Hoşgeldiniz!

ahu yağtu

BBG 1. Sezon - Yarışmacı Elemeleri (2001) 05:45
BBG 1. Sezon - Yarışmacı Elemeleri (2001) 3.373 izlenme - 5 ay önce 2001 yılında her konuda bölünmeye her daim müsait olan güzel Türkiye'mizi Eray'cılar ve Melih'ciler olarak ikiye bölen program Biri Bizi Gözetliyor'un canlı yayınlanan ilk bölümünde onbin başvuru arasından bazıları gösterilmiş. Milenyumla 2000lere hızlı bir giriş yapmış olmanın kafa karışıklığını yaşayan lakin 90'lardan etkilerinden henüz çıkamamış güzel ve naif insanlar... 3. dakikadaki abi o yıllarda Türkiye'de internet henüz sosyal medya ve video paylaşımı olgunlaşmadığı için kendini şanslı saymalı. Dipnot: Programın ilk sunucuları Ahu Yağtu - Tan Sağtürk ve nev-i şahsına münhasır Doğa Bey idi. İlk sezon devam ederken Ahu Yağtu sunuculuğu Öykü Serter'e devretmişti.
Bir Avuç Deniz Fragman 01:54
Bir Avuç Deniz Fragman 7.383 izlenme - 6 yıl önce Hayat dümdüz giden bir rota mı? Sevgin icin, ne kadar ileri gidebilirsin? Bir avuç deniz, gerçekten bir deniz midir?
Cem Yılmaz Ve Ahu Yağtu Boşandı 07:01
Cem Yılmaz Ve Ahu Yağtu Boşandı 3.071 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu Çifti Anlaşmalı Olarak Ayrıldı..
Buse Terim - Ahu Yağtu Röportajı 00:39
Buse Terim - Ahu Yağtu Röportajı 3.292 izlenme - 3 yıl önce Buse Terim - Ahu Yağtu Röportajı
Yılın Düğününden Görüntüler - Cem Yılmaz Evlendi 02:14
Yılın Düğününden Görüntüler - Cem Yılmaz Evlendi 2.625 izlenme - 5 yıl önce Cem Yılmaz Ahu Yağtu Düğün-İlk Görüntüler
Cem Yılmaz Balayına Dubai'ye Gitti 02:08
Cem Yılmaz Balayına Dubai'ye Gitti 1.797 izlenme - 5 yıl önce Cem Yılmaz ve eşi Ahu Yağtu, balayı için bu akşam Dubai'ye gitti.. Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtlamayan çift bilet işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları'nın uçağıyla saat 19.20'de Dubai'ye uçtu...
Cem Yılmaz'ın Son Aşkı: ''Ayşe Hatun Önal'' 01:09
Cem Yılmaz'ın Son Aşkı: ''Ayşe Hatun Önal'' 825 izlenme - 2 yıl önce CEM YILMAZ AYŞE HATUN ÖNAL AŞKI 2013'ün son günlerinde Ahu Yağtu'dan boşanan ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın yeni aşkı da 2014'ün son günlerinde ortaya çıktı. Russell Crowe'un Türkiye'de çektiği 'Son Umut' filminin galasına eski manken yeni şarkıcı Ayşe Hatun Önal ile birlikte gelen Yılmaz, gala sonrası düzenlenen partide de yakın arkadaşlarına ilişkiyi doğruladı. Yılın sürpriz aşk bombasını Cem Yılmaz patlattı. Yılmaz ve Ayşe Hatun Önal'ın aşk yaşadığı ortaya çıktı. Bir haftadır görüşen ikili, "The Water Diviner" filminin galası ile after party'sine de birlikte katıldı. Oğlu Kemal'in annesi Ahu Yağtu'dan 2013'ün son günü boşanan ve bir süre Avustralyalı kostüm tasarımcısı Melanie Shepherd ile ilişki yaşayan ünlü komedyenin, manken-şarkıcı Ayşe Hatun Önal'la yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı. İkili, ilk kez Yılmaz'ın da rol aldığı "The Water Diviner" (Son Umut) filminin galasında birlikte görüldü. Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi'nde düzenlenen galaya katılan Cem Yılmaz ve Ayşe Hatun Önal, gösterimin ardından Bebeköy Backyard'da yapılan after party'ye geçti. Zaman zaman el ele tutuşup öpüşen çift, gecenin sonunda mekândan aynı araçla ayrıldı. Yılmaz ile Önal'ın bir haftadır hemen her gün görüştüğü ve görüntülenmemek için genellikle evde buluşmayı tercih ettikleri öğrenildi. Ayşe Hatun Önal ile Cem Yılmaz, birbirlerini sosyal medya hesaplarında da takip etmeye başladı.
Cem Yılmaz'ın Oğlu Alışveriş Merkezini Birbirine Kattı - Pazar Sürprizi 03:19
Cem Yılmaz'ın Oğlu Alışveriş Merkezini Birbirine Kattı - Pazar Sürprizi 748 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'pazar sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta;ahu yağtu ve oğlunun alışveriş keyfi ekranlara geliyor.
Ahu Yağtu - Pazar Gezmesi 02:09
Ahu Yağtu - Pazar Gezmesi 585 izlenme - 2 yıl önce AHU YAĞTU’DAN NAZLI ILICAK’A ÖNCE CATWALK ARDINDAN ALETLİ PİLATES DERSİ Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu Nazlı Ilıcak’ın gerçekleştirdiği, Pazar günlerinin sevilen programı “Pazar Gezmesi” nin bu haftaki konuğu podyumların başarılı mankeni Ahu Yağtu. 20 yıldır modellik yapan Ahu Yağtu, Nazlı Ilıcak’a “catwalk” öğretti. Başarılı manken, “catwalk” un püf noktalarını anlattıktan sonra Nazlı Ilıcak ile beraber sahneye çıkıp yürüş yaptılar. Ilıcak’ın vintage bir kıyafetle yapmaya çalıştığı “catwalk” keyifli anlara sahne oldu. Daha sonra Yağtu’nun çalıştığı pilates stüdyosuna giden ikili beraber aletli pilates yaptı. Nazlı Ilıcak’ın ilk defa aletli pilates yapması eğlenceli görüntülere sahne oldu. Gündem yaratan boşanmasıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Ahu Yağtu’nun konuk olduğu Pazar Gezmesi, yarın (26 Ekim) saat 12:45’te Kanal D’de!
Ahu Yağtu'nun Sırt Dekoltesi Nefesleri Kesti 01:46
Ahu Yağtu'nun Sırt Dekoltesi Nefesleri Kesti 372 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz'ın Eşi Ahu Yağtu'nun Sırt Dekoltesiyle Nefesleri Kesti. Yağtu'nun Giysisi Bir Alaia Kreasyonu.
Ahu Yağtu Markafoni'nin Yeni Yüzü Oldu! 02:16
Ahu Yağtu Markafoni'nin Yeni Yüzü Oldu! 474 izlenme - 5 yıl önce Cem Yılmaz'ın eşi manken Ahu Yağtu, online alışveriş sitesi Markafoninin yeni yüzü oldu
Ahu Yağtu Kimdir? 01:38
Ahu Yağtu Kimdir? 89 izlenme - 1 yıl önce Ahu Yağtu Biyografi, Ahu Yağtu Kimdir, Ahu Yağtu Kim, Ahu Yağtu Hayatı, Ahu Yağtu
Ahu Yağtu Markafoni Backstage 02:16
Ahu Yağtu Markafoni Backstage 212 izlenme - 3 yıl önce Ahu Yağtu Markafoni Kamera Arkası Çekimleri
Ahu Yağtu (Grazia Türkiye) Kamera Arkası 00:52
Ahu Yağtu (Grazia Türkiye) Kamera Arkası 69 izlenme - 1 yıl önce Ahu Yağtu (Grazia Türkiye) Backstage Ahu Yağtu (Grazia Türkiye) Kamera Arkası Ahu Yağtu (Grazia Türkiye) Kasım Sayısı (2015)
Cem Yılmaz Ahu Yağtu Ayrılığında Şok İddialar - Cumartesi Sürprizi 06:09
Cem Yılmaz Ahu Yağtu Ayrılığında Şok İddialar - Cumartesi Sürprizi 203 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; cem yılmaz'ın ahu yağtu'dan boşanma nedenleri ekranlara geliyor.
Cem Yılmaz'dan 5 dakikalık İngilizce şov! 04:55
Cem Yılmaz'dan 5 dakikalık İngilizce şov! 217 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz Caz Festivali`ne katıldı. 5 dakikalık İngilizce gösterisi kırdı geçirdi.
Cem Yılmaz Ve Ahu Yağtu Boşandı! 07:01
Cem Yılmaz Ve Ahu Yağtu Boşandı! 55 izlenme - 3 yıl önce Ünlü komedyen Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu yılın son günü boşandı
Cem Yılmaz'dan 5 Dakikalık İngilizce Şov! 04:55
Cem Yılmaz'dan 5 Dakikalık İngilizce Şov! 130 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz Caz Festivali'ne katıldı. 5 dakikalık İngilizce gösterisi kırdı geçirdi.
Ahu Yağtu Cem Yılmaz İle Filme Onay Verdi - İstanbul Moda Haftası - Cumartesi Sürprizi 09:36
Ahu Yağtu Cem Yılmaz İle Filme Onay Verdi - İstanbul Moda Haftası - Cumartesi Sürprizi 54 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; istanbul moda haftasından renkli görüntüler geliyor.
Burada Laf Çok  - 11 Ocak 2016 01:40:52
Burada Laf Çok - 11 Ocak 2016 22 izlenme - 11 ay önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 11 Ocak Pazartesi gecesi Sunay Akın, Sevinç Erbulak, Ahu Yağtu konuk oldu.