahır dünya türkün olacak
Eşşeğe Tecavüz Edip Sahibine Hallenmek 02:49
Eşşeğe Tecavüz Edip Sahibine Hallenmek 935 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler sıcağı sıcağınadan. Sene 1996. Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde gerçekleşen olay. Arka fondaki gayriresmi düğün marşını koymalarının sebebi neydi ki acaba.
At Gibi Dans Etmek 03:23
At Gibi Dans Etmek 1.107 izlenme - 3 yıl önce Son zamanların yeni trendi twerk yani 'popo titretmek' in yerini alabilecek bir başka çılfınlık. Evde denemek yerine ahırda at aksesuarlarıyla birlikte daha gerçekçi bir hava verilmiş. Şimdi at dansını izliyoruz.
tümosan 7070 ahır ters atımı 00:49
tümosan 7070 ahır ters atımı 1.233 izlenme - 7 yıl önce tümosan 7070 ahır ters atımı
Sivas'ta Ahır Yangınından Geriye Sadece 'Sarıkız' Kaldı 04:59
Sivas'ta Ahır Yangınından Geriye Sadece 'Sarıkız' Kaldı 368 izlenme - 2 yıl önce Sivas'ta sabah saatlerinde bir ahırda çıkan yangında 6 büyükbaş hayvan telef oldu.
caldez dezenfektan kireç 01:40
caldez dezenfektan kireç 2.210 izlenme - 9 yıl önce caldez dezenfektan kireç 0532 245 07 83
Tezek Kemüre (B..k )çekimi 03:09
Tezek Kemüre (B..k )çekimi 513 izlenme - 4 yıl önce Tezek Kemüre (B..k )çekimi Taşköprü Karşı köyü Daha fazla video ve resimler bu bağlantıda ..www.facebook.com/gamazerkan
Eşeklerin Düğününde Kavga Çıkması - Muğla 03:08
Eşeklerin Düğününde Kavga Çıkması - Muğla 463 izlenme - 3 yıl önce Muğla'nın Fethiye İlçesi´nde Yalçın Yörük Müzesi sahibi Enver Yalçın tarafından evlendirilen ´Duman´ ve ´Linda´ adlı eşeklerin düğününde kavga çıktı. Pistte oyunlar oynandığı sırada 60 yaşındaki Feyzullah Koçak, ayağına basan bir genci uyarması üzerine gencin ve arkadaşlarının saldırısına uğradı. Gençler, Koçak´a kemerle vurup, sandalye fırlattı.
Atın Ani Fren Yapması 00:15
Atın Ani Fren Yapması 379 izlenme - 2 yıl önce Abimiz dört nala at arabasını sürerken atın dengeyi kaybetmesiyle newton kurallarına yakışır bir şekilde uçuyor. Sürat her zaman felakettir at arabası it arabası farketmez..
Ödev Yapabilmek İçin Odayı Aydınlatacak Bir Lamba İsteyen Kız 02:25
Ödev Yapabilmek İçin Odayı Aydınlatacak Bir Lamba İsteyen Kız 333 izlenme - 3 yıl önce Bursa'nın göbeğinde ahırdan bozma bir evde elektriksiz ve susuz yaşayan ailenin durumu yürek yaralıyor. Yedinci sınıfta okuyan Yasemin Karadağ'ın tek isteği, kardeşi ile ödev yapabilmesi için evi aydınlatacak bir lamba. Çamurlu patika yoldan her gün evine su taşıyan küçük kız, yaşadıkları mağduriyeti gözyaşları içinde anlattı.
minik danalar 02:12
minik danalar 986 izlenme - 7 yıl önce bir köy gezisinde bizi misafir olarak köyü gezdiren dostlarım ve ahır sahiplerine teşekkür ederim çok yeni doğmuş şirin danalar.
Karahacılı Yeni Gelişmeler 15:50
Karahacılı Yeni Gelişmeler 396 izlenme - 6 yıl önce salif kızıltaş cafer cetin
harika tay 00:03
harika tay 1.162 izlenme - 10 yıl önce at kazası , böylede yapılmazki ... at haklı , darbeyi yiyen emniyetsiz
Farmville 01:50
Farmville 502 izlenme - 7 yıl önce ahır hilesi
Ahırda Bulunan 1898 Model Elektrikli Porsche 01:09
Ahırda Bulunan 1898 Model Elektrikli Porsche 375 izlenme - 3 yıl önce Lüks otomobil üreticisi Porsche, şirketin kurucusu Ferdinand Porsche'nin lk tasarımının elektrikli bir otomobil olduğunu ve 1898 model bu aracın Avusturya'da bir ahırda bulunduğunu açıkladı.
Kendi Aralarında Mesaj Veren Kızlar 04:13
Kendi Aralarında Mesaj Veren Kızlar 173 izlenme - 3 yıl önce Saçma bir başlık olduğunun farkındayım ama ne başlık koyacağımı bilmiyodum. Neyse içeriğimize geçelim. Aslında aralarında eğleniyo gibi gözükselerde alttan iyi bir mesaj veren bu kardeşlerimize ufak bi alkışta bizden.