Hoşgeldiniz!

Ahmet Türk

Romanya'da batık Türk adası - DW Türkçe 05:23
Romanya'da batık Türk adası - DW Türkçe 1.602 izlenme - 4 ay önce Tuna nehri üzerindeki Adakale bir zamanlar kahvehanelerin olduğu ve pazarların kurulduğu canlı bir Türk adasıydı. Yaklaşık 40 yıl önce kurulan elektrik santrali adayı ve tüm hatıraları sular altında bıraktı.
ahmet türk e saldırı anı 00:43
ahmet türk e saldırı anı 4.495 izlenme - 8 yıl önce ahmet türk e saldırı görüntüsü
Nihat Doğan - Diyarbakır Nevruz Kutlaması (2013) 04:39
Nihat Doğan - Diyarbakır Nevruz Kutlaması (2013) 2.105 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizin kılık değiştirme ve taklit ustalarından Nihat Doğan'ın başka bir sanatsal performansı.
hasan sağındık - adamlar 03:29
hasan sağındık - adamlar 7.637 izlenme - 8 yıl önce politik eleştiri klibi. recep tayyip erdoğan, deniz baykal, devlet bahçeli, süleyman demirel, ahmet türk...
Ankara'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı 00:51
Ankara'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı 2.834 izlenme - 3 yıl önce Ankara'nın Etlik semtinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 1 kişi ağır yaralandı. Kazada sürücü Ahmet Türk (24), araçta bulunan Ali Kılıç (31) ve kimliği tespit edilemeyen bir kişi, itfaiye ekiplerince sıkıştıkları yerden çıkarıldı. Türk ve Kılıç, olay yerine hayatını kaybederken, kimliği tespit edilemeyen kişi ağır yaralı olarak Gülhane Askeri Tıp Akademisi Hastanesi'ne kaldırıldı.
Meclisteki Parti Liderlerinin Yemin Törenleri (1991) 01:20
Meclisteki Parti Liderlerinin Yemin Törenleri (1991) 670 izlenme - 3 yıl önce 1991 genel seçimlerinden sonra meclise giren partilerin liderleri ve önde gelen isimleri Erdal İnönü (SHP), Ahmet Türk (SHP), İsmail Cem (SHP), Necmettin Erbakan (RP), Tansu Çiller (DYP), Alparslan Türkeş (MÇP/MHP), Bülent Ecevit (DSP) ve Süleyman Demirel (DYP) TBMM'de yemin ediyor. Bu isimlerin yeminlerinden kısa bir kolaj yapılmış.
Nusaybin'de Esnaf Ahmet Türk'ü Kovdu 01:02
Nusaybin'de Esnaf Ahmet Türk'ü Kovdu 85 izlenme - 2 yıl önce Nusaybin'de esnaf Ahmet Türk'ü kovdu Terör mağdurlarından Ahmet Türk'e tepki Nusaybin'i ziyaret eden Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Türk ve HDP Milletvekili Aslan'a vatandaşlar tepki gösterdi.
Nusaybin'de Esnaf Ahmet Türk'ü Kovdu 00:49
Nusaybin'de Esnaf Ahmet Türk'ü Kovdu 61 izlenme - 2 yıl önce Nusaybin'de esnaf Ahmet Türk'ü kovdu Terör mağdurlarından Ahmet Türk'e tepki Nusaybin'i ziyaret eden Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Türk ve HDP Milletvekili Aslan'a vatandaşlar tepki gösterdi.
Bolu'da, Ahmet Türk Hakkında Suç Duyurusunda Bulunuldu 03:41
Bolu'da, Ahmet Türk Hakkında Suç Duyurusunda Bulunuldu 20 izlenme - 8 ay önce Bolu'da, Ahmet Türk hakkında suç duyurusunda bulunulduBOLU - Sağlık sorunları nedeniyle tahliye edilen Ahmet Türk'ün, 'adalet yürüyüşü'ne katılarak 38 derece sıcaklıkta yürümesine tepki gösteren eski BBP İl Başkanı Mahmut Alan Bolu Cumhuriyet Savcılığı'na Türk hakkında suç duyurusunda bulundu.
Ahmet Türk Coşkusu 01:02
Ahmet Türk Coşkusu 59 izlenme - 4 yıl önce Ahmet Türk Coşkusu Mardin
Ahmet Türk, Baykal'ı Ağırladı 04:50
Ahmet Türk, Baykal'ı Ağırladı 17 izlenme - 10 ay önce - Ahmet Türk, Baykal'ı ağırladı CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal: "Ülkemizin sıkıntılı bir döneminde yine bir aradayız"MARDİN - Partisinin düzenlediği programa katılmak amacıyla Mardin'de bulunan CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, görevden alınan eski Mardin Büyükşehir Belediyesi...
Ahmet Türk, Bahçeli'ye Teşekkür Ziyaretinde Bulunacak 01:02
Ahmet Türk, Bahçeli'ye Teşekkür Ziyaretinde Bulunacak 15 izlenme - 1 yıl önce
' Ahmet Türk Hendeklere Karşı Yürümeliydi' 01:47
' Ahmet Türk Hendeklere Karşı Yürümeliydi' 12 izlenme - 7 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programına konuk olan Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Şahin, bazı grupların Adalet Yürüyüşü'nden faydalanmaya çalıştığını belirtti. Şahin, "Hendek kazılırken iş makinesi veren HDP'liler yürüyor. Ahmet Türk de bunlardan bir tanesidir. Ahmet Türk'ün ben nerede yürümesini isterdim biliyor musunuz? Ahmet Türk, Mardin'de yürüyecekti. Nusaybin'de teröristler hendek kazarken yürüyecekti. O zaman etki doğururdu" dedi.
Ahmet Türk: 03:29
Ahmet Türk: "Referandumda Verilecek Oyların Tarih Önünde Sorumluluğu Çok Büyük" 11 izlenme - 10 ay önce Ahmet Türk: "Referandumda verilecek oyların tarih önünde sorumluluğu çok büyük"BATMAN - HDP'nin Batman'da düzenlediği referandum mitinginde konuşan Eski Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Türk, "Hala yarınları düşünmekten aciz olan insanlara söylüyorum ve onlara sesleniyorum,...
Ahmet Türk Cezaevinden Çıktı 00:38
Ahmet Türk Cezaevinden Çıktı 9 izlenme - 1 yıl önce Mardin Sulh Ceza Hakimliğince adli kontrol şartı ile tahliyesine karar verilen eski Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk cezaevinden çıktı. Türk, tahliye edilmesinin güzel olduğunu ancak büyük bir burukluk hissettiğini söyledi. Mardin Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü terör soruşturması çerçevesinde İçişleri Bakanlığınca görevden alınan ve ardından tutuklanan eski Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk hakkında, avukatlarının Mardin Sulh Ceza Hakimliğine yaptığı başvuru üzerine bugün akşam saatlerinde adli kontrol şartıyla tahliye edilmesine karar verilmişti. Türk, saat 19.45 sıralarında tutuklu bulunduğu Elazığ T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan çıkarıldı. Türk’ü cezaevi önünde avukatları, bir grup partili ve gazeteciler karşıladı. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Türk, tahliye olmasının güzel olduğunu ancak büyük bir burukluk hissettiğini belirterek, “Milletvekili arkadaşlarımız, partimizin genel başkanları, belediye başkanları, arkadaşlarımız içeride. Aynı koğuşta kaldığımız Fırat Anlı ve Cebbar Leygara’dan ayrılmak da kolay değildi. Umut ediyorum ki Türkiye’de bir gün bir mutlak akıl oluşur ve bütün olumsuzlar ile hukuksuzluklar ortadan kalkar. Bu ülkede artık ortak akılla hareket edilmesi gerekir. Sorunları ortak akılla çözmenin dönemidir. Geçmişten bugüne geldiğimizde birçok dönemi yaşadık. Ama sonuç olarak barışın ötesinde başka bir formül bulunamaz diye düşünüyorum” dedi. Türk, bir gazetecinin “Sağlık problemleriniz nedeniyle mi serbest bırakıldınız?” sorusuna ise, “Sağlık konusunda problemlerim vardı. Ancak içeri alınmamızın hukuki bir dayanağı yoktu” yanıtını verdi. Açıklamalarının ardından Türk ve beraberindekiler cezaevi önünden ayrıldı.
Terör Mağduru Vatandaşlardan Ahmet Türk'e Tepki 01:01
Terör Mağduru Vatandaşlardan Ahmet Türk'e Tepki 14 izlenme - 2 yıl önce Mardin'in Nusaybin ilçesindeki terör mağduru vatandaşlar kendilerini ziyaret eden Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk ve HDP Milletvekili Mehmet Ali Aslan'a tepki gösterdi.
Leyla Zana HDP'ye Üye Oldu, Milletvekilliğine Adaylığını Koyuyor 02:22
Leyla Zana HDP'ye Üye Oldu, Milletvekilliğine Adaylığını Koyuyor 42 izlenme - 3 yıl önce Siyasi yasağı biten Leyla Zana, HDP'ye üye oldu. Zana'nın üyelik adımı, İmralı ziyareti sonrası geldi. Zana, 7 haziran seçimlerinde HDP'den milletvekili seçilmek için de aday olacak.
AB Büyükelçileri Ahmet Türk’le Bir Araya Geldi 02:49
AB Büyükelçileri Ahmet Türk’le Bir Araya Geldi 2 izlenme - 5 ay önce Mardin'e çeşitli temaslarda bulunmak üzere gelen Avrupa Birliği (AB) heyeti, eski Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk ile bir araya geldi. Avrupa Birliği (AB) Delegasyonu Başkanı Christian Berger ve beraberindeki heyet, Mardin’in Derik ilçesine bağlı Kasrı Kanco'da Ahmet Türk ile görüştü. Berger ve Türk görüşme öncesi basına açıklamada bulundu. “Küçülen dünyamızda sorunlar tüm ülke halklarının sorunları haline gelmiştir” Küçülen dünyada sorunların tüm ülke halklarının sorunları haline geldiğini belirten Ahmet Türk, “Avrupa Birliği Büyükelçimiz ve Avrupa Birliği büyükelçilerimiz tarihi kentimizi ziyaret amacıyla buraya geldiler. Kendilerinin benimle bir görüşme talepleri oldu. Ortadoğu’daki gelişmeler, Türkiye’deki gelişmeler herkesi ilgilendiren gelişmelerdir. Küçülen dünyamızda sorunlar tüm ülkelerin halklarının sorunları haline gelmiştir. Değerli misafirlerimizin Ortadoğu ile ilgili başka sorunlarla ilgili soruları olursa çok açık bir yüreklilikle yanıtlamaya hazırız” dedi. “Türkiye’nin kültürü ve güzelliklerinden çok etkileniyoruz” Türkiye’nin kültürü ve güzelliklerinden çok etkilendiklerini ifade eden Avrupa Birliği (AB) Delegasyonu Başkanı Christian Berger ise, “Bizi buraya davet ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Biz Avrupa Birliği'ndeki diğer devletlerin büyükelçileri olarak 2 günü Mardin'de geçirmek üzere geldik ve gerçekten Türkiye’nin kültürü ve güzelliklerinden çok etkileniyoruz. Sizinle yapacağımız görüşmelerin olumlu geçeceğini bekliyoruz. Sizin engin tecrübelerinizi biliyoruz. Sizinle hem Ortadoğu’daki gelişmeleri hem de diğer konularla ilgili güzel bir görüşme olacağını düşünüyorum” diye konuştu.