Hoşgeldiniz!

ahmet abi

Tekelci Ahmet Abinin Cezaevine Girmesi 02:05
Tekelci Ahmet Abinin Cezaevine Girmesi 8.251 izlenme - 1 yıl önce Yaklaşık 7 yıl önceki Tekel bayiisindeki kavgası internette izlenme rekoru kıran Tekelci Ahmet lakaplı Ahmet Yılmaz, 10'a yakın suç kaydı nedeniyle polisin düzenlediği baskınla yakalandı.
2. Tekelci Ahmet Abi Vakası 02:03
2. Tekelci Ahmet Abi Vakası 11.320 izlenme - 4 yıl önce Soyguncuya bira şişesiyle karşı koydu Büfe sahibinin soyguncuya bira şişesiyle karşı koyma anı saniye saniye güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. ocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde bir büfeci, silahlı ve kar maskeli soyguncuya bira şişesi fırlatarak karşı koyup onu kaçırttı. Soygunu gerçekleştiremeyen şahıs ateş ederek kendisini bekleyen arkadaşlarının bulunduğu otomobile binip kaçtı. Soygun girişimi bir güvenlik kamerasına da saniye saniye kaydedildi. Olay dün akşam saatlerinde Şirinköy Mahallesi 1 Mart Caddesi üzerinde bulunan Yılmaz Büyük'e ait Aydın Büfe'de meydana geldi. Olaydan kısa bir süre önce büfeye gelen üç kişi bira alıp oradan ayrıldı. Çevreyi de kontrol ettikleri anlaşılan bu kişiler yaklaşık bir saat sonra yeniden gelerek, içlerinden biri yüzüne kar maskesi takıp büfeye yaklaştı. Büfe sahibi Yılmaz Büyük'e tabancayı doğrultup kasadaki paraları vermesini istedi. Büfe sahibi Yılmaz Büyük soyguncunun elinden silahı almak istemesi üzerine soyguncu bir el ateş etti. İlk kurşunun isabet etmemesi üzerine büfeci ikinci kez ateş etti. Ancak bu kez tabanca tutukluk yaptı. Büfe sahibi Büfe sahibi Yılmaz Büyük bu kez yanındaki içi dolu bira şişelerini art arda ona fırlatmaya başladı. Soygunu gerçekleştiremeyeceğini anlayan maskeli şahıs çareyi kaçmakta buldu ve içinde iki arkadaşının olduğu anlaşılan tam takamları alanamayan 34 plakalı otomobile binerek oradan hızla uzaklaştı. Olayın ardından polis soyguncu ve arkadaşlarını yakalamak için çalışma başlattı.
Tekelci Ahmet Abi Hayrettin'in Konuğu 03:12
Tekelci Ahmet Abi Hayrettin'in Konuğu 4.172 izlenme - 7 yıl önce
Ahmet Abi - Bruce Lee İyi Adamdı 01:23
Ahmet Abi - Bruce Lee İyi Adamdı 2.006 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Abi' nin unutulmaz ses kayıtlarından. -Çinliydi, capon muydu, çinli miydi, capon muydu bilmiyorum ama güzel adamdı allah rahmet eylesin.
Ahmet Abi Uzun Hava 01:41
Ahmet Abi Uzun Hava 6.184 izlenme - 9 yıl önce ahmet abi uzun hava
Ahmet Abi - Seçim Sonrası İsyan 04:00
Ahmet Abi - Seçim Sonrası İsyan 2.007 izlenme - 3 yıl önce İnci Sözlük'ün desteklediği milletvekili adayı olarak, 12 Haziran seçimlerinden eli boş dönen Ahmet Yılmaz adeta isyan etti. Köylülerinin oy vermediğinden bahseden Ahmet Abi, köyünde düzenlenen festivalde binlerce para harcadığı, et ve pilav paralarını bile kendisinin verdiği halde köylülerinin oy vermediğinden şikayetçi. Film ve dizi teklifleri geldiğini söyleyen Ahmet Abi, ilk oyunculuk deneyimini de bu videonun ilk 15 saniyesinde yapıyor.
Ahmet Abi - Hırsımı Alamadım 00:17
Ahmet Abi - Hırsımı Alamadım 2.037 izlenme - 3 yıl önce Mermer yediğim günler oldu ile bağlantılı fena fillaha ulaşmış bir ses kaydı daha. DİŞLE DİŞLE DİŞLEEEEEEE
Takas - Tekel Savaşı Sona Erdi 01:43
Takas - Tekel Savaşı Sona Erdi 1.465 izlenme - 3 yıl önce Evet değerli ve güzel insanlar nereden nereye..Şurada daha dün gibiydi takas-tekel sohbetlerimiz yorumlarımız fakat köprünün altından çok sular aktı.Özet geçmem gerekirse saldırganlar af diledi,Ahmet Abi şikayetini geri aldı ayrıca seçimde de oylarını Ahmet Abi'ye verecekleri yönünde söz birliği ettiler.Sonuçta taraflar el sıkışarak,güleryüzle mahkemeden ayrıldı.Ahmet Abi de Eskişehir İnci Sözlük bağımsız milletvekili adayı olarak çalışmalara geri döndü.
ahmet abi - tekel savaşı 07:53
ahmet abi - tekel savaşı 2.808 izlenme - 7 yıl önce ahmtclyr izlesene kanalı http//bit.ly/izlesenekanali
Vakumlu Kulak Temizleme Metodu - Adana Style 00:44
Vakumlu Kulak Temizleme Metodu - Adana Style 1.561 izlenme - 3 yıl önce Vakumlu kulak temizleme metodu sık kullanılan metodlardan bir tanesi. Adana'lı olmamdan mütevellit, Adanalı bir yakınımız bu video'yu internete yüklemiş, bende dururmuyum hemen kaptım dedim ki yükleyim alkislarlayasiyorum'a da insanlar kulak nasıl temizlenir öğrensin. Tamam doktorlar kadar başarılı olamamışlar ama en azından denemişler. İyi seyirler. (adanalı değilseniz denemeyin)
Ahmet Abi - Sistem Çökülmüş 03:00
Ahmet Abi - Sistem Çökülmüş 1.937 izlenme - 3 yıl önce Özlemekten vazgeçmeyeceğimiz Ahmet Abi' nin sistem çökülmüş şarkısı. Kapitalizm de çöktü be ahmet abi sen göremedin.
Ahmet Abi - Mermer Yediğim Günler Oldu 00:36
Ahmet Abi - Mermer Yediğim Günler Oldu 1.311 izlenme - 3 yıl önce Abimizin üstüne karateci olmadığını anlattığı fevkalade bir ses kaydı.
Ahmet Abi - Alo Teoman 00:34
Ahmet Abi - Alo Teoman 956 izlenme - 3 yıl önce Ahmet abimizin ezilen kadinin yaninda yer alarak asil bir tavir koydugu, meshur web bee reklam jingle inin talihsiz satirlarina gönderme yapan eseridir.
tekel strike - ahmet abi ile bölge temiz 06:38
tekel strike - ahmet abi ile bölge temiz 1.924 izlenme - 7 yıl önce tekel strike - ahmet abi ile bölge temiz yaratıcılık
Ahmet Abi - Karate ve Ben 02:09
Ahmet Abi - Karate ve Ben 1.256 izlenme - 3 yıl önce Abimizin seçmece kayıtlarından biri daha. Ahmet abimize el kol yapmanın sonuçları. Unutmayın en güzel karate kursunu Ahmet abi oynar, hocası da bruce lee' dir.
Eskişehir'de Tramvay Kazası ve Halkın Tepkisi (Ahmet Abi İçerir) 01:58
Eskişehir'de Tramvay Kazası ve Halkın Tepkisi (Ahmet Abi İçerir) 954 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir'de tramvayın çarptığı çocuk, hayatını kaybetti. Alınan bilgiye göre, sürücüsünün ismi açıklanmayan SSK-Otogar seferini yapan tramvay, Alanönü Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı'nda yolun karşısına geçmeye çalışan Salih Şirin'e (9) çarptı. Tramvay altında sıkışan Şirin, olay yerinde hayatını kaybetti. Benim düşüncem bir an önce önlem alınması şart.
Ankarali Ahmet Abi 01:05
Ankarali Ahmet Abi 1.701 izlenme - 9 yıl önce ahmet abi ankara misket
Ahmet Abi - Artık Devir Değişti 00:35
Ahmet Abi - Artık Devir Değişti 655 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Abi'mizin de dediği gibi Çelik de değişti devir de. Ahmet Abi'nin ender videolarından birisi. Başka bulursanız gönderin, arşivleyelim.
Şok Programı 09:40
Şok Programı 764 izlenme - 3 yıl önce Atv'de 1994-1999 yılları arası yayınlanmış Türk televizyon tarihinin efsane programlarından Şok'tan kaydedilmiş ses ve ekran görüntülerinden oluşturulan video.İçerisinde rahmetli Ahmet Abinin namı diyar Tilki Selimin de olduğu de olduğu a takımı konseptli muhteşem vidyo sizlerle. Sezon Bilgileri: 1. Sezon (1994) Star TV 2. Sezon (1996) atv 3. Sezon (1996-1997) atv 4. Sezon (1997-1998) atv 5. Sezon (1998-1999) atv
Ahmet Abi - Sipor Maç Yapmaktır 00:22
Ahmet Abi - Sipor Maç Yapmaktır 439 izlenme - 3 yıl önce Ahmet abinin futbol maçları ile ilgili görüşlerini dinleyeceksiniz. Nefesimiz elbette ki bir olmayacaktır Ahmet Abi koşmanın değerini bilmemiz gerektiğini bize öğrettiğin için sana tekrar teşekkür ederiz. Keşke imkan olsa da şimdi de yorumlasan hayatı, bize öğretsen gerçekleri...
Ahmet Abi Tekel Savaşı 07:53
Ahmet Abi Tekel Savaşı 309 izlenme - 2 yıl önce t
Ahmet Selçuk İlkan - Ah Ahmet Abi Ahh!... 04:35
Ahmet Selçuk İlkan - Ah Ahmet Abi Ahh!... 1.242 izlenme - 6 yıl önce
Ahmet Abi - Baz İstasyonları 00:13
Ahmet Abi - Baz İstasyonları 411 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Abi'nin baz istasyonlarına tepkisi..
Ahmet Abi - Olmazz Olmazzz 00:53
Ahmet Abi - Olmazz Olmazzz 474 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Abi UEFA Kupasında Hagi' ye kart gösterilmesini eleştiriyor. Hakem' e giydiriyor.
Aksaray Esnafından Açıklamaların Devamı 01:07
Aksaray Esnafından Açıklamaların Devamı 564 izlenme - 3 yıl önce Olay sonrasında peş peşe gelen açıklamaların bir tanesi bu röportaj olayı farklı bi boyuta çekiyor tüm yenilen dayaklarla ve gerçekleriyle
Ahmet Abi - Konuş Be Kardeş 00:23
Ahmet Abi - Konuş Be Kardeş 433 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Abi'nin heykelle efsanevi muhabbeti.. Mesut Bahtiyar notu: Ahmet Abimizi tanımayanlara enteresan gelebileceği için, ilk önce arama bölümüne ''Ahmet Abi'' yazarak içerikleri dolaşırsanız daha anlamlı olacaktır. Abimizdir, efsanedir. Toprağı bol olsun.
İnci Sözlük - Ahmet Abi NTV de 07:05
İnci Sözlük - Ahmet Abi NTV de 421 izlenme - 3 yıl önce Tüm İnci Sözlük yazarları ve sempatizanlarının 4 gün içinde 8 bin tl ye yakın para toplayarak Yüksek Seçim Kurulu na Eskişehir bağımsız milletvekili adayı olarak kayıt yaptırdığı Ahmet Yılmaz, Ntv de ulusal yayın tecrübesi yaşadı..E hoca da demiş ki ya tutarsa..Ya seçilirse..
Ahmet Abi - Olmaz Bu Kadar 00:17
Ahmet Abi - Olmaz Bu Kadar 408 izlenme - 3 yıl önce Abimizden medyamızın düşmüş olduğu rezil duruma muazzam giydirişler. Neymiş, sibercan' ın ayağı bükülmüş...geçmiş olsun
Ahmet Abi - 20 Kaleci Yan yana dizdim 00:38
Ahmet Abi - 20 Kaleci Yan yana dizdim 510 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Abimiz karate, ninjitsu, kızılcık sopası yanında futboldan da iyi anlıyor. 20 kaleci dizer hepsini düzer.
A for Ahmet Abi - İnci Sözlük 00:58
A for Ahmet Abi - İnci Sözlük 476 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir bağımsız milletvekili Ahmet Yılmaz, hepimizin Ahmet Abisi için yapılmış güzide bir trailer izleyeceksiniz. Bakalım seçimlerde nasıl bir performans gösterecek?