Hoşgeldiniz!

ahmet çınar

Endüstri Mühendisleri ne yapar? Optimizasyon nedir? 04:02
Endüstri Mühendisleri ne yapar? Optimizasyon nedir? 1.938 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'da Optimizasyon Mühendisi olarak çalışan Ahmet Çınar, endüstri mühendisliğini ve optimizasyon kavramını anlattı.
Endüstri mühendisliği niçin seçilir? Kim seçmelidir? 04:23
Endüstri mühendisliği niçin seçilir? Kim seçmelidir? 1.680 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'da Optimizasyon Mühendisi olarak çalışan Ahmet Çınar, endüstri mühendisliğinin nasıl insanlara göre olduğunu anlattı.
Ahmet Çınar Ah İstanbul Söz Müzik Ahmet Çınar 04:49
Ahmet Çınar Ah İstanbul Söz Müzik Ahmet Çınar 3.426 izlenme - 9 yıl önce yeşil görele truzm patronlarından ahmet çınar hep yaptığı işlerden konuşulan ahmet çınar şimdide sesiyle konuşuluyor
Ahmet Çınar Türküleri 04:44
Ahmet Çınar Türküleri 2.526 izlenme - 8 yıl önce ahmet çınar türküleri
Optimizasyon Mühendisi ne yapar? Solvoyo'da bir gününüz nasıl geçiyor? 02:42
Optimizasyon Mühendisi ne yapar? Solvoyo'da bir gününüz nasıl geçiyor? 760 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'da Optimizasyon Mühendisi olarak çalışan Ahmet Çınar, mesleğini ve Solvoyo'da bir gününün nasıl geçtiğini anlattı.
Üniversite öğrencilerine tavsiyeleriniz nelerdir? 03:52
Üniversite öğrencilerine tavsiyeleriniz nelerdir? 723 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'da Optimizasyon Mühendisi olarak çalışan Ahmet Çınar, öğrencilere tavsiyelerini anlattı.
Ahmet Çınar İstanbul Büyük Şehir Söz Müzik Ahmet Ç 05:00
Ahmet Çınar İstanbul Büyük Şehir Söz Müzik Ahmet Ç 1.519 izlenme - 9 yıl önce ahmet çınardan istanbul büyükşehir
Ahmet Çınar Mustafa Çınar Arabaya Binerken Bana Dö 02:17
Ahmet Çınar Mustafa Çınar Arabaya Binerken Bana Dö 1.960 izlenme - 8 yıl önce ahmet çınar ve mustafa çınar ikilisinden muhteşem düet (kemençe show)
Kralında Yokk 12:12
Kralında Yokk 1.329 izlenme - 9 yıl önce istersen klaralın gelsın
Çanakkale Valisi'ne Haka Şoku 01:39
Çanakkale Valisi'ne Haka Şoku 467 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği Yeni Zelanda ziyaretini değerlendirdi. Çok üst düzeyde karşılandıklarını, sıcak ve samimi şekilde ağırlandıklarını söyleyen Vali Çınar, en ilginç deneyimini ise Hamilton Belediye Meclisi girişinde yaşadı. Maori savaşçılarının barış dansıyla karşılanan Vali Çınar, kendisine sunulan barış bitkisini aldıktan sonra yoluna devam etti.
Avrupa Şampiyonası'nda hedef 8 madalya 01:26
Avrupa Şampiyonası'nda hedef 8 madalya 332 izlenme - 2 yıl önce Yıldız Milli Kız Boks Takımı Antrenörü Ahmet Çınar, Avrupa Şampiyonası'nda 8 madalya kazanarak hedeflerini tutturduklarını söyledi.
ahmet çınar - mustafa çınar istanbul büyükşehir 04:46
ahmet çınar - mustafa çınar istanbul büyükşehir 863 izlenme - 6 yıl önce şahziyenin ahmet
Neden yüksek lisans yapmak istediniz? Neden Bilkent Üniversitesi'nde devam ettiniz? 03:39
Neden yüksek lisans yapmak istediniz? Neden Bilkent Üniversitesi'nde devam ettiniz? 400 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'da Optimizasyon Mühendisi olarak çalışan Ahmet Çınar, yüksek lisans yapmaya nasıl karar verdiğini ve Bilkent Üniversitesi'nin yüksek lisans programını anlattı.
Neden Endüstri Mühendisliğini tercih ettiniz? 02:45
Neden Endüstri Mühendisliğini tercih ettiniz? 358 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'da Optimizasyon Mühendisi olarak çalışan Ahmet Çınar, neden endüstri mühendisliğini tercih ettiğini anlattı.
Bilkent Üniversitesi'ni ve Endüstri Mühendisliği eğitimini anlatır mısınız? 01:48
Bilkent Üniversitesi'ni ve Endüstri Mühendisliği eğitimini anlatır mısınız? 340 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'da Optimizasyon Mühendisi olarak çalışan Ahmet Çınar, Bilkent Üniversitesi'ni ve Endüstri Mühendisliği eğitimini anlattı.
Neden Koç Üniversitesi'nde PhD eğitimine başladınız? 00:42
Neden Koç Üniversitesi'nde PhD eğitimine başladınız? 290 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'da Optimizasyon Mühendisi olarak çalışan Ahmet Çınar, Koç Üniversitesi'nde neden PhD eğitimine başladığını anlattı.
Ahmet Çınar Keklik 02:51
Ahmet Çınar Keklik 763 izlenme - 8 yıl önce ahmet çınardan keklik
Zonguldak Valisi Çınar, Ereğli'de Ziyaretlerde Bulundu 04:14
Zonguldak Valisi Çınar, Ereğli'de Ziyaretlerde Bulundu 2 izlenme - 3 gün önce Zonguldak Valisi Çınar, Ereğli'de ziyaretlerde bulunduZONGULDAK - Zonguldak Valisi Ahmet Çınar bir dizi ziyarette bulunmak için Kdz. Ereğli'ye geldi.
Yıldız Bayan Boks Milli Takımı Sorumlu Antrenörü Ahmet Çınar 02:05
Yıldız Bayan Boks Milli Takımı Sorumlu Antrenörü Ahmet Çınar 96 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sporcuların kondisyon çalışması, - Yıldız Bayan Boks Milli Takımı Sorumlu Antrenörü Ahmet Çınar ile röportaj, Yıldız Bayan Boks Milli Takımı Sorumlu Antrenörü Çınar: - "Dünya Şampiyonası'ndaki başarımızı Avrupa Şampiyonası'nda da sürdürmek istiyoruz" Yıldız Bayan Boks Milli Takımı Sorumlu Antrenörü Ahmet Çınar, Dünya Şampiyonası'na katılan 7 sporcunun 5'inin madalyayla döndüğünü, başarılarını Avrupa Şampiyonası'nda da sürdürmek istediklerini bildirdi.
Vali Çınar'dan Veda ve Bayramlaşma Töreni 04:24
Vali Çınar'dan Veda ve Bayramlaşma Töreni 1 izlenme - 3 hafta önce Vali Çınar'dan veda ve bayramlaşma töreniBİTLİS - Bitlis Valisi Ahmet Çınar, son çıkan valiler kararnamesi ile Zonguldak Valiliğine atanmasından dolayı Polisevinde hem bayramlaşma hemde bir veda töreni düzenledi.
Son Mektup 02:15
Son Mektup 35 izlenme - 3 yıl önce "Son Mektup" filminde kullanılan uçaklar tarihi tabyada sergilenecek- Çanakkale Savaşları'nı konu alan ve Gelibolu Yarımadası'nda çekilen "Son Mektup" filminde kullanılan uçaklar, çekimlerin tamamlanmasının ardından yarımadada bırakıldı- Vali Çınar: "3 uçak, restorasyon işlemlerinin tamamlanmasının ardından tarihi Hamidiye Tabyaları'nda sergilenecek"ÇANAKKALE (AA) - Çanakkale Savaşları'nı konu alan, çekimleri Gelibolu Yarımadası'nda gerçekleşen "Son Mektup" filminde kullanılan, daha sonra bölgede bırakılan uçakların tarihi Hamidiye Tabyaları'nda sergileneceği bildirildi.
Okuma Aşığı Kıbrıs Gazisi Ödülü Kimseye Bırakmıyor 01:53
Okuma Aşığı Kıbrıs Gazisi Ödülü Kimseye Bırakmıyor 2 izlenme - 4 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Kitap sevdalısı Ahmet Çınar'ın açıklaması, programdan detaylar Okuma aşığı Kıbrıs gazisi ödülü kimseye bırakmıyor Edirne'de geçen yıl "En çok kitap okuyan okuyucu" ödülünü alan Kıbrıs Gazisi Edirneli Ahmet Çınar, bu yıl başarısını artırarak devam ettirdi Çınar: "Okumayan...
Assos Antik Kenti Kazılarına Sponsor Desteği 02:10
Assos Antik Kenti Kazılarına Sponsor Desteği 31 izlenme - 3 yıl önce Ayvacık ilçesi sınırlarındaki Assos Antik Kenti'nde 2 yıl yürütülecek kazıların sponsorluğunu, Çanakkale Boğazı ile adalar arasındaki deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ AŞ şirketi üstlendi.
Yıldız Kız Boksörlerden 4 Yılda 41 Madalya 02:40
Yıldız Kız Boksörlerden 4 Yılda 41 Madalya 2 izlenme - 3 ay önce Yıldız Kız Boks Milli Takımı'nın sorumlu antrenörü Ahmet Çınar, son 4 yılda katıldıkları uluslararası organizasyonlarda Türkiye'ye 41 madalya kazandırdıklarını belirtti.
Avrupa Şampiyonası'nda Hedef 8 Madalya 01:26
Avrupa Şampiyonası'nda Hedef 8 Madalya 4 izlenme - 2 yıl önce Yıldız Milli Kız Boks Takımı Antrenörü Ahmet Çınar, Avrupa Şampiyonası'nda 8 madalya kazanarak hedeflerini tutturduklarını söyledi.