Hoşgeldiniz!

Ahmak Bilimi

NGC: Ahmak Bilimi - 1. Bölüm 22:05
NGC: Ahmak Bilimi - 1. Bölüm 2.009 izlenme - 3 yıl önce Bölüm:1 National Goegraphic Channel belgesel kanalında yapılan Ahmak Bilimi amatör videolar'ı derleyip bilimsel yönleriyle açıklıyorlar, ne yapıp ne yapmayacagımızı söylüyorlar, video'dakiler tamamen amatördür.
Ahmak Bilimi - 3. Bölüm Ozan Güven 21:59
Ahmak Bilimi - 3. Bölüm Ozan Güven 634 izlenme - 2 yıl önce Ahmak Bilimi, şimdiye dek çekilmiş en çılgın, en inanılmaz ve hatta can yakıcı video kliplerle geri dönüyor. Belgesel, dünyanın farklı yerlerinden derlenen her türlü cesur kazayı ekranlara getirerek, bu küçük düşürücü kazaların ardında yatan bilimi özel animasyonlar ve ağır çekim teknikleriyle açıklıyor. Sıradan insanların yaptığı inanılmaz yanlışlar birbirinden eğlenceli görüntülerle aktarılıyor. Birinci sezonun sunuculuğunu Richard Hammond’ın yaptığı programın yeni sezonunun Türkiye’de yayınlanan bölümlerini ünlü tiyatrocu ve oyuncu «Ozan Güven» sunuyor.
NGC: Ahmak Bilimi - 2. Bölüm 19:07
NGC: Ahmak Bilimi - 2. Bölüm 535 izlenme - 3 yıl önce Bölüm:2 National Goegraphic Channel belgesel kanalında yapılan Ahmak Bilimi amatör videolar'ı derleyip bilimsel yönleriyle açıklıyorlar, ne yapıp ne yapmayacagımızı söylüyorlar, video'dakiler tamamen amatördür.
Ahmak Bilimi Bölüm 4 Ozan Güven 20:50
Ahmak Bilimi Bölüm 4 Ozan Güven 292 izlenme - 2 yıl önce Başka insanların işleri batırmasını izlemeye bayılıyoruz. Hele de dramatik bir şekildeyse daha da çok bayılıyoruz! Ahmak Bilimi?nde uzmanlar, bir maceranın . Ahmak Bilimi, şimdiye dek çekilmiş en çılgın, en inanılmaz ve hatta can yakıcı video kliplerle geri dönüyor. Belgesel, dünyanın farklı yerlerinden derlenen her türlü cesur kazayı ekranlara getirerek, bu küçük düşürücü kazaların ardında yatan bilimi özel animasyonlar ve ağır çekim teknikleriyle açıklıyor. Sıradan insanların yaptığı inanılmaz yanlışlar birbirinden eğlenceli görüntülerle aktarılıyor. Birinci sezonun sunuculuğunu Richard Hammond’ın yaptığı programın yeni sezonunun Türkiye’de yayınlanan bölümlerini ünlü tiyatrocu ve oyuncu «Ozan Güven» sunuyor.
Aradığın adres - Ozan Güven  Ahmak Bilimi 00:11
Aradığın adres - Ozan Güven Ahmak Bilimi 87 izlenme - 2 yıl önce Nat Geo'yu Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube'da natgeotvturkiye hesaplarından takip edebilirsin. www.facebook.com/natgeotvturkiye www.twitter.com/natgeotvturkiye www.instagram.com/natgeotvturkiye www.youtube.com/natgeotvturkiye www.natgeotv.com/tr