Hoşgeldiniz!

Ahmet Yavuz

grup yağmur çapkın 03:21
grup yağmur çapkın 2.355 izlenme - 9 yıl önce grup yağmur çapkın ahmet_112e@hotmail.com
03:03
"ya İlahi"şiir Ahmet Yavuz "2010 Kur'an Yılı 1.201 izlenme - 8 yıl önce söz ahmet yavuzseslendiren ahmet yavuzsevgili gönül dostlarımbildiğiniz gibi diyanet işleri başkanlığı tarafından2010 yılı kur'an yılı olarak ilan edildikayıtsız kalmamak ve kalbimizden geçenleri paylaşmakniyeti ile gönüllerinize sunduğumuz bu şiirkalbinde iman olan tüm dostlarımıza hediyemizdirhenüz iman etmeyen insanlarımıza allah hidayet nasip etsinaminler olsun meleklerin niyazları ilesaygılarımla
Şemail 05:19
Şemail 1.190 izlenme - 8 yıl önce ......... söz hayrettin karaman seslendiren :ahmet yavuzşemailsadece "hz. peygamber s.a.v.’in beşer yönünü yaşama uslbunu ve şahs hayatını anlatan" bir terim..adres http//www.facebook.com/pages/siirkalbimin-bir-kosesi/350736419376
Dinle Sevgili Ahmet Yavuz 06:07
Dinle Sevgili Ahmet Yavuz 1.296 izlenme - 9 yıl önce dinle bak güzel bir mp3 ahmet yavuz KONYA DOĞANHİSAR YENİCE
Şiir 04:46
Şiir "gitarcı Çocuk" Ahmet Yavuz 741 izlenme - 8 yıl önce söz & seslendiren ahmet yavuzfotoğraflar ahmet yavuz"unutulmayan tüm anılara ithafen..."adres facebook/şiir...kalbimin bir köşesi
Ansızın Fatih Kısaparmak - Ahmet Yavuz 05:38
Ansızın Fatih Kısaparmak - Ahmet Yavuz 429 izlenme - 6 yıl önce Ansızın fatih kısaparmak - ahmet yavuz
Engin Nursani - Adına Bir Çizgi Çektim 05:01
Engin Nursani - Adına Bir Çizgi Çektim 554 izlenme - 6 yıl önce ahmet yavuz
hakan akdag - hüseynik 03:17
hakan akdag - hüseynik 309 izlenme - 6 yıl önce hüseynikten ciktim seher yoluna bilmemsu felegin bana cevri ne
Yalan Bu Dünya Koçum 02:12
Yalan Bu Dünya Koçum 227 izlenme - 8 yıl önce ben deniz ahmet abiniz by's centilman
Zeki Müren - Canın İsterse 02:51
Zeki Müren - Canın İsterse 157 izlenme - 5 yıl önce Ahmet Yavuz
Tarafsız Bölge - 12 Aralık 2016 Pazartesi 03:11:01
Tarafsız Bölge - 12 Aralık 2016 Pazartesi 56 izlenme - 1 yıl önce Terör örgütleri neden Türkiye’yi hedef alıyor? Terörle etkin mücadele için neler yapılması gerekiyor? Terör olayları toplumun psikolojisini nasıl etkiliyor? Ahmet Hakan sordu, siyaset bilimci Prof. Dr. Hasan Köni, psikiyatri uzmanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan, gazeteci Abdülkadir Selvi, gazeteci Nevzat Çiçek, gazeteci Murat Çelik, emekli tuğgeneral Naim Babüroğlu ve emekli tümgeneral Ahmet Yavuz yanıtladı.
Tarafsız Bölge -  9 Eylül 2015 02:29:28
Tarafsız Bölge - 9 Eylül 2015 85 izlenme - 3 yıl önce Dağlıca’dan sonra saldırılarını sürdüren terör örgütü PKK’nın hedefinde ne var? Cizre’de neler oluyor? Terör gerginlikleri… Seçim güvenliği… Ahmet Hakan terör gündemini sordu, Gazeteci Deniz Zeyrek, Araştırmacı Faruk Acar, Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, Araştırmacı İhsan Aktaş, Gazeteci Yazar Nevzat Çiçek ve Araştırmacı Hasan Basri Yıldız Tarafsız Bölge’de tartıştı
Yavuz Uzunaslan 00:51
Yavuz Uzunaslan 101 izlenme - 9 yıl önce
Ahmet Yavuz: Adalet Talebi, Görmeyeni Yakar 01:18
Ahmet Yavuz: Adalet Talebi, Görmeyeni Yakar 14 izlenme - 8 ay önce Başak Şengül'ün sunduğu Türkiye'nin Gündemi programına konuk olan Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, Türkiye'deki adalet talebinin çok büyük bir ihtiyaç olduğunu belirtti. Yavuz, "Türkiye'de çok kuvvetli, ekmek gibi, su gibi ihtiyaç olan, bir adalet talebi var. Bu adalet talebi, görmeyeni yakar. AK Parti görmezse AK Parti'yi de yakar. Kim görmezse onu yakar" dedi.
Siyasilerin Üslubu Neden Önemli? 03:00
Siyasilerin Üslubu Neden Önemli? 11 izlenme - 7 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında iktidar ve muhalefet arasındaki tırmanan gerilim ve FETÖ ile mücadeleye etkileri konuşuldu. Konuklardan emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz siyasiler arasındaki üslup sorununa dikkat çekti. Yavuz, AK Parti cephesine 'sayın Öcalan' krizini hatırlatarak, "Sizin ittifaklarınız dönemsel olarak bir şeyi gerekli kıldığında dil oraya gidiyor. Bu yanlış. Kimseye haksızlık etmeden, eleştirmemiz lazım. Şimdi CHP FETÖ'yü destekliyor gibi gösteriliyor, bu FETÖ'ye yarar" diye konuştu.
Katar Krizinin Ekonomik Etkileri - Ne Oluyor? 6 Haziran 2017 Salı 02:17:14
Katar Krizinin Ekonomik Etkileri - Ne Oluyor? 6 Haziran 2017 Salı 21 izlenme - 11 ay önce Bir yanda FETÖ operasyonları diğer yanda iç ve dış siyasetteki sıcak gelişmeler... FETÖ ile mücadelede bundan sonra hangi adımlar atılacak? 15 Temmuz’dan bugüne ne noktadayız? Rakka ve bölgedeki gelişmeler Türkiye’yi nasıl etkileyecek? Şirin Payzın gündemin önemli başlıklarını sordu, Hava Kuvvetleri Komutanlığı Eski Askeri Savcısı Hakim Albay Ahmet Zeki Üçok, CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, emekli tümgeneral Ahmet Yavuz, SETA uzmanı hukukçu Selman Öğüt, Çetiner Çetin ve siyaset stratejileri uzmanı Elif Dördüncü Aydemir, Ne Oluyor?'da yanıtladı.
Ahmet Yavuz'dan Çok Sert  ' Balyoz'cu Tepkisi 01:33
Ahmet Yavuz'dan Çok Sert ' Balyoz'cu Tepkisi 5 izlenme - 3 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programına konuk olan Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, isim vermeden bir gazetede yer alan "FETÖ'cüler ve Balyoz'cular temizlendi. Ordu çok iyi operasyon yapıyor" sözlerine serzenişte bulundu. Yavuz, "Gazetelerden birinde ismini vermeyeyim, yazdığı yazıya bak. 'FETÖ'cüler ve Balyoz'cular temizlendi. Ordu çok iyi operasyon yapıyor' diyor. Utanır insan biraz. Plan Harekat Daire Başkanı, bu işi planlayan adam. Balyoz'da mahkum olan sonra beraat eden adam. Şimdi insanların siz vatanseverliğini ön plana çıkartmanız gerekirken adam yazıyor. Yok FETÖ'cülerle, Balyoz'cular temizlenmiş de çok şükür ordumuz iş yapar hale gelmiş. Utanır insan" dedi.
Türkiye'nin Gündemi - 22 Haziran 2016 30:17
Türkiye'nin Gündemi - 22 Haziran 2016 28 izlenme - 2 yıl önce Ortadoğu nasıl terör örgütlerinin doğduğu yer haline geldi? Suriye sorunu nasıl çözülecek? Avrupa Birliği, Rusya, İsrail Ve ABD ile ilişkiler ne durumda? Dış politikada hangi adımlar atılmalı? Terörle mücadelede ne noktadayız? Didem Arslan Yılmaz sordu, Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, Doç. Dr. Ahmet Kasım Han, Osman Korutürk, Ahmet Yavuz, Mete Yarar Ve Kenan Alpay yanıtladı.
Keçiörengücü - Trabzonspor Maçı Ardından 03:52
Keçiörengücü - Trabzonspor Maçı Ardından 38 izlenme - 3 yıl önce Maçın ardından- Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal: "Takım olarak kazanma tavrı ortaya koymadık"- Keçiörengücü Teknik Direktörü Yavuz: - "Oyuncularımla gurur duydum" Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Ziraat Türkiye Kupası'nda Keçiörengücü ile 1-1 berabere kaldıkları maça ilişkin karşılaşmada kazanma tavrı ortaya koyamadıklarını söyledi.
Tarafsız Bölge -   11 Nisan 2016 02:17:56
Tarafsız Bölge - 11 Nisan 2016 29 izlenme - 2 yıl önce Şanlıurfa’daki Bakanlar Kurulu… PKK/PYD aynıdır tartışması… Terör yandaşlarının vatandaşlıktan çıkarılması konusu ve terörle mücadelede gelinen nokta… Ahmet Hakan sordu, HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, Gazeteci/Yazar Oral Çalışlar ve Avukat Rıza Saka tartıştı.
Emekli Tümgeneral Yavuz sert çıktı: Aptal aptal adamlar 00:22
Emekli Tümgeneral Yavuz sert çıktı: Aptal aptal adamlar 13 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Ne Oluyor? programının konuklarından Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, sosyal medyadaki tartışmalar hakkında konuştu. Yavuz, sosyal medyadaki toplumu bölen kişilerden bahsetti.
AYM yetkisini aştı mı? - Tarafsız Bölge 15.01.2018 Pazartesi 02:44:19
AYM yetkisini aştı mı? - Tarafsız Bölge 15.01.2018 Pazartesi 4 izlenme - 3 ay önce Siyasetteki "anayasa mahkemesi ve tahliye" tartışması, CHP'deki kongre süreci, AK Parti ve MHP arasındaki ittifak çalışmaları ve Türkiye'nin Afrin operasyonundaki hedefleri... Ahmet Hakan, Tarafsız Bölge'de sordu, AK Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Burhan Kuzu, Yönetim Bilimci Elfin Tataroğlu, Siyaset Bilimci Prof. Dr. Mehmet Şahin, Hukukçu Hüseyin Ersöz, emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz ve Ortadoğu Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Vehbi Baysan yanıtladı.
Müftülere Nikah Yetkisi 18 Yaş Altı Evlilikleri Kolaylaştırır Mı? - Türkiye'nin Gündemi 17.10.2017 00:39
Müftülere Nikah Yetkisi 18 Yaş Altı Evlilikleri Kolaylaştırır Mı? - Türkiye'nin Gündemi 17.10.2017 7 izlenme - 6 ay önce Türkiye'nin Gündemi'nde müftülere resmi nikah yetkisi yasa tasarısı mercek altına alındı. Kim neden destekliyor, kim neden karşı çıkıyor? Prof. Dr. Kezban Hatemi ve CHP Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Gaye Usluer tartıştı. İkinci bölümde ise ABD ile vize krizi, Kerkük’teki gelişmeler ve İdlib operasyonu masaya yatırıldı. Ahu Özyurt sordu, Akademisyen Vahap Coşkun, Hukukçu Prof. Ersan Şen, emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz ve Gazeteci Turan Kışlakçı yanıtladı.
Türkiye'nin Gündemi 29 Temmuz 2016 54:20
Türkiye'nin Gündemi 29 Temmuz 2016 21 izlenme - 2 yıl önce Kritik YAŞ kararları, MİT ve Genelkurmay Cumhurbaşkanlığına bağlansın açıklamaları, ve askeri liseler kapatılsın mı tartışması… Didem Arslan Yılmaz sordu; Eray Güçlüer, Ahmet Yavuz, Nevzat Çiçek, Baykal Doğan ve Nureddin Nebati, Türkiye’nin Gündemi’nde yanıtladı.
Ahmet Yavuz: Türkiye 2. Fırat Kalkanı harekatı yapıyor 01:27
Ahmet Yavuz: Türkiye 2. Fırat Kalkanı harekatı yapıyor 4 izlenme - 6 ay önce CNN TÜRK'te konuk olduğu Türkiye'nin Gündemi programında İdlib operasyonunu değerlendiren emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, "Türkiye 2. Fırat Kalkanı harekatı yapıyor. Bu kendisine tehdit teşkil ettiğini değerlendirdiği ve büyük hatalar sonucu oluşan tabloyu değiştirebilmek maksadıyla Fırat Kalkanı'yla yaptığı hamlenin devamını meşru bir zeminde yapıyor. Çünkü Astana sürecinde çatışmasızlık bölgeleri ön plana çıkartıldı. Onlar bir tanesi İdlib. Türkiye bu bölgede sorumluluk" dedi.
Ahmet Yavuz: Bu Türkiye'yi hedefleyen bir operasyon 02:37
Ahmet Yavuz: Bu Türkiye'yi hedefleyen bir operasyon 5 izlenme - 11 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programında Katar krizi konuşuldu. Programın konuklarından emekli tümgeneral Ahmet Yavuz, Katar kriziyle ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu. Yavuz yaptığı açıklamada, "Katar hizaya getirmeye çalışıyorlar. Katar'ı hizayı getirirken esas amacın da İran'ı ve Türkiye'yi hedeflediğini görüyorum. Bu Türkiye'yi de hedefleyen bir operasyon" dedi. Ayrıca Ahmet Yavuz, "Trump, tamamen İslam dünyasını Sünni ve Şii eksenli olarak bölüp parçalayıp karşı karşıya getirmek istiyor" açıklamasında bulundu.
Chp'nin Yürüyüşü Nasıl Tamamlanacak? - Türkiye'nin Gündemi 28.06.2017 Çarşamba 03:41:34
Chp'nin Yürüyüşü Nasıl Tamamlanacak? - Türkiye'nin Gündemi 28.06.2017 Çarşamba 6 izlenme - 10 ay önce CHP'nin Adalet Yürüyüşü 14. gününde devam etti. Yürüyüşe verilen destek ve yapılan protestolar, Türkiye'nin Gündemin'de değerlendirildi. OHAL komisyonu ne zaman çalışmaya başlayacak, kimleri kapsayacak? ABD'nin YPG'ye silah yardımı ve Suriye'deki gelişmeler Türkiye'yi nasıl etkileyecek? Ahu Özyurt gündemin önemli başlıklarını sordu, konukları akademisyen-yazar Doç. Dr. Mehmet Şahin, ANAR Araştırma Başkanı İbrahim Uslu, Türkiye Gazetesi Ankara Haber Koordinatörü Çetiner Çetin, Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, SONAR Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı ve akademisyen-yazar Prof. Tanju Tosun, Türkiye'nin Gündeminde yanıtladı.
Ahmet Yavuz Nihai nokta Türkiye 01:30
Ahmet Yavuz Nihai nokta Türkiye 3 izlenme - 1 yıl önce
Bozdağ: 02:10
Bozdağ: ""Atatürk Dönemi Başkanlık Sisteminin Fiilen Uygulandığı Dönemdir" 17 izlenme - 3 yıl önce Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ salona girişi- Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ konferans görüntüsü- Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a plaket takdimi "Yeni Türkiye, Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi" konferansı- Eski Adalet Bakanı Bozdağ: "Milletine güvenen, yasamasına güvenen, yürütmesine güvenen, yargısına güvenen, herkese güvenen ve güven üzerine inşa edilen bir anayasaya ihtiyaç var"- "Türkiye'de başkanlık sisteminin fiilen uygulandığını gördüğümüz dönemler var. Mustafa Kemal Atatürk dönemi başkanlık sisteminin fiilen uygulandığı dönemdir" Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Milletine güvenen, yasamasına güvenen, yürütmesine güvenen, yargısına güvenen, herkese güvenen ve güven üzerine inşa edilen bir anayasaya ihtiyaç var" dedi.