Hoşgeldiniz!

Ahmet Edip Uğur Videoları İzle

Gazeteciye Yürü Ense Tıraşını Görelim Diyen Başkan 01:10
Gazeteciye Yürü Ense Tıraşını Görelim Diyen Başkan 13 izlenme - 3 ay önce Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı AKP'li Ahmet Edip Uğur, kendisine FETÖ'yle ilgili soru soran gazeteciyi salondan kovdu. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı AKP'li Ahmet Edip Uğur, yerel basında hakkında çıkan iddialara yanıt vermek için basın toplantısı düzenledi. Balıkesir Postası’nın yayımladığı videoya göre; gazetecilerin kentteki imar ve belediye danışmanlarıyla ilgili sorulara yanıt veren Başkan Uğur, kendisine 17 Aralık sürecinden sonra Gülen Cemaati’yle ilgili sözlerini hatırlatan gazeteci Osman Yurdusev’i ise salondan çıkarttı. Eski AKP Genel Başkan Yardımcısı olan AKP’li Başkan Uğur, “Yürü ense tıraşını görelim, bak tıraş da olmamışsın. Ne kabadayılığı yapacağım ulan! Alın bunu dışarı, terbiyesiz, utanmaz herif!” ifadelerini de kullandı.
Balıkesirspora Polisten Moral Kahvaltısı 01:11
Balıkesirspora Polisten Moral Kahvaltısı 69 izlenme - 2 yıl önce Balıkesirspor'a polisten moral kahvaltısı- Sahasında 38 yıl sonra Fenerbahçe'yi konuk edecek Balıkesirspor'un idareci, teknik heyet ve futbolcuları, İl Emniyet Müdürlüğünün verdiği kahvaltıda ilin yöneticileriyle bir araya geldi Spor Toto Süper Lig'de, bu akşam sahasında Fenerbahçe ile karşılaşacak Balıkesirspor'un yönetici, teknik heyet ve futbolcularına, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından kahvaltı verildi.
Dursunbey'e Müjde Verdiler 03:00
Dursunbey'e Müjde Verdiler 2 izlenme - 1 ay önce Dursunbey'e müjde verdilerBALIKESİR - Referandum çalışmaları kapsamında bugün Dursunbey'e gelen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur Demokrasi nöbetlerinin yapıldığı meydanda binlerce vatandaşa hitap etti.
Bakan İslam, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti - 01:19
Bakan İslam, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti - 35 izlenme - 3 yıl önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne ziyaretlerde bulundu.
Bakan İslam, Büyükşehir Belediyesini Ziyaret Etti 01:45
Bakan İslam, Büyükşehir Belediyesini Ziyaret Etti 15 izlenme - 3 yıl önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne ziyaretlerde bulundu.