Hoşgeldiniz!

Ahmet Ece

Gulesin Ahmet Ece-Sehit Askerin Son Mektubu 08:05
Gulesin Ahmet Ece-Sehit Askerin Son Mektubu 46.456 izlenme - 14 yıl önce değil mi ki bunca cabanın sonu bır avuc toprak ölümden korkmuyorum tek korkum unutulmak..
Ahmet Ece - Askerin Son Mektubu 07:46
Ahmet Ece - Askerin Son Mektubu 21.312 izlenme - 13 yıl önce ahmet ece - askerin son mektubu
Teleyurt 20 Subat Ahmet Ece 42:09
Teleyurt 20 Subat Ahmet Ece 1.939 izlenme - 10 yıl önce Teleyurt 20 Subat Ahmet Ece
Gülesin & Ahmet Ece - Silaha Hayır 04:27
Gülesin & Ahmet Ece - Silaha Hayır 488 izlenme - 7 yıl önce Şiddeti şiar edinmiş topluma karı koca Ece çiftinden eşsiz bir eser. Tıpku Gülesin hanımefendinin dediği gibi "kütörnek ulmayalım".
Ahmet Ece - Hızlı Tren Türküsü 05:58
Ahmet Ece - Hızlı Tren Türküsü 850 izlenme - 7 yıl önce Ahmet Ece“Kara Tren” için yazılmış türkü var, hızlı tren için neden olmasın diye düşündüm ve hızlı tren türküsünü yazdım” dedi. Ahmet Ece’nin klip çekeceği “Hızlı Tren” isimli türkünün sözleri; Gurbet treni misin, hasret treni misin Hasretleri kavuşturan hızlı tren sen misin? Haydi, hızlı trenim, çal düdüğün gidelim Uzun yollar kısalsın, bekliyor sevdiklerim. Kara tren naz yapar, mavi tren hız yapar Kurban olam makinist, sevdiğim yola bakar. Kızma kara trenim, müsaadenle ineyim Yıldırım gibi giden, hızlı trene bineyim. Karaman yol yapıyor, trenler hızlanıyor Hızlı tren yolunu Yıldırımla açıyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/111081/ozhan-eren-kara-tren Özhan Eren Kara Tren Türküsü ile Büyüdü Bizim Nesil Yeni Nesillerin Türküsü de bu şarkı olcak sanırsam ne desem bilemedim şimdi yorum sizde alkışlarlayaşıyorum.com :)