Hoşgeldiniz!

ahmet özdoğan

Galatasaray'da İbrahimovic Çılgınlığı 04:44
Galatasaray'da İbrahimovic Çılgınlığı 1.508 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Kulübü'nün eski başkan adayı Ahmet Özdoğan, "Dursun Özbek, Ibrahimovic'i getirmeli" dedi.
Uyku apnesi - Prof. Dr. Ahmet Özdoğan 01:40
Uyku apnesi - Prof. Dr. Ahmet Özdoğan 131 izlenme - 2 yıl önce "Yorgunluk, aşırı sinirlilik, yüksek tansiyon, depresyon, unutkanlık, konsantrasyon bozukluğu, kontrol edilemeyen şişmanlama gibi sorunlarınız varsa; nedeni, sizin farkedemediğiniz uyku apnesi olabilir. Tedavi edilmeyen uyku apnesi 10- 20 yıl içinde kalp hastalıkları da dahil olmak üzere yaşamı tehdit eden ciddi sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Günümüzde uyku apnesi teknolojinin ışığında geliştirilmiş özel cihaz ve yöntemlerle tedavi edilmektedir. " Prof.Dr. Ahmet Özdoğan Kulak - Burun-Boğaz ve Baş - Boyun Cerrahisi Adres:Abide - i Hürriyet Cad. Sevim Apt. No:147 Kat:4 D:9 Şişli / İstanbul Telefon: +90 212 234 09 34 web: www.ozdogansaglik.com
Geniz eti - Prof. Dr. Ahmet Özdoğan 02:15
Geniz eti - Prof. Dr. Ahmet Özdoğan 84 izlenme - 2 yıl önce Geniz eti kameralar aracılığıyla endoskop adı verilen aletler kullanılarak görülebilir. Ancak çocuklarda bu muayeneyi her zaman yapmak mümkün olmayabilir. Bu durumda gerekirse yan grafi adı verilen bir film çekilerek geniz etinin izdüşümü üzerinden bir değerlendirme yapılabilir. Prof.Dr. Ahmet Özdoğan Kulak - Burun-Boğaz ve Baş - Boyun Cerrahisi Adres:Abide - i Hürriyet Cad. Sevim Apt. No:147 Kat:4 D:9 Şişli / İstanbul Telefon: +90 212 234 09 34 web: www.ozdogansaglik.com
Bademcik - Prof. Dr. Ahmet ÖZDOĞAN 02:29
Bademcik - Prof. Dr. Ahmet ÖZDOĞAN 72 izlenme - 2 yıl önce Bademcikte hastalık durumunun ilerlemesi halinde vücut direncini düşer, beslenme ile ilgili sorunlar yaşanır. Tıpta "tonsilit" adı verilen bademcik iltihabı özellikle çocuklar arasında sık görülen bir rahatsızlıktır fakat her yaştan insanın bademcikleri şişebilir. Bademciklerin şişmesine neden olan enfeksiyon boyun ağrısı, ateş ve baş ağrısına da yol açabilir. Şişliğin verdiği rahatsızlığı azaltmak ve ağrıyı hafifletmek için bademcik şişmesine iyi geldiği bilinen bazı yöntemleri kullanabilirsiniz. Prof.Dr. Ahmet Özdoğan Kulak - Burun-Boğaz ve Baş - Boyun Cerrahisi Adres:Abide - i Hürriyet Cad. Sevim Apt. No:147 Kat:4 D:9 Şişli / İstanbul Telefon: +90 212 234 09 34 web: www.ozdogansaglik.com
Prof. Dr. Ahmet ÖZDOĞAN - Sinüzit 02:01
Prof. Dr. Ahmet ÖZDOĞAN - Sinüzit 58 izlenme - 2 yıl önce Sinüs; burun ve göz çevresindeki kemiklerin içindeki boşluklara verilen addır. Bu boşlukların burun içine açıldıkları kanallardaki tıkanıklıklar nedeniyle iltihaplandığında ortaya çıkan enfeksiyona 'sinüzit' denir. Sinüzitin akut ve kronik (müzmin) olmak üzere iki tipi vardır. Akut sinüzitte; burun tıkanıklığı, sarı, yeşil veya kanlı burun akıntısı, gözlerin etrafında ağrı, diş ağrısı ile karışabilen yanak ağrısı, yüzde basınç hissi, öne eğilmekle artan yüz veya baş ağrısı, kötü ağız kokusu belirtileri bulunabilir. Bazen de kuru öksürük, hafif ateş veya mide rahatsızlığı şikayetleri görülebilir. Kronik sinüzitte, belirtilerin süresi üç aydan uzundur. Koyu burun akıntısı, geniz akıntısı, burun tıkanıklığı, koku alamama ve özellikle geceleri artan öksürük belirtileri görülebilir. Prof.Dr. Ahmet Özdoğan Kulak - Burun-Boğaz ve Baş - Boyun Cerrahisi Adres:Abide - i Hürriyet Cad. Sevim Apt. No:147 Kat:4 D:9 Şişli / İstanbul Telefon: +90 212 234 09 34 web: www.ozdogansaglik.com
Başkan adayı Prof. Dr. Ahmet Özdoğan, Galatasaray'ın reçetesini yazdı 08:31
Başkan adayı Prof. Dr. Ahmet Özdoğan, Galatasaray'ın reçetesini yazdı 59 izlenme - 3 yıl önce Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde Kulak Burun Boğaz hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Ahmet Özdoğan, Sarı Kırmızılı kulübe resmen başkan adayı olduğunu ilk kez DHA'ya açıkladı.
Prof.Dr. Ahmet Özdoğan - Boyun Kitlesi 02:55
Prof.Dr. Ahmet Özdoğan - Boyun Kitlesi 32 izlenme - 2 yıl önce Boyun kitleleri KBB pratiğine sık karşılaşılan bir sağlık sorunudur. Boyunda çeşitli organ ve dokuların bulunması sebebiyle bu kitlelerin de nedenleri çeşitlidir. Doğumsal, enfeksiyona bağlı ya da tümöral nedenlerle ortaya çıkabilen bu kitleler ayrıntılı değerlendirme gerektirir. Hastanın öyküsü de bu konuda büyük yardımcı olacaktır. Kitlenin ortaya çıkış zamanı, büyüme hızı, ağrılı olup olmadığı, yakın zamanda geçirilmiş bir üst solunum yolu yada dental enfeksiyon olup olmadığı,ateş, kilo kaybı, iştahsızlık, ses kısıklığı, işitme azlığı, kanlı tükürme gibi durumlar ayrıntılı sorgulanır. Fizik muayenenin yanı sıra radyolojik muayene ve laboratuardan da destek alınarak nedeni belirlenir ve nedenine göre medikal ya da cerrahi tedaviye karar verilir. Prof.Dr. Ahmet Özdoğan Kulak - Burun-Boğaz ve Baş - Boyun Cerrahisi Adres:Abide - i Hürriyet Cad. Sevim Apt. No:147 Kat:4 D:9 Şişli / İstanbul Telefon: +90 212 234 09 34 web: www.ozdogansaglik.com
 Prof. Dr. Ahmet Özdoğan - Çocuklarda işitme kaybı 02:21
Prof. Dr. Ahmet Özdoğan - Çocuklarda işitme kaybı 22 izlenme - 2 yıl önce Çocukların gelişiminde işitme çok önemli bir yere sahiptir. İşitme ile çocuk; sesleri tanımayı, sesleri taklit etmeyi öğrenir ve böylece dil gelişimini sağlar. İşitme, ayrıca çocuğun tehlike uyarılarını alabilmesini, iletişim kurmasını, sosyal becerilerini geliştirmesini ve kendisini yönlendirmesini sağlar. İşitmenin, sadece beş duyudan biri olduğu düşünülmemeli, çocukların kişilik ve davranışlarının gelişiminde çok önemli bir role sahip olduğu unutulmamalıdır. İnsan fetüsü, gebeliğin 20 haftasından itibaren temel işitme yeteneğine sahiptir. Gebeliğin kalan süresi boyunca işitme gelişir ve olgunlaşır. Fetüs dışarıdan gelen sesleri duyabilir. Düşük frekanslı seslerin duyulması yüksek frekanslı seslere göre çok daha kolaydır. Prof.Dr. Ahmet Özdoğan Kulak - Burun-Boğaz ve Baş - Boyun Cerrahisi Adres:Abide - i Hürriyet Cad. Sevim Apt. No:147 Kat:4 D:9 Şişli / İstanbul Telefon: +90 212 234 09 34 web: www.ozdogansaglik.com
Galatasaray'ın Eski Yöneticisi Özdoğan: 04:49
Galatasaray'ın Eski Yöneticisi Özdoğan: "Dursun Özbek Gizli Darbe Yapmıştır" 2 izlenme - 3 ay önce Galatasaray'ın eski yöneticisi Prof. Dr. Ahmet Özdoğan, sarı-kırmızılı kulübün olağanüstü seçimli genel kurulunu protesto ederek başkan adayı olmayacağını belirterek, eski başkan Duygun Yarsuvat'ı göreve çağırdı.
04:46
"Dursun Özbek, Galatasaray'da Gizli Darbe Yapmıştır" 1 izlenme - 3 ay önce Galatasaray'ın eski yöneticisi Prof. Dr. Ahmet Özdoğan, sarı-kırmızılı kulübün olağanüstü seçimli genel kurulunu protesto ederek başkan adayı olmayacağını belirterek, başkan Dursun Özbek'i eleştirdi.
Ahmet Özdoğan: 05:39
Ahmet Özdoğan: "Duygun Yarsuvat Göreve Gelmek Zorundadır" -1- 1 izlenme - 3 ay önce - Ahmet Özdoğan: "Duygun Yarsuvat göreve gelmek zorundadır" Galatasaray Eski Yöneticilerinden Prof. Dr. Ahmet Özdoğan: "Yarsuvat öğrencisine kefil oldu ve durum ortada.
Ahmet Özdoğan: 05:57
Ahmet Özdoğan: "Duygun Yarsuvat Göreve Gelmek Zorundadır" -2- 1 izlenme - 3 ay önce - Ahmet Özdoğan: "Duygun Yarsuvat göreve gelmek zorundadır" Galatasaray Eski Yöneticilerinden Prof. Dr. Ahmet Özdoğan: "Yarsuvat öğrencisine kefil oldu ve durum ortada.
Galatasaray Eski Yöneticisi Özdoğan: Yönetim Arda Turan'la Görüşecek 00:36
Galatasaray Eski Yöneticisi Özdoğan: Yönetim Arda Turan'la Görüşecek 1 izlenme - 3 ay önce Galatasaray eski yöneticilerinden Ahmet Özdoğan, "Arda Turan konusunda gelişmeler olabilir. Devre bittikten sonra Galatasaray ile Arda Turan görüşecek." dedi.
Ahmet Özdoğan: 07:04
Ahmet Özdoğan: "Dursun Özbek 162 Milyon TL'yi Nereden Buldu?" -2- 1 izlenme - 3 ay önce - (Özel haber) Ahmet Özdoğan: "Dursun Özbek 162 milyon TL'yi nereden buldu?
Ahmet Özdoğan: 06:48
Ahmet Özdoğan: "Dursun Özbek 162 Milyon TL'yi Nereden Buldu?" -1- 1 izlenme - 3 ay önce - (Özel haber) Ahmet Özdoğan: "Dursun Özbek 162 milyon TL'yi nereden buldu?
G.Saray'da başkan adayları konuştu! 04:44
G.Saray'da başkan adayları konuştu! 5 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'da bugün yapılacak seçim öncesinde başkan adayları son konuşmalarını yaptı.
Ahmet Özdoğan: 08:21
Ahmet Özdoğan: "İmza Toplayan Herkes Liderdir" 1 izlenme - 10 ay önce - (Özel haber) Ahmet Özdoğan: "İmza toplayan herkes liderdir" Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Ahmet Özdoğan: "Mehmet Özbek'le devam edilirse yine başarısız olunacak" "Dursun Özbek, demokratik şekilde seçime gitsin ve kendisi de aday olsun"İSTANBUL - Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Ahmet...
Ahmet Özdoğan: 07:03
Ahmet Özdoğan: "Dursun Özbek Mutlaka Seçime Gitmeli" 1 izlenme - 11 ay önce - (Özel Haber) Ahmet Özdoğan: "Dursun Özbek mutlaka seçime gitmeli"İSTANBUL - Galatasaray'ın eski başkan adaylarından ve muhalefetin önemli isimlerinden Ahmet Özdoğan, sarı-kırmızılı takımda değişimin yönetimden başlaması gerektiğini belirterek, "Dursun Özbek yönetimi seçime gitmeli.
Özdoğan'dan Galatasaray'a Yıldız Oyuncu Sözü 05:45
Özdoğan'dan Galatasaray'a Yıldız Oyuncu Sözü 5 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Prof. Dr. Ahmet Özdoğan ile yapılan röportaj Galatasaray Kulübü'nün olağan seçimli genel kurulu öncesi başkan adaylığını açıklayan isimlerden Prof. Dr. Ahmet Özdoğan, Galatasaray'da maddi sorunların olmadığını, sorunun idari olduğunu savundu.
Galatasaray'ın UEFA'dan Aldığı Men Cezası 03:57
Galatasaray'ın UEFA'dan Aldığı Men Cezası 2 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Galatasaray Kulübünün eski yöneticilerinden ve son seçimde başkan adayı olan Ahmet Özdoğan'ın konuşması - Kulübün eski yöneticilerinden Özdoğan: "Ünal Aysal döneminde Galatasaray uçurumun kenarına geldi ama o sırada paraşütle aşağıya inebilirdi.