Hoşgeldiniz!

aile şerefi

Şımarık Oktay Dava Açtı 02:08
Şımarık Oktay Dava Açtı 2.345 izlenme - 4 ay önce Oyuncu Eriş Akman oynadığı karaktere hakaret edilmesine kızıp dava açtı. Oyuncu Eriş Akman, Kara Sevda dizisinde 1976’da oynadığı Aile Şerefi filminde canlandırdığı “Oktay” karakterine hakaret edilmesine kızdı. Tazminat davası açtı. Mahkeme, “İyi oynamışsın” deyip reddetti.
Cem Yılmaz - Aile Şerefi (Kısa Film) 01:00
Cem Yılmaz - Aile Şerefi (Kısa Film) 6.318 izlenme - 2 yıl önce Sevilen komedyen Cem Yılmaz evinde karşısına oğlu Kemal'i alarak Aile Şerefi adında eğlenceli bir kısa filme imza atmış.
Oğlum İçin Bütün Dünya Ölsün - Aile Şerefi (Restorasyonlu) 03:58
Oğlum İçin Bütün Dünya Ölsün - Aile Şerefi (Restorasyonlu) 4.190 izlenme - 2 yıl önce Aile Şerefi filmini hatırlıyorsunuzdur. Orada zengin bir adamın oğlu olan oktay, bir çocuğa çarpıp kaçıyor. Ve sonra babasının yanına sığınıyor. Zengin babada durur mu yapıştırıyor cevabı, Oğlum senin için bütün dünya ölsün. Film 1976 yılında çekildi. O günden Bu güne ülkede hiç bir şeyin değişmediğinin en büyük kanıtıdır.
Unutulmaz Yeşilçam Fon Müzikleri (63 Dakika) 01:03:24
Unutulmaz Yeşilçam Fon Müzikleri (63 Dakika) 7.515 izlenme - 3 yıl önce Türk film müzikleri denince akla Cahit Berkay,Moğollar gibi birçok sanatçı gelir. Ve yıllardır akıllara kazınan efsane olmuş birçok Yeşilçam müzikleri'nin bestecileridir. Bizlere bu unutulmaz parçaları armağan ettikleri için ne kadar teşekkür etsek azdır. Sizler için dinlemeye doyamadığımız yeşilçam müzikleri ve fon müziklerini bir araya getirdim. Bu güzel çalışmamda öncelikle slov müziklere yer verdim. İlerleyen günlerde gerilim,hareketli vs parçaları birleştirip ikinci part halinde yayınlayacağım. Keyifle Dinleyin... Not=Aşağıda parça isimlerini sıraladım ancak hepsi orjinal isimleri değil bazılarında yanlışlıklar olabilir arşivimde kayıtlı isimlerini yazdım... Parça Sıralamaları: 1)Bizim Aile-Dram 2)Aile Şerefi-Tema 3)Cahit Berkay-Dram Tema 1 4)Cahit Berkay-Dram Tema 2 5)Cahit Berkay-Devlerin Aşkı 6)Çiçek Abbas-Film Tema 7)Melih Kibar-Cennetin Çocukları 8)Sultan-Film Tema 10)Cahit Berkay-Her Gönülde Bir Aslan Yatar 11)Cahit Berkay-Selvi Boylum Al Yazmalım 12)Cahit Berkay 13)Cahit Berkay 14)Bora Ayanoğlu-Yeşilçam Dram 15)Tatar Ramazan-Film Müziği 1 16)Tatar Ramazan-Film Müziği 2 17)Yeşilçam Film Müizği-Godfather 18)Philippe Sarde-Martine Dry 19)Yedi Karanfil-Yunus 20)Yedi Karanfil-Sihirli Ay 21)Zafer Dilek-Çarşambayı Sel Aldı 22)Gülümcan-Köprüler 23)Nicos-Secret Love 24)Yedi Karanfil-Belalım
Bu Buzdolabının Markası Oktay Olacak 00:38
Bu Buzdolabının Markası Oktay Olacak 2.921 izlenme - 3 yıl önce İşte türk sinemasının en kısa ve en akılda kalıcı sahnelerinden sadece bir tanesi, nasıl geleceğe dönüş 2 de kendi kendini kurutan mont, otomatik nike varsa bu filmdede "Oktay" marka buzdolabı var ve biz bir gün Oktay buzdolaplarının piyasada boy göstermesini dört gözle bekleyeceğiz...
Aile Şerefi - Final Sahnesi ( Restorasyonlu ) 02:36
Aile Şerefi - Final Sahnesi ( Restorasyonlu ) 1.273 izlenme - 10 ay önce Orhan Aksoy'un yönetip Münir Özkul, Adile Naşit, Ayşen Gruda, Itır Esen gibi usta oyuncuların rol aldığı 1976 yapımı ''Aile Şerefi''adlı filmin son sahnesini izleyelim. İyi Seyirler.
Aile Şerefi - Zengin Piçi Oktay 02:06
Aile Şerefi - Zengin Piçi Oktay 2.613 izlenme - 3 yıl önce Unutulmaz film 'aile şerefi' nin en baba sahnelerinden, zengin piçi oktay' ın havuz sahnesi. Kaçmaz
O Tokat Sucu Rıza'yla Birlikte Bizlere de Atılmıştı 02:41
O Tokat Sucu Rıza'yla Birlikte Bizlere de Atılmıştı 2.461 izlenme - 3 yıl önce Aile Şerefi! At arabasıyla maden suyu taşıyarak geçimini sağlayan, Sucu Rıza ve ailesinin anlatıldığı film! Aslında o sadece bir film olmanın dışında, bize aile kavramının, beraberliğin, onur ve şerefin ne olduğunu öğreten bir öğretmen gibiydi. Ve; o anlardan biri işte buydu; Sucu Rıza ile eşi, kızlarını rahatsız eden zengin çocuğu Oktay'ın babası Fehmi Bey'in evine giderler ve ondan oğluna sahip çıkmasını isterler. Fakat bu rica karşısında Sucu Rıza eşinin yanında aşağılanacak ve hatta Fehmi Bey'den eşinin yanında tokat yiyecektir. Bu anları her gördüğümde içim sızlar benim! O tokat sanki bana atılan bir tokatmış gibi yüreğimi yakar geçer!
Oğlum İçin Bütün Dünya Ölsün 00:19
Oğlum İçin Bütün Dünya Ölsün 2.043 izlenme - 2 yıl önce Günlük hayatta kullanması zevkli bi replik. Ölün be ölün, oğlum için bütün dünya ölsün.
Aile Şerefi - Yadigarı Vurmuşlar 02:20
Aile Şerefi - Yadigarı Vurmuşlar 1.030 izlenme - 2 yıl önce Türkiye yapımı dram filmi olan Aile Şerefi'nde at arabasıyla maden suyu, eşya vs. taşıyan gariban Rıza'nın evinin kötü adamlar tarafındn yakılıp yıkılması neyse de Yadigar isimli beygiri vurmaları tüm aileyi üzdü.
Cem Yılmaz Ve Minik Oğlu Kemal Yılmaz'ın Hazırladığı Mini Skeç 01:00
Cem Yılmaz Ve Minik Oğlu Kemal Yılmaz'ın Hazırladığı Mini Skeç 925 izlenme - 2 yıl önce Sevilen komedyen Cem Yılmaz evinde karşısına oğlu Kemal'i alarak Aile Şerefi adında eğlenceli bir kısa filme imza atmış.
Ölün be Oktay için - Aile Şerefi (Zengin Piçi Oktay) 00:46
Ölün be Oktay için - Aile Şerefi (Zengin Piçi Oktay) 2.258 izlenme - 3 yıl önce Oktay kazayı yeni yapmıştır,ve korkuyla eve gelir.Babası ise o sıralar çiğköfte partisinde buzdolabı anlaşması yapar.Korku dolu Oktayı babası yatıştıracaktır.
Kız Kardeşine Basacağız - Zengin Piçi Oktay 01:03
Kız Kardeşine Basacağız - Zengin Piçi Oktay 2.732 izlenme - 3 yıl önce Zengin piçi Oktay'dan üzerine bitirme tezi yazılacak, zamanının kat be kat ötesinde ayar. Oktay forever !!! Oktay ilgili diğer videolar için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1487/aile-serefi---zengin-pici-oktay http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13073/bu-buzdolabinin-markasi-oktay-olacak
Aile Şerefi - Kız İsteme Sahnesi 03:08
Aile Şerefi - Kız İsteme Sahnesi 1.631 izlenme - 3 yıl önce Orhan Aksoy'un yönetip Münir Özkul, Adile Naşit, Ayşen Gruda, Itır Esen gibi usta oyuncuların rol aldığı 1976 yapımı ''Aile Şerefi''adlı filmin kız isteme sahnesidir, küstah zengin vs. gururlu fakir sahneleri adına Oscarlıktır. Hanım duydun muuuu? Kızını alıyorum kızınıııı. Zil takıp oynamanız lazım
Zengin Piçi Oktay ve Cazcı Arkadaşları - Büyük Kapışma 01:59
Zengin Piçi Oktay ve Cazcı Arkadaşları - Büyük Kapışma 865 izlenme - 3 yıl önce Zengin, şımarık veledimiz Oktay, yeni aldığı arabasıyla arkadaşlarına caka satmaktadır. Arkadaşlarıyla girdiği bu zengin sidiği yarışında, kaybeden taraf malesef ki fakir güzelimiz Zeynep ve onun kardeşi Murat olacaktır.
bir neslin öfkesi !!! zengin çocuğu oktay 03:35
bir neslin öfkesi !!! zengin çocuğu oktay 1.189 izlenme - 7 yıl önce hayat dediğiniz ne kadar içten gülebiliyorsanız okadar boşverin ötesini ..!
Aile Şerefi 01:31
Aile Şerefi 558 izlenme - 3 yıl önce Türk sinemasının en duygusal filmlerinden biri olan Aile Şerefi filminin unutulmaz müziği. Çok iyi.
O Tokat Sucu Rıza'yla Birlikte Bizlere de Atılmıştı 02:41
O Tokat Sucu Rıza'yla Birlikte Bizlere de Atılmıştı 339 izlenme - 5 yıl önce Aile Şerefi! At arabasıyla maden suyu taşıyarak geçimini sağlayan, Sucu Rıza ve ailesinin anlatıldığı film! Aslında o sadece bir film olmanın dışında, bize aile kavramının, beraberliğin, onur ve şerefin ne olduğunu öğreten bir öğretmen gibiydi. Ve; o anlardan biri işte buydu; Sucu Rıza ile eşi, kızlarını rahatsız eden zengin çocuğu Oktay'ın babası Fehmi Bey'in evine giderler ve ondan oğluna sahip çıkmasını isterler. Fakat bu rica karşısında Sucu Rıza eşinin yanında aşağılanacak ve hatta Fehmi Bey'den eşinin yanında tokat yiyecektir. Bu anları her gördüğümde içim sızlar benim! O tokat sanki bana atılan bir tokatmış gibi yüreğimi yakar geçer!
El Coco - Yakety Yak 03:44
El Coco - Yakety Yak 146 izlenme - 3 yıl önce Aile Şerefi filminde oktay ve arkadaşlarının alem yaptıkları müzik ov3rm1nd arkadaşımız aramış ama bulamamış bu müziği ona hediye olsun. Artık arabalarınızı bir yana çekip, çılgınlar gibi dans edebilirsiniz. The Coasters versiyonu için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1561/the-coasters-yakety-yak
Aile Şerefi - Oktay Kız Kaçırma 04:16
Aile Şerefi - Oktay Kız Kaçırma 48 izlenme - 7 ay önce Aile Şerefi - Oktay Kız Kaçırma Türkiye yapımı dram filmi. Senaryosunu Sadık Şendil, Suphi Tekniker ve Orhan Aksoy'un yazdığı, yapımcılığını Ertem Eğilmez ile Nahit Ataman'ın üstlendiği filmi Orhan Aksoy yönetti. At arabasıyla maden suyu, eşya vs. taşıyan Rıza'nın beş çocuğu vardır. Evli olan kızı da, eşiyle eve taşınınca geçinmeleri biraz daha zorlaşır. Bu arada küçük oğluna araba çarpar, bu da bütün aileyi sarsar. Zengin bir ailenin çocuğu olan Oktay -küçük oğluna çarpan arabanın sahibi- Rıza'nın kızını kaçırır ve tüm aile birleşip herşeye karşı koymaya karar verirler. https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/
The Coasters - Yakety Yak 01:52
The Coasters - Yakety Yak 99 izlenme - 3 yıl önce Ortam çocuğu, zengin pici Oktay ve arkadaşlarının alem müziği. İki zibidi senkronize dans ediyo ya hani o müzik. (batou'nun notu: filmdeki versiyon değil. Filmdeki hali 1970 yılı "The Pipkins" coverı, bu orjinal hali. 1958 model. The Pipkins versiyonunu bulabilen babayiğit varsa göndersin onu haftanın birincisi yapıcim.)
Aile Şerefi - Oktay Var Mısın Kapışmaya 04:08
Aile Şerefi - Oktay Var Mısın Kapışmaya 13 izlenme - 7 ay önce Aile Şerefi - Oktay Var Mısın Kapışmaya Türkiye yapımı dram filmi. Senaryosunu Sadık Şendil, Suphi Tekniker ve Orhan Aksoy'un yazdığı, yapımcılığını Ertem Eğilmez ile Nahit Ataman'ın üstlendiği filmi Orhan Aksoy yönetti. At arabasıyla maden suyu, eşya vs. taşıyan Rıza'nın beş çocuğu vardır. Evli olan kızı da, eşiyle eve taşınınca geçinmeleri biraz daha zorlaşır. Bu arada küçük oğluna araba çarpar, bu da bütün aileyi sarsar. Zengin bir ailenin çocuğu olan Oktay -küçük oğluna çarpan arabanın sahibi- Rıza'nın kızını kaçırır ve tüm aile birleşip herşeye karşı koymaya karar verirler. https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/
Aile Şerefi - Konuşmana İzin Verdim Alev 01:01
Aile Şerefi - Konuşmana İzin Verdim Alev 10 izlenme - 7 ay önce Aile Şerefi - Konuşmana İzin Verdim Beni Kırmana Değil Türkiye yapımı dram filmi. Senaryosunu Sadık Şendil, Suphi Tekniker ve Orhan Aksoy'un yazdığı, yapımcılığını Ertem Eğilmez ile Nahit Ataman'ın üstlendiği filmi Orhan Aksoy yönetti. At arabasıyla maden suyu, eşya vs. taşıyan Rıza'nın beş çocuğu vardır. Evli olan kızı da, eşiyle eve taşınınca geçinmeleri biraz daha zorlaşır. Bu arada küçük oğluna araba çarpar, bu da bütün aileyi sarsar. Zengin bir ailenin çocuğu olan Oktay -küçük oğluna çarpan arabanın sahibi- Rıza'nın kızını kaçırır ve tüm aile birleşip herşeye karşı koymaya karar verirler. https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/
Aile Şerefi - En Mutlu Aile 02:57
Aile Şerefi - En Mutlu Aile 9 izlenme - 7 ay önce Aile Şerefi - En Mutlu Aile Türkiye yapımı dram filmi. Senaryosunu Sadık Şendil, Suphi Tekniker ve Orhan Aksoy'un yazdığı, yapımcılığını Ertem Eğilmez ile Nahit Ataman'ın üstlendiği filmi Orhan Aksoy yönetti. At arabasıyla maden suyu, eşya vs. taşıyan Rıza'nın beş çocuğu vardır. Evli olan kızı da, eşiyle eve taşınınca geçinmeleri biraz daha zorlaşır. Bu arada küçük oğluna araba çarpar, bu da bütün aileyi sarsar. Zengin bir ailenin çocuğu olan Oktay -küçük oğluna çarpan arabanın sahibi- Rıza'nın kızını kaçırır ve tüm aile birleşip herşeye karşı koymaya karar verirler. https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/
Aile Şerefi - Oktay'ın Sonu 03:35
Aile Şerefi - Oktay'ın Sonu 9 izlenme - 7 ay önce Aile Şerefi - Oktay'ın Sonu Türkiye yapımı dram filmi. Senaryosunu Sadık Şendil, Suphi Tekniker ve Orhan Aksoy'un yazdığı, yapımcılığını Ertem Eğilmez ile Nahit Ataman'ın üstlendiği filmi Orhan Aksoy yönetti. At arabasıyla maden suyu, eşya vs. taşıyan Rıza'nın beş çocuğu vardır. Evli olan kızı da, eşiyle eve taşınınca geçinmeleri biraz daha zorlaşır. Bu arada küçük oğluna araba çarpar, bu da bütün aileyi sarsar. Zengin bir ailenin çocuğu olan Oktay -küçük oğluna çarpan arabanın sahibi- Rıza'nın kızını kaçırır ve tüm aile birleşip herşeye karşı koymaya karar verirler. https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/
Aile Şerefi - İnsan Hayatı Satılık Değildir 02:27
Aile Şerefi - İnsan Hayatı Satılık Değildir 7 izlenme - 7 ay önce Aile Şerefi - İnsan Hayatı Satılık Değildir Türkiye yapımı dram filmi. Senaryosunu Sadık Şendil, Suphi Tekniker ve Orhan Aksoy'un yazdığı, yapımcılığını Ertem Eğilmez ile Nahit Ataman'ın üstlendiği filmi Orhan Aksoy yönetti. At arabasıyla maden suyu, eşya vs. taşıyan Rıza'nın beş çocuğu vardır. Evli olan kızı da, eşiyle eve taşınınca geçinmeleri biraz daha zorlaşır. Bu arada küçük oğluna araba çarpar, bu da bütün aileyi sarsar. Zengin bir ailenin çocuğu olan Oktay -küçük oğluna çarpan arabanın sahibi- Rıza'nın kızını kaçırır ve tüm aile birleşip herşeye karşı koymaya karar verirler. https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/
Aile Şerefi - Oktay için Bütün Dünya Ölsün 03:58
Aile Şerefi - Oktay için Bütün Dünya Ölsün 7 izlenme - 7 ay önce Aile Şerefi - Oktay için Bütün Dünya Ölsün Türkiye yapımı dram filmi. Senaryosunu Sadık Şendil, Suphi Tekniker ve Orhan Aksoy'un yazdığı, yapımcılığını Ertem Eğilmez ile Nahit Ataman'ın üstlendiği filmi Orhan Aksoy yönetti. At arabasıyla maden suyu, eşya vs. taşıyan Rıza'nın beş çocuğu vardır. Evli olan kızı da, eşiyle eve taşınınca geçinmeleri biraz daha zorlaşır. Bu arada küçük oğluna araba çarpar, bu da bütün aileyi sarsar. Zengin bir ailenin çocuğu olan Oktay -küçük oğluna çarpan arabanın sahibi- Rıza'nın kızını kaçırır ve tüm aile birleşip herşeye karşı koymaya karar verirler. https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/
Aile Şerefi - Al O Kızı Babacığım 02:24
Aile Şerefi - Al O Kızı Babacığım 6 izlenme - 7 ay önce Aile Şerefi - Al O Kızı Babacığım Türkiye yapımı dram filmi. Senaryosunu Sadık Şendil, Suphi Tekniker ve Orhan Aksoy'un yazdığı, yapımcılığını Ertem Eğilmez ile Nahit Ataman'ın üstlendiği filmi Orhan Aksoy yönetti. At arabasıyla maden suyu, eşya vs. taşıyan Rıza'nın beş çocuğu vardır. Evli olan kızı da, eşiyle eve taşınınca geçinmeleri biraz daha zorlaşır. Bu arada küçük oğluna araba çarpar, bu da bütün aileyi sarsar. Zengin bir ailenin çocuğu olan Oktay -küçük oğluna çarpan arabanın sahibi- Rıza'nın kızını kaçırır ve tüm aile birleşip herşeye karşı koymaya karar verirler. https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/
Aile Şerefi - Aile Pikniği 04:48
Aile Şerefi - Aile Pikniği 6 izlenme - 7 ay önce Aile Şerefi - Oktay'ın Sonu Türkiye yapımı dram filmi. Senaryosunu Sadık Şendil, Suphi Tekniker ve Orhan Aksoy'un yazdığı, yapımcılığını Ertem Eğilmez ile Nahit Ataman'ın üstlendiği filmi Orhan Aksoy yönetti. At arabasıyla maden suyu, eşya vs. taşıyan Rıza'nın beş çocuğu vardır. Evli olan kızı da, eşiyle eve taşınınca geçinmeleri biraz daha zorlaşır. Bu arada küçük oğluna araba çarpar, bu da bütün aileyi sarsar. Zengin bir ailenin çocuğu olan Oktay -küçük oğluna çarpan arabanın sahibi- Rıza'nın kızını kaçırır ve tüm aile birleşip herşeye karşı koymaya karar verirler. https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/
Aile Şerefi - Hangi Gün Doğru Düzgün Veriyoruz 01:27
Aile Şerefi - Hangi Gün Doğru Düzgün Veriyoruz 6 izlenme - 7 ay önce Aile Şerefi - Hangi Gün Doğru Düzgün Veriyoruz Türkiye yapımı dram filmi. Senaryosunu Sadık Şendil, Suphi Tekniker ve Orhan Aksoy'un yazdığı, yapımcılığını Ertem Eğilmez ile Nahit Ataman'ın üstlendiği filmi Orhan Aksoy yönetti. At arabasıyla maden suyu, eşya vs. taşıyan Rıza'nın beş çocuğu vardır. Evli olan kızı da, eşiyle eve taşınınca geçinmeleri biraz daha zorlaşır. Bu arada küçük oğluna araba çarpar, bu da bütün aileyi sarsar. Zengin bir ailenin çocuğu olan Oktay -küçük oğluna çarpan arabanın sahibi- Rıza'nın kızını kaçırır ve tüm aile birleşip herşeye karşı koymaya karar verirler. https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/