Hoşgeldiniz!

Ahmak Bilimi

NGC: Ahmak Bilimi - 1. Bölüm 22:05
NGC: Ahmak Bilimi - 1. Bölüm 1.811 izlenme - 2 yıl önce Bölüm:1 National Goegraphic Channel belgesel kanalında yapılan Ahmak Bilimi amatör videolar'ı derleyip bilimsel yönleriyle açıklıyorlar, ne yapıp ne yapmayacagımızı söylüyorlar, video'dakiler tamamen amatördür.
Ahmak Bilimi - 3. Bölüm Ozan Güven 21:59
Ahmak Bilimi - 3. Bölüm Ozan Güven 263 izlenme - 11 ay önce Ahmak Bilimi, şimdiye dek çekilmiş en çılgın, en inanılmaz ve hatta can yakıcı video kliplerle geri dönüyor. Belgesel, dünyanın farklı yerlerinden derlenen her türlü cesur kazayı ekranlara getirerek, bu küçük düşürücü kazaların ardında yatan bilimi özel animasyonlar ve ağır çekim teknikleriyle açıklıyor. Sıradan insanların yaptığı inanılmaz yanlışlar birbirinden eğlenceli görüntülerle aktarılıyor. Birinci sezonun sunuculuğunu Richard Hammond’ın yaptığı programın yeni sezonunun Türkiye’de yayınlanan bölümlerini ünlü tiyatrocu ve oyuncu «Ozan Güven» sunuyor.
NGC: Ahmak Bilimi - 2. Bölüm 19:07
NGC: Ahmak Bilimi - 2. Bölüm 470 izlenme - 2 yıl önce Bölüm:2 National Goegraphic Channel belgesel kanalında yapılan Ahmak Bilimi amatör videolar'ı derleyip bilimsel yönleriyle açıklıyorlar, ne yapıp ne yapmayacagımızı söylüyorlar, video'dakiler tamamen amatördür.
Ahmak Bilimi Bölüm 4 Ozan Güven 20:50
Ahmak Bilimi Bölüm 4 Ozan Güven 67 izlenme - 11 ay önce Başka insanların işleri batırmasını izlemeye bayılıyoruz. Hele de dramatik bir şekildeyse daha da çok bayılıyoruz! Ahmak Bilimi?nde uzmanlar, bir maceranın . Ahmak Bilimi, şimdiye dek çekilmiş en çılgın, en inanılmaz ve hatta can yakıcı video kliplerle geri dönüyor. Belgesel, dünyanın farklı yerlerinden derlenen her türlü cesur kazayı ekranlara getirerek, bu küçük düşürücü kazaların ardında yatan bilimi özel animasyonlar ve ağır çekim teknikleriyle açıklıyor. Sıradan insanların yaptığı inanılmaz yanlışlar birbirinden eğlenceli görüntülerle aktarılıyor. Birinci sezonun sunuculuğunu Richard Hammond’ın yaptığı programın yeni sezonunun Türkiye’de yayınlanan bölümlerini ünlü tiyatrocu ve oyuncu «Ozan Güven» sunuyor.
Aradığın adres - Ozan Güven  Ahmak Bilimi 00:11
Aradığın adres - Ozan Güven Ahmak Bilimi 33 izlenme - 11 ay önce Nat Geo'yu Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube'da natgeotvturkiye hesaplarından takip edebilirsin. www.facebook.com/natgeotvturkiye www.twitter.com/natgeotvturkiye www.instagram.com/natgeotvturkiye www.youtube.com/natgeotvturkiye www.natgeotv.com/tr
Kafa Üstünde Dönme - Ozan Güven 03:11
Kafa Üstünde Dönme - Ozan Güven 13 izlenme - 11 ay önce Kafanın üzerinde dönmenin ardında yatan bir bilim var. Ahmak Bilimi belgeselinden. http://www.natgeotv.com/tr/ahmak-bilimi Yayın akışları, videolar, fotoğraflar ve daha fazlası için natgeotv.com/tr adresini ziyaret et!
Ahmak Bilimi - 1. Bölüm - Ozan Güven 22:05
Ahmak Bilimi - 1. Bölüm - Ozan Güven 13 izlenme - 11 ay önce Ahmak Bilimi, şimdiye dek çekilmiş en çılgın, en inanılmaz ve hatta can yakıcı video kliplerle geri dönüyor. Belgesel, dünyanın farklı yerlerinden derlenen her türlü cesur kazayı ekranlara getirerek, bu küçük düşürücü kazaların ardında yatan bilimi özel animasyonlar ve ağır çekim teknikleriyle açıklıyor. Sıradan insanların yaptığı inanılmaz yanlışlar birbirinden eğlenceli görüntülerle aktarılıyor. Birinci sezonun sunuculuğunu Richard Hammond’ın yaptığı programın yeni sezonunun Türkiye’de yayınlanan bölümlerini ünlü tiyatrocu ve oyuncu «Ozan Güven» sunuyor.
İnsan Balona Karşı - Ozan Güven Ahmak Bilimi 03:12
İnsan Balona Karşı - Ozan Güven Ahmak Bilimi 12 izlenme - 11 ay önce Yanlış tipte bir balon kullanırsan başına neler gelebilir? Ahmak Bilimi belgeselinden. http://www.natgeotv.com/tr/ahmak-bilimi Yayın akışları, videolar, fotoğraflar ve daha fazlası için natgeotv.com/tr adresini ziyaret et!
Ahmak Bilimi - 2. Bölüm 19:07
Ahmak Bilimi - 2. Bölüm 10 izlenme - 11 ay önce Ahmak Bilimi, şimdiye dek çekilmiş en çılgın, en inanılmaz ve hatta can yakıcı video kliplerle geri dönüyor. Belgesel, dünyanın farklı yerlerinden derlenen her türlü cesur kazayı ekranlara getirerek, bu küçük düşürücü kazaların ardında yatan bilimi özel animasyonlar ve ağır çekim teknikleriyle açıklıyor. Sıradan insanların yaptığı inanılmaz yanlışlar birbirinden eğlenceli görüntülerle aktarılıyor. Birinci sezonun sunuculuğunu Richard Hammond’ın yaptığı programın yeni sezonunun Türkiye’de yayınlanan bölümlerini ünlü tiyatrocu ve oyuncu «Ozan Güven» sunuyor.
Hava Yastığı - Ozan Güven 03:05
Hava Yastığı - Ozan Güven 11 izlenme - 11 ay önce Hava yastığının arkasındaki bilim. Ahmak Bilimi belgeselinden. http://www.natgeotv.com/tr/ahmak-bilimi Yayın akışları, videolar, fotoğraflar ve daha fazlası için natgeotv.com/tr adresini ziyaret et!
Ozan Güven'in sunumuyla Ahmak Bilimi pazar 22:30'da! 00:30
Ozan Güven'in sunumuyla Ahmak Bilimi pazar 22:30'da! 9 izlenme - 11 ay önce Ahmak Bilimi'nin yeni bölümleri Ozan Güven'in sunumuyla her pazar 22:30'da Nat Geo'da. Ahmak Bilimi, şimdiye dek çekilmiş en çılgın, en inanılmaz ve hatta can yakıcı video kliplerle geri dönüyor. Belgesel, dünyanın farklı yerlerinden derlenen her türlü cesur kazayı ekranlara getirerek, bu küçük düşürücü kazaların ardında yatan bilimi özel animasyonlar ve ağır çekim teknikleriyle açıklıyor. Sıradan insanların yaptığı inanılmaz yanlışlar birbirinden eğlenceli görüntülerle aktarılıyor. Birinci sezonun sunuculuğunu Richard Hammond’ın yaptığı programın yeni sezonunun Türkiye’de yayınlanan bölümlerini ünlü tiyatrocu ve oyuncu «Ozan Güven» sunuyor. http://www.natgeotv.com/tr/ahmak-bilimi
Merkezcil Kuvvet - Ozan Güven 03:44
Merkezcil Kuvvet - Ozan Güven 9 izlenme - 11 ay önce Bir bisikleti duvarda nasıl sürer ve neden başarısız olursunuz. Ahmak Bilimi belgeselinden. http://www.natgeotv.com/tr/ahmak-bilimi Yayın akışları, videolar, fotoğraflar ve daha fazlası için natgeotv.com/tr adresini ziyaret et!
Ahmak Bilimi ne demektir? 00:23
Ahmak Bilimi ne demektir? 7 izlenme - 11 ay önce Biraz bilim, biraz dilbilgisi. "Ahmak Bilimi nedir?"in cevabı bu videoda! Ahmak Bilimi, şimdiye dek çekilmiş en çılgın, en inanılmaz ve hatta can yakıcı video kliplerle geri dönüyor. Belgesel, dünyanın farklı yerlerinden derlenen her türlü cesur kazayı ekranlara getirerek, bu küçük düşürücü kazaların ardında yatan bilimi özel animasyonlar ve ağır çekim teknikleriyle açıklıyor. Sıradan insanların yaptığı inanılmaz yanlışlar birbirinden eğlenceli görüntülerle aktarılıyor. Birinci sezonun sunuculuğunu Richard Hammond’ın yaptığı programın yeni sezonunun Türkiye’de yayınlanan bölümlerini ünlü tiyatrocu ve oyuncu «Ozan Güven» sunuyor. www.natgeotv.com.tr Ahmak Bilimi, şimdiye dek çekilmiş en çılgın, en inanılmaz ve hatta can yakıcı video kliplerle geri dönüyor. Belgesel, dünyanın farklı yerlerinden derlenen her türlü cesur kazayı ekranlara getirerek, bu küçük düşürücü kazaların ardında yatan bilimi özel animasyonlar ve ağır çekim teknikleriyle açıklıyor. Sıradan insanların yaptığı inanılmaz yanlışlar birbirinden eğlenceli görüntülerle aktarılıyor. Birinci sezonun sunuculuğunu Richard Hammond’ın yaptığı programın yeni sezonunun Türkiye’de yayınlanan bölümlerini ünlü tiyatrocu ve oyuncu «Ozan Güven» sunuyor.
Düştü de neden düştü? - Ozan Güven 02:36
Düştü de neden düştü? - Ozan Güven 2 izlenme - 11 ay önce Ahmak Bilimi'nde bu videoda izlediğiniz ahmaklıkların başınıza gelmemesi için neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. http://www.natgeotv.com/tr/ahmak-bilimi Ahmak Bilimi, şimdiye dek çekilmiş en çılgın, en inanılmaz ve hatta can yakıcı video kliplerle geri dönüyor. Belgesel, dünyanın farklı yerlerinden derlenen her türlü cesur kazayı ekranlara getirerek, bu küçük düşürücü kazaların ardında yatan bilimi özel animasyonlar ve ağır çekim teknikleriyle açıklıyor. Sıradan insanların yaptığı inanılmaz yanlışlar birbirinden eğlenceli görüntülerle aktarılıyor. Birinci sezonun sunuculuğunu Richard Hammond’ın yaptığı programın yeni sezonunun Türkiye’de yayınlanan bölümlerini ünlü tiyatrocu ve oyuncu «Ozan Güven» sunuyor.