Hoşgeldiniz!

Ahmet Çınar Videoları İzle

Endüstri Mühendisleri ne yapar? Optimizasyon nedir? 04:02
Endüstri Mühendisleri ne yapar? Optimizasyon nedir? 1.846 izlenme - 2 yıl önce Solvoyo'da Optimizasyon Mühendisi olarak çalışan Ahmet Çınar, endüstri mühendisliğini ve optimizasyon kavramını anlattı.
Endüstri mühendisliği niçin seçilir? Kim seçmelidir? 04:23
Endüstri mühendisliği niçin seçilir? Kim seçmelidir? 1.359 izlenme - 2 yıl önce Solvoyo'da Optimizasyon Mühendisi olarak çalışan Ahmet Çınar, endüstri mühendisliğinin nasıl insanlara göre olduğunu anlattı.
Ahmet Çınar Ah İstanbul Söz Müzik Ahmet Çınar 04:49
Ahmet Çınar Ah İstanbul Söz Müzik Ahmet Çınar 3.410 izlenme - 9 yıl önce yeşil görele truzm patronlarından ahmet çınar hep yaptığı işlerden konuşulan ahmet çınar şimdide sesiyle konuşuluyor
Ahmet Çınar Türküleri 04:44
Ahmet Çınar Türküleri 2.517 izlenme - 8 yıl önce ahmet çınar türküleri
Optimizasyon Mühendisi ne yapar? Solvoyo'da bir gününüz nasıl geçiyor? 02:42
Optimizasyon Mühendisi ne yapar? Solvoyo'da bir gününüz nasıl geçiyor? 695 izlenme - 2 yıl önce Solvoyo'da Optimizasyon Mühendisi olarak çalışan Ahmet Çınar, mesleğini ve Solvoyo'da bir gününün nasıl geçtiğini anlattı.
Üniversite öğrencilerine tavsiyeleriniz nelerdir? 03:52
Üniversite öğrencilerine tavsiyeleriniz nelerdir? 693 izlenme - 2 yıl önce Solvoyo'da Optimizasyon Mühendisi olarak çalışan Ahmet Çınar, öğrencilere tavsiyelerini anlattı.
Ahmet Çınar İstanbul Büyük Şehir Söz Müzik Ahmet Ç 05:00
Ahmet Çınar İstanbul Büyük Şehir Söz Müzik Ahmet Ç 1.517 izlenme - 9 yıl önce ahmet çınardan istanbul büyükşehir
Ahmet Çınar Mustafa Çınar Arabaya Binerken Bana Dö 02:17
Ahmet Çınar Mustafa Çınar Arabaya Binerken Bana Dö 1.940 izlenme - 7 yıl önce ahmet çınar ve mustafa çınar ikilisinden muhteşem düet (kemençe show)
Kralında Yokk 12:12
Kralında Yokk 1.329 izlenme - 8 yıl önce istersen klaralın gelsın
Çanakkale Valisi'ne Haka Şoku 01:39
Çanakkale Valisi'ne Haka Şoku 461 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği Yeni Zelanda ziyaretini değerlendirdi. Çok üst düzeyde karşılandıklarını, sıcak ve samimi şekilde ağırlandıklarını söyleyen Vali Çınar, en ilginç deneyimini ise Hamilton Belediye Meclisi girişinde yaşadı. Maori savaşçılarının barış dansıyla karşılanan Vali Çınar, kendisine sunulan barış bitkisini aldıktan sonra yoluna devam etti.
Avrupa Şampiyonası'nda hedef 8 madalya 01:26
Avrupa Şampiyonası'nda hedef 8 madalya 332 izlenme - 1 yıl önce Yıldız Milli Kız Boks Takımı Antrenörü Ahmet Çınar, Avrupa Şampiyonası'nda 8 madalya kazanarak hedeflerini tutturduklarını söyledi.
ahmet çınar - mustafa çınar istanbul büyükşehir 04:46
ahmet çınar - mustafa çınar istanbul büyükşehir 854 izlenme - 6 yıl önce şahziyenin ahmet
Neden yüksek lisans yapmak istediniz? Neden Bilkent Üniversitesi'nde devam ettiniz? 03:39
Neden yüksek lisans yapmak istediniz? Neden Bilkent Üniversitesi'nde devam ettiniz? 332 izlenme - 2 yıl önce Solvoyo'da Optimizasyon Mühendisi olarak çalışan Ahmet Çınar, yüksek lisans yapmaya nasıl karar verdiğini ve Bilkent Üniversitesi'nin yüksek lisans programını anlattı.
Neden Endüstri Mühendisliğini tercih ettiniz? 02:45
Neden Endüstri Mühendisliğini tercih ettiniz? 309 izlenme - 2 yıl önce Solvoyo'da Optimizasyon Mühendisi olarak çalışan Ahmet Çınar, neden endüstri mühendisliğini tercih ettiğini anlattı.
Bilkent Üniversitesi'ni ve Endüstri Mühendisliği eğitimini anlatır mısınız? 01:48
Bilkent Üniversitesi'ni ve Endüstri Mühendisliği eğitimini anlatır mısınız? 294 izlenme - 2 yıl önce Solvoyo'da Optimizasyon Mühendisi olarak çalışan Ahmet Çınar, Bilkent Üniversitesi'ni ve Endüstri Mühendisliği eğitimini anlattı.
Neden Koç Üniversitesi'nde PhD eğitimine başladınız? 00:42
Neden Koç Üniversitesi'nde PhD eğitimine başladınız? 249 izlenme - 2 yıl önce Solvoyo'da Optimizasyon Mühendisi olarak çalışan Ahmet Çınar, Koç Üniversitesi'nde neden PhD eğitimine başladığını anlattı.
Ahmet Çınar Keklik 02:51
Ahmet Çınar Keklik 762 izlenme - 7 yıl önce ahmet çınardan keklik
Yıldız Bayan Boks Milli Takımı Sorumlu Antrenörü Ahmet Çınar 02:05
Yıldız Bayan Boks Milli Takımı Sorumlu Antrenörü Ahmet Çınar 94 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sporcuların kondisyon çalışması, - Yıldız Bayan Boks Milli Takımı Sorumlu Antrenörü Ahmet Çınar ile röportaj, Yıldız Bayan Boks Milli Takımı Sorumlu Antrenörü Çınar: - "Dünya Şampiyonası'ndaki başarımızı Avrupa Şampiyonası'nda da sürdürmek istiyoruz" Yıldız Bayan Boks Milli Takımı Sorumlu Antrenörü Ahmet Çınar, Dünya Şampiyonası'na katılan 7 sporcunun 5'inin madalyayla döndüğünü, başarılarını Avrupa Şampiyonası'nda da sürdürmek istediklerini bildirdi.
Son Mektup 02:15
Son Mektup 34 izlenme - 2 yıl önce "Son Mektup" filminde kullanılan uçaklar tarihi tabyada sergilenecek- Çanakkale Savaşları'nı konu alan ve Gelibolu Yarımadası'nda çekilen "Son Mektup" filminde kullanılan uçaklar, çekimlerin tamamlanmasının ardından yarımadada bırakıldı- Vali Çınar: "3 uçak, restorasyon işlemlerinin tamamlanmasının ardından tarihi Hamidiye Tabyaları'nda sergilenecek"ÇANAKKALE (AA) - Çanakkale Savaşları'nı konu alan, çekimleri Gelibolu Yarımadası'nda gerçekleşen "Son Mektup" filminde kullanılan, daha sonra bölgede bırakılan uçakların tarihi Hamidiye Tabyaları'nda sergileneceği bildirildi.
Assos Antik Kenti Kazılarına Sponsor Desteği 02:10
Assos Antik Kenti Kazılarına Sponsor Desteği 31 izlenme - 3 yıl önce Ayvacık ilçesi sınırlarındaki Assos Antik Kenti'nde 2 yıl yürütülecek kazıların sponsorluğunu, Çanakkale Boğazı ile adalar arasındaki deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ AŞ şirketi üstlendi.
Avrupa Şampiyonası'nda Hedef 8 Madalya 01:26
Avrupa Şampiyonası'nda Hedef 8 Madalya 4 izlenme - 1 yıl önce Yıldız Milli Kız Boks Takımı Antrenörü Ahmet Çınar, Avrupa Şampiyonası'nda 8 madalya kazanarak hedeflerini tutturduklarını söyledi.