Hoşgeldiniz!

Ahmedinejat Videoları İzle

Ahmedinecad'ın Türkçe Şiir Okuması 01:00
Ahmedinecad'ın Türkçe Şiir Okuması 589 izlenme - 2 yıl önce İran'ın eski devlet başkanı ve Tahran belediye başkanı Ahmedinejat, uzun süre Güney Azerbaycan'da devlet görevlerinde kaldığı için çok iyi Türkçe bilir. Tesadüfen denk geldiğim bu videoda Ahmedinejat, İran vatandaşı olan Azerileri ulusal birliğe çağırmak için Türkçe şiir okuyor.
ahmedinejat ve obamanın sinek savaşı :)) 01:57
ahmedinejat ve obamanın sinek savaşı :)) 770 izlenme - 8 yıl önce iran cumhurbaşkanı, açık havada yapılan ve televizyondan canlı verilen yayında kendisini rahatsız eden böceği yakalamayı başaramadı. beklenmedik anda ani bir hareketle sineğe hamle yapan ahmedinecad, sineğin kaçması üzerine hiçbirşey olmamış gibi konuşmasına devam etti..bu durum karşısında obama 1-0 lık üstünlüğünü korumuş oldu :))
Light In Babylon - Bursa'nın Ufak Tefek Tasları 03:17
Light In Babylon - Bursa'nın Ufak Tefek Tasları 269 izlenme - 2 yıl önce Bursanın her yerinde ama herrr yerinde dinlemeye alışık olduğumuz bu güzel şarkıyı bir de İranlı kızımızın yorumuyla dinleyelim. Keyifli seyirler.
Son Dakika Erdoğan Ahmedinejat Görüşmesi 02:10
Son Dakika Erdoğan Ahmedinejat Görüşmesi 226 izlenme - 5 yıl önce Son Dakika Erdoğan Ahmedinejat Görüşmesi
Ahmedinejat Chavez'i Öperek Uğurladı! 01:26
Ahmedinejat Chavez'i Öperek Uğurladı! 154 izlenme - 4 yıl önce Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez'in Resmi Cenaze Töreni Başkent Caracas'ta, Naaşının Bulunduğu Askeri Akademide Yapıldı
Erdoğan Ve Ahmedinejat Ne Görüştü 02:04
Erdoğan Ve Ahmedinejat Ne Görüştü 17 izlenme - 5 yıl önce Erdoğan Ve Ahmedinejat Ne Görüştü