Hoşgeldiniz!

Ahmet Abi Videoları

Tekelci Ahmet Abinin Cezaevine Girmesi 02:05
Tekelci Ahmet Abinin Cezaevine Girmesi 7.881 izlenme - 4 ay önce Yaklaşık 7 yıl önceki Tekel bayiisindeki kavgası internette izlenme rekoru kıran Tekelci Ahmet lakaplı Ahmet Yılmaz, 10'a yakın suç kaydı nedeniyle polisin düzenlediği baskınla yakalandı.
2. Tekelci Ahmet Abi Vakası 02:03
2. Tekelci Ahmet Abi Vakası 11.168 izlenme - 3 yıl önce Soyguncuya bira şişesiyle karşı koydu Büfe sahibinin soyguncuya bira şişesiyle karşı koyma anı saniye saniye güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. ocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde bir büfeci, silahlı ve kar maskeli soyguncuya bira şişesi fırlatarak karşı koyup onu kaçırttı. Soygunu gerçekleştiremeyen şahıs ateş ederek kendisini bekleyen arkadaşlarının bulunduğu otomobile binip kaçtı. Soygun girişimi bir güvenlik kamerasına da saniye saniye kaydedildi. Olay dün akşam saatlerinde Şirinköy Mahallesi 1 Mart Caddesi üzerinde bulunan Yılmaz Büyük'e ait Aydın Büfe'de meydana geldi. Olaydan kısa bir süre önce büfeye gelen üç kişi bira alıp oradan ayrıldı. Çevreyi de kontrol ettikleri anlaşılan bu kişiler yaklaşık bir saat sonra yeniden gelerek, içlerinden biri yüzüne kar maskesi takıp büfeye yaklaştı. Büfe sahibi Yılmaz Büyük'e tabancayı doğrultup kasadaki paraları vermesini istedi. Büfe sahibi Yılmaz Büyük soyguncunun elinden silahı almak istemesi üzerine soyguncu bir el ateş etti. İlk kurşunun isabet etmemesi üzerine büfeci ikinci kez ateş etti. Ancak bu kez tabanca tutukluk yaptı. Büfe sahibi Büfe sahibi Yılmaz Büyük bu kez yanındaki içi dolu bira şişelerini art arda ona fırlatmaya başladı. Soygunu gerçekleştiremeyeceğini anlayan maskeli şahıs çareyi kaçmakta buldu ve içinde iki arkadaşının olduğu anlaşılan tam takamları alanamayan 34 plakalı otomobile binerek oradan hızla uzaklaştı. Olayın ardından polis soyguncu ve arkadaşlarını yakalamak için çalışma başlattı.
Tekelci Ahmet Abi Ziyareti 02:00
Tekelci Ahmet Abi Ziyareti 4.761 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Ahmet Abi - Seçim Sonrası İsyan 04:00
Ahmet Abi - Seçim Sonrası İsyan 1.933 izlenme - 2 yıl önce İnci Sözlük'ün desteklediği milletvekili adayı olarak, 12 Haziran seçimlerinden eli boş dönen Ahmet Yılmaz adeta isyan etti. Köylülerinin oy vermediğinden bahseden Ahmet Abi, köyünde düzenlenen festivalde binlerce para harcadığı, et ve pilav paralarını bile kendisinin verdiği halde köylülerinin oy vermediğinden şikayetçi. Film ve dizi teklifleri geldiğini söyleyen Ahmet Abi, ilk oyunculuk deneyimini de bu videonun ilk 15 saniyesinde yapıyor.
Tekelci Ahmet Abi Hayrettin'in Konuğu 03:12
Tekelci Ahmet Abi Hayrettin'in Konuğu 4.149 izlenme - 6 yıl önce
Ahmet Abi - Hırsımı Alamadım 00:17
Ahmet Abi - Hırsımı Alamadım 1.895 izlenme - 2 yıl önce Mermer yediğim günler oldu ile bağlantılı fena fillaha ulaşmış bir ses kaydı daha. DİŞLE DİŞLE DİŞLEEEEEEE
Ahmet Abi - Bruce Lee İyi Adamdı 01:23
Ahmet Abi - Bruce Lee İyi Adamdı 1.564 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Abi' nin unutulmaz ses kayıtlarından. -Çinliydi, capon muydu, çinli miydi, capon muydu bilmiyorum ama güzel adamdı allah rahmet eylesin.
Ahmet Abi Uzun Hava 01:41
Ahmet Abi Uzun Hava 6.183 izlenme - 8 yıl önce ahmet abi uzun hava
Takas - Tekel Savaşı Sona Erdi 01:43
Takas - Tekel Savaşı Sona Erdi 1.219 izlenme - 2 yıl önce Evet değerli ve güzel insanlar nereden nereye..Şurada daha dün gibiydi takas-tekel sohbetlerimiz yorumlarımız fakat köprünün altından çok sular aktı.Özet geçmem gerekirse saldırganlar af diledi,Ahmet Abi şikayetini geri aldı ayrıca seçimde de oylarını Ahmet Abi'ye verecekleri yönünde söz birliği ettiler.Sonuçta taraflar el sıkışarak,güleryüzle mahkemeden ayrıldı.Ahmet Abi de Eskişehir İnci Sözlük bağımsız milletvekili adayı olarak çalışmalara geri döndü.
ahmet abi - tekel savaşı 07:53
ahmet abi - tekel savaşı 2.786 izlenme - 6 yıl önce ahmtclyr izlesene kanalı http//bit.ly/izlesenekanali
Ahmet Abi - Sistem Çökülmüş 03:00
Ahmet Abi - Sistem Çökülmüş 1.525 izlenme - 2 yıl önce Özlemekten vazgeçmeyeceğimiz Ahmet Abi' nin sistem çökülmüş şarkısı. Kapitalizm de çöktü be ahmet abi sen göremedin.
Vakumlu Kulak Temizleme Metodu - Adana Style 00:44
Vakumlu Kulak Temizleme Metodu - Adana Style 1.164 izlenme - 2 yıl önce Vakumlu kulak temizleme metodu sık kullanılan metodlardan bir tanesi. Adana'lı olmamdan mütevellit, Adanalı bir yakınımız bu video'yu internete yüklemiş, bende dururmuyum hemen kaptım dedim ki yükleyim alkislarlayasiyorum'a da insanlar kulak nasıl temizlenir öğrensin. Tamam doktorlar kadar başarılı olamamışlar ama en azından denemişler. İyi seyirler. (adanalı değilseniz denemeyin)
Ahmet Abi - Mermer Yediğim Günler Oldu 00:36
Ahmet Abi - Mermer Yediğim Günler Oldu 1.101 izlenme - 2 yıl önce Abimizin üstüne karateci olmadığını anlattığı fevkalade bir ses kaydı.
Ahmet Abi - Alo Teoman 00:34
Ahmet Abi - Alo Teoman 868 izlenme - 2 yıl önce Ahmet abimizin ezilen kadinin yaninda yer alarak asil bir tavir koydugu, meshur web bee reklam jingle inin talihsiz satirlarina gönderme yapan eseridir.
tekel strike - ahmet abi ile bölge temiz 06:38
tekel strike - ahmet abi ile bölge temiz 1.921 izlenme - 7 yıl önce tekel strike - ahmet abi ile bölge temiz yaratıcılık
Ahmet Abi - Karate ve Ben 02:09
Ahmet Abi - Karate ve Ben 1.057 izlenme - 2 yıl önce Abimizin seçmece kayıtlarından biri daha. Ahmet abimize el kol yapmanın sonuçları. Unutmayın en güzel karate kursunu Ahmet abi oynar, hocası da bruce lee' dir.
Eskişehir'de Tramvay Kazası ve Halkın Tepkisi (Ahmet Abi İçerir) 01:58
Eskişehir'de Tramvay Kazası ve Halkın Tepkisi (Ahmet Abi İçerir) 776 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir'de tramvayın çarptığı çocuk, hayatını kaybetti. Alınan bilgiye göre, sürücüsünün ismi açıklanmayan SSK-Otogar seferini yapan tramvay, Alanönü Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı'nda yolun karşısına geçmeye çalışan Salih Şirin'e (9) çarptı. Tramvay altında sıkışan Şirin, olay yerinde hayatını kaybetti. Benim düşüncem bir an önce önlem alınması şart.
Ankarali Ahmet Abi 01:05
Ankarali Ahmet Abi 1.701 izlenme - 8 yıl önce ahmet abi ankara misket
Ahmet Abi - Artık Devir Değişti 00:35
Ahmet Abi - Artık Devir Değişti 518 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Abi'mizin de dediği gibi Çelik de değişti devir de. Ahmet Abi'nin ender videolarından birisi. Başka bulursanız gönderin, arşivleyelim.
Ahmet Abi - Sipor Maç Yapmaktır 00:22
Ahmet Abi - Sipor Maç Yapmaktır 362 izlenme - 2 yıl önce Ahmet abinin futbol maçları ile ilgili görüşlerini dinleyeceksiniz. Nefesimiz elbette ki bir olmayacaktır Ahmet Abi koşmanın değerini bilmemiz gerektiğini bize öğrettiğin için sana tekrar teşekkür ederiz. Keşke imkan olsa da şimdi de yorumlasan hayatı, bize öğretsen gerçekleri...
Ahmet Abi Tekel Savaşı 07:53
Ahmet Abi Tekel Savaşı 212 izlenme - 11 ay önce t
Aksaray Esnafından Açıklamaların Devamı 01:07
Aksaray Esnafından Açıklamaların Devamı 547 izlenme - 2 yıl önce Olay sonrasında peş peşe gelen açıklamaların bir tanesi bu röportaj olayı farklı bi boyuta çekiyor tüm yenilen dayaklarla ve gerçekleriyle
Ahmet Selçuk İlkan - Ah Ahmet Abi Ahh!... 04:35
Ahmet Selçuk İlkan - Ah Ahmet Abi Ahh!... 1.231 izlenme - 5 yıl önce
Ahmet Abi - Olmazz Olmazzz 00:53
Ahmet Abi - Olmazz Olmazzz 408 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Abi UEFA Kupasında Hagi' ye kart gösterilmesini eleştiriyor. Hakem' e giydiriyor.
Ahmet Abi - Baz İstasyonları 00:13
Ahmet Abi - Baz İstasyonları 318 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Abi'nin baz istasyonlarına tepkisi..
İnci Sözlük - Ahmet Abi NTV de 07:05
İnci Sözlük - Ahmet Abi NTV de 376 izlenme - 2 yıl önce Tüm İnci Sözlük yazarları ve sempatizanlarının 4 gün içinde 8 bin tl ye yakın para toplayarak Yüksek Seçim Kurulu na Eskişehir bağımsız milletvekili adayı olarak kayıt yaptırdığı Ahmet Yılmaz, Ntv de ulusal yayın tecrübesi yaşadı..E hoca da demiş ki ya tutarsa..Ya seçilirse..
Ahmet Abi - Konuş Be Kardeş 00:23
Ahmet Abi - Konuş Be Kardeş 345 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Abi'nin heykelle efsanevi muhabbeti.. Mesut Bahtiyar notu: Ahmet Abimizi tanımayanlara enteresan gelebileceği için, ilk önce arama bölümüne ''Ahmet Abi'' yazarak içerikleri dolaşırsanız daha anlamlı olacaktır. Abimizdir, efsanedir. Toprağı bol olsun.
Ahmet Abi - 20 Kaleci Yan yana dizdim 00:38
Ahmet Abi - 20 Kaleci Yan yana dizdim 443 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Abimiz karate, ninjitsu, kızılcık sopası yanında futboldan da iyi anlıyor. 20 kaleci dizer hepsini düzer.
Ahmet Abi - Olmaz Bu Kadar 00:17
Ahmet Abi - Olmaz Bu Kadar 346 izlenme - 2 yıl önce Abimizden medyamızın düşmüş olduğu rezil duruma muazzam giydirişler. Neymiş, sibercan' ın ayağı bükülmüş...geçmiş olsun
A for Ahmet Abi - İnci Sözlük 00:58
A for Ahmet Abi - İnci Sözlük 449 izlenme - 2 yıl önce Eskişehir bağımsız milletvekili Ahmet Yılmaz, hepimizin Ahmet Abisi için yapılmış güzide bir trailer izleyeceksiniz. Bakalım seçimlerde nasıl bir performans gösterecek?