Hoşgeldiniz!

Aile Şerefi Videoları İzle

Cem Yılmaz - Aile Şerefi (Kısa Film) 01:00
Cem Yılmaz - Aile Şerefi (Kısa Film) 5.759 izlenme - 4 ay önce Sevilen komedyen Cem Yılmaz evinde karşısına oğlu Kemal'i alarak Aile Şerefi adında eğlenceli bir kısa filme imza atmış.
Oğlum İçin Bütün Dünya Ölsün - Aile Şerefi (Restorasyonlu) 03:58
Oğlum İçin Bütün Dünya Ölsün - Aile Şerefi (Restorasyonlu) 4.007 izlenme - 5 ay önce Aile Şerefi filmini hatırlıyorsunuzdur. Orada zengin bir adamın oğlu olan oktay, bir çocuğa çarpıp kaçıyor. Ve sonra babasının yanına sığınıyor. Zengin babada durur mu yapıştırıyor cevabı, Oğlum senin için bütün dünya ölsün. Film 1976 yılında çekildi. O günden Bu güne ülkede hiç bir şeyin değişmediğinin en büyük kanıtıdır.
Aile Şerefi - Yadigarı Vurmuşlar 02:20
Aile Şerefi - Yadigarı Vurmuşlar 901 izlenme - 4 ay önce Türkiye yapımı dram filmi olan Aile Şerefi'nde at arabasıyla maden suyu, eşya vs. taşıyan gariban Rıza'nın evinin kötü adamlar tarafındn yakılıp yıkılması neyse de Yadigar isimli beygiri vurmaları tüm aileyi üzdü.
Cem Yılmaz Ve Minik Oğlu Kemal Yılmaz'ın Hazırladığı Mini Skeç 01:00
Cem Yılmaz Ve Minik Oğlu Kemal Yılmaz'ın Hazırladığı Mini Skeç 904 izlenme - 4 ay önce Sevilen komedyen Cem Yılmaz evinde karşısına oğlu Kemal'i alarak Aile Şerefi adında eğlenceli bir kısa filme imza atmış.
Oğlum İçin Bütün Dünya Ölsün 00:19
Oğlum İçin Bütün Dünya Ölsün 2.002 izlenme - 1 yıl önce Günlük hayatta kullanması zevkli bi replik. Ölün be ölün, oğlum için bütün dünya ölsün.
Unutulmaz Yeşilçam Fon Müzikleri (63 Dakika) 01:03:24
Unutulmaz Yeşilçam Fon Müzikleri (63 Dakika) 4.970 izlenme - 2 yıl önce Türk film müzikleri denince akla Cahit Berkay,Moğollar gibi birçok sanatçı gelir. Ve yıllardır akıllara kazınan efsane olmuş birçok Yeşilçam müzikleri'nin bestecileridir. Bizlere bu unutulmaz parçaları armağan ettikleri için ne kadar teşekkür etsek azdır. Sizler için dinlemeye doyamadığımız yeşilçam müzikleri ve fon müziklerini bir araya getirdim. Bu güzel çalışmamda öncelikle slov müziklere yer verdim. İlerleyen günlerde gerilim,hareketli vs parçaları birleştirip ikinci part halinde yayınlayacağım. Keyifle Dinleyin... Not=Aşağıda parça isimlerini sıraladım ancak hepsi orjinal isimleri değil bazılarında yanlışlıklar olabilir arşivimde kayıtlı isimlerini yazdım... Parça Sıralamaları: 1)Bizim Aile-Dram 2)Aile Şerefi-Tema 3)Cahit Berkay-Dram Tema 1 4)Cahit Berkay-Dram Tema 2 5)Cahit Berkay-Devlerin Aşkı 6)Çiçek Abbas-Film Tema 7)Melih Kibar-Cennetin Çocukları 8)Sultan-Film Tema 10)Cahit Berkay-Her Gönülde Bir Aslan Yatar 11)Cahit Berkay-Selvi Boylum Al Yazmalım 12)Cahit Berkay 13)Cahit Berkay 14)Bora Ayanoğlu-Yeşilçam Dram 15)Tatar Ramazan-Film Müziği 1 16)Tatar Ramazan-Film Müziği 2 17)Yeşilçam Film Müizği-Godfather 18)Philippe Sarde-Martine Dry 19)Yedi Karanfil-Yunus 20)Yedi Karanfil-Sihirli Ay 21)Zafer Dilek-Çarşambayı Sel Aldı 22)Gülümcan-Köprüler 23)Nicos-Secret Love 24)Yedi Karanfil-Belalım
Bu Buzdolabının Markası Oktay Olacak 00:38
Bu Buzdolabının Markası Oktay Olacak 2.076 izlenme - 2 yıl önce İşte türk sinemasının en kısa ve en akılda kalıcı sahnelerinden sadece bir tanesi, nasıl geleceğe dönüş 2 de kendi kendini kurutan mont, otomatik nike varsa bu filmdede "Oktay" marka buzdolabı var ve biz bir gün Oktay buzdolaplarının piyasada boy göstermesini dört gözle bekleyeceğiz...
Aile Şerefi - Zengin Piçi Oktay 02:06
Aile Şerefi - Zengin Piçi Oktay 1.816 izlenme - 2 yıl önce Unutulmaz film 'aile şerefi' nin en baba sahnelerinden, zengin piçi oktay' ın havuz sahnesi. Kaçmaz
O Tokat Sucu Rıza'yla Birlikte Bizlere de Atılmıştı 02:41
O Tokat Sucu Rıza'yla Birlikte Bizlere de Atılmıştı 1.420 izlenme - 2 yıl önce Aile Şerefi! At arabasıyla maden suyu taşıyarak geçimini sağlayan, Sucu Rıza ve ailesinin anlatıldığı film! Aslında o sadece bir film olmanın dışında, bize aile kavramının, beraberliğin, onur ve şerefin ne olduğunu öğreten bir öğretmen gibiydi. Ve; o anlardan biri işte buydu; Sucu Rıza ile eşi, kızlarını rahatsız eden zengin çocuğu Oktay'ın babası Fehmi Bey'in evine giderler ve ondan oğluna sahip çıkmasını isterler. Fakat bu rica karşısında Sucu Rıza eşinin yanında aşağılanacak ve hatta Fehmi Bey'den eşinin yanında tokat yiyecektir. Bu anları her gördüğümde içim sızlar benim! O tokat sanki bana atılan bir tokatmış gibi yüreğimi yakar geçer!
Ölün be Oktay için - Aile Şerefi (Zengin Piçi Oktay) 00:46
Ölün be Oktay için - Aile Şerefi (Zengin Piçi Oktay) 1.910 izlenme - 2 yıl önce Oktay kazayı yeni yapmıştır,ve korkuyla eve gelir.Babası ise o sıralar çiğköfte partisinde buzdolabı anlaşması yapar.Korku dolu Oktayı babası yatıştıracaktır.
Aile Şerefi ( 1976 - 94 Dakika ) 01:34:30
Aile Şerefi ( 1976 - 94 Dakika ) 977 izlenme - 1 yıl önce Rıza at arabası ile maden suyu satarak para kazanmakta, karısı Adile ve beş çocuğu ile beraber kıt kanaat geçinmektedir. Yeni evlenen kızları Ayşe ve damatlarının da yanlarına katılmasıyla yaşam sıkıntısına düşerler. Damat Zihni işportacı, oğullarından Hasan Tıp Fakültesinde öğrenci, Selim bir fabrikada, kızı Zeynep ise bir konfeksiyon atölyesinde işçidir. Ortaokulda okuyan en küçük oğlan Murata araba çarpınca bütün aile perişan olur.
Aile Şerefi - Kız İsteme Sahnesi 03:08
Aile Şerefi - Kız İsteme Sahnesi 1.129 izlenme - 2 yıl önce Orhan Aksoy'un yönetip Münir Özkul, Adile Naşit, Ayşen Gruda, Itır Esen gibi usta oyuncuların rol aldığı 1976 yapımı ''Aile Şerefi''adlı filmin kız isteme sahnesidir, küstah zengin vs. gururlu fakir sahneleri adına Oscarlıktır. Hanım duydun muuuu? Kızını alıyorum kızınıııı. Zil takıp oynamanız lazım
Kız Kardeşine Basacağız - Zengin Piçi Oktay 01:03
Kız Kardeşine Basacağız - Zengin Piçi Oktay 1.484 izlenme - 2 yıl önce Zengin piçi Oktay'dan üzerine bitirme tezi yazılacak, zamanının kat be kat ötesinde ayar. Oktay forever !!! Oktay ilgili diğer videolar için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1487/aile-serefi---zengin-pici-oktay http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13073/bu-buzdolabinin-markasi-oktay-olacak
Zengin Piçi Oktay ve Cazcı Arkadaşları - Büyük Kapışma 01:59
Zengin Piçi Oktay ve Cazcı Arkadaşları - Büyük Kapışma 623 izlenme - 2 yıl önce Zengin, şımarık veledimiz Oktay, yeni aldığı arabasıyla arkadaşlarına caka satmaktadır. Arkadaşlarıyla girdiği bu zengin sidiği yarışında, kaybeden taraf malesef ki fakir güzelimiz Zeynep ve onun kardeşi Murat olacaktır.
bir neslin öfkesi !!! zengin çocuğu oktay 03:35
bir neslin öfkesi !!! zengin çocuğu oktay 1.133 izlenme - 6 yıl önce hayat dediğiniz ne kadar içten gülebiliyorsanız okadar boşverin ötesini ..!
Aile Şerefi 01:31
Aile Şerefi 392 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasının en duygusal filmlerinden biri olan Aile Şerefi filminin unutulmaz müziği. Çok iyi.
El Coco - Yakety Yak 03:44
El Coco - Yakety Yak 113 izlenme - 2 yıl önce Aile Şerefi filminde oktay ve arkadaşlarının alem yaptıkları müzik ov3rm1nd arkadaşımız aramış ama bulamamış bu müziği ona hediye olsun. Artık arabalarınızı bir yana çekip, çılgınlar gibi dans edebilirsiniz. The Coasters versiyonu için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1561/the-coasters-yakety-yak
O Tokat Sucu Rıza'yla Birlikte Bizlere de Atılmıştı 02:41
O Tokat Sucu Rıza'yla Birlikte Bizlere de Atılmıştı 285 izlenme - 4 yıl önce Aile Şerefi! At arabasıyla maden suyu taşıyarak geçimini sağlayan, Sucu Rıza ve ailesinin anlatıldığı film! Aslında o sadece bir film olmanın dışında, bize aile kavramının, beraberliğin, onur ve şerefin ne olduğunu öğreten bir öğretmen gibiydi. Ve; o anlardan biri işte buydu; Sucu Rıza ile eşi, kızlarını rahatsız eden zengin çocuğu Oktay'ın babası Fehmi Bey'in evine giderler ve ondan oğluna sahip çıkmasını isterler. Fakat bu rica karşısında Sucu Rıza eşinin yanında aşağılanacak ve hatta Fehmi Bey'den eşinin yanında tokat yiyecektir. Bu anları her gördüğümde içim sızlar benim! O tokat sanki bana atılan bir tokatmış gibi yüreğimi yakar geçer!
The Coasters - Yakety Yak 01:52
The Coasters - Yakety Yak 69 izlenme - 2 yıl önce Ortam çocuğu, zengin pici Oktay ve arkadaşlarının alem müziği. İki zibidi senkronize dans ediyo ya hani o müzik. (batou'nun notu: filmdeki versiyon değil. Filmdeki hali 1970 yılı "The Pipkins" coverı, bu orjinal hali. 1958 model. The Pipkins versiyonunu bulabilen babayiğit varsa göndersin onu haftanın birincisi yapıcim.)
Cem Yılmaz - Aile Şerefi (Kısa Film Serin Sesler) 01:01
Cem Yılmaz - Aile Şerefi (Kısa Film Serin Sesler) 14 izlenme - 4 ay önce Sevilen komedyen Cem Yılmaz evinde karşısına oğlu Kemal'i alarak Aile Şerefi adında eğlenceli bir kısa filme imza atmış.Serin seslerde bu duruma el atmasa olmaz tabi.