Hoşgeldiniz!

ahmet davutoğlu

Hababam Sınıfı Siyaset Liderler - Neler Oluyor Hayatta 02:00
Hababam Sınıfı Siyaset Liderler - Neler Oluyor Hayatta 59.986 izlenme - 2 yıl önce Bu Video Mizah amaçlı yapılmış ve hiçbir hakaret içermemektir .Video paylaşım izni serbesttir.
Başbakan'a Satranç Tahtası Fırlatmak 00:20
Başbakan'a Satranç Tahtası Fırlatmak 23.774 izlenme - 2 yıl önce Manisa sokaklarında gezen Davutoğlu’na, 13 yaşlarında bir çocuk satranç tahtası fırlattı, Çocuğu linç etmedikleri kalmış.
Nerede Bir Zalim Varsa Onun Yanında Olacağız - Ahmet Davutoğlu 01:04
Nerede Bir Zalim Varsa Onun Yanında Olacağız - Ahmet Davutoğlu 21.121 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hak-İş Genel Kurulu'ndaki konuşmasında bir gaf yapmış. Davutoğlu, "Nerede bir zalim varsa onun yanında olacağız." ifadesini kullanmış.
Davutoğlu'ndan Mükemmel Top Kontrolü 00:07
Davutoğlu'ndan Mükemmel Top Kontrolü 13.275 izlenme - 2 yıl önce BJK Stadı'nın açılışında Recep Tayyip Erdoğan'la Ahmet Davutoğlu adeta ülkenin durumunu özetleyen bir paslaşmaya imza atıyor.
Davutoğlundan Alman Muhabirine Tarihi Cevap 11:28
Davutoğlundan Alman Muhabirine Tarihi Cevap 13.081 izlenme - 2 yıl önce Almanya Başbakanı Angela Merkel ile ortak basın toplantısı düzenleyen Başbakan Ahmet Davutoğlu, bireysel ve basın özgürlüğüyle ilgili Türkiye'yi suçlayan yargılarla soran Die Welt muhabirine adeta ders verdi.
Gidiyorsun Ahmet Bey..... 00:37
Gidiyorsun Ahmet Bey..... 9.451 izlenme - 2 yıl önce 1 ay kadar önce Haluk koç basın toplantısında... Gidiyorsun Ahmet Bey, ipini çekmişler senin. İki günde bir tekzip ediyor seni üst akıl. dedi. İzleyelim.
İşitme Engelli Arkadaşın AKP Mitingini Trollemesi 01:53
İşitme Engelli Arkadaşın AKP Mitingini Trollemesi 24.180 izlenme - 3 yıl önce Küçük enişte konuşmasını yaparken sahneye bir kardeşimiz çıkar ve olanlar olur izliyoruz efenim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın En Kısa Fıkrası 00:08
Dünyanın En Kısa Fıkrası 10.911 izlenme - 2 yıl önce Akp'deki kongre kararından sonra Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun meclisteki eski konuşmalarından kısa bir an...
Akp Grup Toplantısında Coştukça Coşan Ahmet Davutoğlu  00:59
Akp Grup Toplantısında Coştukça Coşan Ahmet Davutoğlu 7.329 izlenme - 2 yıl önce Başbakanımız grup toplantısına coşkulu başladı.Belçika yaşananlar sebeblerimi acaba her gün böyle görsek ya olmuyo ama,bir Belçika patlaması nelere kadirmiş
Dikkate Alınmayan Liderler Davutoğlu ve Erdoğan 01:38
Dikkate Alınmayan Liderler Davutoğlu ve Erdoğan 13.825 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Davutoğlu'na geçen yıl katıldığı Fransa yürüyüşünde, bu yıl Antalya da düzenlenen G20 toplantısında C.başkanı Erdoğan'a, diğer ülke liderleri tarafından verilen önemi gösteren bir video.
Davutoğlu - Başbakanlığı Bıraktığını Açıklaması 09:35
Davutoğlu - Başbakanlığı Bıraktığını Açıklaması 5.847 izlenme - 2 yıl önce Davutoğlu neden başbakanlığı bıraktı. Ahmet Davutoğlu'nun başbakanlığı bırakma sebebi ne. Davutoğlu maddeler halinde başbakanlığı neden bıraktığını açıkladı. Tüm soruların cevabı için Ahmet Davutoğlu'nun 05 Mayıs Çarşamba günü yaptığı başbakanlığı bıraktığı açıklamayı izliyoruz
Ahmet Davutoğlu: Taşeron Ama Telefonu Var 00:30
Ahmet Davutoğlu: Taşeron Ama Telefonu Var 8.523 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, kendisinden taşeron sistemine bir çözüm bulmalarını isteyen üç çocuklu bir işçinin 150 liralık cep telefonuna takılarak, "Taşeron ama telefonu var" dedi.
Ahmet Davutoğlu - Tek Başıma İktidar Olamazsam İstifa Ederim 00:21
Ahmet Davutoğlu - Tek Başıma İktidar Olamazsam İstifa Ederim 8.952 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Davutoğlu Tek Başıma İktidar Olamazsam İstifa Ederim Demişti . Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Hatay mitinginde yaptığı konuşmada "Ben buradan, Hatay'dan meydan okuyorum. Eğer AK Parti 7 Haziran'da en güçlü parti olarak çıkmazsa, tek başına iktidar olmazsa, ben açıklıyorum 8 Haziran'da istifa edeceğim. Bahçeli 12 seçim kaybetti, Kılıçdaroğlu da kaybetti. 8 Haziran'da istifa edip bırakıp gidebilirler mi?" demişti.
Binali Yıldırım Eşinin Duasıyla Salona Girdi 02:29
Binali Yıldırım Eşinin Duasıyla Salona Girdi 6.925 izlenme - 2 yıl önce Binali Yıldırım ve eşi Semiha Yıldırım Ankara Arena'da salona girdi. AK Parti'de kongre heyecanı başladı. Genel Başkan adaylığı oylanacak olan Binali Yıldırım ile eşi Semiha Yıldırım kongre salona girdi. EŞİNİN DUASIYLA BAŞLADI Yeni Başbakan ve eşi tribünler tarafından sevgi gösterileriyle karşılanırken, Yıldırım'ın eşi salona girişte eşine dua etti. Binali Yıldırım ve eşi daha sonra partililere ve gazetecilere karanfil dağıttı. DAVUTOĞLU DA AİLESİYLE SALONA GİRDİ Ahmet Davutoğlu da eşi Sare Davutoğlu ve çocuklarıyla birlikte salonda yerlerini aldı.
1 Kasım (Erken) Seçim Sonuçları Özeti 00:06
1 Kasım (Erken) Seçim Sonuçları Özeti 7.154 izlenme - 2 yıl önce 1 kasım erken seçimini ak partinin önde götürmesi sonucunu açıklayan bir çalışma.
Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun İstifa Etmesi 04:02
Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun İstifa Etmesi 6.751 izlenme - 2 yıl önce AK Parti MYK toplantısının ardından olağanüstü kongre tarihi de belli oldu. AK Parti olağanüstü kongresi 22 Mayıs'ta yapılacak. Başbakan Ahmet Davutoğlu, aday olmayacak.
Cenaze Töreninde Başbakan Davutoğlu'nun Ağlaması 00:47
Cenaze Töreninde Başbakan Davutoğlu'nun Ağlaması 7.209 izlenme - 3 yıl önce Hakkari Dağlıca'daki hain saldırıda şehit olan 16 asker için Van'da askeri tören düzenleniyor. Şehit 16 askerin cenaze töreni Van Jandarma Filo Komutanlığı'nda yapılıyor. Cenaze törenine Başbakan Ahmet Davutoğlu da katıldı. Davutoğlu burada yaptığı konuşmada gözyaşlarına hakim olamadı.
Muse - JFK   Defector (Ahmet Davutoğlu İçerir) 05:27
Muse - JFK Defector (Ahmet Davutoğlu İçerir) 9.892 izlenme - 3 yıl önce Muse'un yeni albümü Drones'un JFK klibinin 1:07 saniyesinde ahmet davutoğlu'nu görüyoruz. Seçimlere çok az bir süre kala şu günlerde sürekli televizyonlarda,sokaklarda seçim arabalarında yüzünü gördüğümüz yetmezmiş gibi bir de hiç alakası olmayan yerde karşımıza çıkıyor ''kısa adam''..
Davutoğlu Balkon Konuşması Yaparken Penguen İzletmek 00:49
Davutoğlu Balkon Konuşması Yaparken Penguen İzletmek 6.449 izlenme - 3 yıl önce Balkonda 7 ceddini selamlayan Davutoğlu'na verilmis güzel bir tepki. Penguen izlemek bence daha zevkli bir is Davutoglu'na kıyasla. Adamın selamını getirmediğı dunya insanı kalmadı. Sonra akepe'nin oylar neden düştü. Hep bunun yüzünden. Selam sabahtan baska şekli yok adamın. Hadi yallah baska kapıya. Sen git abin gelsin.
AK Parti 2015 Seçim Şarkısı: 'Bize Her Yer Türkiye' 02:46
AK Parti 2015 Seçim Şarkısı: 'Bize Her Yer Türkiye' 6.767 izlenme - 3 yıl önce Biz Türkiyeyiz Büyük Türkiye Büyük hayalim büyük sevdam var Hedefim büyük milletim büyük Hak ve adalet hak davadan emanet Birlik kardeşlik birlik bereket Mazlumun boynuna muhteşem bir mazi Bütün bu cihanda özgürlüğün nefesi Gazze, Somali Bosna kalbimde Kafkasya, Kerkük kardeş benimle Ben Türkiye'yim büyük Türkiye Ben Türkiye'yim yeni Türkiye Biz Türkiye'yiz yeni Türkiye Biz Türkiye'yiz yeni Türkiye Bize her yer Türkiye AK Parti Seçim Müziği Ayna Grubunu'nun hazırladığı 'Ben Türkiye'yim, Yeni Türkiye' şarkısı
Davutoğlu'nun Kabe Mitingi! 00:30
Davutoğlu'nun Kabe Mitingi! 4.840 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Davutoğlu "ya Allah Bismillah Allah-u Ekber" sloganları eşliğinde neden halkı selamlıyor.Müslümanların en kutsal yerinde huşu ve tevazu içinde ibadet etmek varken neden ortalık miting yerine çevriliyor.tüm insanların eşit olmasını simgeleyen ihramlar içinde neden siyasi şov yapılıyor.Kafamda deli sorular
Selahattin Demirtaş: Ypg Fırat'ın Ötesine Geçecek Sende Mal Mal Makacaksın 00:12
Selahattin Demirtaş: Ypg Fırat'ın Ötesine Geçecek Sende Mal Mal Makacaksın 5.438 izlenme - 2 yıl önce Demirtaş'tan Davutoğlu'na yanıt: YPG Fırat'ı geçecek sen de mal mal bakacaksın HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 'YPG'yi iki defa vurduk' sözlerine sert tepki göstererek, 'Biz YPG'yi iki defa vurduk diyor. Fırat'ın diğer yakasına geçerse vururuz diyorlar. DAİŞ Cerablus'ta niye vurmuyorsunuz. DAİŞ'e daha terör örgütü diyemediniz. PYD'ye çıkmış terör örgütü diyorsunuz. Yok Fırat'ın diğer yakasına geçemezmiş. Geçecek Davutoğlu. Bak YPG Fırat'ın ötesine geçecek ve sen de suyun bu tarafından mal mal bakacaksın' dedi. HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, seçim çalışmaları kapsamında HDP İstanbul İl Örgütü öncülüğünde Florya'da Elit World Otel'de düzenlenen dayanışma yemeğine katıldı. Yemeğe, HDP Gurup Başkanvekili Pervin Buldan, HDP İstanbul milletvekili adayları da katıldı. Yemekte ilk olarak konuşan HDP İstanbul İl Eş Başkanı Cesim Soylu, partisinin 7 Haziran seçimlerinde önemli bir başarı elde ettiğini ancak AKP'nin bu başarıyı hazmedemeyerek saldırı konsepti başlattığını söyledi. Daha sonra konuşan Demirtaş'ın konuşmasından satır başları şöyle: "1 Kasım seçimleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dayatmasıyla yapılan zorlama bir seçimdir. Seçimler geri adım atmamızı gerektirecek bir durum değil. 7 Haziran da öyleydi 1 Kasım da öyle. Ancak seçimler niye yapılır? Ülkeyi kimler yönetecek diye tercihler yapılması için yapılır. Seçime gitmeyi göze almışsanız sonuçlarına da saygı duyacaksınız. 7 Haziran seçimleri yok sayıldı. Sanki aylarca kampanya yürütülmedi. Sanki aylarca bir Cumhurbaşkanı devlet imkanlarıyla propaganda yapmadı? Sanki yüzlerce yerlerde partilerimiz, mitinglerimiz bombalanmadı? Tüm bunlar olmamış gibi siyasi bir darbeyle karşı karşıya kaldık. 7 Haziran'dan bu yana zafer kazanmış gibi davranıyorlar. Devlete, parlamentoya, medyaya el koymuşlar. Kayyum atayarak baskınlar yapıyorlar. Bunlar muhalefetin sesini kısmaya dönük antidemokratik uygulamalardır. 'HÜKÜMET DEĞİŞİRSE HIRSIZLAR ORTAYA ÇIKACAK' AKP hile yapmayı başaramazsa HDP yüzde 13'ten daha fazla oy alacak. Niye bu kadar panik yapıyorlar. 2023 vizyonun varsa tek başına yapma, beraber yapalım. Bizimle yapmıyorsan başka partilerle yap. Neden ortaklaşa yapmıyorsun? Neyi saklıyorsun? Hırsızlığı ve kirli işleri ortaya çıkacak diye korkuyorlar. 13 yıldır iktidarsınız, biraz da koalisyon yönetsin ülkeyi. Özellikle iş yapan işveren arkadaşlarımız bunun tanığıdırlar. AKP'nin kasasına yüzde 10'luk pay verilmeden ödenek alamaz iş verenler. AKP Türkiye'de kamuda iş alanların ortağıdır. Devletin kasasını soydular. Devletten para çalıyorlar. Halkın alın teriyle verilmiş vergileri çalıyorlar. Bunun ortaya çıkmasından korkuyorlar. Sadece bu da değil Roboski katliamının talimatını kim vermiş bu da ortaya çıkacak. Dönemin Genel Kurmay Başkanı ve dönemin Başbakanı kimse cezalandırılacak. Savcı şimdi ortaya çıkarmıyor. Ama hükümet değişirse ortaya çıkacak. DAİŞ'e giden silahlar, Hatay, Akçakale'den gönderildi. İstanbul'da devlete ait mekanlarda konaklayan, eğitim alan DAİŞ elemanları ortaya çıkacak. Bu nedenle iktidarı kaybetme ihtimali uykularını kaçırıyor. 'Ölürüz iktidarı vermeyiz' diyorlar. Uykularını kaçıran kimdir? Yüzde 13 oy alan HDP'dir. 13 yıldır iktidardalar barajı kaldırmadılar. 2011 yılında bu fırsatı kaçırdık. O zaman parti olarak seçime girecektik. Ama hazır değildik. 2011 yılından itibaren bedavadan iktidar oldu. Biz bu ülkenin gerçeğiyiz. Bizi 'Üst akıl yönetiyor' diyorlar. Senin aklın ve o stajyerinin aklının da üst üste koysan bizim aklımız kadar etmez. Bitti artık o günler. Geçti o günler. Bizsiz buralarda siyaset yapamazsınız. Devlet hepimizinse beraber yönetelim. Ortak vatansa beraber yönetelim. Şimdi bir siyasi olarak güçlü bir şekilde ayağımızın üzerinde duruyoruz. Buna tahammülleri yok. Bizi çok düşürmeye çalışsalar en fazla yüzde 12'ye düşürürler. Peki o zaman 5 buçuk milyon insanı katliamdan mı geçireceksiniz? En akıllı siyasetçi bizimle anlaşabilen siyasetçidir. Gayrı meşru yollarla mücadele kaybettirir. Biz bu ülkenin gerçeğiyiz. Bir gün ülkemizi tek başına yönetebilecek bir güce geleceğiz. Irkçılıktan uzak bir anlayışla, demokratik bir anlayışla büyüyoruz.
Ahmet Davutoğlu - Seks Cumhuriyetten Bahseder 00:37
Ahmet Davutoğlu - Seks Cumhuriyetten Bahseder 9.309 izlenme - 3 yıl önce 6 Haziran 2015 tarihinde partisinin Konya mitinginde konuşan Ahmet Davutoğlu, konuşmasının bir kısmında CHP'yi eleştirirken, anlam verilemeyen bu gafı yapıyor. Nasıl bir bilinçaltı varsa artık...
Başbakan Davutoğlu'na Çalışmadığı Yerden Soru Sormak 00:42
Başbakan Davutoğlu'na Çalışmadığı Yerden Soru Sormak 6.692 izlenme - 3 yıl önce A Haber’de bir programa katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Cizre'de sokağa çıkma yasağı varsa ev ev ekmek mi dağıtılıyor, sağlık hizmetleri ne durumda?" sorusu üzerine net bir cevap verememesini izliyoruz.buyurun.
Koalisyon İçin Son Kez Görüşen Ahmet Davutoğlu - Devlet Bahçeli - Dublaj İçerir 02:55
Koalisyon İçin Son Kez Görüşen Ahmet Davutoğlu - Devlet Bahçeli - Dublaj İçerir 5.413 izlenme - 3 yıl önce 29.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim " Koalisyon İçin Son Kez Görüşen Recep Tayyip Erdoğan - Ahmet Davutoğlu - Devlet Bahçeli - Dublaj İçerir başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Davutoğlu ve Çipras Soyunma Odasına indi 02:13
Davutoğlu ve Çipras Soyunma Odasına indi 5.711 izlenme - 2 yıl önce ürkiye ile Yunanistan arasında oynanan hazırlık maçını birlikte izleyen Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, karşılaşma sonunda soyunma odalarına inerek iki takım oyuncularını tebrik etti. Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, Türkiye ile Yunanistan arasında oynanan hazırlık karşılaşmasını birlikte izledi. Karşılaşmanın ardından İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, iki başbakana üzerilerinde isimlerinin yazıl olduğu formaları hediye etti.
Sözü Kesilen Liderlerin Tepkileri 06:25
Sözü Kesilen Liderlerin Tepkileri 6.642 izlenme - 2 yıl önce Miting yahut konuşma esnasında, dünyadan ve Türkiye'den parti ve ülke liderlerinin sözünün kesilmesi ve bu durum karşısında o liderlerin nasıl bir tepki verdiğine dair video kesitleriyle kolajlanmış bir çalışmayı sizlere sunuyor, bu konu hakkında yorumları da sizlere bırakıyorum...
Obama' nın Ahmet Davutoğlu' nu Çağırması 00:12
Obama' nın Ahmet Davutoğlu' nu Çağırması 5.110 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan' ın Amerika ziyareti sırasında; basın toplantısı bitiminde Obama' nın Dışişleri Bakanımız Davutoğlunu samimi bir şekilde çağırdığı kesit.
Ahmet Davutoğlu İstifa Konuşması  02:07
Ahmet Davutoğlu İstifa Konuşması 3.825 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Davutoğlu İstifa Konuşması _____________@_________________xclas____________ (Hükümet Düştü)
AK Parti İktidardan İndirilirse Beyaz Toroslar Dolaşacak  - A. Davutoğlu 00:46
AK Parti İktidardan İndirilirse Beyaz Toroslar Dolaşacak - A. Davutoğlu 3.073 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Davutoğlu, partisinin iktidardan inmesi durumunda vanda terör çeteleriyle, beyaz Toros'ların dolaşacağını savundu.Ne diyelim hala böyle politika yapılıyorsa,onlar değişmeyecekse artık seçmenlerin kafasının değişme zamanı gelmiştir.