Hoşgeldiniz!

aihm

Banu Avar: Bölünme Sürecinde Aihm'den Apo'ya Af Açıklaması! 10:00
Banu Avar: Bölünme Sürecinde Aihm'den Apo'ya Af Açıklaması! 1.928 izlenme - 4 yıl önce Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü'nde AİHM'den Apo'ya AF Açıklaması! Milli İrade Bildirisi-Çanakkale Toplantısı-Belediye Sosyal Tesisleri-18 Mart 2014
Ben de Onun Anasını Avradını ... 01:09
Ben de Onun Anasını Avradını ... 687 izlenme - 3 yıl önce 30 yıl sonra zamanaşımından düşen Kemal Türkler davasında avukatın AİHM'e gitmeden önce CNN türk'e çok önemli açıklamaları... Zamanaşımını duyan avukat çıldırır ve olaylar gelişir... Dip not: "Ahlaksızlık yapıyorlar" yapma kısmındaki vurguya dikkat Admin Notu: Gülücüğe odaklandığımız gibi son 15 saniyeye odaklanalım, içerik siyasi amaçla konulmamıştır.
Doğu Perinçek'in AİHM’de Yaptığı Tarihi Konuşma 09:18
Doğu Perinçek'in AİHM’de Yaptığı Tarihi Konuşma 172 izlenme - 3 yıl önce İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Strazburg'da AİHM Büyük Daire'de görülen Perinçek-İsviçre davasının temyiz duruşması konuşması...
HDP Açıkladı: MHP'nin Olduğu Çatıya Destek Vermeyiz 00:54
HDP Açıkladı: MHP'nin Olduğu Çatıya Destek Vermeyiz 193 izlenme - 4 yıl önce HDP'nin 4 milletvekili, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için MHP'nin içinde yer aldığı bir çatı adaya destek vermeyeceklerini açıkladı.
Doğu Perinçek AİHMde 01:16:13
Doğu Perinçek AİHMde 47 izlenme - 3 yıl önce İsviçre yasalarına karşı geldi… "Ermeni soykırımı" yoktur dedi… Dava Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine gitti. Çarşamba günü AİHM’de temyiz duruşmasına katılacak olan İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek 360 Derece'de Şirin Payzın'ın sorularını yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek 03:17
Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek 78 izlenme - 3 yıl önce Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek: - "Vatan Partisi seçime 3 ay kala baraja dayanmıştır ve barajı hepimizin kararıyla geçeceğiz" Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Vatan Partisi seçime 3 ay kala baraja dayanmıştır ve barajı hepimizin kararıyla geçeceğiz" dedi.
15 Temmuz'da Fetö'nün Rolünü Gösteren Kanıtlar Neler? 04:23
15 Temmuz'da Fetö'nün Rolünü Gösteren Kanıtlar Neler? 5 izlenme - 4 ay önce Eğrisi Doğrusu bu hafta Türkiye'nin adalet karnesini masaya yatırdı. Gazeteci Sedat Ergin ve AİHM eski yargıcı Rıza Türmen Taha Akyol’un konuğu oldu. 15 Temmuz iddianamelerinin değerlendirildiği programda Sedat Ergin, darbe girişiminde FETÖ’nün rolünü kanıtlayan delillerden örnekler verdi.
HDP Açıkladı: MHP'nin Olduğu Çatıya Destek Vermeyiz 00:54
HDP Açıkladı: MHP'nin Olduğu Çatıya Destek Vermeyiz 68 izlenme - 4 yıl önce HDP'nin 4 milletvekili, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için MHP'nin içinde yer aldığı bir çatı adaya destek vermeyeceklerini açıkladı.
Aihm'in İşkence Davalarında Zaman Aşımını Kabul Etmeme Kararına Tam Uyulmalı 00:49
Aihm'in İşkence Davalarında Zaman Aşımını Kabul Etmeme Kararına Tam Uyulmalı 6 izlenme - 8 ay önce AİHM'in işkence davalarında zaman aşımını kabul etmeme kararına tam uyulmalı.
Arınç - Yüzde 10 Seçim Barajı Başvurusu 02:35
Arınç - Yüzde 10 Seçim Barajı Başvurusu 16 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Yunusemre İlçe Kongresi- Başbakan Yardımcısı Arınç (1): - "(Yüzde 10 seçim barajı başvurusu) İstikrarı düşünen Anayasa Mahkemesi'nin yıllardan beri hem AİHM'den hem de kendisinden verilen kararlara bakarak bu talepleri reddedeceğini düşünüyoruz.
Rıza Türmen: Ohal'de Kalıcı Düzenleme Yapılamaz 02:06
Rıza Türmen: Ohal'de Kalıcı Düzenleme Yapılamaz 2 izlenme - 4 ay önce Eğrisi Doğrusu bu hafta Türkiye’nin adalet karnesini masaya yatırdı. Gazeteci Sedat Ergin ve AİHM eski yargıcı Rıza Türmen, Taha Akyol’un konuğu oldu. Rıza Türmen, OHAL çerçevesinde yapılan düzenlemeleri eleştirdi. Rıza Türmen: “OHAL darbe girişimiyle mücadele ile sınırlı olmalıdır” dedi. Kalıcı düzenlemeler yapılmaması gerektiğini ifade etti.
Genelde İşkence Davalarının Zamanaşımına Uğraması Konusunun Düzeltilmesi Gerekir. Aihm De İşkence 01:40
Genelde İşkence Davalarının Zamanaşımına Uğraması Konusunun Düzeltilmesi Gerekir. Aihm De İşkence 3 izlenme - 10 ay önce Genelde işkence davalarının zamanaşımına uğraması konusunun düzeltilmesi gerekir. AİHM de işkencede zaman aşımını kabul etmemektedir.
Her Şey - Yargıda Tahliye Krizi 01:07:12
Her Şey - Yargıda Tahliye Krizi 11 izlenme - 3 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Aihm'de Fikir Ve İfade Hürriyeti Tanımı 01:03
Aihm'de Fikir Ve İfade Hürriyeti Tanımı 1 izlenme - 4 ay önce Eğrisi Doğrusu, bu hafta Türkiye'nin adalet karnesini masaya yatırdı. Taha Akyol, AİHM’de Türkiye tablosunu konukları gazeteci Sedat Ergin ve AİHM eski yargıcı Rıza Türmen ile değerlendirdi. Rıza Türmen, fikir ve ifade hürriyetine dikkat çekerek, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nde bu hakkın nasıl tanımlandığını anlattı. Açık fikirliliğin demokrasiyi ayakta tuttuğunu ifade etti.
Aihm'de Türkiye'nin Adalet Sicili Nasıl? - Eğrisi Doğrusu 22.12.2017 Cuma 01:07:56
Aihm'de Türkiye'nin Adalet Sicili Nasıl? - Eğrisi Doğrusu 22.12.2017 Cuma 1 izlenme - 4 ay önce Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nde Türkiye’nin adalet ve özgürlükler sicili nasıl? Adil yargılanma hakkı açısından uzun süreli tutuklamaların anlamı ne? 15 Temmuz darbesinde FETÖ’nün rolünü gösteren kanıtlar neler? Amerika’nın FETÖ’yü Türkiye’ye iade etmemesi hukuki mi, yoksa siyasi mi? Taha Aykol sordu, Gazeteci Sedat Ergin ve Uluslararası Yargıç Rıza Türmen yanıtladı.
Kılıçdaroğlu'nun Kafasındaki Köşk Adayı Büyükerşen 00:21
Kılıçdaroğlu'nun Kafasındaki Köşk Adayı Büyükerşen 13 izlenme - 4 yıl önce CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sanatçıların da görüşünü alacak. Köşk adaylığı için Yılmaz Büyükerşen'in adı öne çıkıyor.
Her Şey -  19 Kasım 2015 01:11:36
Her Şey - 19 Kasım 2015 5 izlenme - 2 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
Kılıçdaroğlu HDP'nin de Kapısını Çalacak 00:18
Kılıçdaroğlu HDP'nin de Kapısını Çalacak 5 izlenme - 4 yıl önce CHP Lideri Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda HDP'nin de kapısını çalacak.
Hdp'li Demirel AİHM'ye Ödeyeceğiniz Para Halkın Vergileriyle Topladığınız Paralar- Ek 2 01:08
Hdp'li Demirel AİHM'ye Ödeyeceğiniz Para Halkın Vergileriyle Topladığınız Paralar- Ek 2 1 izlenme - 2 yıl önce Hdp'li Demirel AİHM'ye ödeyeceğiniz para halkın vergileriyle topladığınız paralar- EK 2 (Tür: Ankara)
Hdp'li Demirel AİHM'ye Ödeyeceğiniz Para Halkın Vergileriyle Topladığınız Paralar-Ek 06:38
Hdp'li Demirel AİHM'ye Ödeyeceğiniz Para Halkın Vergileriyle Topladığınız Paralar-Ek 1 izlenme - 2 yıl önce Hdp'li Demirel AİHM'ye ödeyeceğiniz para halkın vergileriyle topladığınız paralar-EK (Tür: Ankara)
Her Şey   25 Şubat 2016 01:13:22
Her Şey 25 Şubat 2016 1 izlenme - 2 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.