Hoşgeldiniz!

Aihm Videoları İzle

Banu Avar: Bölünme Sürecinde Aihm'den Apo'ya Af Açıklaması! 10:00
Banu Avar: Bölünme Sürecinde Aihm'den Apo'ya Af Açıklaması! 1.924 izlenme - 3 yıl önce Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü'nde AİHM'den Apo'ya AF Açıklaması! Milli İrade Bildirisi-Çanakkale Toplantısı-Belediye Sosyal Tesisleri-18 Mart 2014
Ben de Onun Anasını Avradını ... 01:09
Ben de Onun Anasını Avradını ... 607 izlenme - 2 yıl önce 30 yıl sonra zamanaşımından düşen Kemal Türkler davasında avukatın AİHM'e gitmeden önce CNN türk'e çok önemli açıklamaları... Zamanaşımını duyan avukat çıldırır ve olaylar gelişir... Dip not: "Ahlaksızlık yapıyorlar" yapma kısmındaki vurguya dikkat Admin Notu: Gülücüğe odaklandığımız gibi son 15 saniyeye odaklanalım, içerik siyasi amaçla konulmamıştır.
Doğu Perinçek'in AİHM’de Yaptığı Tarihi Konuşma 09:18
Doğu Perinçek'in AİHM’de Yaptığı Tarihi Konuşma 123 izlenme - 2 yıl önce İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Strazburg'da AİHM Büyük Daire'de görülen Perinçek-İsviçre davasının temyiz duruşması konuşması...
HDP Açıkladı: MHP'nin Olduğu Çatıya Destek Vermeyiz 00:54
HDP Açıkladı: MHP'nin Olduğu Çatıya Destek Vermeyiz 190 izlenme - 3 yıl önce HDP'nin 4 milletvekili, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için MHP'nin içinde yer aldığı bir çatı adaya destek vermeyeceklerini açıkladı.
Doğu Perinçek AİHMde 01:16:13
Doğu Perinçek AİHMde 46 izlenme - 2 yıl önce İsviçre yasalarına karşı geldi… "Ermeni soykırımı" yoktur dedi… Dava Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine gitti. Çarşamba günü AİHM’de temyiz duruşmasına katılacak olan İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek 360 Derece'de Şirin Payzın'ın sorularını yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Öcalan Kararına Bozdağ Yorumu: Türkiye Bu Defteri Kapattı 08:03
Öcalan Kararına Bozdağ Yorumu: Türkiye Bu Defteri Kapattı 45 izlenme - 3 yıl önce AİHM'nin Abdullah Öcalan ile ilgili verdiği kararı değerlendiren Adalet Bakanı Bozdağ, "Türkiye bu defteri daha önceden kapattı." dedi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AİHM'in Abdullah Öcalan ile ilgili verdiği kararı değerlendiren Bozdağ, "Türkiye bu defteri daha önceden kapattı. Yeniden açılması söz konusu değildir. İdam cezasının kaldırılması, şartlı tahliye hakkı vermez. AİHM kararı ne olursa olsun bizim kararımız bu yöndedir" dedi. "İDAM CEZASININ KALDIRILMASI ŞARTLI TAHLİYE HAKKI VERMEZ" Adalet bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin gazetecilerin sorularını yanıtladı. AİHM'in Abdullah Öcalan ile ilgili verdiği kararı değerlendiren Bozdağ, "AİHM'in verdiği karar henüz bize tebliğ edilmedi. Tebliğ edildikten sonra biz bu kararı inceleyeceğiz. Bu kararı Büyük Daire'ye de götüreceğiz. Bu yeniden yargılama anlamına gelmez. Türkiye bu defteri daha önceden kapattı. Avrupa Konseyi Bakanlar Komitesi de Türkiye'nin AİHM'in bu doğrultuda verdiği kararı yerine getirdiğini tespit etti. Bu defter kapatılmıştır. Yeniden açılması söz konusu değildir. İdam cezasının kaldırılması, şartlı tahliye hakkı vermez. AİHM kararı ne olursa olsun bizim kararımız bu yöndedir. Bunun değişmesi de söz konusu değil. Yeni bir düzenlemeyi de gerektirmiyor. Öcalan ile ilgili ceza, esasında idam cezasıdır. İdam cezası kaldırıldıktan sonra müebbet hapis cezasına dönüştürülmüştür. Bunun da şartlı Salı verme imkanı bizim hukukumuzda zaten yok. AİHM de zaten bu yönde yapılan itirazı reddetmiştir. Yeni bir düzenleme çalışması düşünmüyoruz" diye konuştu. ÖCALAN'IN YENİ FOTOĞRAFLARI YAYINLANDI- GALERİ ÖCALAN'IN LİSE YILLARINDAKİ FOTOĞRAFI- GALERİ POLİS ÖCALAN'IN POSTERLERİNİ YIRTTI- GALERİ ÖCALAN'IN TÜRKİYE'YE GETİRİLİŞİ PROTESTO EDİLDİ- GALERİ "FETTULLAH GÜLEN BİR SİYASETÇİ KİMLİĞİ İLE KONUŞUYOR" Fettullah Gülen'in açıklamalarını değerlendirmesi istenen Bozdağ, "Ben okumadım basından takip ettiğim kadarıyla, Fettullah Gülen bir siyasetçi kimliği ile konuşuyor. Türkiye kamuoyu onu daha çok dini konularda yaptığı sohbetlerle, değerlendirmelerle tanıyor. Açıklamalarına baktığınız zaman, önceki kimliği ile alakası olamayan siyasal bir takım değerlendirmeler içeren açıklamalar yapıyor. Türkiye'den bu bilgileri sayın Gülen'e kim, kimler ulaştırıyor. Kim dinliyor. Bu bilgileri elbette dinleyen birileri ulaştırıyor. Neden bana değil de ona ulaştırıyorlar. Herhalde bir sebebi var. Değerlendirmeleri siyasal olarak görüyorum. Seçime giderken Ak Parti'nin millet ile kurduğu gönül bağını koparmaya karşı değerlendirmeler olarak görüyorum" ifadelerine yer verdi.
Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek 03:17
Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek 78 izlenme - 2 yıl önce Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek: - "Vatan Partisi seçime 3 ay kala baraja dayanmıştır ve barajı hepimizin kararıyla geçeceğiz" Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Vatan Partisi seçime 3 ay kala baraja dayanmıştır ve barajı hepimizin kararıyla geçeceğiz" dedi.
HDP Açıkladı: MHP'nin Olduğu Çatıya Destek Vermeyiz 00:54
HDP Açıkladı: MHP'nin Olduğu Çatıya Destek Vermeyiz 67 izlenme - 3 yıl önce HDP'nin 4 milletvekili, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için MHP'nin içinde yer aldığı bir çatı adaya destek vermeyeceklerini açıkladı.
AİHM'den Kıbrıs İçin Rekor Tazminat Kararı 01:04
AİHM'den Kıbrıs İçin Rekor Tazminat Kararı 32 izlenme - 3 yıl önce Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), 1974 Kıbrıs Barış Harekatı süreci ve sonrasında adada yaşananlar ile ilgili olarak Türkiye’yi 90 milyon euro tazminat ödemeye mahkum etti. Strasburg’daki mahkeme bu rekor tazminat kararını Kıbrıs Rum Yönetimi’nin 1994’te açtığı davaya dayandırdı. AİHM, Rum tarafının harekat sürecinde Kıbrıslı Rumların kaybolması ve yerlerinden edilenlerin mülkiyet hakları konusundaki başvurusunu 2001’de karara bağlamış; Ankara’yı suçlu bulmuştu. Mahkeme heyetinin karara ilişkin yaptığı dünkü açıklamada; ‘Türkiye’nin kayıp Rumların ailelerine 30 milyon, adanın kuzeyindeki Karpas yarımadasında yaşayan Rumlara da zararın tazmini için 60 milyon euro ödemesi gerektiği’ ifade edildi. AİHM, tazminatın nasıl dağıtılacağını ise Güney Kıbrıs hükümetine bıraktı. Bu arada Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, tazminat kararına tepki gösterdi. Ankara’da katıldığı bir toplantıda gazetecilerin konuya ilişkin sorularını yanıtlayan Davutoğlu, ‘Uluslararası hukuk bakımından bağlayıcı olmayacağını’ belirttiği kararın ‘Hukuk açısından birçok sakıncaları olması yanında zamanlamasının da yanlış olduğunu’ söyledi. Bakan Davutoğlu, ‘Kıbrıs’ta müzakereler kapsamlı barış çerçevesinde ciddi ivme kazanmışken, uzun gayretlerden sonra Türkiye’nin de öncülüğünde yeni bir süreç başlamışken ve bütün dikkatler buna yoğunlaşmışken böyle bir kararın alınması kapsamlı müzakerelerin psikolojik ortamı bakımından da doğru olmamıştır.’ ifadelerini kullandı.
Arınç - Yüzde 10 Seçim Barajı Başvurusu 02:35
Arınç - Yüzde 10 Seçim Barajı Başvurusu 16 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Yunusemre İlçe Kongresi- Başbakan Yardımcısı Arınç (1): - "(Yüzde 10 seçim barajı başvurusu) İstikrarı düşünen Anayasa Mahkemesi'nin yıllardan beri hem AİHM'den hem de kendisinden verilen kararlara bakarak bu talepleri reddedeceğini düşünüyoruz.
Aihm Zorunlu Din Dersi Basın Açıklaması 02:50
Aihm Zorunlu Din Dersi Basın Açıklaması 9 izlenme - 2 yıl önce AİHM Zorunlu Din Dersi Basın Açıklaması
Her Şey - Yargıda Tahliye Krizi 01:07:12
Her Şey - Yargıda Tahliye Krizi 10 izlenme - 2 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Her Şey -  19 Kasım 2015 01:11:36
Her Şey - 19 Kasım 2015 4 izlenme - 1 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
Kılıçdaroğlu'nun Kafasındaki Köşk Adayı Büyükerşen 00:21
Kılıçdaroğlu'nun Kafasındaki Köşk Adayı Büyükerşen 12 izlenme - 3 yıl önce CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sanatçıların da görüşünü alacak. Köşk adaylığı için Yılmaz Büyükerşen'in adı öne çıkıyor.
Kılıçdaroğlu HDP'nin de Kapısını Çalacak 00:18
Kılıçdaroğlu HDP'nin de Kapısını Çalacak 5 izlenme - 3 yıl önce CHP Lideri Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda HDP'nin de kapısını çalacak.
Hdp'li Demirel AİHM'ye Ödeyeceğiniz Para Halkın Vergileriyle Topladığınız Paralar- Ek 2 01:08
Hdp'li Demirel AİHM'ye Ödeyeceğiniz Para Halkın Vergileriyle Topladığınız Paralar- Ek 2 1 izlenme - 1 yıl önce Hdp'li Demirel AİHM'ye ödeyeceğiniz para halkın vergileriyle topladığınız paralar- EK 2 (Tür: Ankara)
Hdp'li Demirel AİHM'ye Ödeyeceğiniz Para Halkın Vergileriyle Topladığınız Paralar-Ek 06:38
Hdp'li Demirel AİHM'ye Ödeyeceğiniz Para Halkın Vergileriyle Topladığınız Paralar-Ek 1 izlenme - 1 yıl önce Hdp'li Demirel AİHM'ye ödeyeceğiniz para halkın vergileriyle topladığınız paralar-EK (Tür: Ankara)
Her Şey   25 Şubat 2016 01:13:22
Her Şey 25 Şubat 2016 1 izlenme - 1 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.