Hoşgeldiniz!

Ahmet Yavuz

grup yağmur çapkın 03:21
grup yağmur çapkın 2.345 izlenme - 8 yıl önce grup yağmur çapkın ahmet_112e@hotmail.com
03:03
"ya İlahi"şiir Ahmet Yavuz "2010 Kur'an Yılı 1.199 izlenme - 7 yıl önce söz ahmet yavuzseslendiren ahmet yavuzsevgili gönül dostlarımbildiğiniz gibi diyanet işleri başkanlığı tarafından2010 yılı kur'an yılı olarak ilan edildikayıtsız kalmamak ve kalbimizden geçenleri paylaşmakniyeti ile gönüllerinize sunduğumuz bu şiirkalbinde iman olan tüm dostlarımıza hediyemizdirhenüz iman etmeyen insanlarımıza allah hidayet nasip etsinaminler olsun meleklerin niyazları ilesaygılarımla
Şemail 05:19
Şemail 1.185 izlenme - 7 yıl önce ......... söz hayrettin karaman seslendiren :ahmet yavuzşemailsadece "hz. peygamber s.a.v.’in beşer yönünü yaşama uslbunu ve şahs hayatını anlatan" bir terim..adres http//www.facebook.com/pages/siirkalbimin-bir-kosesi/350736419376
Dinle Sevgili Ahmet Yavuz 06:07
Dinle Sevgili Ahmet Yavuz 1.294 izlenme - 8 yıl önce dinle bak güzel bir mp3 ahmet yavuz KONYA DOĞANHİSAR YENİCE
Şiir 04:46
Şiir "gitarcı Çocuk" Ahmet Yavuz 741 izlenme - 7 yıl önce söz & seslendiren ahmet yavuzfotoğraflar ahmet yavuz"unutulmayan tüm anılara ithafen..."adres facebook/şiir...kalbimin bir köşesi
Ansızın Fatih Kısaparmak - Ahmet Yavuz 05:38
Ansızın Fatih Kısaparmak - Ahmet Yavuz 412 izlenme - 5 yıl önce Ansızın fatih kısaparmak - ahmet yavuz
Engin Nursani - Adına Bir Çizgi Çektim 05:01
Engin Nursani - Adına Bir Çizgi Çektim 547 izlenme - 5 yıl önce ahmet yavuz
hakan akdag - hüseynik 03:17
hakan akdag - hüseynik 306 izlenme - 6 yıl önce hüseynikten ciktim seher yoluna bilmemsu felegin bana cevri ne
Katar Krizinin Ekonomik Etkileri - Ne Oluyor? 6 Haziran 2017 Salı 02:17:14
Katar Krizinin Ekonomik Etkileri - Ne Oluyor? 6 Haziran 2017 Salı 17 izlenme - 2 ay önce Bir yanda FETÖ operasyonları diğer yanda iç ve dış siyasetteki sıcak gelişmeler... FETÖ ile mücadelede bundan sonra hangi adımlar atılacak? 15 Temmuz’dan bugüne ne noktadayız? Rakka ve bölgedeki gelişmeler Türkiye’yi nasıl etkileyecek? Şirin Payzın gündemin önemli başlıklarını sordu, Hava Kuvvetleri Komutanlığı Eski Askeri Savcısı Hakim Albay Ahmet Zeki Üçok, CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, emekli tümgeneral Ahmet Yavuz, SETA uzmanı hukukçu Selman Öğüt, Çetiner Çetin ve siyaset stratejileri uzmanı Elif Dördüncü Aydemir, Ne Oluyor?'da yanıtladı.
Tarafsız Bölge - 12 Aralık 2016 Pazartesi 03:11:01
Tarafsız Bölge - 12 Aralık 2016 Pazartesi 54 izlenme - 7 ay önce Terör örgütleri neden Türkiye’yi hedef alıyor? Terörle etkin mücadele için neler yapılması gerekiyor? Terör olayları toplumun psikolojisini nasıl etkiliyor? Ahmet Hakan sordu, siyaset bilimci Prof. Dr. Hasan Köni, psikiyatri uzmanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan, gazeteci Abdülkadir Selvi, gazeteci Nevzat Çiçek, gazeteci Murat Çelik, emekli tuğgeneral Naim Babüroğlu ve emekli tümgeneral Ahmet Yavuz yanıtladı.
Yalan Bu Dünya Koçum 02:12
Yalan Bu Dünya Koçum 227 izlenme - 8 yıl önce ben deniz ahmet abiniz by's centilman
Zeki Müren - Canın İsterse 02:51
Zeki Müren - Canın İsterse 142 izlenme - 4 yıl önce Ahmet Yavuz
Tarafsız Bölge -  9 Eylül 2015 02:29:28
Tarafsız Bölge - 9 Eylül 2015 82 izlenme - 2 yıl önce Dağlıca’dan sonra saldırılarını sürdüren terör örgütü PKK’nın hedefinde ne var? Cizre’de neler oluyor? Terör gerginlikleri… Seçim güvenliği… Ahmet Hakan terör gündemini sordu, Gazeteci Deniz Zeyrek, Araştırmacı Faruk Acar, Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, Araştırmacı İhsan Aktaş, Gazeteci Yazar Nevzat Çiçek ve Araştırmacı Hasan Basri Yıldız Tarafsız Bölge’de tartıştı
Ahmet Yavuz: Bu Türkiye'yi hedefleyen bir operasyon 02:37
Ahmet Yavuz: Bu Türkiye'yi hedefleyen bir operasyon 4 izlenme - 2 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programında Katar krizi konuşuldu. Programın konuklarından emekli tümgeneral Ahmet Yavuz, Katar kriziyle ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu. Yavuz yaptığı açıklamada, "Katar hizaya getirmeye çalışıyorlar. Katar'ı hizayı getirirken esas amacın da İran'ı ve Türkiye'yi hedeflediğini görüyorum. Bu Türkiye'yi de hedefleyen bir operasyon" dedi. Ayrıca Ahmet Yavuz, "Trump, tamamen İslam dünyasını Sünni ve Şii eksenli olarak bölüp parçalayıp karşı karşıya getirmek istiyor" açıklamasında bulundu.
Yavuz Uzunaslan 00:51
Yavuz Uzunaslan 97 izlenme - 8 yıl önce
Emekli Tümgeneral Yavuz sert çıktı: Aptal aptal adamlar 00:22
Emekli Tümgeneral Yavuz sert çıktı: Aptal aptal adamlar 11 izlenme - 7 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Ne Oluyor? programının konuklarından Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, sosyal medyadaki tartışmalar hakkında konuştu. Yavuz, sosyal medyadaki toplumu bölen kişilerden bahsetti.
Türkiye'nin Gündemi - 22 Haziran 2016 30:17
Türkiye'nin Gündemi - 22 Haziran 2016 26 izlenme - 1 yıl önce Ortadoğu nasıl terör örgütlerinin doğduğu yer haline geldi? Suriye sorunu nasıl çözülecek? Avrupa Birliği, Rusya, İsrail Ve ABD ile ilişkiler ne durumda? Dış politikada hangi adımlar atılmalı? Terörle mücadelede ne noktadayız? Didem Arslan Yılmaz sordu, Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, Doç. Dr. Ahmet Kasım Han, Osman Korutürk, Ahmet Yavuz, Mete Yarar Ve Kenan Alpay yanıtladı.
Tarafsız Bölge -   11 Nisan 2016 02:17:56
Tarafsız Bölge - 11 Nisan 2016 26 izlenme - 1 yıl önce Şanlıurfa’daki Bakanlar Kurulu… PKK/PYD aynıdır tartışması… Terör yandaşlarının vatandaşlıktan çıkarılması konusu ve terörle mücadelede gelinen nokta… Ahmet Hakan sordu, HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, Gazeteci/Yazar Oral Çalışlar ve Avukat Rıza Saka tartıştı.
Keçiörengücü - Trabzonspor Maçı Ardından 03:52
Keçiörengücü - Trabzonspor Maçı Ardından 38 izlenme - 3 yıl önce Maçın ardından- Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal: "Takım olarak kazanma tavrı ortaya koymadık"- Keçiörengücü Teknik Direktörü Yavuz: - "Oyuncularımla gurur duydum" Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Ziraat Türkiye Kupası'nda Keçiörengücü ile 1-1 berabere kaldıkları maça ilişkin karşılaşmada kazanma tavrı ortaya koyamadıklarını söyledi.
Türkiye'nin Gündemi 29 Temmuz 2016 54:20
Türkiye'nin Gündemi 29 Temmuz 2016 18 izlenme - 12 ay önce Kritik YAŞ kararları, MİT ve Genelkurmay Cumhurbaşkanlığına bağlansın açıklamaları, ve askeri liseler kapatılsın mı tartışması… Didem Arslan Yılmaz sordu; Eray Güçlüer, Ahmet Yavuz, Nevzat Çiçek, Baykal Doğan ve Nureddin Nebati, Türkiye’nin Gündemi’nde yanıtladı.
Ahmet Yavuz Nihai nokta Türkiye 01:30
Ahmet Yavuz Nihai nokta Türkiye 3 izlenme - 6 ay önce
Chp'nin Yürüyüşü Nasıl Tamamlanacak? - Türkiye'nin Gündemi 28.06.2017 Çarşamba 03:41:34
Chp'nin Yürüyüşü Nasıl Tamamlanacak? - Türkiye'nin Gündemi 28.06.2017 Çarşamba 3 izlenme - 4 hafta önce CHP'nin Adalet Yürüyüşü 14. gününde devam etti. Yürüyüşe verilen destek ve yapılan protestolar, Türkiye'nin Gündemin'de değerlendirildi. OHAL komisyonu ne zaman çalışmaya başlayacak, kimleri kapsayacak? ABD'nin YPG'ye silah yardımı ve Suriye'deki gelişmeler Türkiye'yi nasıl etkileyecek? Ahu Özyurt gündemin önemli başlıklarını sordu, konukları akademisyen-yazar Doç. Dr. Mehmet Şahin, ANAR Araştırma Başkanı İbrahim Uslu, Türkiye Gazetesi Ankara Haber Koordinatörü Çetiner Çetin, Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, SONAR Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı ve akademisyen-yazar Prof. Tanju Tosun, Türkiye'nin Gündeminde yanıtladı.
Bozdağ: 02:10
Bozdağ: ""Atatürk Dönemi Başkanlık Sisteminin Fiilen Uygulandığı Dönemdir" 17 izlenme - 2 yıl önce Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ salona girişi- Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ konferans görüntüsü- Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a plaket takdimi "Yeni Türkiye, Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi" konferansı- Eski Adalet Bakanı Bozdağ: "Milletine güvenen, yasamasına güvenen, yürütmesine güvenen, yargısına güvenen, herkese güvenen ve güven üzerine inşa edilen bir anayasaya ihtiyaç var"- "Türkiye'de başkanlık sisteminin fiilen uygulandığını gördüğümüz dönemler var. Mustafa Kemal Atatürk dönemi başkanlık sisteminin fiilen uygulandığı dönemdir" Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Milletine güvenen, yasamasına güvenen, yürütmesine güvenen, yargısına güvenen, herkese güvenen ve güven üzerine inşa edilen bir anayasaya ihtiyaç var" dedi.