Hoşgeldiniz!

Ahmet Türk Videoları İzle

Nihat Doğan - Diyarbakır Nevruz Kutlaması (2013) 04:39
Nihat Doğan - Diyarbakır Nevruz Kutlaması (2013) 1.975 izlenme - 8 ay önce Ülkemizin kılık değiştirme ve taklit ustalarından Nihat Doğan'ın başka bir sanatsal performansı.
ahmet türk e saldırı anı 00:43
ahmet türk e saldırı anı 4.487 izlenme - 7 yıl önce ahmet türk e saldırı görüntüsü
hasan sağındık - adamlar 03:29
hasan sağındık - adamlar 7.397 izlenme - 7 yıl önce politik eleştiri klibi. recep tayyip erdoğan, deniz baykal, devlet bahçeli, süleyman demirel, ahmet türk...
Ankara'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı 00:51
Ankara'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı 2.288 izlenme - 2 yıl önce Ankara'nın Etlik semtinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 1 kişi ağır yaralandı. Kazada sürücü Ahmet Türk (24), araçta bulunan Ali Kılıç (31) ve kimliği tespit edilemeyen bir kişi, itfaiye ekiplerince sıkıştıkları yerden çıkarıldı. Türk ve Kılıç, olay yerine hayatını kaybederken, kimliği tespit edilemeyen kişi ağır yaralı olarak Gülhane Askeri Tıp Akademisi Hastanesi'ne kaldırıldı.
Meclisteki Parti Liderlerinin Yemin Törenleri (1991) 01:20
Meclisteki Parti Liderlerinin Yemin Törenleri (1991) 612 izlenme - 2 yıl önce 1991 genel seçimlerinden sonra meclise giren partilerin liderleri ve önde gelen isimleri Erdal İnönü (SHP), Ahmet Türk (SHP), İsmail Cem (SHP), Necmettin Erbakan (RP), Tansu Çiller (DYP), Alparslan Türkeş (MÇP/MHP), Bülent Ecevit (DSP) ve Süleyman Demirel (DYP) TBMM'de yemin ediyor. Bu isimlerin yeminlerinden kısa bir kolaj yapılmış.
Ahmet Türk, Baykal'ı Ağırladı 04:50
Ahmet Türk, Baykal'ı Ağırladı 8 izlenme - 2 hafta önce - Ahmet Türk, Baykal'ı ağırladı CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal: "Ülkemizin sıkıntılı bir döneminde yine bir aradayız"MARDİN - Partisinin düzenlediği programa katılmak amacıyla Mardin'de bulunan CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, görevden alınan eski Mardin Büyükşehir Belediyesi...
Nusaybin'de Esnaf Ahmet Türk'ü Kovdu 01:02
Nusaybin'de Esnaf Ahmet Türk'ü Kovdu 72 izlenme - 9 ay önce Nusaybin'de esnaf Ahmet Türk'ü kovdu Terör mağdurlarından Ahmet Türk'e tepki Nusaybin'i ziyaret eden Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Türk ve HDP Milletvekili Aslan'a vatandaşlar tepki gösterdi.
Ahmet Türk: 03:29
Ahmet Türk: "Referandumda Verilecek Oyların Tarih Önünde Sorumluluğu Çok Büyük" 8 izlenme - 2 hafta önce Ahmet Türk: "Referandumda verilecek oyların tarih önünde sorumluluğu çok büyük"BATMAN - HDP'nin Batman'da düzenlediği referandum mitinginde konuşan Eski Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Türk, "Hala yarınları düşünmekten aciz olan insanlara söylüyorum ve onlara sesleniyorum,...
Nusaybin'de Esnaf Ahmet Türk'ü Kovdu 00:49
Nusaybin'de Esnaf Ahmet Türk'ü Kovdu 56 izlenme - 9 ay önce Nusaybin'de esnaf Ahmet Türk'ü kovdu Terör mağdurlarından Ahmet Türk'e tepki Nusaybin'i ziyaret eden Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Türk ve HDP Milletvekili Aslan'a vatandaşlar tepki gösterdi.
Ahmet Türk, Bahçeli'ye Teşekkür Ziyaretinde Bulunacak 01:02
Ahmet Türk, Bahçeli'ye Teşekkür Ziyaretinde Bulunacak 12 izlenme - 2 ay önce
Ahmet Türk Cezaevinden Çıktı 00:38
Ahmet Türk Cezaevinden Çıktı 7 izlenme - 3 ay önce Mardin Sulh Ceza Hakimliğince adli kontrol şartı ile tahliyesine karar verilen eski Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk cezaevinden çıktı. Türk, tahliye edilmesinin güzel olduğunu ancak büyük bir burukluk hissettiğini söyledi. Mardin Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü terör soruşturması çerçevesinde İçişleri Bakanlığınca görevden alınan ve ardından tutuklanan eski Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk hakkında, avukatlarının Mardin Sulh Ceza Hakimliğine yaptığı başvuru üzerine bugün akşam saatlerinde adli kontrol şartıyla tahliye edilmesine karar verilmişti. Türk, saat 19.45 sıralarında tutuklu bulunduğu Elazığ T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan çıkarıldı. Türk’ü cezaevi önünde avukatları, bir grup partili ve gazeteciler karşıladı. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Türk, tahliye olmasının güzel olduğunu ancak büyük bir burukluk hissettiğini belirterek, “Milletvekili arkadaşlarımız, partimizin genel başkanları, belediye başkanları, arkadaşlarımız içeride. Aynı koğuşta kaldığımız Fırat Anlı ve Cebbar Leygara’dan ayrılmak da kolay değildi. Umut ediyorum ki Türkiye’de bir gün bir mutlak akıl oluşur ve bütün olumsuzlar ile hukuksuzluklar ortadan kalkar. Bu ülkede artık ortak akılla hareket edilmesi gerekir. Sorunları ortak akılla çözmenin dönemidir. Geçmişten bugüne geldiğimizde birçok dönemi yaşadık. Ama sonuç olarak barışın ötesinde başka bir formül bulunamaz diye düşünüyorum” dedi. Türk, bir gazetecinin “Sağlık problemleriniz nedeniyle mi serbest bırakıldınız?” sorusuna ise, “Sağlık konusunda problemlerim vardı. Ancak içeri alınmamızın hukuki bir dayanağı yoktu” yanıtını verdi. Açıklamalarının ardından Türk ve beraberindekiler cezaevi önünden ayrıldı.
Ahmet Türk Coşkusu 01:02
Ahmet Türk Coşkusu 57 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Türk Coşkusu Mardin
Terör Mağduru Vatandaşlardan Ahmet Türk'e Tepki 01:01
Terör Mağduru Vatandaşlardan Ahmet Türk'e Tepki 14 izlenme - 9 ay önce Mardin'in Nusaybin ilçesindeki terör mağduru vatandaşlar kendilerini ziyaret eden Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk ve HDP Milletvekili Mehmet Ali Aslan'a tepki gösterdi.
Emitt Fuaraında AHMET TÜRK Cesur Habere Konuştu 02:38
Emitt Fuaraında AHMET TÜRK Cesur Habere Konuştu 23 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Türk Cesur Haber ve Beylikdüzü Televizyonundan Gökhan Gülmeze çözüm Sürecini Anlattı
Leyla Zana HDP'ye Üye Oldu, Milletvekilliğine Adaylığını Koyuyor 02:22
Leyla Zana HDP'ye Üye Oldu, Milletvekilliğine Adaylığını Koyuyor 42 izlenme - 2 yıl önce Siyasi yasağı biten Leyla Zana, HDP'ye üye oldu. Zana'nın üyelik adımı, İmralı ziyareti sonrası geldi. Zana, 7 haziran seçimlerinde HDP'den milletvekili seçilmek için de aday olacak.